Opinie o KRAKVET w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KRAKVET. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KRAKVET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAKVET w Wieliczka

prawdaitylkoprawda

Ta firma to taka miniaturka naszego wspaniałego państwa Polskiego - rządy ludzi wykwalifikowanych,kompetentnych, uczciwych. nie ma zadnego rozwarstwienia wszyscy dobrze zarabiają i od każdej wypłaty jest odprowadzany należyty podatek. tolerancja i równe traktowanie to najważniejsze hasła firmy. Każdy kto tam pracuje lub pracował na pewno potwierdzi moje słowa. Polecam tą wspaniałą firmę !!!

Ciekawe co się stało z tym postem umieszczonym tu dzisiaj około 13:40?

toja

Niech się wypowie ten, kto faktycznie pracuje na magazynie w Krakvecie. Jaki rodzaj umowy, ile godzin i jaki zarobek bo jak dotąd to trochę chaotyczne wiadomości, a chciałbym tam ewentualnie pracować. To , że praca niekoniecznie lekka to się można domyślić.

prawdaitylkoprawda
@toja

Jak pisałem ta firma to miniaturka naszego Państwa które jest potęgą gospodarczą. Zarobek pozwoli na utrzymanie Twojej rodziny, bedziesz tez zapewne miał dużo czasu dla najblizszych. Praca nie jest ciężka, jeśli zostaniesz oddelegowany do jakiegoś trudniejszego zadania gromada kolegów z przyjemnością Ci pomoże :) Składaj swoje podanie bo w takiej firmie na pewno jeszcze nie pracowałeś - masz jedyną okazję przekonać się na własnej skórze jaka to świetna robota.

Jaśmina

Ja tam pracowałam z racji sytuacji rodzinnej musiałam, zrezygnować ale nie żałuję ani jednego dnia spędzonego w tej firmie. Praca jak każda inna, nigdzie Cię nie posadzą i nie dadzą dobrej ba nawet żadnej kasy za to, że siedzisz i łaskawie przychodzisz do pracy. Wszędzie trzeba pracować, żeby coś mieć, coś osiągnąć. Jak masz tylko trochę chęci to masz szanse na awans i większą kasę. Ale trzeba chcieć. Nie ukrywajmy, że ktoś kto jest zadowolony nie będzie tracił czasu na pisanie jak tam jest fajnie, ale ktoś komu się nie chce pracować woli siedzieć na necie i nawalać jak to w Polsce jest źle i nie dobrze i jaki wiecznie jest poszkodowany. No cóż taka mamy mentalność...

Pakowacz

którtka rozmowa zachęcająca do podjęcia pracy

czy chce się panu pracować, czy mam wystarczająco siły do podnoszenia cięższych rzeczy, czy nie przeszkadza mi praca akordowa.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
diepro

(usunięte przez administratora) Jak ktos lubi prace po 12 15 godzin to polecam!!

kamil
@diepro

Zgadzam sie!!! To jest tzw (usunięte przez administratora) w 2014 roku!!! ODRADZAM

asd

devil napisz coś więcej ile tam pracowałeś? czy to faktycznie codziennie te 12 godzin i nie było opcji wcześniej sie zerwać? odpisz

Basta

Kolego a masz na to jakieś dowody? Bo mi osobiście nie chce się w takie rzeczy wierzyć. Który normalny kierownik czy pracownik pozwoliłby sobie na coś takiego... litości

Jasiek

No oczywiście, że mogą być inne powody. Ale tak jak zaznaczyłem wcześniej pracowałem i jakoś ich nie dostrzegałem. Sorki ale w żadnej pracy Cię nie posadzą i dadzą kasę za to, że przyszedłeś do pracy, wszędzie trzeba pracować.

Jasiek

Jak myślisz czemu Ci wszyscy ludzie radą Ci omijać prace? Bo im się pracować nie chce. Ja tam pracowałem ale z racji przenosin musiałem się zwolnić, dla jasności - miałem zbyt daleki dojazd do pracy. Praca nie jest lekka bo to nie jest pakowanie pierza w woreczki tylko przygotowywanie paczek karmy do wysyłki, ale co na budowie macie lepiej? Chyba nie? Więc proponuje nie czytać opinii ludzi wiecznie bezrobotnych tylko złożyć CV i iść do pracy do nich. W domu takiej kasy nie wyleżysz;)

Arturro

Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem naprawdę

Waldi

Na pewno jest coś nie halo skoro szukają na non stopie pracowników i o co chodzi z tymi pomówieniami czyżby kogos aż tak uraziła prawda?

Jacek Gural

bardzo dobra firma, polecam. Szkoda, że nie ma normowanych godzin pracy. Praca nie jest leka. Polecam twardzielą z gór : ) góralom i hardym chłopom. dobra kasa

Lolek

Trzeba iść:) nie ma łatwo:)

FAZI

NO WIĘC TAK:):):):):)pracujemy od poniedziałku do piątku po 12h.W piątek bywają gratisy aby dokończyć zamówienia jak ostatnio to było od 6,30RANO do 4,00 RANO. (usunięte przez administratora)NIE POLECAM

Tam chyba coś nie tak, bo ciągle są ogłoszenia na darmowych portalach,że szukaja pracowników, a ci co przepraszaja, to o co chodzi, czy nie wolno powiedziec coś złego na firme, czy to jakas sciema?

rafał

tam musi być (usunięte przez administratora), bo ciągle się ogłaszają na darmowych portalach...

Ja tam już trochę pracuję i nie narzekam, nowa hala, zdecydowanie lepsze warunki, dostęp do pomieszczeń socjalnych, szatnie.

byly pracownik

ciekawe na jakim stanowisku tam pracowales??ze tak zachwalasz!!!w zadnym wypadku niepolecam wspilpracy zta firma!!!

Zorientowany

Nie uważam aby pytanie na tym portalu odnośnie partnera biznesowego było ok, przecież większość ludzi wypowiadających się tutaj nie ma pojęcia jak wygląda współpraca biznesowa z tą firmom. Jeżeli chodzi o mnie to ja tam pracowałem i żałuje, że już nie pracuje. Niestety musiałem zrezygnować z pracy z powodu uciążliwego dojazdu ( za daleko mieszkałem od Kokotowa) ale kiedy tam pracowałem to nie narzekałem, praca stała, na dzień dobry dają umowe, kasa zawsze na czas.

bezrobotny

Miesiąc temu w Krakowskim Urzędzie Sracy (Wąwozowa 34) było ogłoszenie do pracy u nich. Od tamtej pory już nie szukają, więc z pewnością ludzie zostali u nich na stałe. Więc nie ma mowy o żadnej rotacji. A te warunki opisane na stronie internetowej są już nieaktualne, bo w tym roku KrakVet otworzył nowy magazyn (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KRAKVET - Wieliczka

• Jak się pracuje w KRAKVET?

Zobacz opinie na temat firmy KRAKVET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAKVET?

Kandydaci do pracy w KRAKVET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAKVET