Opinie o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. w Wąwelnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. w Wąwelnica

pracownik administracyjny

firma idzie mocno do przodu , duże inwestycje , dyrektor coraz lepiej zarządza , a nowa kadra mocno zaangażowana .

Jan
@pracownik administracyjny

Dyrektora nie ma, bo albo uciekł albo został wyrzucony za to, że chciał ulepszyć zakład. Przewinęły się dziesiątki dyrektorów i żaden się nie utrzymał.

Wiktoria

Czy ktoś zna przyczynę dlaczego od roku firma nie zamieszcza żadnych ogłoszeń pracy? Ostatnie oferty były w 2022 roku, a jak próbuje wejść na ich stronę internetową, to jest ona nieaktywna...

@bingo

O widzisz, ja to bym wolała jednak żeby chłopak na te o prace u was był, wiesz urlopy i te sprawy, tutaj wszystko w tym zakresie „się zgadza”? mnie o lakiernię chodzi, widzę na wasz stronie, że i takich pracowników wam teraz potrzeba. Jak jakiś okres próbny będzie wyglądał?

pracownik administracyjny

@pracownik administracyjny

A jakie to inwestycje? I skoro firma podobno idzie do przodu, to rozumiem, że pracownicy mogą też liczyć na jakieś podwyżki, tak?

zatrudniony
@Janusz

nie tylko mogą liczyć tylko otrzymują podwyżki :)

@zatrudniony

I fajnie, bo nic tak nie motywuje do większej wydajności w robocie jak podwyżka. Ile więcej się dostaje? Każdy tyle samo, czy są różnice?

@Paweł

Wiadomo, że są różnice. każdy dostaje inaczej

Ilona
@Tomek

I zawsze lepiej nie wiedzieć kto ile ma, bo potem z tego robią się konflikty!

@zatrudniony

podwyżki XD XD XD W Skraw-Mecie XD XD XD podwyżki norm, wymagań, presji to i owszem...i ciśnienia :P

Pracuś
@Ilona

No tak, lepiej nie wiedzieć kto ile ma bo jeden robi za grosze ponad norme, że pod koniec dnia nie ma kompletnie siły, a drugi nie robi nic albo tylko ściemnia i zarabia dwa razy tyle.

Odp

I do tego ta cała niby premia zrobiona na ścieme że niby jest ale ktokolwiek widział ktokolwiek wie jak to było w słynnym programie ;) premia zrobiona na zasadzie „mało robicie” albo bo premi nie ma bo nie chce jej wam dać ;)

Odp

Wstyd że ludzie w tak niby rozwijającym się zakładzie nie dostają nawet stu złotych premi miesięcznie tylko robią za te grosze bez płatnych przymusowych nadgodzin ani jakich kolwiek 50tek za soboty…

Najlepszy
@pracownik administracyjny

Jak tak dobrze zarządza to czemu zakład stoi

Najlepszy1
@Najlepszy

Bo biorą pieniądze za nic i jak widać znają sie jak znają na tym całym kierownictwie :) ja bym dał tak jeszcze z 15 osób do biura bo jak widac za mało ich jest, a pracownicy niech robia dalej za te grosze :)

P
@pracownik administracyjny

Kto to pisał? Hahah dobre sobie, w biurze nikt nic nie potrafi, ale każdy jest kierownikiem (chyba swojego biurka)

P
@Odp

Ale o czym my mówimy, tam jak deszcz pada to woda się na głowę leje.

@P

Przecież ludzie z biura mają jeszcze gorzej niż Ci z produkcji; delegacje na dwa dni - bez płacenia za diety; ciągły stres bo mało zamówień.. pracowałem dwa miesiące i powiem szczerze ze to zwykły wyzysk; powrót z delegacji w nocy i na 7 do pracy. O braku szacunku kierownictwa nie będę wspominał

Leszek

Czyli ani na produkcji, ani w biurze ludzie nie ma dobrych warunków zatrudnienia? Tylko każdy myśli, że lepiej, bo go tam nie ma? Smutne. Rozumiem, że osoba, której nie interesują delegacje na takich warunkach, nie ma co szukać w tej firmie? Czym w ogóle przyciągają ludzi do pracy,

@Leszek

Przyciagają groszową premią uznaniową ktora jest albo nie jest i stawkami 16-18zł ale co sie dziwic skoro tam sami ukraińce którzy jak pieski siedzą tam po 13 godzin albo i wiecej ;)

@Odpowiedz

Groszowa premia? Tzn., no ile można liczyć? I czy to sugestia, że niedługo Polaczków już wcale tam nie będzie, bo Ukraińcy sami ten biznesik pociągną? Chociaż już zaznaczysz, że "sami", to Polacy jeszcze tu robią?

