Opinie o KRAKVET w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KRAKVET. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KRAKVET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAKVET w Wieliczka

Lolek

To więc po ile godzin codziennie pracujecie i za jakie pieniądze?

veni

Jak aktualnie wyglądają warunki pracy na pakowaczy? Serio pracuje się tam po 12-13 godzin dziennie za te marne 1800pln netto miesięcznie? I to na umowę zlecenie której ani nie liczy się do lat pracy, ani do emerytury, ani przy której pracownik nie jest chroniony zapisami Kodeksu Pracy (wszak to umowa cywilna i jak coś, to sądź się potem latami w SC)?? Osobom z PRu firmowego z góry dziękuję za bzdurne odpowiedzi w stylu "jak się chce pracować" czy "nic za darmo". W takie bzdury wierzyłem jak byłem mały. Teraz wróciłem po kilku latach pracy w DE (sprawy rodzinne, obłożnie chora matka) i tam np. za 1/2 etatu (czytaj: 18 godz. tygodniowo) jako "wykładacz towaru na półki" w takim Lidlu na przykład płacą 800 EUR. Na umowę! Full legal! I to przy niewielkiej różnicy kosztów życia tak naprawdę. W PL nie oczekuję podobnych zarobków bo wiem, że tu sporo mniej płacą ale są przecież pewne granice wyzysku! Wracając do tematu: Oczekiwałbym zatem PRAWDZIWYCH info dotyczących aktualnych warunków pracy w w/w firmie.

Bartek
@veni

Tak na dobrą sprawę to po co Ci to wiedzieć? Co to zmieni?

veni
@Bartek

...to chyba oczywiste: szukam pracy a te powtarzające się ogłoszenia zwracają uwagę. Jestem zainteresowany ale jednak nie chciałbym trafić do "obozu pracy", bo szkoda mi czasu, nerwów i zachodu.

leon
@veni

ta firma nie ma 17 oddzialow, nie stac by ich na to bylo! Wstawili 17 flag na stronie, ale magazyn maja JEDEN! i z tego magazynu wysylaja towar na cala Europe!

TO SEM JA
@leon

KOLEGO, firma nie musi mieć 17 oddziałów. Tak jak przykladowo Zooplus to firma niemiecka, która ma serwis w kilkunastu językach, ale główna siedziba i magazyn jest jedna- w Niemczech skąd wysyłają przesyłki na całą Europę ( między innymi do mnie).

Pracujacy

jaso a w karzdej pracy na dzień dobry masz umowe o prace?

była
@Pracujacy

Tak, w normalnej , uczciwej firmie od razu masz umowę o pracę. Wierzcie lub nie ale jest sporo takich firm.

jaso

Nic sie nie zmieniło, umowa zlecenie zamiast pracy to istny wyzysk... Nie warto.

Pakowacz

którtka rozmowa zachęcająca do podjęcia pracy

czy chce się panu pracować, czy mam wystarczająco siły do podnoszenia cięższych rzeczy, czy nie przeszkadza mi praca akordowa.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bellcross

"titio" a powiedz nam na jakim stanowisku takie pieniadze? I czy to jest podstawa czy z premią za nadgodziny?

A po ile godzin dziennie pracujecie by te 2 tysiące zarobic?

titio

Napiszę iż jeśli ktoś chce pracować to te 2tyś w pierwszym miesiącu zarobi ale pierwsze kilkanaście dni należy wytrzymać.

bellcross

W krakvecie byłem rok temu na tym dniu próbnym, Ci co tam przychodzą do pracy to nie myślą logicznie, są skuszeni zarobieniem szybko czegoś, często jest tak, że nie przzemyślą jak i ile czasu zajmie im dojazd- z5 osób które były ze mną tylko jedna była z okolic i szybko się zmyła (ale to było widąc, że z penia) 2ch gości było z samego krk( jeden na rowerze przyjezdzac chcial, konkretny kolo); drugim powodem to moze byc fakt który mówił mi jeden z pracowników, że często pracują do 19-20 a zdarzało się i póżniej(brak dojazdu komunikacją zbiorową), robote trzeba było wykonać. Też mnie ciekawi jakie jest realne wynagrodzenie na stanowisku pakowacza. Co do ciężarów jakie tam są to nie były większe niż 25kg(maksymalny) chyba, że maszyna pakująca przestała by działać t wtedy może ;p

Jakie aktualnie wynagrodzenie i jakie godziny pracy są w krakvecie?

