Opinie o Elproma Elektronika Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elproma Elektronika Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elproma Elektronika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elproma Elektronika Sp. z o.o. w Łomianki

Pascal

Odradzam, kierownikiem RD jest człowiek chorągiewka, która trzyma się pierwszej opinii jaką usłyszy. Prawdopodobnie zmienię pracę, więc jakiś odważny może startować :)

Współaściciel

W roku 2023 firma przeszła szereg zasadniczych zmian orgniazacyinych i również personalnych. Rozumiemy i szanujemy opinię tych, którzy pracowali z nami wcześniej, ale określiliśmy własną nową wizję rozwoju firmy, która w roku 2024 i kolejnych latach chce skutecznie tworzyć, produkować i ekportować własne systemy sektora ITC/M2M do Azji, w tym nawet do Chin. Proszę spróbować i zobaczyć jak dziś w roku 2024 wygląda Elproma, jak jest zarządzana, co w niej można się nauczyć i jak współtworzyć rozwój produktów które są już wizytówką krajowej myśli technicznej w świecie.

Pascal

Helena
@Pascal

Cześć, ostatecznie tę pracę zmieniłeś jak zapowiadałeś? Jeśli nie to rozwiniesz nieco warunki, które zacząłeś opisywać? Jakie teraz są tu relacje z kierownictwem i jak konkretnie praca wygląda pod względem obowiązków? Za jaką stawkę?

@Helena

Nic się nie zmieniło, za to zmieniono wszystkim rodzaj umowy na umowę od wykonania określonych zadań

Współaściciel Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Elproma Elektronika Sp. z o.o.?

Współwłaściciel Nowy wpis

Jak najbardziej - TAK! Firma działa w obszaerze innowacyjnych i awangardowych technik informatycznych zaliczanych do obszaru high-tech. Zapraszam do odwiedzenia stron: www.elpromaelectronics.com www.elpromatime.com www.teleorigin.com www.fosrem.eu Jeżeli ubiegasz się na stanowiso inżyniera i oczekujesz wyzwań, to masz szanse na udział w unikatowych projektach IT dla sektora ITC, telemetrii przemysłowej - a więc rynków, które Elproma aktywnie kreuje pozostając jednym z najważniejszych światowych graczy (np. synchronizacja i sensory optyczne FOSREM). A jeżeli ubiegasz się o inne stanowisko , np. handlowca, pracownika technicznego serwisu, logistyki, magazyniera itp, to również tu czeka cię wiele miłych i zaskakujących innowacji dających szansę na personalyn rozwój. Pracując z nami współtworzysz zespół i będziesz miał kontakt z klientami i dostawcami, którzy często są bardzo znanymi markami na globalnym rynku. Poznasz też nowoczesne systemy pracy i zarządzania, w tym zarządzania jakością oraz cyberbezpieczeństwem. Elproma to praca zespołowa na wyskoim poziomie i wg. najwyższych miedzynarodowych standardów.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Elproma Elektronika Sp. z o.o.?

@Pracodawca Nowy wpis

Nie są bezpośrednio weryfikowane w procesie rekrutacji. Zakłada się zaocznie prawdomówność, szczerość i dobre intencje kandydata. Jego chęć dołączenia, współpracy oraz integracji z zespołem Elpromy. Czasem może paść dodatkowe pytanie uzupełniające, na które należy spróbować odpowiedzieć wg. najlpszej posiadanej wiedzy.

Wiecie czy Elproma Elektronika Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

xyz

Tak, udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elproma Elektronika Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Linux Developer powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Kinga

@on czyli o nic cię nie pytali na rekrutacji?

On

Szczerze poziom rekrutacji tak jak poziom czystości stołu do rozmów aż obrzydzenie brało człowieka. Pan wychwalajacy pod niebiosa swoje produkty a Pani siedzi aby siedzieć. Zero pytań jak na rekrutacji Teren cała Polska szukaj se Panie klientów.

PPP
@On

Bardzo krzywdząca opinia osoby, która spędziła w firmie 15 minut.

Czy można w Elproma Elektronika Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Ludwik

Na nic nie można liczyć, chyba że na brak perspektyw i to, że jest grono osób, któremu każda zasługa zostanie przypisana.

PPP

Tak, zaangażowanie i chęć do pracy zawsze są wynagradzane.

Norbi

@Ludwik Zawsze można zmienić pracę! Najłatwiej narzekać i w konsekwencji nawet nie zauważmy, że firmę mamy dobrą!!

Ula

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?

Jacek

Początki zawsze są trudne ale w dobrej firmie jest szansa na dobrą robotę.

Moja opinia

Na początku ciężko. Trzeba było się przyłożyć. Teraz jestem mega zadowolony.

Halina

@anonymous, twoja opinia zawiera wyłącznie jedno słowo. Jeżeli twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować i opisać czego dokładnie dotyczy. Czy zgadzasz się z ostatnimi negatywnymi opiniami na forum? Może uważasz je za nieprawdziwe?

nieporozumienie

kandydat

Dno, po prostu dno. Dziwne, że jeszcze się ta firma utrzymała. Jak z lat 90-tych

praca_praca

Wymagania olbrzymie, płacą marnie i o umowę się trzeba prosić, bo potrafią nie zapłacić za czas, który się pracowało

Info

Dla Handlowca oferują 2500zł + prowizje od sprzedaży

Moja opinia

Wymagania olbrzymie jak dla dla handlowca - najchętniej wiedza z poprzednich miejsc pracy z bazą danych poprzednich klientów czyli szukają handlowca sprzedawczyka (bardzo słabo to widzę), a w zamian pensja dla studenta pokrywająca dojazd do pracy. Omijać z daleka szkoda czasu.

admin

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Elproma Elektronika Sp. z o.o.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Elproma Elektronika Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Elproma Elektronika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elproma Elektronika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elproma Elektronika Sp. z o.o.?

Elproma Elektronika Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Szymanowskiego 13
    05-092 Łomianki
  • NIP: 5260208680 REGON: 11107169 KRS: 0000030839

Elproma Elektronika Sp. z o.o.