Opinie o Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza w Białystok

Współpracujący Nowy wpis

Kiedyś BDT miało możliwość, pełna kadrę i dobrych pracowników teraz widząc jak pracują to podwykonawca zmienia u podwykonawcę, więc warto się zastanowić co jest nie tak jeśli się zmieniają co chwilę...

BDT Nowy wpis
@Współpracujący

Opina ciekawa, ale oczywiście odpowiemy. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług, firma "BDT" staranniej dobiera kadrę oraz podwykonawców.

Czy w Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Adam Nowy wpis

Współpraca przebiegła w porządku. Kompetentna firma i doradcy.

Obserwator

Brak szacunku do współpracujących ludzi, a w szczególności do pracowników, jak są potrzebni to góry złota w obietnicach a jak zaczną też patrzeć na siebie i mieć swoje potrzeby to już najgorsi wrogowie

BDT
@Obserwator

Jeśli pracownik ma swoje potrzeby i dba o swoje sprawy w trakcie pracy to raczej jest zwykłym oszustem i złodziejem.

Firma Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Zadowolony klient

Firma realizowała mojej firmie montaż witryny aluminiowej w tym montaż drzwi przesuwnych automatycznie. Jesteśmy mega zadowoleni z efektu - opieka merytoryczna na wysokim poziomie, fachowość ekipy montującej na wysokim poziomie, oferta firmy spełniła nasze oczekiwania na tyle, że w najbliższej przyszłości planujemy kontynuację współpracy. Polecamy ofertę firmy, bo to solidny, godny zaufania partner biznesowy!

Obserwator

Uwaga na tą firmę. Zero pojęcia o budownictwie. Zero fachowości. Zero. Kto chce coś zbudować to nie z nimi. Właściciel wielkie mniemanie o sobie a zero kompetencji. Firma bez kierownika.

@Obserwator

nic ta opinia nie wnosi poza chęcią zaszkodzenia firmie i to anonimowo , Zwykłe pieniactwo.

Właściciel
@Obserwator

Panie obserwatorze zapraszam do konkretów, ale żeby to nastąpiło należałoby się podpisać tylko, że wtedy to już udowodnione pomówienia. Możemy kwestię rozstrzygnąć na forum ale niestety ciężko by było wtedy znależć pracę

Czy Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza organizuje staże dla studentów?

Staże są dla wszystkich w szczególności bezpłatne, nawet pracownicy nie są wyplacani co dopiero student

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza na stanowisku Osoba Sprzątająca? 2 lutego pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

BDT Białostockie Doradztwo Tec

Firma BDT Białostockie Doradztwo Techniczne nie jest firmą sprzątającą. Proszę pytania kierować do BDT Serwice

właściciel

Nie wiemy bo to dotyczy BDT Service :-)

Jakiś czas temu firma Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza poszukiwała osoby na stanowisko sprzątanie. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

właściciel

Nie jesteśmy firmą sprzątającą wszelkie pytania proszę adresować na adres BDT Service

W Poznań Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza prowadzi rekrutację na stanowisko Osoba Sprzątająca. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Właściciel (szef)

BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Nie prowadzi tej rekrutacji !!!!!!!!

Dawny pracownik

W firmie bdt miałem przyjemność pracować kilka miesięcy, na początku wszystko pięknie ładnie jak to zawsze bywa, ale po czasie zobaczyłem jaki naprawdę jest szef. Nie znałem do tej pory tak niekompetentnej osoby jaką jest szef tej firmy. Nie ma za grosz szacunku do pracowników. Wszystko za niego robi kadrowa, gdyby nie ona firma już dawno by upadła, podziwiam te kobiete. Dużym problemem dla szefa jest podwyżka wynagrodzenia jego ulubionym powiedzeniem jest zdanie "nie mam pieniedzy". Do współpracowników nie mam zastrzeżeń, większość to obcokrajowcy głównie Białorusini. Szczerze nie polecam

