Opinie o Nano-Koloid Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nano-Koloid Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nano-Koloid Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nano-Koloid Sp. z o.o. w Warszawa

Były Pracownik

Praca na początku wydaję się fajna, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Później na głowę spadają ci wszystkie obowiązki jakie tylko możliwe. Szkolenia są takiej niskiej jakości, że aby przetrwać musisz się nauczyć wszystkiego sam. Poza obowiązkami w pracy dochodzi jeszcze etat służącego, wykonywanie obowiązków w ogóle nie związanych z pracą takich jak odśnieżanie prywatnego podwórka (w godzinach przed rozpoczęciem pracy za darmo!!!!), przenoszenie prywatnych mebli, itp.. Twoje zdanie się nie liczy, pamiętaj, Szef ma zawsze rację a twoje pomysły są złe. Paradoksem jest to bo na początku słyszy się słowa "Mówcie swoje pomysły, żeby rozwijać firmę" a potem idziesz z pomysłem i słyszysz, że to najgorszy pomysł jaki mógł wpaść ci do głowy, po czym za tydzień ten pomysł wchodzi w życie, ALE jest to pomysł Szefa, nie twój. Dodam jeszcze, że pracy jest naprawdę dużo, a ludzi do jej wykonywania mało, bo szkoda wydawać na ludzi. Wymagany jest ciągły zapas towaru, który jest ciężko zrobić w 3 osoby, z czego te 2 mają jeszcze inne obowiązki, więc tak naprawdę zostaje 1 osoba do zrobienia, obecnych zamówień i zapasu. Szef oczywiście to widzi, ale i tak zwróci uwagę, że zapasu towaru nie ma i ma być zrobiony. Ogólnie to praca dla ludzi silnych psychicznie, i takich, którzy lubią być wykorzystywani. Postawisz się raz Szefowi, licz się ze zwolnieniem.

@Były Pracownik

Najgorzej jest wtedy, kiedy pracownikowi nie chce się pracować. Człowiekiem trzeba być zawsze. Bo pomoc to rzecz ludzka. Co do ilości osób, ilości pracy. Kiedy każdy pracownik na swoim stanowisku pracuje rzetelnie od 8 do 16 wszystko jest możliwe i "się da". Trzeba tylko chcieć. W żadnej pracy szef nie będzie tolerował "udawania pracy" , nie wystarczy tylko podpisać listy. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Jakie godziny pracy obowiązują w Nano-Koloid Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Pracujemy od 8-16. Sobota niedziela- wolne

Jaka umowa obowiązuje w Nano-Koloid Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownik Nowy wpis

Najczęściej jest to umowa o pracę na okres próbny. Chyba że na rozmowie kwalifikacyjnej obie stronu ustalą inaczej.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Nano-Koloid Sp. z o.o.?

Wyjazdy integracyjne nie, ale organizowana jest zawsze wspólna wigilia (zazwyczaj w restauracji), wspólne świętowanie urodzin czy imienin (przerwa na kawę i ciacho), a czasami spontaniczna pizza .

Były Pracownik

@Były Pracownik

Czy po rozmowie w Nano-Koloid Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nano-Koloid Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od profilu stanowiska. Ale etapy rekrutacji dla wszystkich są takie same. Po wybraniu CV, nasz pracownik dzwoni do kandydata. Przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w drugim etapie. Następnie umawiana jest rozmowa na miejscu. A potem już tylko badania, umowa i do pracy. Pozdrawiam

Obecny Pracownik-kobieta

Pracuje w firmie od kilku lat. Nie jest to praca standardowa bo i "produkt" jest niestandardowy. Są duże wymagania i obostrzenia, ponieważ firma posiada kilka certyfikacji ISO, a co za tym idzie, dużo dokumentacji jakościowej. Jeżeli ktoś chce pracować, przykłada się do swoich obowiązków to ma stały etat i niezłe wynagrodzenie. Produkt nie jest niebezpieczny. Jest kosmetykiem i substratem medycznym. Zarejestrowanym i przebadanym. Pierwsze słyszę o premii od sprzedaży. Jest za to premia uznaniowa, PPK dla chętnych i ubezpieczenie medyczne.

Weronika

Niestety firma godna pozalowania - nie dosc ze sprzedajemy produkt powodujacy choroby u ludzi to jeszcze jak nie wyrobisz sprzedazy to po premii i straszenie zwolnieniami

Reprezentant firmy
@Weronika

Szkoda, że nie można zweryfikować “Weroniki”. Żałosny wpis konkurencji. W naszej firmie nie pracowała ani nie pracuje Weronika. Premie nie są ustalane na podstawie poziomu sprzedaży. Nieprawdziwe oskarżenia o szkodliwości produktów świadczą tylko o osobie, która dokonała tego wpisu, ponieważ naszymi odbiorcami są firmy farmaceutyczne biorące całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo.

Magda

W firmie pracuję ponad rok. Bardzo miła atmosfera i fajny zgrany zespół. Szefowa empatyczna i wyrozumiała.

Maja

Padło tu kiedyś dziwne stwierdzenie, że niby żaden mężczyzna nie pracuje tutaj po kilka lat. Ciekawe czemu? Ogólnie to prawda czy jednak są Panowie z kilkuletnim stażem?

@Maja

W odpowiedzi na pytanie, jeden mężczyzna pracował 7 lat, będąc w wieku emerytalnym, drugi pracuje 9 lat, trzeci pracuje 5 lat i jest już w wieku emerytalnym. Pracują tutaj też młodzi ludzie.

Bartek

Można pić wasze srebro?

Żaden mężczyzna nie pracuje w Nano Koloid sp. z o.o. po kilka lat. Ogólnie ludzie pracują po kilka mięsiecy, mocniejsi po kilkanaście poczym odchodzą.

Pracuje tam od kilku lat jestem zadowolony. Wymagane jest profesjonalne podejście do pracy i samo motywacja ale za dobra prace jest godziwa zaplata i możliwość awansu. Firma sprzedaje ciekawy produkt wiec rośnie i są perspektywy. No mam blisko do domu a to dla mnie ważne, szczególnie w zimie.

admin

Wiesz jak się pracuje w firmie Nano - Koloid Sp. z o.o.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

@admin

Najlepiej wszystko tam nagrywać. Bo inaczej zostanie się obwinionym za wykonywanie poleceń pani prezes. Pracownicy są do wszystkiego łącznie z ogrodnikiem, budowniczym i odśnieżaniem. Urlop nigdy zgodnie z Prawem Pracy na dwa tygodnie. Pracownicy zmuszani do wypisywania krótszych wniosków pod groźbą utraty pracy. Dofinansowanie do okularów przy pracy przez 8 godzin dziennie przy komputerze też nie jest dopełniane. Osoba niepełnosprawna na którą są wypłacane dopłaty do wynagrodzenia z PEFRON pracuje pod groźbą utraty pracy przez 8 zamiast 7 godzin dziennie. Oczywiście dodatkowy urlop w wymiarze 10 dni też nie jest udzielany. Pracownicy w razie choroby muszą przychodzić do pracy. Ciągła zmiana pracowników i brak jakiegokolwiek poszanowania dla nich. Można nazwać rzeczy po imieniu... jest to zwyczajnie.... Każdy oświadczył tam tego samego.

Zostaw merytoryczną opinię o Nano-Koloid Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nano-Koloid Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nano-Koloid Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nano-Koloid Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nano-Koloid Sp. z o.o.
  • Hoża 62 lok. 37