Opinie o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. w Wąwelnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. w Wąwelnica

Agata

@SKM A jakie warunki firma SKRAW-MET oferuje osobom, które na stanowisko kontrolera produkcji chciałyby aplikować? Próbowałam takie informacje znaleźć na stronie internetowej firmy, jednak nigdzie ich nie ma. Jeśli możesz się podzielić tym, będę Ci wdzięczna.

Ksw
@Agata

Kontroler Jakosci stanowisko to pytaj rumuna-cygana on udzieli wszelkich informacji.jedyna kompetentna osoba ,ma wiedze.

Agata

@ksw @copernicus przypominam, że na forum nie można podawać żadnych danych wskazujących na konkretne osoby zatrudnione w firmie, w tym pseudonimów. Wynika to z ochrony danych osobowych, jaką gwarantuje regulamin serwisu. Wszelkie wpisy, które nie są z nim zgodne, mogą zostać usunięte.

Jacek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem sporo dobrego.

Gruby

Firma się rozwija zarobki wszystkie przelewane są na konto nie ma już kopert zarobisz ponad 4000 to składki odprowadzane są od 6000 brutto do tego są premie roczne

Umpa

Juz dawno to powinna byc ukraińska firma a nie Polska, ukrainiec na start ma 10zł a po roku złotówke mniej niż Polak który pracuje 4-5 lat i robi taka sama robote. Podwyżki to się daje tym co nic nie robią albo spawaczą co miesiąc a ten co pracuje bo go goni śmieszna norma to dostanie złotówke podwyżki co roku czyli jakies 200-230zł miesiecznie, jedyny sposód dla Polaka na podwyżke to dać wypowiedzenie to sie od razu dostanie tą złotówke. Polacy z miesiaca na miesiąc odchodzą bo taka robota to bez sensu. To co tu piszą to jest szczera prawda, na szczescie juz tam nie pracuje i nigdy nie bede

Noname

W sporej mierze prawdziwa. Ale wiadomo, trzeba negować by utrzymać, ratować PR. Każdy kto uważa inaczej to chyba osoba z biura, gdzie nie robi na hali tylko głównie siedzi za monitorem.

ŁYSY

Nadal szukaja pracownikow do firmy.Nawet do kontroli kierownika szukaja, ciekawe czemu jeszcze przez rok nie znalezli. Dziwna firma.

SKM
@ŁYSY

Firma nie szuka szefa kontroli, tylko kontrolerów produkcji. Wszystkie firmy w Polsce mają problemy z zatrudnieniem. To nie znaczy, że są dziwne.

Rudy

Polecam pracę w firmie skraw met zarobki są nawet ok jak się dłużej robi zależy jak się normy wyrabia to dają podwyżki można nawet 4500 tys zarobić tylko praca po 10 godzin dziennie

Ktos
@Rudy

Taaa 4500zł zarobi sie chyba jak zrobisz 400 godzin miesiecznie albo jak sie chodzi i kapuje do szefa na ludzi.

Agata

@Maly piszesz o pozytywnych zmianach jakie zaszły w firmie, szczególnie jeśli chodzi o dział CNC. Czy oprócz poziomu wynagrodzenia, uległo zmianie coś jeszcze? Widzę też, że pojawiła się też oferta pracy jako Operator Obrabiarek CNC. Poszukiwani na to stanowisko są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W treści oferty jest wspomniana możliwość przyuczenia do zawodu. @Maly możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć, szczególnie jeśli nie miało się wcześniej doświadczenia w tego rodzaju pracy?

No name
@Agata

Jeśli się nie miało w wcześniej do czynienia z CNC to chyba nie ma innej firmy w całym zachodniopomorskim która przyjelaby bez doświadczenia. Dla szefostwa się liczy czy umiesz się obsłużyć suwmiarka, mikrometrem lub średnicowka. Aha i wciskać zielony guzik. Już były takie historie że gościa z innych działów dawał na CNC gdzie wcześniej nie mieli z tym do czynienia, byleby się norma. Typowa majówka, a potem zdziwienie i wkurw że zwroty i reklamację bo bubli nawalone jak ludzie robią na tych maszynach i sami nie wiedzą co robią. A co warto wiedzieć? Jeśli nie będziesz męczyć bułe ustawiaczom że chcesz coś wiedzieć nauczyć się, to będziesz jak ten orangutan od zielonego guzika.

No name

*masówka.... Tam miało być

Maly

Praca w skraw mecie jest ok na CNC można nawet zarobić 17 zł netto ostatnio się polepszyło częściej podwyżki są

Niski

Pracowalem troche w KJ. Osobiscie niepolecam.Jednak tu pozostawiam do wyboru. Na szczescie rusza malymi krokami Stocznia

Martini

Jeśli ktoś czyta to jeszcze. Chciałbym się dowiedzieć jak się pracuje w biurze czy zarobki są dobre. Jak kadra zarządzająca jest czy ogarnięta czy przeciwnie. Tyle czytałem tutaj więc się chce dopytać.

Łysy

(usunięte przez administratora) jest to ze nowo przyjęty pracownik do biura lub produkcji przyuczany jest przez osobe ktora doslowmie kilka dni temu sama zaczela pracowac. Nie szanuje sie starych pracownikow z doswiadczeniem lub ignoruje uwagi.ogolnie duzo jeszcze musi sie zmienic.

Agata

@edekrozumiem, że dla Ciebie normy są niełatwe do osiągnięcia. Co się wiąże z ich niewyrobieniem? Czy tak jest na każdym stanowisku? Piszesz też, że nie ma minimum socjalnego. A na co oprócz podstawowego wynagrodzenia można liczyć?

edek

Praca jak kAzda inna, procz wysrubowanych sztucznie norm i zadnego minimum socjalnego to nie bylo tak tam zle

Agata

@Lysy2piszesz, że nie jest tak fajnie jak jest to przedstawione na początku. Co w takim razie Cię zaskoczyło po rozpoczęciu pracy? Co sprawia, że po tak krótkim okresie myślisz o odejściu?

Lysy2

Nic dodać co powyżej ale pracuje tu niecały miesiąc i potwierdzam. Kadry brak. Cześć ludzi chce odejść a ja razem znimi. Praca ciężka również dla kobiet:). Nie jest tak fajnie jak to opisują na początek.

Łysy

Praca w biurze i zarzadzajaca.Rozumiem ze czytanie opini trzeba brac z dystansem jednak jak sam sie nie zatrudnisz tutaj to nie zobaczysz. Oczywiscie poczatek moze jest spoko duze mozliwosci rozwoju, szkolenia, praca w pelnym wymiarze 40godzin tygodniowo, nadgodziny,bony swiateczne,dofinasowanie do wakacji, ale szkoda ze nie w tej firmie. Ale jest poprawa. Krotka sciezka awansu to sie chwali.sa wolne stanowiska. Oferty na www

GARB

Praca w biurze, wystarczy popracowac pare dni na próbę, a opinie sobie sami wyrobicie. Podobnie na produkcji.

montaz_silownikow

(usunięte przez administratora) nie polecam!!!!!

Jakiś

Jak właśnie wygląda praca w biurze? Może ktoś coś powie o atmosferze, pracownikach, wymaganiach?

Zostaw merytoryczną opinię o Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. - Wąwelnica

• Jak się pracuje w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.
2.6/5 Na podstawie 85 ocen.

Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.