Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Patryk

Nie narzekam na współpracę, bo jest naprawdę ok. Przedstawiciele ogarnięci i konkretni. Zero problemów jeśli chodzi o współpracę.

Quego

Według mnie naprawdę spoko, mozna fajnie zarobic w fajnej atmosferze ;)

cyto

Mi praca odpowiada i nie narzekam, a parę lat już tutaj pracuję.

Próbowałem się dostać na PH w tamtym roku, ale nie szukali nikogo. Ktoś coś wie o rekrutacji teraz?

Magda
@Paweł

Tak, trwa rekrutacja właśnie na przedstawiciela handlowego.

Kamila
@Paweł

Teraz szukają i ja właśnie startuję :) Mam nadzieję, że się uda.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Ever

Większość pracowników z długim stażem, a to dobrze świadczy o pracodawcy.

PH

Warunki dobre, ale to też zależne od tego czego się oczekuje. Tutaj pewna wypłata, no i stabilność pracy na pewno się znadzie,bo staż w firmie w większości każdy ma dosyć długi, przynajmniej jeśli chodzi o nas - przedstawicieli handlowych.

Pracowałem w tej firmie prawie 10 lat. Ogólnie dobra praca, sporo jest tam ludzi którzy pracują ponad 15 lat w firmie. Bardzo niska rotacja, zarobki zadowalające. Jestem zdania, że wszyscy, którzy odnosili sukcesy w RADA bez problemu znajdują pracę na rynku. Ja jestem też tego przykładem, bo po wyjeździe na Pomorze bez problemu znalazłem dobrze płatną pracę jako przedstawiciel handlowy.

okok

Pracodawca godny polecenia. Na dzień dzisiejszy, po prawie 1,5 roku pracy mogę napisać że to że tutaj się zatrudniłem było dobrą decyzją i cieszę się że za namową kumpla się zgłosiłem do pracy.

Ricky

Po co psujesz zabawę. Od teraz klakierzy przed pochwalnym wpisem będą sprawdzać fakty a tak zainteresowani widzieli, które wpisy pochodzą z biura w Białym czy w Warszawie.

okok

W którym miejscu napisałem że pracuje jako PH?

@Ricky

zostawiłem zwykły komentarz, a Ty szukasz jakiegoś drugiego dnia

@Ricky

drugiego dna*

Sandra

Tak na serio to ta firma kiedyś była całkiem spoko, ale od momentu pojawienia się osób na górze w hierarchii za zasługi inne niż wiedza merytoryczna sytuacja diametralnie się zmieniła. Obecnie równia pochyla w dół.

Opinia
@Sandra

Porownaj nas do innych w obecnej sytuacji. Myślę ze nie ma co płakać i raczej trzeba się cieszyć z tego co jest.

Ticos
@Opinia

Zgadzam się, sporo moich znajomych potraciło robotę w wielu firmach, a u nas jednak ta praca jest.

Ticos

Stawki jak sobie przeliczysz są porównywalne z konkurencją. Ani dużo, ani mało. Po prostu dostaniesz tyle ile w okolicy wszyscy zarabiają. Dlatego też narzekanie narzekaniem, ale nikt pracy nie zmieni bo nie otrzyma tak stabilnej pracy za płotem. Niektórzy o przysłowiową „złotówkę” zmienili miejsce zatrudnienia, ale trzymam kciuki jak długa tam popracują.

Altair

Warunki dobre, śmiało da sie 7k wyciągnąć

Prime
@Altair

Pracuje tu już długo. Nikt nigdy takich pieniędzy tu nie widział, po co te biurowe wpisy, zaraz obrócą się przeciwko wam. Płacą na czas, ale nie tyle.

Opinia
@Prime

No jeśli napisal o stawce brutto to raczej widziałeś :)

Patryk

W firmie panuje taka zasada, że trzeba swoje zrobić. No ni niestety leserów u nas nie było. Wszyscy mieli równe tempo. Ludzie znający się na robocie. To na pewno nie miejsce dla żółtodziobów.

Pracowałem ponad dwa lata i wg mnie firma w porządku. Dają solidne zatrudnienie i porządne warunki. Człowiek stratny nie jest.

Migu

Praca w porządku. Czasem ciężej czasem lżej, ale taka jest praca. Ogólnie mogę polecić.

Domino

Praca ok, człowiek jak się przyzwyczai to może naprawdę dobre wyniki osiągać.

Zini

Z firmą RADA współpracuję już drugi rok i jestem zadowolony. Można się w każdej kwestii dogadać bez problemu.

Agaczi

Będę próbowała się dostać bo ogólnie słyszałam o nich wiele dobrego. Wiadomo teraz ciężki czas, ale może niedługo będą prowadzić jakąś rekrutację

Remek

Praca jest bardzo dobra zarówno dla tych początkujących jak i już doświadczonych.

Mila

Będę próbował dostać się na PH. Kumpel pracował kiedyś i polecał. Ktoś coś może powiedzieć więcej?

Assto
@Mila

Info ode mnie jako byłego pracownika tej firmy. Pracowałem jako PH przez prawie 3 lata. Jak się robi swoje to nie ma problemów. Dobre miejsce do pracy jeśli ma się chęci do pracy. Pozdrawiam

Nie spotkałem się z niczym złym ze strony tego pracodawcy. Jak na dzień dzisiejszy, wszystko w porządku. Terminowe wypłaty i możliwość porozumienia w wielu sytuacjach.

Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rada Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rada Sp. z o.o. sp.j.