@Urszula

Czyli na tyle ze albo dostaniesz z 300zł albo i mniej albo w ogole bo nie chcemy dać to Ci nie damy ale dalej dawaj z siebie wszystko przez cały miesiąc i myśl że może dostaniesz…

@Odp

Aha, czyli 300 to max? A tak na poważnie to ile średnio ludziom tu przydzielają? Czy Ty tak serio z tym widzimisię przy przyznawaniu, bo czasami nie wiem czy celowo ktoś nie dramatyzuje

wiesiek
@zatrudniony

Co miesiąc są podnoszone pensje . Pracownicy nie muszą się upominać . Wypłata na czas .

Jan Nowy wpis

Nowy wpis

Szukają czterech operatorów cnc, bo taki jest gwałtowny rozwój firmy, czy komuś się odeszło? Może koledzy operatorzy napiszą, ile zł się składa na to: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + nadgodziny. Będę wdzięczny, człowiek woli wiedzieć, na co się pisze....

Nick Nowy wpis

Dzień dobry, jakie są zarobki w administracji w porównaniu do regionu? Jest ogłoszenie na księgową, nie wiem, czy iść na rozmowę.

Wiktoria

Zenek
@Wiktoria

Bo jest nowy szef co bardzo droho kosztuje. I nie ma materiału ani zlecen ludzie uchodzą jest coraz gorzej

@Zenek

O to niezbyt dobra informacja. Poprzedni szef tyle nie kosztował co ten nowy? Sporo osób już odeszło? Jak firma sobie radzie z tak okrojoną kadrą?

Jan Beznerki
@Wiktoria

Bo od tego czasu jest tylko redukcja etatów, albo pracownicy sami się zwalniają. Jeśli z pełna premedytacja chcesz brnąc w ten Grackoland, to krzyż na drogę. Jeśli lubisz zapach fekali, octu,smak najtańszej rozpuszczalnej i zimnego żarcia to praca dla ciebie.

No właśnie widziałem że jest oferta dla specjalisty ds. sprzedaży zagranicznej i jest sporo delegacji służbowych. Wiesz może jak często jest się poza biurem? Na takich wyjazdach opłacają noclegi jak jest to konieczne? Podpowiesz coś?

@Paweł

Delegacje? Jedziesz pół-lub całą noc samochodem z Panem Arkadiuszem G. potem szybkie przebieranie w garnitur na jakimś cpn-ie. Spotkanie z potencjalnym kontrahentem, spowrote. W auto i do domu. Często po 20 i więcej godzin za kierownicą. Oczywiście, brak płaconych delegacji etc. Tylko zwyķła stawka godzinowa. Tak było a znając mentalność kierownictwa obstawiam, że nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Aktualny pracownik
@Paweł

Handlowcy wyjeżdżają na 1-2 dni w tygodniu, zależy od trasy, czasem nocują/ida na kolacje z klientem, wracają .. Firma opłaca nocleg wg ustalonej stawki ze śniadaniem.

Małgorzata
@Aktualny pracownik

No to chyba jednak się coś poprawiło? Bo te poprzednie komentarze nie napawają mnie optymizmem jako kandydatki :P Skoro nadal tam pracujesz to może powiesz czy faktycznie tak zwalniają nadal? A może właśnie jakieś światełko w tunelu jeszcze widać?

Jan beznerki

Oczywiście, że nic się nie zmieniło. Jak chcesz aplikować, to dopisz w CV, że potrafisz kierować stopami i równocześnie odpisywać na maile :) Dodatkowe atuty dla przyszłych kandydatów? - bezsenność uderzy w gusta tego pracodawcy, chociaż nie zaśniesz za kierownicą.

@Jan beznerki

Aż tyle godzin za kierownicą? Szczególnie nocą? Chociaż są za to dodatkowe pieniądze? Ktoś wspomniał że umowa dopiero po dwóch latach. Wcześniej robi się na zleceniu?

bingo

Umowa taka jaka się umuwisz. Niektorym na reke jest zlecenie.

@bingo

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. na Spawacz? 3 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Jan beznerki

Po 2 latach

Tomasz

Czy praca w firmie jest bezpieczna?

Balbina
@Tomasz

Nie, nie jest bezpiecznie. BHP tam to tylko na papierze.

