Opinie o NG Engineering (Next Generation Engineering) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NG Engineering (Next Generation Engineering). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NG Engineering (Next Generation Engineering) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NG Engineering (Next Generation Engineering) w Wrocław

Czy dyżury międzyświąteczne w NG Engineering (Next Generation Engineering) obstawiają najmłodszymi stażem?

nowy

Nie ma problemu z urlopem, kiedy chcesz to dostajesz. Wigilia jest co roku wolna, nie trzeba jej odrabiać ani brać urlopu.

Barbara
@nowy

@nowy, brzmi dobrze. Co powiesz na temat zarobków i pakietu socjalnego na początku kariery w NGE? Czy staż wpływa na te kwestie?

Helmut

Od dość dawna nikogo nie było na forum bo jest tak dobrze?

Na jakie zarobki mozna liczyc na stanowisku starszego konstruktora?

Czy mimo braku odpowiedzi ze strony użytkowników forum zdecydowałeś się wysłać do NG Engineering (Next Generation Engineering) swoje CV? Jeżeli tak i otrzymałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, proszę byś opisał nam jej przebieg i atmosferę. Będzie to cenna wskazówka dla tych osób, które będą aplikować do firmy w przyszłości.

PSW

Podzielam pytanie, ewentualnie widełki dla prowadzącego projekty?

Leszek
@PSW

Masz informację, aby pracodawca poszukiwał nowych pracowników na tego typu stanowisko? W internecie oraz powszechnych źródłach informacji nie znalazłem nic na temat ewentualnych naborów do pracy w tym miejscu, więc chciałbym dowiedzieć się, skąd masz wiedzę na temat ewentualnych wolnych etatach w firmie NG Engineering?

Ola
@Leszek

NG GROUP cały czas prowadzi rekrutacje na różne stanowiska, jest to związane z rozwojem firmy. Wszystkie oferty pracy są zamieszczone m.in. na ich stronie www: https://ng-eng.works/en/career.html Polecam pracodawcę pod wieloma względami - wszystko opisane jest w opiniach poniżej przez innych pracowników. Co do zarobków i widełek bardzo indywidualnie pochodzą tutaj do każdego pracownika - wszystko zależy do doświadczenia, wiedzy i umiejętności.

Ex
@Ola

No niestety tak to nie wyglada - firma bardzo dba o czyszczenie negatywnych komentarzy. Najlepiej zamknąć usta. Jakie nowe rekrutacje, do czego niby

J.G.

Bardzo przyjemna, luźna atmosfera pracy, wyjazdy integracyjne, benefity, fajni ludzie - to przede wszystkim nadaje kształt firmie. Dobrze traktują pracownika, nie znaczy to, że nie ma niedogodności - są nimi np. wyjazdy

Wiktor
@J.G.

To juz chyba opinia prezesa:)

@Wiktor

Rozumiem, że jesteś pracownikiem NG Engineering (Next Generation Engineering). Jeśli mam rację, to proszę również Ciebie o wyrażenie opinii na temat tego, jak pracuje się w tej firmie. Co możesz powiedzieć na temat atmosfery jaka tam panuje? Każda opinia z pierwszej ręki jest na forum cenna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NG Engineering (Next Generation Engineering)? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy

@bIAŁY mIŚ dziękuję za przedstawienie opinii. Mam jeszcze pytanie odnośnie warunków zatrudnienia oferowanych przez NG Engineering (Next Generation Engineering). Czy do zasadniczego wynagrodzenia oferowane są jeszcze jakieś dodatki, takie jak na przykład premie, dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Takie informacje mogą być znaczące dla osób zastanawiających się czy wysłać tam swoje cv.

Krzy
@Marta

Są dodatki, multisport, Luxmed, ubezpieczenie grupowe, okolicznościowe dodatki finansowe, wyjazdy integracyjne i imprezy finansowane z firmowej kasy

Ałtomator

Zaiste, większość nowych projektów jest "patykiem na wodzie pisana" i rozmywa się po krótkim czasie w chmurce wodotrysków ...

