Opinie o Stb Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stb Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stb Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stb Sp. z o.o. w Częstochowa

czy zarobki są tak niskie, jak sugerują poniżej?

Michał R.

SUPER PRACA! SUPER ZAROBKI! ŚWIETNY I BARDZO PRZYSTOJNY PREZES! ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PRACY W STB!

Rusek
@Michał R.

Przystojny prezes??? Widzę, że to jest najważniejsze kryterium w wyborze pracy. Co do reszty? To atmosfera w pracy kiepska. Praktycznie żadnych szans na rozwój i zarobki bardzo kiepskie. Szczerze nie polecam.

@Rusek

Chciałabym, żebyś rozwinął swoją wypowiedź i napisał, jak konkretnie prezentują się warunki zatrudnienia w Stb? Na jaką umowę można liczyć od tego pracodawcy - stabilną umowę o pracę, czy bardziej elastyczne zlecenie? Myślę, że użytkowników obecnych na forum zainteresuje ta kwestia.

Sylwia
@Rusek

Chyba żartujecie. Nie ma nic korzystnego w tej firmie? Powiedzcie mi ile realnie można tu zarobić?

Monia
@Michał R.

Przystojny to przedewszystkim wysoki , a nie ........ :-)

Rys
@Michał R.

(usunięte przez administratora) gosciu jak potrzaskany

Aaaaaa
@Monia

Dobre dobre

Przemo

Giełda długów już wystawiła zadłużenie do sprzedaży tej firmy z października 2018 - OMIJAĆ Z DALEKA

Olek K.
@Przemo

EBOF 22430,14 widziałem rok nie płacą im :-(

Ja1
@Olek K.

Ciekawe czy już komornik na nich "siedzi"?

Wojciech
@Przemo

Są to rzeczywiście sprawdzone informacje? Możesz podać jakieś wiarygodne źródło, bo nie znalazłem takiej informacji? Mimo to, wygląda na to, że Stb wciąż funkcjonuje. Czy ktoś z pracowników nadal tam pracuje i może potwierdzić te informacje?

@Wojciech

:-( Tak napewno pracownicy potwierdzą

Omijać, (usunięte przez administratora) i prezes cwaniak, który uważa, ze może bezkarnie okradac innych.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy pracodawca Stb Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak motywuje nie płacąc

Anon

Polecam

Iza
@Anon

Co takiego polecasz Anon w tej firmie ? Mój mąż tam pracował i nikomu nie polecam wręcz odradzam na 100%

inż

Nie polecam, tragedia. Jeśli chcesz pracować za darmo droga wolna.

@inż

@inż Możesz rozwinąć swoją wypowiedzieć? Przyda się to osobom zainteresowanym praca w tej firmie. Dlaczego nie polecasz pracy w Stb Sp. z o.o.? Twoim zdaniem pensja nie jest adekwatna do wykonywanych obowiązków?

Przemysław

Nie polecam nikomu, wymagania ogromne po czym nie płaci faktur i to dobrych kilka miesięcy. Ciekawe czy ma już sprawy w sądzie...

Bartosz

Może nie jest idealnie al;e przesadzacie z marudzeniem. Trzeba pracować żeby zarabiać w miarę godziwie.

Krystyna

Stb prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Poszukiwani są: Kierownik Budowy, Inżynier Budowy, Pracownik Ogólnobudowlany, Murarz i Elektryk. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://stb-stb.pl/o-nas/ Czy ktoś z Was zastanawia się nad złożeniem swojego CV do firmy?

@Krystyna

No tak , zastanawiam tylko po tych opiniach nie wiem czy wogóle wysyłać CV

inż Mamoń
@Zainteresowany

Spróbuj, wysłać cv to nie sztuka, ani jakieś wielkie wydarzenie. Ja wysłałem, pogadałem i podziękowałem po 5 min. Prezes- typowy częstochowski janusz biznesu. Przekonał mnie do wyjścia hasłem, że będzie do mnie dokładał a po chwili propozycją pensji w wysokości średniej miejskiej na produkcji ... tylko, że miało być stanowisko kierownicze. Niech dokłada do kogoś innego. Nie dziwie się, że jak sam powiedział ostatnio już 3 osoby się przewinęły przez to stanowisko. Aż strach pomyśleć co by było po podpisaniu umowy.

Maciek
@inż Mamoń

Również NIE polecam !!!! Nikomu

Mikołaj
@Zainteresowany

Kiepsko to widzę też zrezygnowałem

Czy może sie wypowiedzieć ktos kto obecnie tam pracuje ? Jest aż tak źle ? Czy cos sie poprawiło ?

Mno

Dajcie spokój z ta praca. Firma nie płaci za faktury a co dopiero pracownikom będzie solidnie płacić ?!

admin

Słabe warunki zatrudnienia, brak terminowych wypłat. nie polecam.

admin

nie polecam, (usunięte przez administratora)

Małe zarobki , brak podwyzek , nie polecam nikomu , praca po 9 godzin , nie platne dojazdy ( 1h / 2h straty na dzien roboczy ) , Soboty bez dodatkow

kontrahent

nie polecam,(usunięte przez administratora)

ex

Nie polecam, unikać jak ognia!!!! Nie płaci!!!!!!

ex_pracownik

Nie polecam nikomu.(usunięte przez administratora)

admin

Masz doświadczenie w pracy z firmą STB Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Stb Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Stb Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stb Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stb Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stb Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stb Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stb Sp. z o.o.
  • Bór 151 C