TAK - firma jest bezpieczna
@Tomasz

Firma może pochwalić się wysokimi standardami bezpieczeństwa. Podczas ostatniego audytu w firmie Skraw-Met kierownictwo i świetni pracownicy wysoko postawili poprzeczkę! dziękujemy za wizytę u Państwa w firmie! Klient

Karol
@Balbina

100% prawdy, szkolenie BHP i samo przestrzeganie BHP w tym zakładzie to hucpa

Danuta

Czy osoba na stanowisko Brygadzista montażu ma szanse na awans? Można jakoś wewnątrz firmy rozwijać się dalej z tej pozycji? Pytam dla taty bo wpadłam na ogłoszenie w internecie

@Danuta

Z brygadzisty awans ? Na kogo? Dyrektora ? ????

Urszula

a można? czy dyr to tutaj jakoś inaczej się wybiera? są preferowani bardziej kandydaci z zewnątrz? i może jej też chodziło o ewentualny awans finansowy, na lepszą kasę zawsze można tu liczyć?

skoro wszystko tak super - to dlaczego wieloletni pracownicy poszli do konkurencji?

@pracownik

Zadałeś dobre pytanie. Dużo tych osób odeszło do pracy u konkurencji? Może więcej płacą, bo coś ich jednak musiało skusić. Wiesz jakie pensje są tutaj?

Każdy ma inną pensje

@pracownik

Może dlatego że konkurencja płaci normalne uczciwe stawki, nadgodziny sa wynagradzane 50tkami a weekendy setkami, są bony na święta, ludzie dostają premie i nie mają przymusu robienia po 10godzin :)

marcin

poszli i wrócili .

@marcin

poważnie wrócili? A na jakich warunkach tutaj powroty się odbywają w razie czego, jest jakaś karencja? oni mogą być na tych samych stanowiskach co wcześniej i warunkach czy start od nowa jest?

@marcin

Jeden

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Operator w firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.. Czy mogę liczyć na 5300 , jeśli chcę pracować na Operator?

Dział Kadr

Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia. Wielu doświadczonych i wieloletnich pracowników zarabia powyżej wskazanej kwoty. Zapraszamy do przesyłania CV na adres rekrutacje@skraw-met.pl W imieniu wszystkich całej wykwalifikowanej kadry zapraszamy do Nas. Miłego dnia!

Klient

Zamawiałem zawsze chińskie siłowniki i chciałem kupić jak myślałem lepsze z Polski, zakupiłem w firmie Skraw-met i nie mile się zaskoczyłem. Najgorsza jakoś jaką widziałem, siłowniki rozlatują się podczas pracy ,a z wszystkich olej ciekną po 2 godzinach pracy. Pierwszy raz doświadczyłem, żeby główne wymienne elementy w siłownikach były pospawane. Totalne (usunięte przez administratora)

Balbina
@Klient

Witamy w skraw met ????

Balbina 2
@Balbina

siłowniki jedne z najlepszych w Europie, a tutaj ktoś wymyśla takei cuda -kłamstwo. aż żal patrzeć na takie rzeczy!

Jakie wartości są cenione w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Prawda

Takie żebyś najlepiej robił po 12 godzin dziennie i do tego soboty i niedziele za grosze

@Prawda

totalne bzdury piszesz . Przynajmniej nie kłam . Stawki są uczciwe . Ten kto chce uczciwie pracować to też zarobi .

Potwierdzam

zbyszek
@pracownik

tak to prawda , stawki są naprawdę dobre , ale niestety ten kto chce się obijać i jest leniem niech idzie gdzie indziej .

szymool

Generalnie... to nie polecam.

@szymool

Aha, no dobra, fajnie że się tym podzieliłeś, może jednak dasz z siebie nieco więcej i napiszesz co konkretnie Ci nie pasowało? :)

mario
@szymool

A ja polecam . Pracowałem kiedyś i odszedłem , ale po dwóch latach wróciłem . Nie potrzebnie odchodziłem

Danuta
@mario

Też ciekawie, wróciłeś z jakiego powodu? Dlaczego odszedłeś wcześniej i czy po tym czasie coś sie w firmie zmieniło?

mario
@Danuta

zmieniło się bardzo dużo : dużo lepsze warunki pracy , stała ekipa , bardzo dobre zarobki , współpraca między działami . Polecam .

Czy jest przymus pracy po 10 godzin?

Zatrudniony

Oficjalnie nikt do niczego nie zmusza ale po co komu trzymać pracownika który nie robi nadgodzin

Iza
@Zatrudniony

No nie każdy chce robić nadgodziny. Ludzie też mają swoje życie. A ile płacą za nadgodziny?

