Opinie o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. w Wąwelnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. w Wąwelnica

Jakiś

Jak właśnie wygląda praca w biurze? Może ktoś coś powie o atmosferze, pracownikach, wymaganiach?

nieistotne

a to inna sprawa. Przyznam że nie wiem. biura na oczy tam nie widziałem, bo ja robie na hali produkcyjnej. tak że na tej płaszczyźnie nie pomoge.

maja

dzięki za info, a jak to wygląda w biurze? ile się zarabia? jaka atmosfera?

maja

ile się zarabia w skraw-mecie?

maja

no i jak u Was wygląda praca konkretnie, co o tym wiecie?

waldis

panowie praca jak praca wszedzie cos wymagaja a tu niejest naprawde zle wiadomo ze znajda sie tacy co nazekaja ale zobatcie nazekaja ale dalej tam pracuja bo nigdzie nie zarobia tyle co tam noe jest zle jak robisz swoje to sie nie czepiaja

inwestor2005

A jak dzisiaj wygląda sytuacja? Polepszyło się? Właśnie wysłałem tam CV.

Kco

I dlatego właśnie jest to praca @juhyt. Lepiej jest jak się lubi co się robi :)

juhyt

no wiesz zadna praca do lekkiej nie nalezy wszedzie sie trzeba natrudzic zeby zdobyc wynagrodzenie :)

master

etat mechanika jest wolny mozesz sprobowac co do placy mechanika to niewiem przyjdz i sie zapytaj warunki jakie szef przectawi sa jasne jak ci beda odpowiadac to podejmiesz robote ale jak dla mnie mechanicy zle niemaja

karmel
@master

Co można o nich powiedzieć… praca na pewno ciężka, ale kasa jest przyzwoita. Jeśli chodzi o ludzi w firmie to zależy od indywidualnego podejścia każdego z pracowników. Ja na przykład odnalazłem się w tym doborowym towarzystwie całkiem nieźle, ale są też ciche myszki , które widać , że niespecjalnie za innymi pracownikami przepadają

nieznajomy

A napiszcie coś o etacie mechanika

janek

Praca taka ja inne w tej branży, jak lubisz łapy pobrudzić i masz sile pracować to za te kase warto. Pisze bo szef kazal.

smar

Czytając niektóre komentarze zastanawiam się czy czytam o tej samej firmie. Duża firma, pensja nie najgorsza, zawsze mogła być lepsza ale nie narzekam, no i sami swoi. Praca ciężka, nie dla każdego, trzeba się przyzwyczaić. Ale jak ktoś nie daje rady to nie wina firmy.

no nie wiem

Szczerze to nie ogarniam tego sotatniego wpisu. jesli ktos 'donosi' podobno to po co sie tym chwali publicznie na forum. w koncu to wyjdzie na jaw poza tym widac kto chyba dostal ostatnio awans. no cos to bez sensu. ja szukam pracy i stad moja obecnosc tutaj - ale totalnie nie rozumiem ludzi jak todzialac w takiej firmie bez strachu

srebrny passat arq

Ja pracuje od niedawna fakt musze donosic żeby przetrwać i normalnie wegetować szef ciągle dzwoni ja opowiadam.jak ludzie się zachowują czy piją jak pracują w tym tygodniu szykuje się kilka zwolnień a ja dostałem awans wiec w skraw mecie liczy się donos i kombinowania powodzenia dla tych którzy narzekają na zakład.ja mam dobrze i polecam donosic aż się wszyscy pozabijaja

dociekliwy

a może skraw met napiszesz jak to jest z tym skarwmetem w praktyce- dlaczego masz taka opinie na temat pracy tam. jak dlugo tam pracowales. mocne te twoje slowa. mnie interesuje czy jest kasa na czas i mozna liczyc na wiecej niz najnizsza krajowa z reszta spraw pewnie mozna sobie jakos poradzic. pzdr

niezadowolony

Pracowałem w Skraw-Met ładnych kilka lat temu i nigdy nie wróciłbym już tutaj. To był dla mnie jeden z najgorszych pracodawców. Brak minimum szacunku dla pracownika a praca przypominała mi (usunięte przez administratora)z terrorem. Nie polecam tego pracodawcy.

pytanie

racja co do komentarzy. mam oczy i widze jak jest z praca w okolicy. jak ogolnie jest w skraw-met? jakies wady, zalety?

majk

no koledzy tak pisaliscie o nowych firmach norweskich ale jak do tej pory to sie nic jeszcze nie pojawilo na rynku a charowac w skraw-mecie trzeba dalej a wody dalej nikt nie daje w zamian za wode dostalismy karty do czytnikow szefostwo firmy rob i wszysto zeby ich nie oszukiwac na godzinach a co my mamy zrobic zeby szefostwo nas nie oszukiwalo

gipki

Cieszcie sie ze wyplata jest i cio do gara zawsze wsadzic nikt was na sile tam nie trzyma jak wam nie pasluje to inna robote sobie znajdzicie .

Zostaw merytoryczną opinię o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. - Wąwelnica

• Jak się pracuje w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.
2.5/5 Na podstawie 86 ocen.

Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.