Wiktor

Z takim nastawieniem do pracy to faktycznie lepiej szukać innej firmy. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

bIAŁY mIŚ

Firma jest podwykonawcą w obszarze prostych usług "inżynieryjnych". Świadczy usługi wielkim firmom zagranicznym. Praca w tej firmie sprowadza się do wykonywania bardzo mało ambitnych zadań, tzn. aktualizacji rysunków, wykonywania prostych modeli cad, itd. Struktura organizacyjna firmy jest płaska, kilkuosobowy zarząd i szara masa klepaczy - rozwój w tej firmie to fikcja. Jak jesteś układny to jesteśmy kolegami, a jak nie to wiadomo. Co jakiś czas obiecują ambitniejsze projekty, których nie ma. Siedzisz przy kompie i robisz coś dla kogoś, ale po co i dlaczego? Brak zaplecza warsztatowo/produkcyjnego. Na wrocławskim rynku funkcjonuje sporo tego typu firm, w końcu wszystkie wrocławskie kołchozy stoją outsorcingiem.

@J.G. Możesz rozwinąć kwestię wyjazdów? Jak często mają miejsce oraz na jakich dokładnie stanowiskach wchodzą one w zakres obowiązków pracownika? A może ktoś chciałby dodać coś od siebie na temat formy benefitów oferowanych przez firmę NG Engineering?

@Johannes Inf, sprawdź w ofercie jakie wymagania musi spełniać kandydat, w ofertach zawsze jest wszystko opisane. Z pewnością poszukują ludzi z doświadczeniem jednak firma oferuje pakiety szkoleń więc może doświadczenie nie będzie głownym wyznacznikiem zatrudnienia? Spróbuj się odezwać poprzez wysłanie maila i zapytaj, na stronie jest podany.

Witam! Właśnie rozglądam się za pracą we Wrocku (przeprowadzka się szykuje w niedalekiej przyszłości). Jest ktoś w stanie podać na jakie zarobki można liczyć z 3 letnim doświadczeniem w fabryce jako konstruktor? Pewnie pojawi się odpowiedź typu: wyślij cv, a się może dowiesz, ok tak zrobię, ale teraz chciałbym dowiedzieć się jak orientacyjnie wygląda sytuacja. Pozdrawiam

Johannes Inf

Szukają kogoś do Poznania, ktoś mógłby się wypowiedzieć n.t. aktualnej sytuacji, zarobki, atmosfera, czy dużo delegacji. Pracuję jako konstruktor od ponad 5 lat i chciałem poszukać czegoś nowego, chodzi mi głównie o 2 rzeczy: kasę i rozwój, którego u mnie niestety brakuje.

g

Czy ktoś może opisać obecną sytuację?

J

Oddział w grójcu z tego co mi wiadomo nie przyjmuje w tym momencie, ale jeśli chodzi o stawkę, którą można wynegocjować jakoś na początek, to od 4000.

Aro

Czy ktos ma jakies info na temat oddzialu w Grójcu? I podstawowe pytanie... jaką stawkę może obecnie wynegocjować inzynier konstruktor z doświadczeniem?

Saa

Straszny wyzysk. Pracownik mniej warty niż śmieć. Nie warto iść nawet na rozmowe i brać ofertę pod uwagę.

klejko

Czy to co pisze relny o zarobkach to prawda ? Wyżej raczej zarobki są wymieniane jako jedyny plus tej firmy, a 2000netto to mało (chyba, że mówimy o absolwencie bez żadnego doświadczenia). Myślicie, że jakby ktoś z doświadczeniem ok. 3 letnim chciał 3000 netto to by nie dali ? A może jednak z jakimś doświadczeniem można już wynegocjować więcej ?

nabor

nabór na wyzysk...

relny

Cala prawda bez owijania w bawełnę, firma jak prawie każda we Wrocławiu nastawiona na wyzysk, powiesz 2000 na rękę prace masz, powiesz więcej spadaj, proste, znowu polak rozwalił dobra niemiecka firmę, tyle w temacie. 68 głosów mówi samo za siebie firma w skali 1-6 wypada na 1!!!!

bzdura

bzdura.. firma bez zleceń, wciskają bajki ze jest zlecenie, po czym okazuje się ze nie ma..fikcja

Zostaw merytoryczną opinię o NG Engineering (Next Generation Engineering) - Wrocław

• Jak się pracuje w NG Engineering (Next Generation Engineering)?

Zobacz opinie na temat firmy NG Engineering (Next Generation Engineering) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

NG Engineering (Next Generation Engineering)
1.9/5 Na podstawie 91 ocen.

NG Engineering (Next Generation Engineering)