KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o.

Piotr 2010-10-23 01:37:51
Słyszlem od znajomego ze jak chcesz dzien wolnego to musisz zglosic to conajmniej tydzien wczesniej a jak jest tam duzo pracy to każa zostawac po nocach i nikt nie martwi sie jak masz dotrzec do domu -tego nie trzeba zglaszac tydzien wczesniej
koń 2010-10-24 14:54:24
słyszałem niedawno że pracownicy wytoczyli sprawę w sądzie przeciwko firmie z powodu niepłacenia nadgodzin co o tym sądzicie???
Pracownik 2010-10-24 21:13:50
Jezeli sie nie nadajesz do pracy to nikt Cie nie bedzie trzymał na siłe!!! w kazdej pracy jest okres próbny,tu wynosi 1 miesiac badz 3. Jezeli jestes rozgarniety to poradzisz sobie bez problemu a jesli nie to idz na Załom sadzic buraki!!!
egon 2010-10-28 18:09:26
sam jestes burakiemkts to firma warzywniak pracują tam same buraki
egon 2010-10-28 18:09:31
sam jestes burakiemkts to firma warzywniak pracują tam same buraki
ciekawy 2010-10-31 22:29:32
Czy pracuje tam (usunięte przez administratora)jeszcze?? Jest volksdeutschem i niby ślązakiem
były pracownik 2010-11-02 17:18:03
powinni bo nikt tam się nie przejmuje pracownikami może zaczeli by płacic tak jak trzeba
E.T. 2010-11-02 19:59:16
NAJLEPSZY JEST MAJSTER OD KONI
anonim 2010-11-04 11:33:02
KOŃ TO PRAWIE TYGRYS
ciekawy 2010-11-04 11:36:01
anonim 2010-11-04 17:01:41
ciekawy - 2010-11-04 11:36:01

Więc (usunięte przez administratora) jest majstrem od koni ????? dobrze zrozumiałem ???

Źle zrozumiałeś on już chyba tam nie pracuje
ciekawy 2010-11-05 16:29:54
Chyba ?? taki gruby zwalisty koło 50-tki lub lekko po .
anonim 2010-11-19 22:28:18
(usunięte przez administratora) poligloto jesteś pewnie jednym z tych francuzkich piesków. Po pierwsze jeśli nie wiesz nic o pracy w laminatach to się nie wypowiadaj a tym bardziej o jej szkodliwości. Po drugie 14 złoty za pracę ponad czasem 10 godzinną to stanowczo za mało bo po 10 latach wątrobę masz do wymiany. Wedle ustawy w tych warunkach pracuje się tylko 6 godzin i bez możliwości nadgodzin. Dobrze by było żeby pieprzone urzędasy wreszcie wprowadziły jakieś uregulowania w stosunku do zawodu laminiarza bo jest on równie szkodliwy jak praca górnika i szkodliwe się należy. Firmy niemieckie mające zakłady w polsce bez skrupółów wykorzystują wszelki luki prawne żeby wydoić i wycieńczyć pracowników. Ty gościu ciężką pracą się pewnie nie schańbiłeś jeszcze w życiu. Aha i text nie jest bez błędny bo b. szybko piszę leszczu
egon 2010-12-04 13:23:26
ciekawe gdzie ty mieszkasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pewnie w jakims syfie bo na dom w załomiu napewno cie nie stac z kts owsciej pensji
ania8718 2010-12-08 11:53:57
hej może mi ktoś podać stronkę do tej nowej firmy w goleniowie pod nazwą Weber Polska bo nie mogę nigdzie znaleźć.
koń 2010-12-11 20:09:46
koń 2010-12-11 20:09:52
koń 2010-12-11 20:09:52
anonim 2011-01-10 20:44:11
Witam wszystkich. na wstępie chciałbym nadmienić iż firma o której tu mowa to już nie K T S tylko WEBER POLSKA. Obecnie mieści się w Goleniowskim Parku Przemysłowym, tyle na początek. Dużo by tu opowiadać i opisywać więcej ma minusów niż plusów... jednym z ostatnich takich wybryków firmy to bony świąteczne... właśnie o tym będzie dzisiaj... Zakład ten ten nalicza bony w sposób tylko sobie znany (poroniony). Starzy pracownicy dostają po 380zł, młodzi od150 do 250, niby nic takiego ale segregacja jest ale najlepsze teraz.... pracownik który choćby dwa dni w roku był na zwolnieniu chorobowym nie dostaje już 380 a 150-250zł!!!!!! Jest to rodzaj "kary" wymyślony przez firmę.
Prawda że dobre? a jakie skuteczne.. ha ha ha. Jeszcze jedno, pracownicy którzy byli na zwolnieniu chorobowym bo ulegli jakiemuś wypadkowi w pracy, przy pracy RÓWNIEŻ dostali bony odpowiednio pomniejszone!!!!!!!
Wnioski wyciągnijcie sami (potencjalni, przyszli pracownicy)!!!!
anonim 2011-03-08 09:09:22
firma Weber Polska (do niedawna KTS) stoi pod psem, tzn.: najważniejsza sprawa - wynagrodzenie za nadgodziny w sobotę wypłacane jest w wysokości 50%, a nie jak mówi Kodeks Pracy 100% dodatku, wszyscy o tym wiedzą łącznie z Panią od BHP i nikt nic nie może zrobić w tej kwestii, ponieważ kazda próba zwrócenia uwagi na ten problem kończy się utratą pracy. Kolejna sprawa to tak zwany \"bank godzin\" chodzi o to że z wypracowanych nadgodzin w dabym miesiącu nadgodzin potrącana jest określona liczba godzin do banku, z którego pokrywane będą ewentualne przestoje w bliżej nie określonym czasie, trzeba nazbierać 80 godzin, a firma \"dorzuca\" 40 godzin. Brak dodatku szkodliwego za prace spawalnicze , bo rzekomo nie ma takiego zgrożenia, badania szkodliwości były robione w sposób oszukańczy, przy otwrtej na oścież hali, spawało tylko kilka osób, a reszta miała zajęcia zastępcze. Na odcinku z pensji niesposób niczego doliczyć się bo część wynagrodzenia , szczególnie ta za nadgodziny porospisywana jest pod przykryciem różnych premii - chyba po to aby wszystko grało w papierach i PIP nie miał się do czego doczepić.
tiger 2011-10-18 19:13:30
(usunięte przez administratora) kolejnym majstrze od koni dlugo nikogo nie bylo na jego miejsce. Potem wzieli takiego chlopaka z goleniowa do minden na tresure. wie ktos co sie z nim potem dzialo? pracowal w kts?
sado 2015-01-06 00:08:01
hej jakie sa oczekiwania wobec nowego pracownika? jaki zakres obowiazków obowiazuje w tej firmie? czy rekrutacja przebiega dobrze jakie pytania zadaje najczesciej pracodawca dla potrncjalnych pracowników czy trzeba konkretnie przygotowac sie z jakis pytan? jak wyglada wynagrodzenie czy wypłacaja terminowo pieniadze za wykonana prace?
bajko 2015-03-07 20:33:04
szukając ich strony w internecie natknąłem się naprawdę na coś dziwnego aczkolwiek związanego rzeczywiście z tym ktsem... zresztą sami spróbujcie ich poszukać. Na szczęście potem trafiłem już szczęśliwie na stronkę ze zbiornikami z tworzyw sztucznych i firmę ze Szczecina, a to już chyba prawidłowy adres
szafik 2015-03-25 21:57:27
Trochę dziwną stronę internetową ma to KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o. Na innej zaś dowiedziałem się, że ta firma ma swojej ofercie między innymi mieszalniki, zbiorniki do stacji zdatniania wody, zbiorniki ciśnieniowe i inne. Dosyć sporo rzeczy jak na taką firmę, ale czy ta firma oferuje jakieś oferty pracy w najbliższym czasie ?
mdm 2015-04-08 18:44:01
Firma ochroniarska KTS nie wypłaca pieniędzy. Pracowałem tam w lutym, w umowie jest, że wypłacają pieniądze od 20 do 30 dnia każdego miesiąca. Do tej pory nie dostałem pieniędzy.
mdm 2015-04-16 21:59:47
Wymagają.
crty 2016-05-13 18:19:25
znajomy pracował i mówił że atmosfera może być :P
Zostaw swoją opinię o KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTS Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o.