SKRAW-MET

Opinie o SKRAW-MET

felicjan 2011-10-11 18:24:21
Jeśli chcesz mało zarabiać,ciężko pracować,nie dostawać nadgodzin
ani przez lata podwyżki to polecam firmę "SKRAWMET",gdzie już za
8-9 zl. za godzinę możesz urządzić sobie wspaniałe życie z zagranicznymi wakacjami (Meksyk lub Australia). I nie licz na wspaniałą
rodzinną atmosferę.

JA 2012-03-10 23:08:51
felicjan - 2011-10-11 18:24:21

Jeśli chcesz mało zarabiać,ciężko pracować,nie dostawać nadgodzin

ani przez lata podwyżki to polecam firmę "SKRAWMET",gdzie już za

rodzinną atmosferę.

POTWIERDZAM
men32 2012-09-10 21:11:13
Dziadostwo robota dla przy (usunięte przez administratora) i gamoni bez fachu za 7zl nie polecam
BHP 2013-06-21 18:46:29
Pracowałem tam troche. Mam nadzieje ze te w upalne dni szefostwo podaje ludziom zimne napoje bo z tego co przepisy mówia pracodawca powinien zapewnić napoje zimne gdy tem jest powyzej 30.
No znajac zycie .... w kranie jest jej wystarczajaca ilośc wiec problemu nie ma .Ciekawe co na to PIP.
men 32 2013-07-11 21:27:13
daj sobie spokoj chlopie ze skraw metem terror i (usunięte przez administratora) zero premii nadgodzin praca po 10 h dziennie i sobota 6h umowy smieciowe tam masz tylko j...i cicho siedziec
2013-09-04 12:37:55
nie polecam za nic nawet jak dostaniesz 10 zloty na godzine to i tak odradzam, nie idzcie robic do skrawmetu na prawde nie robcie tego to bedzie najwiekszy błąd w waszym życiu, nawet w urzedzie pracy sie pytają czy pan sie zastanowil czy chce tam pracować.
pan spawcz 2013-12-23 15:23:04
polecam skrawmet ja tu pracuje jakoo spawacz i moge dobrze zarobic choc duzo godzin robie to i tak polecam ta firme pozdrawiam nie zadowolonych nygusow
dissel 2014-01-11 12:28:47
jak ktos nie chce pracowac to zawsze powod znajdzie do narzekan ja pracuje inie narzekam polecam
majk 2014-01-18 11:59:16
jestem w skrawmecie operatorem maszyny cnc i w sumie to nie narzekam no gdyby nie te durne normy wymyslone przez szefostwo to bylo by calkiem ok.chociasz podwyszki nie dostalem juz ponad rok to nie mam powodu do narzekan poprostu trzeba robic swoje a nikt sie nie czepia tylko zloej baletnicy przeszkadza rabek u spodnicy takze jak chcesz prace to sie nie zastanawiaj tylko do roboty
majk 2014-01-18 12:20:59
fakt ze trzeba pracowac 10 godzin dziennie ale mowi sie trudno a kolega ktory pisze takie bzdury to niech nie narzeka tylko sie cieszy ze ma prace bo skrawmet zycie mu uratowal a on tak sie teraz odwdziecza przeciez zawsz moze sie zwolnic jak mu tak jest zle
spawacz 2014-01-26 00:16:03
Zgadzam się w 100% z kolegą heh tam nawet wózkowi mają więcej na godzinę niż spawacze po prostu porażka. (usunięte przez administratora)
on 2014-01-30 16:27:54
Jesteś prostym człowiekiem i dlatego tam pracujesz(usunięte przez administratora)
majkciota 2014-02-07 15:43:44

tutaj nie chodzi robolu o to czy się komuś podoba w tej( usunięte przez administratora ) firmie tylko zeby ostrzedz innych jakie w środku panują warunki, warunki SOCJALNE są super ale tylko dla kontroli z poza firmy żeby nie bylo ze nie ma pod kluczem zamkniete pod biurami a ludzie po 10h spawają i myją się jak kaczki w zlewach, ktoś kto obraca milionami tak traktuje ludzi ??? nie chodzi o podwyżki tylko o szacunek dla drugiej osoby, firma by oglosiła upadlość gdyby każdy poszedł pod prysznic ?? aż dziwne że jeszcze ta firma funkcjonuje, ale trzeba posmarować żeby pojechać prawda ( usunięte przez administratora )
majk 2014-02-08 16:51:32
w dzisijszych czasach kazdy smaruje zeby jechac dalej ale fakt jest faktem ze prysznice to by sie bardzo przydaly a zwlaszcza latem a przedewszystkim woda do piciaw butelkach ale szefostwo twierdzi ze wody w firmie jest pod dostatkiem szkoda tylko ze w kranach bo na wode w butelkach ich nie stac no ico tu mozna poradzic gdyby bylo wiecej pracy na terenie szczecina to skraw-met juzby dawno podl z braku pracownikow
hehe 2014-02-10 21:08:47
niedlugo padnie z braku pracownikow bo nikt nie bedzie szedl za grosze pracowac tak jak tutaj ludzie piszą, OTWIERA SIE NORWESKA FIRMA NA TERENIE STOCZNI NOI W KONCU FIRMA TELESKOP NA SKOLWINIE Wiec bedzie brakować w skraw mecie operatorów i spawaczy, wytrzymajcie chłopaki jeszcze kilka miesięcy, do norweskiej firmy spawacze już moga skladac aplikacje, panowie popytajcie tylko gdzie :) chwała wam że wytrzymaliście tyle w tak ciężkich warunkach. i nie dajcie się skusic na 50gr podwyszki i wode firmową ;]
:D 2014-03-01 11:27:20
hahha, szef Ci marti zapłacił za taką durną opinię? jacy tam specjaliści? Spawacze bez certyfikatów uprawnień, 3 operatorów CNC mających pojęcie o pracy a reszta to włóż detal wyjmij detal?? Zupełnie jak orangutan na wybiegu. A specjalista w swoim zawodzie się szanuje. Nie dostać wody, prysznicu, wypłata pod stołem, przecież to okradanie skarbu państwa, potem ludzie płaczą że kolejki do lekarzy itd itp, jak się złodziejom kasę nabija to potem nie marudzić!!! brak zapłaty za nadgodziny? Tak pracują ludzie którzy nie mają perspektyw i możliwości na inną pracę a nie specjaliści.
majk 2014-03-03 14:21:17
skoro uwazasz sie zatakiego specjaliste to co robiles albo jeszcze robisz w firmie .odezwal sie gamon po podstawowce z perspektywami.wez sie zastanow co piszesz bo gdybys byl taki fachura to ludzie by pracowali na ciebie a nie ty na kogos ekspercie od siedmiu bolesci
cnc 2014-03-20 22:22:30
ej wy specjaliści,nie ma co narzekać znam wiele firm gdzie jest jeszcze gorzej ale zgadzam się Skraw- Met szału nie robi (usunięte przez administratora) którzy często nie mają wyjścia i podejmują tam prace.
majk 2014-03-24 11:25:34
nikt sie nie uwaza za specjaliste a to ze szefostwo wykozystuje zla sytuacje na rynku pracy to jest fakt a to ze pracownicy sa traktowani jak tania sila robocza to drugie ale niech kolega nas nie uwaza za gamoni bez szkoly bo wyksztalceni w jakims stopniu jest kazdy a to ze tyra w skraw-mecie to tylko dlatego ze zycie do tego zmusza wiec niech kolega sie zastanowi zanim kogos obrazi i mam nadzieje ze to sie szybko skonczy taki chamski wyzysk pracownikow pozdrawiam
gipki 2014-04-17 20:36:47
Cieszcie sie ze wyplata jest i cio do gara zawsze wsadzic nikt was na sile tam nie trzyma jak wam nie pasluje to inna robote sobie znajdzicie .
niezadowolony 2014-09-14 14:05:32
Pracowałem w Skraw-Met ładnych kilka lat temu i nigdy nie wróciłbym już tutaj. To był dla mnie jeden z najgorszych pracodawców. Brak minimum szacunku dla pracownika a praca przypominała mi obóz z terrorem. Nie polecam tego pracodawcy.
srebrny passat arq 2014-09-22 21:53:16
Ja pracuje od niedawna fakt musze donosic żeby przetrwać i normalnie wegetować szef ciągle dzwoni ja opowiadam.jak ludzie się zachowują czy piją jak pracują w tym tygodniu szykuje się kilka zwolnień a ja dostałem awans wiec w skraw mecie liczy się donos i kombinowania powodzenia dla tych którzy narzekają na zakład.ja mam dobrze i polecam donosic aż się wszyscy pozabijaja
majk 2014-11-29 16:17:46
wieciecos wam szczerze napiszepracuje w skraw mecie juz 10 lat i naprawde nie polecil bym tej firmy nikomu znajomemu bo to co pisza to niestety prawda a ja tam pracuje z przyzwyczajenia i to ze lubie ta robote
smar 2015-02-10 12:43:16
Czytając niektóre komentarze zastanawiam się czy czytam o tej samej firmie. Duża firma, pensja nie najgorsza, zawsze mogła być lepsza ale nie narzekam, no i sami swoi. Praca ciężka, nie dla każdego, trzeba się przyzwyczaić. Ale jak ktoś nie daje rady to nie wina firmy.
janek 2015-02-12 08:24:52
Praca taka ja inne w tej branży, jak lubisz łapy pobrudzić i masz sile pracować to za te kase warto. Pisze bo szef kazal.
nieznajomy 2015-02-24 17:16:58
A napiszcie coś o etacie mechanika
master 2015-02-27 18:50:48
etat mechanika jest wolny mozesz sprobowac co do placy mechanika to niewiem przyjdz i sie zapytaj warunki jakie szef przectawi sa jasne jak ci beda odpowiadac to podejmiesz robote ale jak dla mnie mechanicy zle niemaja
inwestor2005 2016-07-12 15:47:14
A jak dzisiaj wygląda sytuacja? Polepszyło się? Właśnie wysłałem tam CV.
waldis 2016-08-10 19:44:05
panowie praca jak praca wszedzie cos wymagaja a tu niejest naprawde zle wiadomo ze znajda sie tacy co nazekaja ale zobatcie nazekaja ale dalej tam pracuja bo nigdzie nie zarobia tyle co tam noe jest zle jak robisz swoje to sie nie czepiaja
maja 2016-08-11 09:30:28
no i jak u Was wygląda praca konkretnie, co o tym wiecie?
peter 2016-11-30 12:58:34
mam za sobą... nie fajnie było.
Zostaw swoją opinię o SKRAW-MET - Wąwelnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKRAW-MET