Opinie o Textel Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Textel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Textel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Textel Sp. z o.o. w Wejherowo

Dominika Nowy wpis

NIESŁOWNOŚĆ! Na rozmowie rekrutacyjnej Pan Mateusz zaprezentował się bardzo dobrze, ogólne wrażenia pozytywne. Niestandardowe pytania ale pokolorował ładnie, że szanuje czas innych stąd zadzwoni do wszystkich kandydatów i poinformuje o decyzji. Do dnia dzisiejszego kompletnie ZERO odzewu... Nieładnie ...

Magdalena Nowy wpis

Widziałam ich ofertę na Recepcjonistę. Jestem ciekawa czy wymagają konkretnego poziomu angielskiego? I czy pracownicy mają jakieś benefity pozapłacowe?

klient Nowy wpis
@Magdalena

Proponuję zadzwonić do nich i dowiedzieć się u źródła jakie mają wymagania językowe.

Gfr

Słuchajcie to co piszą na temat firmy textel to bzdury pensje są spoko robota też a ci co tak piszą to są tacy goście co zamiast pracować to by tylko na komórkach siedzieli i nic nie robiło teraz każdy młody pracownik niechce robić myślą że kasę dostaną za siedzenie i nie gadajcie że źle się pracuje w tej firmie ja jestem zadowolony składki wszystkie są odprowadzane jak należy buraki

Jan
@Gfr

Piszesz że pensja w Textel jest na dobrym poziomie, możesz podać jakieś widełki płacowe? Zależy mi też na informacjach dotyczących szkoleń dla pracowników- wiesz coś może na ten temat?

Woźny Nowy wpis
@Gfr

Beznadziejna pensja ale za cos trzeba żyć

Dominika

Oczywiście jak to bywa przy większych firmach padały tu opinie negatywne jak i pozytywne. Ktoś tu określił jeszcze w 2020 pensje jako "spoko", ciekawe ile wynosiły? A orientuje się ktoś na jakie aktualnie zarobki można liczyć w firmie? Dużo podskoczyły przez ten czas?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Budowa Światłowodu - Kierowca w firmie Textel Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

jA

Ta firma to jedno WIELKIE (usunięte przez administratora) i to DOSLOWNIE G O W N O

s
@jA

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Glupi

Głupi jak przyjechał do nas w delegację do Torunia to mówi to co chłopaki jutro wiercimy Wisle z tamtej strony( Przewiert za ponad pół banki) a ziomek mówi szefie Wisła jest tam i wszystko jasne o zarzadnictwie. Wigilia robiona w garażu na (usunięte przez administratora) Ta firma to stan umysłu....

Przewiert
@jA

A kto tam teraz jest kierownikiem od przewiertów?

Koparkowy

Zdarzają się lepsze roboty i zdarzają się gorsze ale z kierownictwem zawsze idzie się dogadać w każdej kwestii, nie robią nikomu pod górkę. Atmosfera w pracy też raczej dobra. Jeśli na miejscu to polecam nie wiem jak wygląda sprawa w delegacjach. Ogólnie na plus

@Koparkowy

Czy Textel wyróżnia się może od innych pracodawców ciekawymi pozapłacowymi benefitami? Na przykład poprzez udzielanie dofinansowań do prywatnej opieki medycznej lub organizowanie wyjazdów integracyjnych. Możliwości jest wiele i interesuje mnie, jak firma sprawdza się w tej kwestii.

Ivo
@Zuzanna

A co masz na myśli poprzez ciekawe benefity?

@Ivo

Chodzi mi tu o udzielanie dodatkowych świadczeń i inicjatyw przez tego pracodawcę. Popularne wśród firm są obecnie dodatki do wynagrodzenia, czyli: program emerytalny, pakiet medyczny, bony towarowe, karnet na siłownię, ubezpieczenia, czy samochody służbowe. Obecnie pracodawcy mają duże możliwości wyboru, dlatego interesuje mnie, jak to wygląda w Textel?

Zuzanna

@Głupi, mógłbyś doprecyzować swój komentarz? Co dokładnie chciałeś przez to powiedzieć? Czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w Textel? Czy dla pracowników organizowane są kursy i szkolenia poszerzające ich kwalifikacje? Twoja odpowiedź będzie dużą pomocą dla osób, które poszukują opinii na temat pracy w tym miejscu.

