Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Rafał

Witam, czy ktoś pracował przez tą firme na Załadunku/rozładunku kontenerów w mieście Alphen aan den Rijn, Holandia. Proszę o opinie.

nen

Tak jak wspomnialem w swoim wczesniejszym poscie-dziekuje za wyplate -wakacyjne i urlopowe na koniec kontraktu-jesteśmy rozliczeni i wszystko jest ok.Nie mam zadnych zastrzezen co do końcowego rozliczenia.Pozdrawiam.Konrad Danilkiewicz.PS.Jezeli chodzi o moja partnerke?Czy wszystkie rozliczenia sa już rozliczeniami końcowymi?/Wioleta Boguta/.Pozdrawiam jeszcze raz .

@nen

Dzień Dobry, Panie Konradzie, pieniadze wakacyjne i urlopowe jeśli chodzi o byłych pracowników są wypłacane każdemu automatycznie w 6 tygodniu od daty zakończenia pracy zaznaczonej w naszym systemie. Jest to zgodne z obowiązującym prawem. Cieszymy się, że wszystko się zgadza. Pana partnerka w związku z tym, że posiadała póznieszą datę zakonczenia współpracy w systemie, otrzymała wypłatę świadczen wakacyjnych i urlopowych póżniej niż Pan. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego z afs.financial@axell.pl . Pozdrawiamy

Andzik

Witam, czy ktoś pracował może ,bądź pracuje na magazynie ID Logistic w Tilburgu. Jesli tak to jakie są wasze wrażenia. Wybieram się tam jutro, także jestem ciekawa czego mogę się spodziewać.Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Hg

Jedzie ktos do Hooge w niedziele 31.05 ?? Ja z kielc wyruszam. Nie wiem za bardzo czego sie spodziewac bo sporo zaprzeczajacych sobie wpisow.. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

Aktualność

techniczne wakaty - jedna firma! Ta oferta to szansa dla osób nie posiadających znajomości języka, ale chcących budować swoje doświadczenie zawodowe za granicą!  To rodzinna firma, która stale się rozbudowywuje i w której panuje miła atmosfera. Jeśli masz doświadczenie w jednej w poniższych funkcji dołącz do zespołu w Boxtel :

Praca na długi okres czasu dla osób szukających zatrudnienia w charakterze Malarza proszkowego, Malarza metodą "na mokro" lub Piaskarza.
Dwie zmiany, oraz możliwość pracy nadgodzin! Negocjuj stawkę w zależności od swoich umiejetności!

Wymagania:
✅ Oferta bez znajomości języka
Doświadczenie w którejś z funkcji( Malarz lub Piaskarz)
✅  Mile widziane Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Oferujemy
Stawkę €12,50 - €13,00 brutto/h +dodatki zmianowe
✅Negocjuj stawkę w zależności od doświadczenia
Dodatki eksterytorialne

tech.jobs@axell.nl

Zamów bezpłatne połączenie tutaj:

[ltr]https://cpnow.me/d/rRo9[/ltr]
Piotrek

Cześć! Szukam informacji na temat pracy w Syncreon, jakie warunki pracy, jakie zarobki itd? Czy można liczyć na godziny? Druga kwestia to zakwaterowanie, jakie są warunki na lokacji, jak wyglądają koszta związane z opłatami za domek? Jaka odległość dzieli zakwaterowanie i pracę? Za wszelkie info z góry dziękuję. Pozdrawiam

@Piotrek

Syncreon - Tilburg (poprawka)

majkel
@Piotrek

Też jestem zainteresowany powrotem, dzwoniłem tydzień temu i czekam jak się pojawi oferta.

@majkel

Oferta widnieje na stronkach z ofertami pracy, skoro mówisz o powrocie, to może mógłbyś podzielić się jakimś info? Bo z całego Tilburga, ta oferta wygląda jakoś tak zachęcająco, do tego napisałeś o powrocie. Czy warto majkel? :D

majkel
@Piotrek

A co ci mam napisać? Rodzine musze w polsce zostawic bo rachunki się same nie zapłacą. Wracam bo wiem do czego, a przez 4 lata w nl sporo się zwiedzało agencji, to mam odpowiednie porównanie. Kasa na czas i jak trafisz do dobrego działu to praca na pełny etat. Mieszkałem w Hoge. Warunki średnie ale w porównaniu do innych agencji to jedne z lepszych. Domki murowane ( 6 osób- 4pokoje). Ludzie? To nie trzeba mówić loteria jak wszędzie w nl. Mi się prywatnie nie opłaca, bo zjeżdżam regularnie do pl ale z przejściem na prywatne ponoć nie robią problemu. Zapraszać cię raczej nie będę, bo się staramy o ta sama prace. Gdzie widziałeś ofertę?

@majkel

Ofertę znalazłem na indeed, raczej tu nie podlinkuję, bo konkurencja itd. :P. Spoko nie liczę na twoje zaproszenie, ani na czerwony dywan, od tych kwestii mają dział HR w biurze. Ale fajnie, że napisałeś jakieś szczegóły. Sam osobiście tam nie aplikowałem, jedynie szukałem informacji, znalazłem już coś innego także luz, nie będę generował sztucznego tłumu na tę ofertę ;). Też zostawiam ważną część swojego życia osobistego, kosztem wyjazdu, nie jest kolorowo.(usunięte przez administratora)

Aktualność

Rusza nowa tura rekrutacji dla jednego z naszych klientów w Oisterwijk, szybko rozwijającej się firmy i jednego z najwiekszych producentów maszyn i osprzętu do koparko-ładowarek. Poszukujemy pracowników na stanowisko Mechanik / Monter.

✅ Przebywasz obecnie w Niderlandach?
✅ Masz doświadczenie w pracy jako mechanik lub monter?
✅ A może od zawsze interesowałeś się naprawą różnego rodzaju pojazdów: samochodów, motorów czy maszyn rolniczych?
✅ Start pracy: ok.15.06.2020

⚙️http://tobroco.workataxell.nl

Praca na długi okres czasu dla osób szukających stałego zatrudnienia.

Wymagania:
✅ Znajmość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
✅ Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub zainteresowanie mechaniką pojazdową
✅ Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Zakres obowiązków:
Składanie maszyn budowlanych/rolniczych według instrukcji (np. mini koparki, mini spychacze)
Prefabrykacja elementów ramy,
Prefabrykacja elementów hydrauliki.

Oferujemy
Stawkę €13,10 + dodatki zmianowe
Dodatki zmianowe
Dodatki eksterytorialne
Prace na dwie zmiany
Dla osób doświadczonych i zaangażowanych, możliwość otrzymania kontraktu.
Możliwość długotrwałej współpracy

Zgłoś się już dzisiaj!
tech.jobs@axell.nl

Zamów bezpłatne połączenie tutaj:
nen

Powiem szczerze...jeśli zachowacie się normalnie i wplacicie na nasze konta należne nam pieniądze,ktore ciężko i uczciwie zarobiliśmy-pracując w ciężkiej pracy na Breda Confectie/wata mineralna/można mylic z wata szklana-zaraz po otrzymaniu zaległych pieniędzy napisze na tym forum-dziekuje,pieniadze otrzymałem.pozdrawiam .Konrad Danilkiewicz.ps.nie zapomnijcie wplacic zaległych pieniędzy mojej partnerce-Wioleta Boguta-dla przypomnienia w administracji.

nen

...tak pieknie Panstwo odpowiadaja na moje posty-rozumiem,ze Panstwa firma axell wyplaci nam w terminie wakacyjne i urlopowe-termin mija w najbliższy poniedziałek...26.05.2020.tak bardzo chcielibyśmy zobaczyć zalegle pieniądze na na naszych kontach...naprawdę bylibyśmy niewspółmiernie pocieszeni...czy dacie rade? czy musimy interweniować w innych organizacjach?jezeli nie wpłacicie należnych nam pieniędzy?co to oznacza?zlosliwosc?przepisy mowia jasno kochana firmo axell-do 6 tygodni-wiecie ,ze mogliście wplacic te pieniądze wcześniej-zarobiliśmy te pieniądze uczciwie i domagamy się wplaty naszych ciężko zarobionych pieniędzy na nasze konta.pozdrawiam serdecznie.Konrad Danilkiewicz

praca holandia

Hej,szukam kogos kto mysli o wyjezdzie do NL a nie ma z kim ,ja tez szukam tam pracy ale ja tez nie mam z kim jechać,samemu jakos trochę dziwnie.Odrazu pisze ze byle w holandi sam i dalem rade ale jakby się ktoś madry trafil to moglibyśmy razem pojechać.Ja jestem dość poukładany mam 24lata i własne auto jeśli kogos zainteresują ta wiadomość to piszcie na mojego emaila.dawid59.1996@wp.pl.

