Opinie o "City taxi" w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "City taxi". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w "City taxi" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "City taxi" w Szczecin

Klient

Tragedia. Hamstwo i brak informacji dla klienta. Okropna, hamska i bezczelna obsługa centrali

Stasia
@Klient

Pani z centrali wprowadza ludzi w błąd! Wiele razy zamawiałam taksówkę z wyprzedzeniem na dzień przed, na daną godzinę, przydatne zwłaszcza gdy jedziesz na dworzec! Paniusia nie przyjęła zgłoszenia, jakiś żart a nie korporacja!

Jaki jest styl zarządzania w "City taxi"?

Ziomek Nowy wpis

Jak wygląda praca w City taxi

Kitio Nowy wpis

Pani która wozi ludzi w city taxi tragedia Nie wysiadła żeby pomóc osobie o kuli wsadzić walizkę do bagażnika, jeździć nie umie bardzo niesympatyczna na prośbę zamknięcia okna to mina niezadowolona Ale w skrócie może tak wypadałoby ruszyć szanowne cztery litery i pomoc otworzyć bagażnik chociaż a nie pytać tylko : otworzy pani sobie bagażnik? A w bagażniku pani kierowcy buty w błocie ble koniec zamawiania taksówek z city taksi

Klient

To prawda

Bb
@Klient

Obsługa centrali to jakiś koszmar. Gdyby była sytuacja jednorazowa odpuściłbym, ale dziś kolejny raz dzwonię i niemiła pani. Dopiero jak słychac było już irytację w moim głosie pani zmieniła swoje nastawienie i nagle zrobiła się milutka. Rozumiem raz mieć zły dzień ale bez przesady

Stasia Nowy wpis

Bart

(usunięte przez administratora) jeżdżą dookoła nie mają wydać pieniędzy u na własny koszt trzeba do sklepu jeździć ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) firma krzak mam nadzieję że bolt ich zmiecie z planszy bo mają o wiele lepsza alternatywę

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie "City taxi"? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w "City taxi"?

Jula

Zamówiona Taxi pod dom, Pan taksówkarz odmówił wjazdu przez uwaga!! Mini błoto, przez co byłam zmuszona jechać autem a nie po to dzwoniłam po Taxi!!! Zachowanie naganne i nie do przyjęcia. Już na pewno nie skorzystam z Państwa usług! Przez to spóźniłam się na pociąg

@ Pracodawca

Jechalem city taxi z ukraincem raz nie potrafil odnalesc ulicy ,nie mowil po polsku obwiuzl mnie po miescie az wrescie pokazalem mu jak jechac znam miasto.Kto mu dal licencje? Polak musi znac topografie miasta a on wybraniec.

Ojciec

Nie polecam parę chwil temu pan tej korporacji potrącił psa w strefie zamieszkania i jeszcze miał pretensje.

Malgorzata P-a

Po latach korzystania z usług,tymbardziej że mąż zna szefa firmy od lat...dzis mieliśmy poraz pierwszy nie miły powrót do domu przed 22.00 z kierowcą taxi ,nr boczny 2475 ,bordowa toyota... Po zamowieniu taxi w aplikacji ,pierwsze zgloszenie zostalo odrzucone,natomiast po chwli drugie zaakceptowane,czyli przez wyzej wymienionego kierowce...Nie ukrywam zejscie przedluzylo sie chwile przez meża,lecz po telefonie ze taxi czeka zeszlismy...żartem zagadneliśmy kierowce,aby rozladowac ewent.napiecie, gdyz bylo to 10 min.pozniej,a kierowca ruszył bez slowa ,jadac w terenie zabudowanym i na zakretach z bardzo duza predkoscia,a na skrzyzowaniu skrecil w lewo ,zamiast w prawo...maz zapytal czy kierowca wie gdzie jedzie...?po czym kierowca zawrocil na jednokierunkowej i o mały wlos ta droga nie pojechal pod prad..zapytalam czy u pana wszystko wporzadku...a pan kierowca na to,ze z nim lepiej niz zemną...(bylam po 3 drinkach.. )...oburzylam sie,bo jakim prawem wogole kierowca mnie ocenia...jestem wkoncu klientem...lecz kierowca dalej upieral sie,ze wystarczylo przeprosic kiedy weszlismy do taxi i dlaczego nie przepraszamy,skoro musial czekac ,zamiast rzucac żartami...Sumujac jak worek ziemniakow ,z predkoscia niedozwoloną,nie trzymajac sie zasad ruchu drogowego,pretensjonalny pan kierowca dowiozl nas do domu...Na koniec zlagodniał kiedy poinformowalismy,ze zglosimy to szefowi.p.Arturowi,bo jestemy zaszokowani takim zachowaniem..że nigdy nas firma nie rozczarowala,dlatego tylko z niej korzystamy tyle lat,a tu takie rozczarowanie.Coż...kierowca dostaje żółtą kartkę,mamy nadzieje,ze sie juz nie spotkamy.Naszym zdaniem kierowca do obserwacji.

Cxxxxxx

Kierowcy i pracownicy niedouczeni. Została mi zrobiona awantura bo zapłaciłam karta płatniczą w euro . Pan kierowca myslal że on na swoje konto dostanie pieniądze w euro a nie w złotowkach . Zadzwoniłam na dyspozytornię żeby ktoś temu Panu wytłumaczyl że on swoje wypracowane 20 zł dostanie w złotówkach a tam Pani odpowiada że ona to nie wie bo ona ma konto walutowe . Zostawię to bez dalszego komentarza jak i to że jak płacisz karta to ciągle słyszysz, a nie ma Pani gotówki bo ja za tydzień albo dwa dostanę za Panią pieniądze . Jeżeli ja jako klient mam wysłuchiwać narzekań i być traktowana jak intruz bo place karta to może niech kierownicy zlikwidują płatności kartami . Proste

Pantera111

Super korporacja City taxi.Szczególnie młoda dziewczyna ,czyli kierowcą taksówki.Punktualna,super prowadzi auto,fajnie i miło spędzony czas w korkach w drodze na dworzec.Bardzo pozytywne wrażenie .Nie pamiętam numeru taksówki,ale serdecznie pozdrawiam.Jak będę w Szczecinie tylko z City taxi!Hasło-Urszula

ZUZA480

Jestem bardzo zadowolona. Była punktualnie i szybko.

Guza
@ZUZA480

Super, tylko ze to jest portal stworzony po to, by opiniować pracodawcę a nie usługę. Ale ok każdy przeczytał i cieszy się razem z PaniOM

Czy w "City taxi" zatrudniani są obcokrajowcy?

wiolka

tak ukry nie znają topografi

@wiolka

Ukr nie zna to pogra fi ? Yakie partyzantu?

112Kate
@wiolka

Mam bardzo złe doświadczenie z kierowcami z Ukrainy. Nie znają topografii nie znają polskiego ani dobrych manier

Zawiedziony klient

Tragedia, rozumiem że miasto jest rozkopane i w godzinach 15-16 jest tłoczno ale dostając informacje,, taxówka będzie za 20min,, to liczę na to że będzie za 20min po czym okazuje się że nikt nie przyjeżdża i muszę dzwonić po kolejną i czekać dostając informacje że przyjedzie jak będzie ,,wolny kierowcą,, chociaż tyle na plus że przewóz nie jest drogi takie mocne 2/10

Malaga

Może ja mam szczęście na szybki i tani dojazd ,ale zawsze są na czas i nie jest drogo.

Raf
@Malaga

Potwierdzam. Prawie nigdy nie narzekam. Co najwyżej na brak umiejętności kierowców, podjeżdżanie pod adres nie z tej strony co trzeba, lub zbyt wolną jazdę:) Z chamskimi kierowcami się w tej firmie jeszcze nie spotkałem, aczkolwiek z Ukraińcami się ciężko porozumieć :)

@Malaga

Jak sie 2km jefzie to i malo zet. Norma

andre20088002

No dziś to kierowca sam siebie przeszedł,ja rozumiem ,że trasa krótka ,ale przez potulicką i krzywoustego z Pomorzan do baru rab? Jak zawsze daję na górkę to tym razem chyba sobie sam zarobił. Od początku city tylko jeździłem, ale już nigdy więcej. Nadłożył trasy na 3 zeta, a w powrotnej kolega z 4 you zarobił więcej . Szkoda gadać.

Stif
@andre20088002

Aby podjechać pod sam Bar to normalne że przez Potulicka. Chyba że chcesz wysiąść po drugiej stronie ulicy . To wtedy można pojechać przez Piastów. Kierowca nie popełnił błędu.

@andre20088002

No to zbanczyles Db placa w barze?

usatysfakcjonowana

Korzystałam jako klientka wiele razy, często z bagażami, z instrumentem muzycznym, o dziwnych porach. Zawsze miłe wrażenia, kulturalni kierowcy, pomocni, życzliwi. Kiedyś np. miałam sytuację, że potrzebowałam szybko dostać się na dworzec między czwartą a piątą rano, w krótkim czasie. Z mojego miejsca zamieszkania zero komunikacji miejskiej, z innymi firmami taxi był problem, a tu wszystko szybko, sprawnie i jeszcze pan taksówkarz pomógł mi z bagażami. Czysto, higienicznie i w miłej atmosferze. Znam miasto i mogę powiedzieć, że ani razu nie zostałam naciągnięta na trasę zbyt długą czy zbyt kosztowną. Jeszcze tylko dodam, że jest to jedyna firma, w której jak dotąd ani razu nie miałam problemu, żeby zawieźć psa do weterynarza.

Agnieszka
@usatysfakcjonowana

a często zmieniają się kierowcy z którymi jeździsz czy raczej przeważnie trafia się ten sam? :) bo czytam poniżej komentarze i widzę że nie każdy jest tak samo zadowolony...

@usatysfakcjonowana

Powaznie? No widzisz.Noca lepiej niz za dnia.

Czy pracownicy w "City taxi" dogadują się między sobą?

Jacek

Kapują na siebie sami emeryci policyjni iwojskowi. Kto normalny jeździ taksówka to się dawno nie oplaca

Gabriela
@Jacek

Przecież gdyby się nie opłacało to by całkiem nie działały, a przecież normalnie są. Ale sugerujesz, że tak dużo tutaj emerytów jest?

On

Czy są jakieś dodatki do serwisu samochodów prywatnych jako taxówek?

brak słów..

oczywiście dyrekcja nawet słówkiem nie piśnie o beznadziejnym ruchu z powodu lockdownu... nie mówiąc już o jakiejkolwiek pomocy finansowej... echhh... o czym tu mówić..przecież to standard.

@brak słów..

Oni martwią się tylko o swoją kieszeń a ciebie mają gdzieś

Zostaw merytoryczną opinię o "City taxi" - Szczecin

• Jak się pracuje w "City taxi"?

Zobacz opinie na temat firmy "City taxi" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "City taxi"?

"City taxi"