Opinie o Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska w Gliwice

Gregor Nowy wpis

Bardzo dobra i profesjonalna firma więc niech nikogo nie dziwi, że na wątku panuje taki spokój

Kostka Nowy wpis

Pani Jabłońska na pierwszy rzut oka sympatyczna starsza Pani.Praca u niej to koszmar,ciągle negacja Twojej pracy.Praca w atmosferze strachu przed kolejnym jej złym nastrojem.Widać czerpała z tego satysfakcję.W biurze brudno bo oszczędzała na sprzątaniu. Nie polecam jeśli szukasz pracy w miłej atmosferze.

Ania Nowy wpis

Nie przesadzaj, ja nie musiałam czyścić muszli,może ty. Kazała tylko czasami robic dziwne korekty Vat po godzinach i podmieniać deklaracje , mówiła że mam z nikim nie rozmawiać bo ci klienci są niebezpieczni i ona to nic ale oni muszą miec jak chcą i mam milczeć, a poza tym ten jeden w skórce taki szarmancki i czekoladki,kawa i nawet kolacje postawił w andrzejki, bo andrzej był. Dostawałam 50zł za każdy wieczór i każde 50 dodatkowe za podmiankę deklaracji już wysłanej, a to pikuś bo koleżanka w skarbówce robi, dobra dzikuska. Na nie jednym koniu razem jechałyśmy (tu sie buzie wstawia ale nie wiem jak bo kompa mam nowego) Ania

Justyna

Witam, pracowałam prawie 2 lata u Pani Jabłońskiej , nie mogę powiedzieć że zarabiałam mało bo 1500.- płaciła, co prawda teraz w Lidlu dostaje 1700 i nie odpowiadam za rozliczenia ale brakuje mi tej sknery. Ona byla tak sympatyczna że nawet kazała mi muszle czyścić bym nie przyzwyczajała się do zawodu księgowej. Jak Mama dbała o mnie bym w przypadku zwolnienia znalazła pace w sprzątaniu. Wszystkim którzy chcą zarabiać mniej czym dłużej pracują to biuro rachunkowe grażyny jabłonskiej jest idealne. Masz gwarancje że jesli wytrzymasz 5 lat to twoja pensja bedzie wynosić tyle ile zarabia student rozdający ulotki 2 godziny dziennie.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska - Gliwice

Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Norberta Barlickiego 1
    44-100 Gliwice