Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska

Gliwice

Opinie o Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska

Justyna 2014-05-20 21:18:43
Witam, pracowałam prawie 2 lata u Pani Jabłońskiej , nie mogę powiedzieć że zarabiałam mało bo 1500.- płaciła, co prawda teraz w Lidlu dostaje 1700 i nie odpowiadam za rozliczenia ale brakuje mi tej sknery. Ona byla tak sympatyczna że nawet kazała mi muszle czyścić bym nie przyzwyczajała się do zawodu księgowej. Jak Mama dbała o mnie bym w przypadku zwolnienia znalazła pace w sprzątaniu. Wszystkim którzy chcą zarabiać mniej czym dłużej pracują to biuro rachunkowe grażyny jabłonskiej jest idealne. Masz gwarancje że jesli wytrzymasz 5 lat to twoja pensja bedzie wynosić tyle ile zarabia student rozdający ulotki 2 godziny dziennie.
Ania 2014-05-20 21:39:12
Nie przesadzaj, ja nie musiałam czyścić muszli,może ty. Kazała tylko czasami robic dziwne korekty Vat po godzinach i podmieniać deklaracje , mówiła że mam z nikim nie rozmawiać bo ci klienci są niebezpieczni i ona to nic ale oni muszą miec jak chcą i mam milczeć, a poza tym ten jeden w skórce taki szarmancki i czekoladki,kawa i nawet kolacje postawił w andrzejki, bo andrzej był. Dostawałam 50zł za każdy wieczór i każde 50 dodatkowe za podmiankę deklaracji już wysłanej, a to pikuś bo koleżanka w skarbówce robi, dobra dzikuska. Na nie jednym koniu razem jechałyśmy (tu sie buzie wstawia ale nie wiem jak bo kompa mam nowego)
Ania
Zostaw swoją opinię o Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradca Podatkowy Grażyna Jabłońska