Prawda
@Iza

Nic nie płacą, ani 50tek ani nic

Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. prowadzi rekrutację na stanowisko Brygadzista. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Odp

Jak tam ukraińce są brygadzistami którzy nawet po polsku dobrze nie umieją mówić ani pisać

Czy w firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. można pracować zdalnie?

Elo

Tak, ale lepiej być na miejscu

@Elo

No ale w pełni zdalnie chyba się nie da, co?

@Janusz

@Janusz w historii firmy sie nie zdarzylo zeby ktokolwiek pracowal zdalnie, nie jest to mile widziane

@pracownik

Nawet podczas pandemii? Czemu nie jest mile widziane, bo nie rozumiem. No chyba że nie ma stanowisk na których jest możliwa praca zdalna.

Konrad
@Paweł

No właśnie właściwie nie ma.

@Paweł

No jak umiesz spawać, szlifować, wiercić, lakierować, wieszać siłowniki na taśme czy tam je montować zdalnie przez internet czy tam przez telefon to pewnie by sie znalazła dla Ciebie praca zdalna xD

Jan

Wynagrodzenie jest na czas, nadgodziny płacone i odbierane dni wolne. Ja jestem zadowolony. Praca jak każda inna jak ktoś chce to pracuje i zarabia !!!!!!!!

@Jan

Napiszesz ile płacą za nadgodziny? Stawka jest wyższa o 50%, czy raczej setki?

Ilona
@Jan

Jest opcja na pracę w weekendy?

W ogóle nie płacą 50tek ani setek za nadgodziny i weekendy

Płaca normalna stawke.

Pracuś
@Ilona

Ludzie normalnie pracują w soboty których nie mają w umowie, a i w niedziele czasem oczywiscie bez żadnych 50tek itp.

@Pracuś

To nie w porządku, bo jednak poświęcenie swojego czasu w weekend powinno być lepiej wynagradzane. Dają dodatkowe benefity z funduszu socjalnego? Napisałbyś jakie?

@Paweł

Nie ma czegoś takiego jak benefity w tej firmie

Pracownik1

Nie dają

Jaaa
@Paweł

Przecież dają 3 pasty bhp i 3 papiery toaletowe co 3 miesiące a kiedyś za niedziele to chłopaki dostali po kubeczku i zegarze na ściane z logiem firmy hahaha

jeden z...

To nie praca tylko (usunięte przez administratora)...nie platne nadgodziny,praca minimum 10 h teraz gdy nowy zarzadzajacy zero regół i zachowanych norm pracy.czlowiek uważany za (usunięte przez administratora).kazdy kto tam robil badz robi to wie o czym mowie

były
@jeden z...

zgadzam się

Pinokio

Nocnego sztaplarza już nie ma ;) Brakuje rąk do pracy, więc jeśli ktoś tylko ma chęć - zapraszamy na produkcje. W dziale administracji będą poszukiwane również dwie osoby od nowego roku

Zatrudniony

Dzień dobry Panie Slavku, sytuacja w firmie mocno sie zmieniła, stawki i warunki pracy takze sie zmieniają. Warto osobiście to sprawdzic , zamiast odnosic sie do faktów z przeszłości. miłego dnia :)

Ciekawy
@Zatrudniony

Widać ze komentarz napisał szanowny dyrektor

Haha
@Zatrudniony

Jasne że się zmieniło, stawka ta sama ale za to trzeba wykonywać robotę za kogoś i jeszcze te pytania po 10 godzinach pracy czy może pan zostać dłużej bo trzeba zrobić ;) gdzie są 50tki za przymusowe nadgodziny lub soboty których nie ma w umowie? No tak… wszystko się zmieniło a tego nadal nie ma ;) więc prosze nie pisać głupot, że się coś zmieniło i jest lepiej…

Kierownik z innej firmy

Pracowalem tu i wiem, ze stawki dla operatorow cnc sa za wysokie. To taki sam robotnik jak spawacz i sprzataczka i nie powinien miec wyzszej stawki. Operator cnc powinien miec minimalna krajowa, a jak dobry to maksymalnie 110% minimalnej. To zwykly robotnik....

@Kierownik z innej firmy

widać że firma odrobiła lekcje i płaci więcej dla expertów

Zostaw merytoryczną opinię o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. - Wąwelnica

• Jak się pracuje w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.
2.6/5 Na podstawie 85 ocen.

Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.