Opinie o KRAKVET w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KRAKVET. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KRAKVET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRAKVET w Wieliczka

Mariusz

Jak z pracą w Krakvet? Od ostatniego komentarza już trochę minęło. Jakie widełki płacowe proponują? Napiszcie więcej o katulanej sytuacji w firmie.

Fiona

NIE POLECAM - radzę omijać z daleka tą firmę , firma (usunięte przez administratora). Jeżeli masz możliwość pracy charytatywnej to właśnie czeka cię w firmie Krakvet.(usunięte przez administratora)

Shrek z Kokotowa

POLECAM tego pracodawcę!

Pakowacz

którtka rozmowa zachęcająca do podjęcia pracy

czy chce się panu pracować, czy mam wystarczająco siły do podnoszenia cięższych rzeczy, czy nie przeszkadza mi praca akordowa.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kris

Jestem nowym pracownikiem (3 miesiące). Atmosfera jaka panuje w Krakvet jest nieporównywalna z innymi na rynku. Pracuję na magazynach od 15 lat i dotychczas nie spotkałem tak pozytywnie zakręconych ludzi, jak na magazynie Krakvet. Koledzy dają duże wsparcie, pomagają wdrożyć się nowej osobie. Kierownik z nadzwyczaj miłym i ludzkim podejściem do pracowników. Nie ma tutaj systemu wyższości, że ktoś jest lepszy a ktoś gorszy. Jeśli okazujesz szacunek do innych sam go dostaniesz. Negatywne opinie wielce przesadzone. Trudne sytuacje w przedsiębiorstwach, redukcje etatów - to dzieje się w większości firm w dzisiejszych czasach. Szkoda, że nikt nie potrafi napisać o pozytywach.

Małolat

Bardzo fajna atmosfera pomiędzy pracownikami oraz kierownictwem. W okresie zimowym praca pod dachem w znośnej temperaturze. Wiele premii uznaniowych, premie tygodniowe oraz premie Świąteczne . Sam przyjdź i sprawdź. Lubię atmosferę w KRAKVET za: W pracy bardzo fajna atmosfera miedzy pracownikami jak i kierownictwem. W tym okresie praca pod dachem w znośnej temperaturze oraz przy muzyce. Wiele premii uznaniowych , premie tygodniowe oraz premie Świąteczne . Sam przyjdź i sprawdź .

Jurek

Praca jak każda. Jak masz chęci i chcesz pracować za normalne pieniądze to polecam. W poniedziałek trochę więcej pracy niż w inne dni a im bliżej weekendu tym mniej. Wypłata na czas, atmosfera bardzo spoko. Pozdrawiam

Radek

Konkurencja zainspirowała do pisania ??

@Radek

Hahaha.... napisał pracownik firmy Krakvet... na każdym forum już piszesz to samo zdanie że konkurencja sratata . Ciężka praca tak pisać przez parę godzin dziennie na forach opinie że super sklep albo o konkurencji starającej się rozwalić

Ciekawski

Duży wysyp negatywnych opini ostatnio. Konkurencja?

@Ciekawski

BylyPracownik

Pracowalem w Krakvecie z pół roku temu przez ok. Rok... atmosfera zależy od działu. W moim akurat było nawet spoko jednak sam się zwolniłem przez ogólny bałagan w firmie. Wszystko niejasne. Co miesiąc obawa że się nie dostanie wypłaty. Obowiązki co chwila jakieś nowe bo albo masowo zwalniają ludzi albo sami odchodzą. Właściciel z Dyrektorem przez rok doprowadzili firmę do bankructwa prawie. Z ok 100 pracowników zostało z 25. Wszędzie są pozadluzani... kombinacje i ściemnianie wszystkich najdłużej jak się da. tym się chyba kierują. Jak ktoś ma choć trochę rozumu to sam się stamtąd zwolni A jak nie to zwolnią Ciebie prędzej czy później

Tadzik11111

13 listopada złożyłem zamówienie i dokonałem wpłaty. Dopiero dzisiaj dostałem karmę. Przerzucaliśmy się mailami, ja dodatkowo wydzwaniałem do konsultantów. Rzekomym powodem braku dostawy było nieopłacenie zamówienia. Jak już "łaskawcy" przysłali zamówioną karmę nie mieli nawet chociaż przeprosić. Taki to sklep. już napewno nigdy z niego nie skożystam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Czytać. Uzbroić się w odrobinę empatii.

Tytus

Firma KRAKVET jest (usunięte przez administratora) , kupiłem w ich sklepie internetowym karmę ponad 1 miesiąc temu-ale okazało się że karmy nie ma i nie będzie. Za towar którego nie było i nie bedzie zapłaciłem kartą płatniczą . Od ponad 3 tygodni firma KRAKVET "zwraca" mi pieniądze i ich zwrócić nie może . Nosi to znamiona przestępstwa opisanego w kodeksie karnym. Jeżeli jest więcej takich osób to proszę o kontakt : (usunięte przez administratora) celem udzielenia informacji przed złożeniem zawiadomienia do prokuratury .

Niki

Czy jest jakiś powód tej sytuacji? Szkoda, że tak rzadko piszecie o aktualnej sytuacji.

@Niki

Powód jest taki, że nie ma tam ludzi którzy potrafią zarządzać firmą i każdy patrzy pod siebie. Tak się nie prowadzi firmy, nie rozumiem jak taką firmę można było tak szybko położyc

tony

szczerze nie polecam tej firmy, atmosfera tragiczna, zarobki słabe, szkoda czasu... ODRADZAM

Sprawiedliwy
@tony

Rozwiniesz temat? Jaki dział? Jakie te zarobki? Itd...

Anuschka

Ta firma to koszmarna pomyłka! Wystawiają do sprzedaży towar, którego nie mają. Sprawa ujawnia się dopiero wtedy, gdy zniecierpliwiony kupujący próbuje się zorientować w czym problem. Dodzwonienie się na podany nr tel to ogromny test na cierpliwość - pół godz.oczekiwania - minimum. Nie ma zamówionego towaru - anulowanie zamówienia, ale płatność była z góry - czekanie na zwrot pieniędzy na konto to kolejna masakra. Tydzień obracają moimi pieniędzmi i śmieją się w nos, każdego dnia informując, że już właśnie wysyłają przelew... i tak codziennie! To oszustwo, działania firmy nieuczciwe, do zgłoszenia na Policję! Skandal, że taki podmiot jeszcze istnieje na rynku!!! ODRADZAM, ja przeklinam chwilę, gdy dałam się nabrać na zakupy w tym sklepie! Moje sugestie dla KRAKVET: choć odrobinę uczciwości życzę!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zatrudnić kompetentnych, odpowiedzialnych ludzi!

Olo

Krakvet zwolnił większość pracowników, na magazynie coraz mniej towaru.

Pedro

Pewnie, że nie ma co narzekać ponieważ firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Włodziu

(usunięte przez administratora), praca w biurze. W zależności ile sobie wynegocjujesz tyle dostaniesz. (usunięte przez administratora) tys zł. netto jest. Wypłata (usunięte przez administratora) 10tego zawsze na czas. Atmosfera taka sobie.

Gutek

Konkurencja chce firmie dołożyć? Jak jest dobrze to innym przeszkadza.

Leszek

Czy firma potrzebuje może pracowników? Jak się tu pracuje, możecie coś podpowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o KRAKVET - Wieliczka

• Jak się pracuje w KRAKVET?

Zobacz opinie na temat firmy KRAKVET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAKVET?

Kandydaci do pracy w KRAKVET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAKVET