Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Trener

4 tyś dla młodych jak robią 100-ki; 6 tyś starzy za 100-ki . jak robisz śrerdnio 120% (takich jest mało) to 8 tyś

ok

pensja 13 razy w roku, dzieląc roczny dochód przez 12 miesięcy 4000 netto wychodzi, plus oczywiście telefon, internet, dobre samochody, i inne dodatki.

Radax2

Tak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, jak tak nie pasuje to po co tam pracowac? Gadać aby gadać szkoda czasu. Poszukaj innej pracy a wtedy wyrażam opinie majac porównanie. Bo pierdu pierdu tylko świadczy o tobie że nie masz własnego zdania tylko jesteś w kręgu ludzi sfrustrowanych.

znowuż to nie jest firma lepsza niż wszystkie. pensja dużo lepsza i podstawa i premia ale gdzie indziej. atmosfera też bez porównania. jednym słowem jak w tym tkwisz to wydaje Ci się że to szczyt możliwości. a to tak na prawdę przeciętność.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

To jest to

Z tymi przejazdami to masz rację. Niestety mamy takiego szczególarza w biurze (DDD) o umyśle analitycznym. Nic nie poradzisz; taki typ :)

To jest to

Nie miało być elmexa a jak się okazało jest dwóch dystrybutorów... Firma się ma nadal dobrze :)

mm

Jak sie nic nie zmienilo od utraty Elmex to 3300 brutto

gal

Witam Pojawiła się oferta pracy w Szczecinie. Wie ktoś może na jaką podstawę można liczyć?

tome@

Praca jak praca do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić. Jedynie chciałbym ucsulic na klauzulę którą trzeba podpisać aby rozpocząć pracę. Jak chcesz odejść to przez rok trzeba pracować w innej branży i nie tylko z produktami jakie w dystrybucji ma Rada ale również z tymi które są w klauzuli a tak naprawdę nie wiesz jakie to są ponieważ wpisane są tylko ich symbole. Tu się dobrze zastanówcie bo potem będą sądy i nie potrzebny stres i panika. :-).

W wielu firmach nie ma inwigilacji, jak jest wysoka kultura pracy nie potrzeba nikogo sprawdzać, liczą się efekty. W wielu firmach pracowałem ale ta jedna to ewenement pod tym względem.(usunięte przez administratora)procedury są nieelastyczne a to przecież jest praca z ludźmi.A po co firma zabezpiecza umowę o pracę wekslem in blanco? nadal nie polecam

Anonim 2

Po tym co dotąd napisałeś, min. że pracowałeś w wielu firmach, wnioskuję, iż nigdzie nie potrafisz zaczepić się na dłużej. Ponieważ zawsze gdzieś coś jest nie tak. Niestety należysz do szerokiej grupy ludzi którzy tak robią. Tylko uważaj bo w pewnym momencie możesz zostać na lodzie... Podpisuję się natomiast pod tym co napisałeś na temat procedur. Bez urazy. Pozdrawiam:)

anonim 2

To napisz gdzie w tej branży nie ma inwigilacji... to złoże tam podanie...

ok 3000 brutto

anonim 2

3000 brutto + premie max do 4800 brutto dla młodych, dla starych jeszcze 2000 tyś

jasiek

Jaka podstawa u Przedstawiciela Handlowego-Medycznego? Jakie narzędzia pracy, targety realne do realizacji? Proszę o konkretne odpowiedzi. ;)

@jasiek

jakby targety były realne nikt by się nie zwalniał. W tej firmie jak do dziś był podział na handlowych, farmaceutycznych i medycznych i każdy miał co innego do zrobienia. często ocenianym się było w tej firmie za coś na co zupełnie nie masz wpływu.pensja to nie wszystko, ważniejsza od niej jest atmosfera w pracy a tu ciągła inwigilacja, a pensja też bez szaleństw jak na ten zakres obowiązków i czas pracy, Nie polecam.

Ala

Ile płaca przedstawicielom z doświadczeniem?A jaki jest regionalny na Warszawę i co sie zadziała,ze znowu jest rekrutacja?

@Ala

myślę, że zwalniają się farmaceutyczni i handlowi bo firma na przestrzeni roku straciła dwie główne marki: Jordan i Elmex i teraz wyrobienie norm będzie po prostu niewykonalne. dlatego jest ciągła rekrutacja na te stanowiska.Płaca z tego co mi wiadomo dla wszystkich taka sama podstawa( bez znaczenia ma doświadczenie w innych firmach ) i ewentualne premie wg osiąganych parametrów ( bardzo trudnych do wyrobienia).pozdrawiam

Ala
@4444

Jaka jest podstawa netto lub brutto?

Robin Hood

Panie (usunięte przez administratora), proszę już wreszcie otworzyć to nowe biuro...

?

i już...w końcu...zagadka rozwiązana...nie będzie konia pociągowego...po plastrach..szczoteczkach przyszedł czas na pasty i płyny... czy to juz koniec firmy RADA? pewnie nie..w końcu strategicznym produktem tej firmy są testy ciążowe..hehehe powodzenia życzę...do końca 2013...hehe

on

tak,byłem na rekrutacji poprzedniej i znów widzę ogłoszenie na Kraków, co czyżby do takiej cudownej firmy nie było odpowiednich chętnych?to na ukrainie wysłać ofertę, tylko nie mówcie o pracy do od 8:00 do 20:00 bo i tam z rekrutacji nic nie wyjdzie...

olo

patrzac kolego na poziom Twojego posta, to praca dla Ciebie raczej na magazynie się szykujea nie w kontakcie z klientem...

nico

witam, dopinam się do pytania tyle, byłbym wdzięczny o info dotyczące krakowa

A co tam w Gdańsku? Znowu jest ogłoszenie na PH? Jak podstawa i jaki przełożony?

Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rada Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rada Sp. z o.o. sp.j.