Opinie o KRAKVET w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KRAKVET. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KRAKVET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAKVET w Wieliczka

Dzienol

Idę na dzień próbny. Czy wypłacają za niego kasę jak ktoś odpuści?

Janek

Prędzej utrzymasz rodzinę za 1800 zł niż za zasiłek z bezrobocia :)

magda

Piszecie głównie o pracy fizycznej, a moze ktoś wypowie się o pracy biurowej? Intensywnie szukają od ok. pół roku kogoś do działu marketingu, w ogłoszeniu podają umowę o pracę i benefity, zastanawiam się, czemu przez tyle czasu nikogo nie znaleźli, czy opłaca się aplikowac do tej firmy, bo może ta umowa o pracę jest na najniższą krajową? Jak to wygląda, powiedzcie.

Ja tam pracowałem więc mogę się wypowiedzieć jak faktycznie jest. Negatywne opinie wystawiają Ci co szukają kokosów i za nic nie robienie chcieliby dostawać cuda, ta nie jest w żadnej pracy. Idziesz zarobić ale musisz dać coś od siebie a nie tylko wymagać. Praca nie jest lekka bo to praca fizyczna, nie biurowa więc nikt Was tam nie posadzi - jak chcecie prace gdzie Was posadzą i za to Wam będą płacić to idźcie do muzeum za exponat:D Kasa zawsze jest na czas, nigdy nie mają opóźnień. Płacą uczciwie za wykonaną robote, jak się postarsza to możesz awansować a nie cały czas być na najniższym stanowisku ale musisz dać coś od siebie. Zanim odeszłem wprowadzili karty Benefit - taaa pewnie za chwilę wypowie się jakiś niezadowolony -"ciekawe jak mam z niej skorzystać skoro siedzi sie tam tyle czasu" - bzdura, jak robisz swoje a nie patrzysz żeby cały dzień przeplontać się po magazynie i liczyć na to, że inni zrobią za Ciebie to wyjdziesz dużo wcześniej niż biuro, więc odpowiadając na pytanie niezadowolonych co przyszli na 3 godziny - DA SIĘ skorzystać w tygodniu i iść na siłkę. Trzeba tylko chcieć. Dlaczego zrezygnowałem - bo moja sytuacja rodzinna zmusiła mnie do zmiany miejsca zamieszkania, musiałem przeprowadzić się do innego miasta. Każdemu kto chce zarobić a przede wszystkim chce pracować polecam się tam udać i spróbować ale nie wierzyć wszystkim tym niezadowolonym, niechentnym do jakiej kolwiek roboty, wypisującym bzdury na różnych portalach...

Pakowacz

którtka rozmowa zachęcająca do podjęcia pracy

czy chce się panu pracować, czy mam wystarczająco siły do podnoszenia cięższych rzeczy, czy nie przeszkadza mi praca akordowa.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
kamila

cześć, wie ktoś coś o rekrutacji na stanowisko marketingowe? ogłoszenie wisi już kolejny miesiąc, zastanawiam się, czy nie przesłać cv. Nie wiecie, dlaczego firma przez tyle czasu nie znalazła pracownika? Tak mało oferują czy co?

rafik_rav

a jaka daja umowe,babka mi powiedziała że umowe o pracę !!!!!

neubalance
@rafik_rav

umowa zlecenie i pracujemy dopóki nie skończymy przerwa raz bo to zlecenie trzeba wykonać

lulook

Cos sie zmieniło od tego roku czy nadal godziny pracy dochodza do 17 godzin ?

rafik_rav

Witam,rekrutacja trwa,jutro mam przyjsć do pracy,cieka jestem jak to będzie,zarobki to 1800/Miesiąc

nowyy

fforum odżywa jak są rekru rekru?!!

vivi

ile zarabia obsługa klienta zagranicznego?

loma

klatka- czy możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś/aś?

loka

Witam, czy ktoś może przybliżyć ile zarabia się na stanowisku specjalista ds. rynku np. chorwackiego? Chodzi mi o pracę z mniej popularnym językiem? Jak się pracuje, czy praca jest stresująca?

kika

Witam! Pojawiło się ogłoszenie Asystentka księgowej. Czy ktoś może wie jakie są warunki na tym stanowisku pracy i czy warto próbować? Interesują mnie również warunki finansowe i czy z księgową można się normalnie porozumieć ;)

nowy

Dziękii za info. Czy przewidywane są jakoś teraz możliwe przyjęcia? Jak z tymi godzinami pracy od której się w końcu zaczyna od 7:30 czy od 8mej? od 6-tej? I czy możliwe jest żeby można było zawsze kończyć o 20tej? Będę wdzięczny za odp.

Lolek

i ile zarobiłeś przez ten czas?

Jeżeli zrobią 2 zmiany po 8h dla realizujących zamówienia czyli pakowaczy to z chęcią do tej firmy wrócę, ale jeżeli nie i dalej ludzie będą pracować nawet po 17h to nic tylko przemiał nowych ludzi będzie

Lolek

Do Tomek : a dawno tam byłeś?

Lolek

No to powiedzcie otwarcie po ile godzin i za ile pracuje sięw tej firmie.

Lolek

i dlaczego mówisz o kasie rzędu 2600 na ręke skoro wszelkie ogłoszenia mówią o 1800 netto prawdopodobnie także za 12 godzin dziennie?

Kwestia ilośći godzin i wynagrodzenia nie jest chyba, ba napewno nie jest kwetsią do obmawiania jej na forum publicznym. Chcesz pracować to przyjdź i zobacz a nie pytaj się tych co pracowali i po 3 h poszli do domu bo im ciezko było.

Zostaw merytoryczną opinię o KRAKVET - Wieliczka

• Jak się pracuje w KRAKVET?

Zobacz opinie na temat firmy KRAKVET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAKVET?

Kandydaci do pracy w KRAKVET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAKVET