Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Jacek

@Jimbo, nie masz najlepszej opinii o tej firmie, czy aktualnie jesteś tam zatrudniony? Skąd taka Twoja opinia? Może widzisz też jakieś atuty pracy w Rada? Wspominasz, że jest to dobre miejsce, by nabrać doświadczenia, czy zatem osoby na początku kariery zawodowej mają szansę na zatrudnienie? Czy przechodzą szkolenia, które pozwalają na nabycie nowych umiejętności?

Jacek

Współcześni pracownicy poszukują przede wszystkim stabilnego zatrudnienia, szans rozwoju oraz benefitów. Czy na te rzeczy można liczyć w firmie Rada? Jaki rodzaj umowy jest oferowany nowym osobom? Czy atmosfera w firmie jest przyjazna? @KurKuma, masz jakieś wieści o obecnej sytuacji? Opisz proszę swoje doświadczenia związane z tym pracodawcą.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Rada sp.j.? Jak tak, to dlaczego?

Jasiek

Dobrymi radami jest piekło wybrukowane

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Ilu Was tam zostało do pracy w terenie aktualnie? Przybywa PH czy ubywa?

To Ja ;)

Bardzo miło wspominam z RADA pracę z Dyrektorem ds. Sieci - kol. Arturem. Naprawdę wiele lat dobrej współpracy, człowiek bardzo pomocny, mega kulruralny i życzliwy. To od niego nauczyłem się jak należy pracować w grupie, co wykorzystuję i zamierzam wykorzystywać u przyszłych pracodawców. Pozdrawiam.

Info
@To Ja ;)

To fakt, jako były pracownik mogę potwierdzić że praca z Arturem to czysta przyjemność a także pełen profesjonalizm...

Bliznasilek

Nawiązując do października. To do tego czasu nie będzie komu pracować jeżeli z taką częstotliwością będą odchodzić pracownicy, do tej pory 3 PF i 1 PM. Będzie wakatow do obsadzenia. Jak się mówi póki sie robi wyniki to siedzę, ale już zaczynam przypuszczać że z tego nic nie będzie. I na mnie przyjdzie pora. ps. Asterka 5 w full opcji, nie zrobi wyniku

Dona

Mówiąc o październiku, czy kierownictwo wspomniało który rok ma na myśli?

Niezapominajka

Colgate wykończy Elmex z Rady :( Kiedyś wyjazdy i super premie. Podstawa 3000 brutto dla młodszych - jak powyżej najlepiej dla osób młodych z poza branży by podłapać doświadczenie. Kolejne 3 osoby odchodzą z firmy a wielu PM i PF rozglądają się za nową pracą. Brak nowych produktów obiecywanych od KILKU LAT... ludzie sympatyczni :)

Twardziel
@Niezapominajka

Pracuję od dobrych kilku lat, teraz jako PH Starszy i potwierdzam, że nawet nowy PH może nieźle zarobić. 3tys. podstawy plus premia na mc. za target ok.2,5-3 tyś.Na początek całkiem nieźle.Potem kaska wieksza :). No ale trzeba popracować. W październiku dostajemy nowe Asterki 5 na Full opcji i mają wreszcie byc nowe produkty.Elmeksik nie jest jedyny ......Wygląda to na nowe odbicie...po latach :)

Były
@Twardziel

No to ja się przypomnę w październiku ???? , zobaczymy te nowe asterki i te nowe produkty , a te kwoty które podałeś , no weź nie żartuj i pisz że to brutto , podstawa zgadza się , premia .....ha ha ha , nie każdy jest taki najlepszy jak ty , zresztą najlepsi już w większości odeszli .....pozdr

Do konca
@Były

Jaki Październik??? ktorego roku? 2022 ?? aaa sory juz w tym roku Rady nie bedzie.To hyba że jakis cud nastąpi. W co wątpię. kiedyś robilem wyniki i byl spokoj, to teraz co sie dzieje to jest smiech na sali. Elmex pociągnął firme na dno. Gora do wymiany, w pierwszej kolejnosci Melon. zA jego ogarniecie na rynku. Pzdr tych co zostali i walcza z wiatrakami :)

Pajonk
@Do konca

"Cyfry nie kłamią" Tadammmm. Kurtyna

Heh
@Twardziel

No i jak tam panie twardziel nowe produkty ? Bo skoro już śmigasz nową asterką to i pewnie nowe produkty sprzedajesz ....

Nowicjusz

Pojawiło się nowe ogłoszenie - szukają PF na Warszawę. Ponoć dobrze płacą a firma z perspektywami.

Ktoś
@Nowicjusz

Kiedyś to można było zarobić, teraz śmiem wątpić, jak była wyłączność na Elmex to było fajnie, no a teraz bliznasil, blistex i inne wynalazki sprzedają się jak "świeże bułeczki" ????

wilk

pamieta ktos ze starych Barnabę?

@wilk

Oczywiście, bardzo dobrze.

Litork Omip

A ja miło wspominam... Pracowałem ponad 8 lat, dużo się nauczyłem, teraz wykorzystuje to u siebie. Faktem jest, że dużo się pozmieniało i z pewnością są minusy (jak w każdej firmie) Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników!!

Do zarządu firmy Rada. Panowie rozpoczyna się etap, który pozbawi firmę najlepszych pracowników (ostatnio dwóch PHST) Jeżeli czegoś nie wymyślicie to w ciągu kilku miesięcy znacząco ekipa się uszczupli. W ciągu dwóch lat załoga zmniejszyła się o połowę. Ci co zostali to najlepsi z najlepszych. Nie chcecie chyba budować wszystkiego od początku, wiecie, że firma działa specyficznie. Jeżeli z tej połowy zostanie połowa to z kogo będziecie wybierać ASM'ów, kto będzie trenował nowych ph. Dajcie farmaceutycznym jak i medycznym jakiś pozytywny sygnał np. na najbliższym spotkaniu, bardzo was o to proszę. Wiele osób się martwi. Wiem, że firma przechodzi trudny okres (ale nie jest to wina ph) nasze zarobki nie były od kilku lat rewaloryzowane. Niektórzy zarabiają mniej niż kilka lat temu. A uważam w wielu przypadkach, nie jest to wina ph tylko zmian które nastąpiły. O inflacji nie wspomnę. Pozdrawiam

Jarek

Cześć, jest ogłoszenie na ph farmaceutyczny. Jaka są ogolnie warunki? Ile płacą? Jaki samochów? Medicover? Karta Benefit? Ktoś coś wie? Z góry dziękuje za info, Jarek

kieliszek

Nie ma co drwić... jest jak jest. Jak nowe biuro się otworzy to wiele nowych marek będziemy obsługiwać. Wspomnicie tego posta, jak ktoś to przeczyta w archiwum za kilka lat

ciekawy

Co tam słychać ? Już jest nowe biuro? Jakieś nowe produkty na horyzoncie?

heh

Witam, no i co tam słychać, było spotkanie świąteczne? wchodzą jakieś nowe produkty?

John

Ale po co ta głupia dyskusja jak nie ma żadnych przyjęć do pracy!!!

heh
@John

No właśnie na razie były tylko zwolnienia, a jak się Colgate weźmie za farmację to zrobi się 20 PH na kraj, bo raczej nie da się utrzymać tylu ludzi na takich warunkach sprzedając Biodent, Blistex i Pretest o innych wynalazkach że nie wspomnę...ale może jest lepiej niż myślę.

ok

Ja pracowałem w RADA (Radzie, jak zwał tak zwał) i chociaż już nie pracuję, to złego słowa nie powiem, są różne sytuacje, czasem bywało ciężko, ale gdy spojrzałem na mój PIT , to naprawdę ta firma potrafi docenić finanswo....oby wszyscy tak płacili,

Trener

Panowie pracuję już w Radzie długo (mogę napisać, że wziąłem pięciolatkę) piszecie kompletne bzdury. Tak jak pisałem wyżej, tak się zarabia. Ja pracuję wiele lat i żadnej kary nie dostałem. Rozmawiam z chłopakami, zdarza się ale za rażące zaniedbania lub gdy jest jakiś konkurs (za dystrybucję) który jest b. rzadko. Największą karę o której ja słyszałem to było 300zł brutto. I jak ktoś jeździł Insignią to mu ją zabierali i dawali Astrę III. Inną sprawą jest to, że nastały ciężkie lata w Radzie. Teraz nikogo już się nie zatrudnia, dopóki prezes nie otworzy biura:)

Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rada Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rada Sp. z o.o. sp.j.