Głupi
@Zuzanna

Katarzyno czy jestem pracownikiem, czy nie, tego nie mogę Ci zdradzić... Ty zbyt wiele masz wspólnego z "szefem". Dla pracowników firmy Textel nie ma szkoleń. Zawsze musisz przytakiwać właścicielowi, uśmiechać się i popierać jego samochwały. Inaczej w tej firmie jesteś nikim. Nawet jeśli masz duże pojęcie o robocie. Źle się tam pracuje, czasem człowiek nie ma innego wyjścia i tyra. Ale to nie jest firma godna polecenia.

Zuzanna

@Tom czemu jesteś w szoku? Co takiego się wydarzyło na tej rozmowie rekrutacyjnej? Możesz o niej opowiedzieć? @Xyz a czym dokładnie się zajmujesz w pracy w firmie Textel, że jesteś w delegacji, pracę masz na mrozie?

Głupi
@Zuzanna

@Zuzanna to ma na imię chyba Katarzyna...

Xyz

Totalna klęska, pracowałem tam krótko i nie polecam. Wyzysk... Warunki pracy do bani, umowa śmieciówka, ciągłe delegacje, śpisz na piętrówce z kilkoma osobami w pokoju, praca od rana do nocy, w mrozie ci każą zasówać.

Tylko nie tam

Textel ma swoje odnóże... To hotel Olimp. Ogólnie nie polecam nikomu. Atmosfera jest tam fatalna. Pracownicy zmieniają się jak rękawiczki. Firma niby wypłacana, ale nie ma wyższej stawki za nadgodziny, za godziny nocne. Po kilka lat pracuję się tam na zleceniu, umowę o pracę niby obiecuję się po przepracowanych dwóch miesięcy, a nie dostaje się jej wcale. Brak urlopów, brak przysługujących przerw w pracy. PIP kawkę u nich spija. Ludzie robią tam dosłownie wszystko, od kelnerów wymaga się wiele, nie dając nic w zamian. Opierdziel za złe spojrzenie, za krzywy uśmiech, za to, że w trakcie mega młynu krzesło stoi pod złym kątem. Szef i jego "prawa ręka" to totalny odjazd. Strach na nich spojrzeć, a co dopiero obsłużyć. Praca porażka, po kilkanaście godzin dziennie, po nockach 5 h przerwy i znowu do pracy. Nie wspominając o wolnym weekendzie... Tam takich nie ma. Nie polecam nikomu... Tam zatrzymał się czas w czasach jak wykorzystywało się pracownika

pracownik zadowolony z pracy
@Tylko nie tam

Niestety w obecnych czasach do pracy zgłaszają się ludzie z kosmosu, w ich przekonani do pracy przychodzi się zarobić kasę - a tu już powstaje pierwszy problem bo do pracy przychodzi się pracować rzetelnie za co właśnie dostaje się kasę! Drugim problemem to młodzi ludzie którzy myślą że wszystko wiedzą najlepiej, lecz nie mają żadnego doświadczenia w pracy w gastronomii! Pracuję w tym Hotelu i widzę jaka rzesza nieudaczników życiowych przewija się przez ten Hotel - wszystko wiedzące kelnerki to standard - tylko że nawet o podstawach obsługi nie mają zielonego pojęcia! Bzdura że ktokolwiek tu pracuje rok czy kilka na umowę zlecenie! Najwyżej miesiąc, dwa jest to okres gdzie obserwuje się pracownika czy się nadaje do pracy - tym z doświadczeniem lub chęcią nauki pracodawca podpisuje umowę o pracę bo żal tracić dobrego pracownika! Taka jest prawda, a że młodym tylko grzebanie w smartfonie w głowie a nie praca to właśnie efekt rotacji! Chyba normalnym jest to że jak ktoś się nie nadaje to się go zwalnia, a nie daje podwyżkę! Osoby które wywiązują się ze swoich obowiązków i chcą pracować oraz rozumieją co to jest praca - pracują tam od lat i jakoś nie narzekają! Sądząc po tym co piszesz, należysz właśnie do tej grupy młodych nieudaczników którym praca pomyliła się z wakacjami! Wolne w weekendy? To gastronomia nie fabryka zabawek!!! Raz ma się wolne w poniedziałek raz w środę, czasem w sobotę lub w niedzielę - gastronomia działa 7 dni w tygodniu, a nie 5! I nie pracuje się po 8 h tylko po więcej dlatego i wolnych dni nie ma 2 w tygodniu tylko więcej! Masakra to jest właśnie z takimi ludźmi jak Ty! Dziwnym trafem osoby pracujące na umowę o pracę urlopy dostają, co do umów zleceń - urlopy nie przysługują - no ale ty pewnie urlop chciałaś/eś już w pierwszym miesiącu pracy co? Pożyjesz, popracujesz u innych pracodawców - będziesz się modlić czy wypłata będzie czy nie - to przypomnisz sobie pracę w Hotelu Olimp i zrozumiesz to o czym piszę!

pracownik zadowolony z pracy
@pracownik zadowolony z pracy

Niestety ale muszę odwołać to co napisałem wcześniej ;) Szef mnie o to prosił - śmiechu warte!

Zuzanna

@Gdy co masz na myśli mówiąc, że firma nie jest wiarygodna? Mógłbyś/mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w Textel?

Tom
@Zuzanna

Nie dostałem jeszcze pracy ale byłem na spotkaniu w sprawie pracy i jestem w szoku

nik

Przecież tam nagminnie łamane jest prawo pracy, czy władze textelu mają PIP w kieszeni? Nie wierzę że przez tyle lat nikt się nie zajął tym dziadostwem.

Buu
@nik

Bhp pip jest zapraszany na kawkę i tak wyglądają kontrole.

Gdy

Firma nie wiarygodna, proponuję omijać głębokim łukiem. M.N i M.F wykorzystują pracowników, brak słów !!!!!!!!!!!!!

Zuzanna

@dr a jak wygląda praca w Textel obecnie? Czy w firmie zaszły jakieś istotne dla pracowników zmiany? Cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze wypowiedzi. Dlatego też mam nadzieję, że rozwiniesz swoją i powiesz coś więcej na temat swoich doświadczeń z pracy w firmie.

bv

@ania z napiwkami to chyba nie trzeba się za specjalnie rozwodzić nad tematem. Klienci jak mają ochote to napiwki dają, a jak ochoty nie majato nie dają. Nikt ci nie powie ile z nich wyciągniesz konkretnie bo jak wiesz to zależy od "hojności" klientów

wykoprzystywany

bo tak jest i gamoń z tym się nie krył i nie kryje.taka firma jacy kierownicy.tylko powodzenia im życzyć.a ja sobie będę wpisy robił bo po to to jest...hahaha.

wykorzystywany

kierowniczek obcina nadgodziny i z uśmiechem się do tego przyznaje.to normalne?

WOLV
@wykorzystywany

PRZECIEZ WSZYSCY WIEDZĄ ZE TO ---DARGOLINI--

LED

W -TEXTELU- MOZESZ SIE ZALAPAC NA CIEZKA ROBOTE KTORA NIE JEST ZAPLACONA.... WYPLATE PLACA NAM Z OSMIU GODZIN NA KONTO , A NADGODZINY DO KOPERTY . JEST TO NASTEPNY ZE STRONY DYREKCJI!!!NASTEPNY PRZEKRET....KTORY DAJE DO MYSLENIA.POZDRO!!!!!!!!!!!!!

koparkowy

DOSTEPNE STANOWISKO TO cytat...SZEFA ---MIESO ROBOCZE--

laguna

olejcie ta firmę jak tam nie pracujesz stać cie na całe skarpetki a jak zaczniesz tam pracować to już tylko w podartych będziesz chodził w tej firmie do niczego nie dojdziesz prócz podartych skarpet a po drugie same konfidenty tam pracują a szef lepiej nie pisać a typ kuik z t4 po lituj się szuja i szata jbana

Zostaw merytoryczną opinię o Textel Sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak się pracuje w Textel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Textel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Textel Sp. z o.o.