nen

...drogi dziale marketingu...ja wciaz czekam na odpowiedz od waszej firmy-w sumiejuz 3 tygodnie-bezskutecznie-dlaczego ignorujeciemojego maila-rozumiem ze to znaczy,ze nie Macie szacunku dlaswoich pracownikow.kiedy otrzymam odpowiedz na mojego maila?!naprawde chcecie zebym upublicznij ta korespondencje I zapis rozmow z agencja?jestescie totalnie nieodpowiedzialni I pozbawieni wszelkich skrupulow!

@nen

Dzień Dobry, widzę że jednak ma Pan kontakt z naszą agencją, skoro posiada Pan korespondencję i zapis rozmów. Podejrzewam, że nieporozumienie wynika z tego, że pisał Pan nie tylko maila ale również na mediach społecznościowych (w tym samym czasie). Była to wiadomość o tej samej treści na ktorą odpowiedzieliśmy. Odpisaliśmy na Pana maila (przepraszamy,że tak późno), natomiast odpowiedź jest ta sama, którą zapewne próbowaliśmy przekazać Panu telefonicznie oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Liczymy, że otrzymał Pan wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiamy.

nen

...szanowny dziale marketingu...od trzech tygodni czekam na odpowiedz od Panstwa-do tej pory odbieralem tylko telefony od niekompetentnych pracownikow.

@nen

Dzień dobry, możliwe, że próbowaliśmy się z Panem skontaktować telefonicznie. Jeśli nie dostał Pan wystarczających informacji, prosimy o ponowne wysłanie maila. Chętnie wyjaśnimy Pana problem drogą mailową na marketing.employment@axell.nl. Pozdrawiamy i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Polsky

Kopać, nie kopać, dać kopać innym, jak wszędzie (biura pośrednictwa pracy)....A jeśli chodzi o Holandię, proszę koniecznie przeczytać książkę "Nowy wspaniały świat" A.Huxleya i zaznajomić się z dziełem Luisa Buñuela "Widmo wolności" uchroni to przed przykrymi sytuacjami. To cenny komentarz i proszę tego nie usuwać!

Dzień Dobry, Prosimy o kontakt na marketing.employment@axell.nl. w celu wyjśnienia co wpłyneło na Pana opinię. Pozdrawiam

Nie warto marnować czasu na tę agencję. Omijać z daleka.

@Andrzej

Dzień Dobry, Przykro nam że ma Pan takie zdanie. Prosimy o kontakt na marketing.employment@axell.nl. Pozdrawiam

100% prawdy

Nie masz wlasnej lokacji? Nie pracuj przez to biuro!!! Pracowalem w wielu miejscach w Holandii ale to co oferuje Hooge to wykracza poza jakakolwiek skale. Kradzieze, wieczne imprezy, narkotyki, najwieksza patologia jaka mozesz sobie wyobrazic tam wlasnie jest. Uwazaj, bo jak sie z kims poklocisz to mozesz oberwac nozem. Miks kulturowy, pogotowie policja, wszystko w jednym, prawdziwy all inclusive! Nikogo to nie ochodzi co tam sie dzieje, hajs sie zgadza, ludzie mieszkaja w lesie bez internetu w totalnych rudetach. Zamiast cos z tym zrobic to co robi Axell? Wydziela osoba ktora odpowiada tutaj od kilku lat te same bzdury "pracujemy nad tym, aby nasi pracownicy mogli w weekendy pojechać na zakupy", "bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne", "wszystkie uwagi prosimy kierowac na adres mailowy".

@100% prawdy

Dzień Dobry, Zgadza się prosimy o wysłanie oficjalnej skargi na marketing.employment@axell.nl. Bez podania konkretnych danych niemożliwe jest wyciagniecie konsekwencji. Na lokacji w Hooge posiadamy ok. 300 pracowników, dorosłych ludzi, prosze zrozumiec też nas. Nie możemy urządzić "polowania na czarownice", jeśli ktoreś z tych zdarzeń miały faktycznie miejsce, prosze wysłać do nas na marketing.employment@axell.nl dane konkretnych osób ,nr domu w ktorym miało miejsce zdarzenie i opis sytuacji i umożliwić nam działanie. Pozdrawiam

Rick
@100% prawdy

To prawda, Hooge to zawsze jest "kolorowo". A to ktoś za kimś z nożem gania a to dostaniesz do spania materac i śpij na tym materacu na podłodze :). Domki brudne i zimne. Szkoła życia. :)

@Rick

Dzień dobry, przykro nam że miał Pan negatywne doświadczenie. Czy zgłaszał Pan opiekunowi lokacji, że w Pana pokoju brakuje wyposażenia lub inne ewentualne uwagi odnośnie zakwaterowań? Prosimy o przesłanie szczegółów sytuacji na marketing.employment@axell.nl . Postaramy się pomóc, potrzebujemy jednak dokładniejszych informacji. Pozdrawiamy

Hahaha
@OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opiekun lokacji to taka starsza nieco wiekiem osoba koło 50? Przecież to ona informuje żeby nie przeginać i nie brac za dużo narkotyków, to co mamy mu zgłaszać? 1 kwietnia już był.

B.M.

(usunięte przez administratora) pracownik Axell Employment, koordynator w Niderlandach. Porażka. Gościu powinien iść gdzieś na produkcję albo na szparagi. Brak kompetencji, wredny i fałszywy jak wiekszosc. Co tu dużo pisac?! Pracowni, który nie zna swoich obowiązków i zapomniał kim jest koordynator i od czego. Nie polecam kontaktu z tym (usunięte przez administratora).

@B.M.

Dzień Dobry, przykro nam, że miał pan negatywne doświadczenie. Prosimy o kontakt na nasz e-mail marketing.employment@axell.nl w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam

Magister

Tragedia.

Tomcio

Witam, jesli chodzi o agencje axell- pierwszego dnia po przyjedzie zostalem poinformowany ze mnie nie ma na lokacji chociaz dostalem klucze I siedzialem w pokoju nastepna informacja ktora otrzymalem bylo to ze zostalem zwolniony po czy dzwoni do mnie kordynatorka ze jednak nie I to nie przytrafilo sie tylko mnie I nie tylko raz tego samego tygodnia przyszedl opiekun lokacji ze nie mam pracy I mam sie wyniesc chociaz ze dostalem grafik na nastepny tydzien cale szczescie ze z opiekunami lokacji idzie sie normalnie dogadac, pracowalem w sodastream szczerze praca jak praca stoisz 8h I robisz to samo to jedyna wada tej pracy, pensja glowy nie urywa na sortingu na rannych zmianach bez soboty jest 250euro+/- na popoludniowkach 350+/- z tego Co pamietam (moze to sie teraz troche roznic) jesli chodzi generalnie o agencje nie jest najgorsza na swiecie problemem tam jest komunikacja miedzy osobami w biurze Co do koordynatorow Pani kamila swietna kobieta zawsze mila I serdeczna Co do Pani Marty takie srednie od zycia generalnie chodzi o jej ton glosu czlowiek ma wrazenie jakby caly czas miala do niego jakies pretensje. Jesli chodzi o transport do pracy albo mozna jezdzic swoim, sluzbowym lub busem. Z busami jest jedna wada, chodzenia I szukanie sie codziennie na liscie czasem tez moze cie nie byc ale kierowca generalnie zabieraja wszystkich nawet jak cie nie ma na liscie. Co do samochodow sluzbowych polecam odbiera auto w dzien gdy jeszcze widac jak ono wyglada bo nie wszystkie ich samochody nadaja sie do ruchu drogowego.

@Tomcio

Dzień Dobry, przepraszamy za wszystkie nieporozumienia z naszej strony. Niestety to prawda, zdarzają się problemy z komunikacją, postaramy się nad tym popracować i rozpoznać przyczynę problemu. Co do naszych samochodów, zapewniamy, ze posiadają wszelkie przeglądy, a ich stan techniczny jest monitorowany na bieżąco, więc nie ma powodów do niepokoju. Dziękujemy za konstruktywną krytykę. Jeśli ma Pan więcej uwag zapraszamy do kontaktu mailowego na marketing.employment@axell.nl. Pozdrawiamy