Misiek

Przepaszam Cie bardzo a Ty widziales w ostatmich czasach kogos komu sie chce pracowac. Posiedzi miesiac dostaje pierwsza wypale. I juz ma za co chlać i sajonara

AS

Skoro ludzie uciekają z tej firmy notorycznie a ogłoszenie sie pokazuje srednio o prace na portalach co miesiąc co dwa to cos jest nie tak. W firmach w krórych jest dobrze ludzie pracuje latami i walczą o swoją posade tylko trzeba miec o co walczyc widocznie w tej firmie nie ma .

Możesz coś więcej powiedzieć o godzinach pracy w Krakvecie?

bellcross

byłem tam na dniu próbnym, po pierwsze nie podobało mi sie, że jednych dają na pakowanie a drugich na dostawki do koszy (troche nie sprawiedliwe) kase jaką obiecywali to 1800netto nie wiem czy coś się poprawiło, co do pracy od rana do nocy to opowiadał o tym pracownik ale zazwyczaj jest do 17, nie mozesz siedziec tylko caly czas cos robisz nawet jesli nie masz nic do roboty(bo nie ma nic do paczek), patrzcie sami co podpisujecie bo to nie umowa o pracę tylko zlecenia i macie to zlecenie wykonać. Tyle moge powiedziec - czemu zrezygnowalem po pierwszym dniu? nie mialem dojazdu no i ten niesprawiedliwy podzial. Moja ocena tego zakladu jest neutralna, ale mam nadzieje, że kierownicy którzy tu zachwalają krakvet powiedza prawde ile sie teraz zarabia

gniadek

ile wy pracowaliście w tej firmie skoro tak negatywnie o niej piszecie? tydzień? dzień? pare dni? przyjdź teraz i zobacz jak jest cwaniaku internetowy... nie chce Ci się pracować to Twoja sprawa, lepiej ciagnac kase od matki zamiast ruszyc (usunięte przez administratora) od monitora i zacząć cos robic...

lolek

a poza tym coś ciekawego?

lolek

panowie to powiedzcie dokładnie co tam sie wyprawia? Biuro wydzwania do starych pracowników którzy odeszli z obietnicami że tak wiele sie zmieniło na lepsze ,że nie ma(usunięte przez administratora) po 15 godzin dziennie i ogólnie wszystko super, no to jak to naprawde jest?

lolek

a podobno od niedawna tak wiele sie zmieniło w krakvecie? Ze podobno pracuje sie maksymalnie po 12 godzin dziennie?

lolek

stary gdzie ty masz 2600 na ręke w krakvecie!!??

dzidek

Ja pracuję na magazynie od prawie pół roku. Fakt- praca jest męcząca i trzeba około 250 godzin miesięczne porobić ale 2600 zł na rękę nie jest najgorzej. W domu takich pieniędzy nie wysiedzisz marząc miesiącami o ośmiogodzinnym dniu pracy za 1800 zł. Nieraz miałem dość tej roboty już, ale się przemogłem i ciągnę to dalej. Ja na początku też byłem obolały cały- ból nóg, kręgosłupa itd, ale po trzech tygodniach się przyzwyczaiłem do wysiłku i teraz jest OK- normalne zmęczenie jak to po pracy fizycznej. Sugerowałbym Wam, żebyście się nie poddawali już po kilku dniach pracy i nie rezygnowali z pracy. Jak nie przesiaduje się za regałami paląc peta to nikt z kierownictwa nie przypieprza się o nic. po prostu trzeba robić swoje- niekoniecznie w tempie błyskawicy, ale tez niezbyt powoli.

A zastanowiłeś się czemu się pojawiają? Zapewne na 10 osób, które się zgłoszą do pracy przychodzi 9 takich co zamiast robić to siedzą przed kompem i o każdej pracy piszą jak to źle i nie dobrze bo tu za mało dają ale pracuje się po 8 h a a tu dobrze płącą ale robić im każą. Nigdzie Cię nie posadzą i za darmo kasy nie dadzą. Oj przepraszam możesz iść na kasę do supermarketu tam na pewno będziesz siedział 8 h i ani minuty dłużej ale dostaniesz najniższą krajową.

Jacek

Pracowałem w Kokotowie i w Wieliczce-Boże tragedia.(usunięte przez administratora)Mało kto tam wytrzyma dłużej niż tydzień. Lepiej pracuje mi się teraz na budowie po 10gdz. i za te same pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o KRAKVET - Wieliczka

• Jak się pracuje w KRAKVET?

Zobacz opinie na temat firmy KRAKVET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAKVET?

Kandydaci do pracy w KRAKVET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAKVET