Opinie o Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda w Luzino

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda w Luzino

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda - aktualnie poszukują osób na stanowisko Specjalista ds. wycen. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Elektryk Nowy wpis

Miła atmosfera, dobra wypłata

Janusz Nowy wpis
@Elektryk

Polecam

Szymon Nowy wpis

Najlepsza firma na Pomorzu , umowzliwia rozwijanie się i ciagle doskonalenie.

Firma na bardzo wysokim poziomie , pracujemy na nowoczesnym i nowym sprzęcie , władza firmy bardzo się stara o swoich pracowników - mamy szkolenia nowe uprawnienia oraz bonusy np paczki na święta oraz premie co roku. Polecam każdemu pracować z takimi ludźmi

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MAGAZYNIER w firmie Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Robert

Dotychczasowe opinie na temat Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda były w większości pozytywne. Jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy zadowolenie pracowników jest na tym samym poziomie? Zachęcam do zamieszczania nowych opinii na temat tego pracodawcy.

Tadek

Wypłaty na czas, umowa o pracę jest. Firma cały czas się rozwija. Miła atmosfera.

Firma na bardzo wysokim poziomie , jako pracownik mam bardzo dobre warunki i szef sie stara aby jego firma była profesjonalna . Dobre podejście do pracownikow , zawsze paczki na święta . Jedyna taka firma gdzie praca staje sie przyjemnością. A te nwgatywne komentarze to jedno wielkie kłamstwo

Nie zgadzam się z opinią tego pracownika sam pracuje u Pana Huberta i jestem bardzo zadowolony zarówno z Szefa jak i wynagrodzenia. Czasem musi być surowy bo inaczej nie rozwinął by firmy tak jak ma teraz rozwinięte bo pracownicy by go wynieśli, a jeżeli chodzi a sprawy czysto estetyczne to Pan Hubert dba o brzuch dba o dietę jeździ na rowerze ćwiczy na ścieżce zdrowia codziennie rano więc nikt mi nie powie że Szef nie dba o siebie bo sam osobiście widzę go rano w stroju sportowym. O pracowników tez dba daje paczki i stara się, żeby firma się utrzymała na rynku dzięki temu robi to coraz to poważniejsze zlecenia

Bartosz

Nie mozna złego słowa powiedzieć na szefa, widocznie pan już po słupach nie możesz skakać stad ta zazdrość. A sprawy jak prezes wyglada prosze zostawić szefowi , bo to obraza i radzę sobie poczytać kodeks karny.

Grzegorz

Jestem pracownikiem Firmy Robót Elektrycznych "ELPOL". Jestem bardzo zadowolony z Pracodawcy dostaję pensję wyznaczonym czasie, jestem ubezpieczonym, wszystko co się należy pracownikowi dostaje i bardzo miło Mi się pracuje. Pracodawca bardzo stara się o pracowników i życzę Panu Hubertowi Szweda dalszego rozwoju Firmy.

@Grzegorz

Jedna z najlepszych firm w jakich pracowałem.Pencje wypłacane w wyznaczonym czasie, ubezpieczenie. Miła atmosfera. Pracodawca stara się o firmę o pracowników.

Najlepsza firma w jakiej się pracowało pracodawca jest solidny wypłata w terminie i dobre zarobki najlepsza firma w Luzinie

Zostaw merytoryczną opinię o Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda - Luzino

Elpol Firma Robót Elektrycznych Hubert Szweda
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Zielona 7
    Luzino