Właściciel (szef)
@Dawny pracownik

Kilka miesięcy to sporo , podwyżka wynika z rozwoju zawodowego, efektu pracy a nie z "chciejstwa" pracownika. system wynagrodzenia jest ściśle określony i znany każdemu pracownikowi . Proszę o informację odnośnie sfery w której zarzuca mi się brak kompetencji oraz brak szacunku dla pracownika. Było to oczywiście pytanie retoryczne, bo osoba pisząca ten post nawet nie podpisała się z imienia, więc trudno oczekiwać odpowiedzi na stwierdzenia problem szefa to podwyżka. Dodatkowo brak jest informacji o premiach i nagrodach rocznych .Wobec powyższego w tej opinii należy bardziej upatrywać frustrację zwolnionego pracownika i chęć zaszkodzenia chociaż w taki sposób firmie niż rzetelną ocenę firmy.

Kacper

@wolip a jakie to szkolenia ?

Wolip
@Kacper

Operatorów transportu pionowego, montażystów rusztowań oraz kursów doszkalających z zakresu BHP w przypadku pracowników fizycznych jeśli chodzi o kadrę to kursy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Jak wygląda ścieżka awansu w Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza?

wolip

Po rozmowie weryfikowana jest wiedza w praktyce. każda zdobyta umiejętność jest doceniana finansowo. Atutem jest zaangażowanie oraz staż pracy. Brygadziści zwracają uwagę na te parametry jeśli oni nie zauważą to inżynierowie mogą interweniować .

Jolanta
@wolip

To super, że w Bdt doceniają pracowników, jak wspomniałeś, za każdą zdobytą umiejętność. To na pewno wypływa na nich bardzo motywująco. Mam w takim razie pytanie: czy istnieje tam szansa na zatrudnienie, jeśli ktoś nie ma dużego doświadczenia zawodowego?

Włodek
@Jolanta

a je na próbach i błędach :) osobiście jestem zadowolony

@Jolanta

Tak . Firma docenia nabywane umiejętności w trakcie rozwoju zawodowego. Brak chęci nauki zatrzymuje wynagrodzenie na określonym poziomie. Pracownik na stanowisku pomocnika murarza nie uczący się murowania nie może liczyć na stawkę praktykującego murarza

Walera

Jak dobrze sciemniasz to awans jest

Marzena
@wolip

A jakie trzeba spełnić kryteria aby przejść na stanowisko wyżej? Oczywiście jeśli ktoś się stara o taki awans i poszerza swoje kompetencje. Wymagany jest np. określony staż pracy? Po jakim czasie można awansować od momentu zatrudnienia?

Odpowiedź

Wynika z praktycznej nauki zawodu i jest w dużej mierze uwarunkowana od indywidualnych predyspozycji pracownika. Każdy rozwój zawodowy jest obserwowany przez brygadzistów i inżynierów następnie jest gratyfikowanie finansowo oraz stanowiskowo. Dodatkowym atutem jest fakt doceniania zaangażowania w rozwój firmy . W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt pod nr tel. 577677820

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Osoba Sprzątająca w Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Krzysztof

BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza jest firmą budowlaną.

Krzysztof

Ta Firma nie zajmuje się sprzątaniem !!

Wiecie, czy Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Krzysztof

Tak, ale tyko na stanowiskach inżynier, kierownik, kosztorysant .

Karol

Byłem na rozmowie. Praca w godzinach 7-17 w tygodniu 7-13 w soboty za marne pieniądze. Nie za bardzo przekonała mnie ta oferta.

@Karol

A to ciekawe ….. Na jakie stanowisko i z jakimi umiejętnościami Pan aplikował??

Antek

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Walera
@Antek

Tak na spokojnie połowa dnia robota połowa papierosek

Czy firma Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

tak

Tomasz

wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza - Białystok

• Jak się pracuje w Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza?

Zobacz opinie na temat firmy Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza
  • Al Jana Pawła Ii 59 lok. 48