Opinie o EL-KAJO sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EL-KAJO sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EL-KAJO sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EL-KAJO sp. z o.o. w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie pracę na stanowisku Mechanik Maszyn w firmie EL-KAJO sp. z o.o.?

Jaka umowa obowiązuje w EL-KAJO sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Elkajo Nowy wpis

Może być umowa zlecenie lub umowa o pracę na okres próbny - można się dogadać :)

Zuzanna Nowy wpis
@Elkajo

A po okresie próbnym jest szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony czy nie bardzo?

Nowy wpis

@Zuzanna

Często zdarza się że od razu po okresie próbnym zostaje zawarta umowa na czas nieokreślony :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo El-Kajo Sp. z o.o.?

R

Jeśli się sprawdzisz to nawet od razu po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Mieczysław
@R

Czy jest wtedy szansa dostać umowę na czas nieokreślony czy w grę wchodzi tylko umowa na czas określony?

@Mieczysław

Tak jak już pisałam wcześniej, jeśli się sprawdzisz to jest opcja po okresie próbnym na umowę na czas nieokreślony od razu... mi się udało ;)

Julia
@R

No to super. A ogólnie jak zarobki? Są okej? I zmieniają się jakoś jak przechodzisz na umowę na czas nieokreślony?

@Julia

Zarobki ok. Czy się zmieniają po okresie próbnym... to zależy od tego co wynegocjujesz na rozmowie przed przyjęciem do pracy.

@R

A jakieś ewentualne porady jak negocjować, żeby dobrze na tym wyjść? Bo rozumiem, że później już warunki są nie do ruszenia?

Agnieszka
@Edyta

Warunki mogą się zmieniać w trakcie zatrudnienia...

Pik

Czy kobiety też pracują w tej firmie?

K
@Pik

Kobiety również pracują w firmie El-Kajo na różnych stanowiskach, atmosfera w pracy przyjazna.

Wiktoria
@K

Atmosfera przyjazna tylko między pracownikami, czy szefa też masz tu na myśli? :D

K
@Wiktoria

Mam tu mam na myśli cały zespół wraz :D

@K

O proszę no to wesoło pewnie macie. ;) A ile tak właściwie osób aktualnie jest tu zatrudnionych?

Elkajo
@Edyta

Jest obecnie około 20 osób :)

@Elkajo

I to już osoby na uop na nieokreślony? A stażyści aktualnie tutaj są może?

@Edyta

Tak, obecni pracownicy mają już umowy na czas nieokreślony. Co do stażystów w chwili obecnej nie mamy ale bywają :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie EL-KAJO sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY (NR 3052)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo El-Kajo Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Przemysław

A ile zarobi się przez miesiąc w El-Kajo? Czy oprócz podstawy można liczyć na premie? Jeśli tak to od czego one zależą? Daj znać, ciekawią mnie te kwestie i liczę że nieco mi to wyjaśnisz.

Sylwek

@Cezary a ty jesteś jednym z pracowników?

Cezary

Myślę, że bardzo dobrze się pracuje skoro przestaliście tu zaglądać. A na pewno nie ma maruderów bo w przeciwnym razie na forum mielibyśmy wpisy.

Radosław

Codziennie mam nieprzyjemność jechać po drodze robioną przez to przedsiębiorstwo. Akurat jest to moja droga dojazdowa do pracy. Nie wiem jakim pracodawcą jest , czy pracuje się po nocy itp. Jedno wiem. Dróg robić nie potrafią.

onaa

mój chłopak tam pracuję i bardzo sobie chwali :) więc nie wiem gdzie Pan wyżej widział tych alkoholików

Zostaw merytoryczną opinię o EL-KAJO sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w EL-KAJO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EL-KAJO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EL-KAJO sp. z o.o.

EL-KAJO sp. z o.o.