Opinie o PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki w Ostrów Wielkopolski

Firma - układ. Nie polecam

Okoń

@Renata Jeśli ktoś chce pracować to rzeczywiście może pracować ale o zarobieniu pożądanych pieniędzy nie ma mowy. Firma nie docenia fachowców. Zależy im tylko na byle jakim pracowniku , najlepiej niskopłatnym i posłusznym

A wiecie może, na którym stanowisku się tu na start najmniej zarabia? Jakoś wcześniej pisali o zarobkach asystentów i wychodzi na to, że wynosiły chyba od 5,000 zł do 7,000 zł brutto. Czy 5,000 zł to jest najmniej ile można po przyjęciu się dostać niezależnie od stanowiska?

Ubogo Nowy wpis

Teraz większość zarabia najniższą krajową, niezależnie czy jest się nowym czy starym pracownikiem i czy się coś umie czy nie

@Ubogo

Twierdzisz, że większość w firmie zarabia minimalna? jakie stanowiska masz przy tym na myśli? Chodzi o podstawę, a reszta podbijana jest premia?

Firma - układ. Nie polecam

Renata

Co masz na myśli pisząc, że to układ? Jakoś po znajomości ludzie tu pracuja czy o co chodzi? Myślałam żeby aplikować, czy jako osoba niezwiązana z firmą mam szanse?

@Renata

Renata nie ma żadnego układu. Proszę aplikować śmiało. Jeżeli ktoś chce przyjść do pracy żeby pracować a nie dyskutować na pewno będzie zadowolony.

Julia

Zadowolony? Pod jakim konkretnie względem? Jakie obecnie warunki tutaj oferują wobec tego? I czy to jest sugestia odnośnie jakichś premii lub podwyżek za wyniki? Są mierzone?

Okoń Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki?

Wika

Po trzech miesiącach dalej nie wiadomo jakie zarobki przysługują doświadczonym konstruktorom? Pytam, bo widzę, że odp na pytanie nie została do teraz udzielona a mnie także interesuje praca ale dla asystentki. Na stornie także widnieje taka oferta w zakładce z karierą. Jakich standardów można się spodziewać w tym roku? i po jakim czasie średnio następuje awans?

@Wika

Zarobki dla asystenta konstruktora na początek znajdują się w zakresie 5000 a 7000 brutto. Awans mniej więcej po 2 latach

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Designer

Jakie są zarobki doswiadczonych konstruktorów?

Jakie godziny pracy obowiązują w PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki?

kEn

7-15 .

Julia
@kEn

A z przerwą jak?

Magda

@pracownik a są nadgodziny?

@Magda

Zależy od działu

Ile jest zmian w PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki?

1 zmiana 7-15

Mechanior

Jeśli chodzi o zarobki najlepiej załapać się do działu mechanicznego. Tam można się 12 godzin dziennie po pętać po hali nic nie robiąc i nieźle zarobić

Na stanowisku technologa (zastępcy) człowiek bez szkoły z mała wiedza ,który myśli ,ze jest super fachowcem.. nie jeden operator ustawiacz ma większa wiedze niż on.. kogo oni tu przyjmują?

firma jak każda, zarobki nie powalają (łagodnie mówiąc), atmosfera w firmie super - ludzie się dogadują. Niestety Prezesi sugerują się oceną pracowników wydawaną przez kierowników, więc jeśli dobrze nie żyjesz z kierownictwem to zarobki masz jakie masz. Można tam zarobić lepiej na parę sposobów: będąc ponadprzeciętnym, "dobrze" żyjąc z szefostwem, na delegacjach, zostając codziennie do 19< Plusem jest to że firma jest rodem z XXIw. Minusem bywa często fakt że wiele zadań ma krótki termin wykonania.

Ken

Co do atmosfery się nie zgadzam. Jest taki "ken", który na czas nieobecności kierownika przejmuje jego stanowisko. Oczywiście uważa się za najważniejszego i wyraża się o pracownikach "pajace, debile" i jeśli coś mu się nie spodoba to straszy "bo wylecisz z hukiem". Jak jest kierownik to jest potulny jak baranek.

admin

Pracowałeś w firmie PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki? Chcesz o tym opowiedzieć? Dodawaj komentarze na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki?

Zobacz opinie na temat firmy PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PRO-ZAP Sp. z o.o. Zakład Projektowania Technologii i Automatyki
  • Grabowska 47 A