Kacper

Bardzo nie polecam pracy w Axell jeżeli jesteście zwykłym pracownikiem. Szczególnie nie dajcie wkręcić się do pracy w Syncreonie, który jest obsługiwany przez inne agencje mające bardzo dobre warunki mieszkalne (wszystkie osoby pracujące ze mną mieszkały w Tilburgu, w bardzo dobrych domach, centrum miasta, sklepami, kinem Pathe, basenem itp.). Warto dodać też, że dojazd zajmował im 15 minut, mi około 60 mińut, czyli każdego dnia 1.5h dłużej spędzałem aucie. Trafiłem na lokacje w Hooge Mierde, do której obecnie trafiają wszyscy pracownicy nie mający specjalistycznych specjalizacji. Axell ma inne lokacje i tym Was będą oszukiwać telefonicznie, że nie wiadomo gdzie traficie, zależy od miejsc, ale mają w Tilburgu też itp. I owszem mają, kolega ma jedynkę w Tilburgu, ale nie pracuje jako magazynier, pytałem go, u niego nie mieszka nikt z magazynierów. Poznajcie więc Hoogie, lokacje dla degeneratów, osoba dająca klucze mówiła wprost, że mogę brać narkotyki, ale abym nie brał ich za dużo (szok, bo ja w ogóle ich nie biorę). Na tej lokacji wszystko się działo, policja jest częstym gościem, odwożenie ludzi do szpitala w tym nawet helikopterem, bardzo niebezpieczne miejsce, ciągle imprezy. Pokój oczywiście dramatyczny, nie było żadnej szafy na ubrania, wszystko trzymane w walizce, bo w pokoju był jedynie zasikany materac na którym musiałem spać. To jednak nie wszystko, Hoogie to las i nic więcej, nie ma żadnych atrakcji, nigdzie w weekend nie pojedziecie. Możecie pomyśleć, że OK to chociaż Netflixa pooglądacie i jakoś będzie? Otóż nie, internet jest limitowany! To nie żart, masz mniej niż 1GB dziennie wolnego łącza. Raz pojechałem do kolegi (też z Syncreonu, ale z innej agencji) na weekend do Tilburga to naprawdę mi się przykro zrobiło. Spanie w ich salonie z wielkim telewizorem było moją najlepiej przespaną nocą, a kąpiel w wannie bez grzyba na i odpadających kafelek, szkoda gadać. W ich kinie grają często Polskie filmy, można pójść posiedzieć w knajpie, uprawiać sport, mieć normalne życie z fajnymi, niepatologicznymi osobami. No i zaskoczony byłem, że reszta domowników mnie miło przyjęła, mimo iż nie byłem od nich. No i problem z transportem, bywało że się długo czekało, bo obsługuje transport firma z busami, jak masz nadgodziny lub kończysz szybciej to nie musisz czasami naprawdę bardzo długo czekać. Jeżeli chcesz pracować przez Axell z jakiegokolwiek dziwnego powodu, to najpierw sprawdź czy firma do której jedziesz jest obsługiwana przez inne agencje! Naciskaj na informacje o lokacje, niech konkretnie powiedzą gdzie masz jechać. Natomiast jak masz fach w ręku, to ten dom co mieszka kolega jest spoko, łazienka na 3 osoby, jedynki, dobre mieszkanie z tego co mówił (u niego nie byłem, ale to dobry człek, wiec mu wierzę).

@Kacper

Dzień Dobry, Panie Kacprze, przykro nam słyszeć Pana opinie o naszym zakwaterowaniu w Hooge. Czy zgłaszał Pan, że warunki zakwaterowania nie spełniają Pana oczekiwań swojemu opiekunowi lokacji?! Nasi pracownicy starają się na bieżąco rozwiązywać wszystkie problemy dotyczące zakwaterowań (od drobnych napraw, po remonty). Posiadamy wiele lokacji na terenie Holandii, lecz biorąc pod uwagę jak wiele pracowników zatrudniamy, nie jest możliwe żeby wszyscy posiadali zakwaterowanie w centrum miasta, choć pracujemy nad tym i wciąż szukamy nowych lokacji, jak najdogodniej położonych i alternatywnych rozwiązań. Nie jest dla nas również problemem jeśli nasz pracownik posiada zakwaterowanie prywatne. Już na etapie rekrutacji staramy się informować dokładnie o położeniu lokacji. Kontrolujemy również czystość na naszych lokajach, ale wiele zależy również od samych gospodarzy. Jeśli osoba posiada prawo jazdy, zapewniamy również darmowy transport z naszych zakwaterowań, w innym przypadku zapewniamy transport busami. Odnośnie zażywania narkotyków , już w samym regulaminie naszych lokacji jest ich całkowity zakaz spożywania. W tej sprawie bardzo prosimy o kontakt mailowy na marketing.employment@axell.nl , zależy by wyjaśnić tą sytuację. Dziękujemy za konstruktywna krytykę. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś uwagi odnośnie pracy, prosimy o kontakt na marketing.employment@axell.nl . Pozdrawiam

@OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oczywiście w regulaminie jest to napisane, w końcu w razie problemów musicie jako agencja mieć dokument, aby się bronić. Natomiast oczywiście 98% mieszkańców w tym lesie zażywa narkotyki i bynajmniej nie chodzi o te legalnie kupione. Oczywiście również o tym wszyscy wiedzą i wprost przy wzięciu klucza mi powiedziano, abym palił papierosy poza domkiem, a z narkotykami nie przesadzał. Jestem też pewien, że istnieje jakiś skrajny procent ludzi nie mieszkający w tym lesie, w końcu dzięki temu możecie mówić to co mówiliście mi telefonicznie, że nie wiecie gdzie trafie bo macie wiele lokacji. Jednak ode mnie wszyscy jednak mieszkali tam gdzie mieszkali, nie znam ani jednego pracownika Syncreona pracującego jako magazynier (Michała dlatego nie liczę), który mieszkał w Tilburgu. A o tym że się staracie to można czytać od ponad roku tutaj, jakoś niestety nigdy nic nie wychodzi. Wybaczcie, ale agencja na S jakoś te lokacje ma jednak bardzo dobre, auta na max 4 osoby i nawet kilka euro więcej zarabiają za 40h. Bo praca jest taka sama i na pracę na pewno złego słowa powiedzieć nie mogę, Syncreon to bardzo fajny magazyn o ile umiemy się trochę zakręcić.

@OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dodam jeszcze, że w jednym się zgadzam, możemy mieć lokacje prywatne. Ja Was nawet polecę jak ktoś ma lokacje prywatną. Problem jest w tym, że ludzie nie mają pojęcia z czy będą musieli się dosłownie zmierzyć, jak tej lokacji nie mają. Wpiszcie sobie Axell Hooge Mierde do Google i zobaczycie artykuł o zabójstwie w tym miejscu. To jest naprawdę niebezpieczne miejsce, a pokoje nawet nie są zamykane! Fakt, jak ktoś przetrwa ten (usunięte przez administratora) to jest szansa że po jakimś czasie ktoś zmieni miejsce na mniejsze odludzie, bo go przeniesienie. Ale to się dzieje naprawdę sporadycznie o trzeba bardzo długo pracować, broń Boże nie chorować i na nic nie narzekać. O tym gdzie ludzie trafiają nikt nie wie wcześniej. A potem nie tak łatwo zmienić agencje, bo dojazdu do miasta nie ma, net limitowany, zasięg też furory nie robi. Ale rozumiem, taki biznes, jakbyście pokazywali warunki przed przyjazdem do Holandii, to nie mielibyście tylu osób. Dlatego właśnie piszę ten post. Jak ktoś ma własne lokum, polecam Axell, jak nie ma, poszukajcie innej agencji w tej samej firmie, jest ich kilka, łatwo znaleźć informacje. Pozdrawiam mimo wszystko

Kacper

Przynajmniej żyjesz, nie wszyscy tam mieszkający mieli tyle szczęścia. Ale masakra że 20 ran i to nożem, ja widziałem mnóstwo agresji, wyzwisk, przepychanek, twardych narkotyków, dopalaczy, o paleniu trawki nawet nie ma co mówić, cieszę się bardzo, ze udało mi się jakoś przetrwać i wrócić bezpiecznie do domu. Fatalne warunki mieszkalne są w paru agencjach, wiecniezamykany pokój, gdzie są tylko łóżka mnie mocno nie zdziwił, ale nie dostałem żadnej informacji w biurze o tym, jak bardzo to niebezpieczne miejsce. Wiedząc co tam się dzieje i jak bardzo nikt z tym nic nie robi, nigdy bym tam nie pojechał. Ale interes im kwitnie, 100€ co tydzień wpada za wynajem łóżka w lesie, obok jest jedyny sklep który tez jest ich, wiec kasa dodatkowa leci. No cóż, mądry Polak po szkodzie eh,

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