Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Marada

Mam pytanie. Czy jest szansa otrzymania pracy ph bez doświadczenia w tej czy jakiejkolwiek innej firmie bez znajomości. Tzn. Doswiadczenie jest ale nie jako ph. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Heat
@Marada

Pewnie, próbuj! Ja sam miałem doświadczenie, ale były też osoby które przychodziły jako świeżaki.

Prego

Współpraca z firmą RADA układa się bardzo dobrze.

Wieloletni pracownik

Jeszcze nigdy nie pracowało mi się tak dobrze jak w tej chwili w firmie Rada , najważniejsze że firma nie robiła redukcji etatów w dobie COVID-19 jak większość firm farmaceutycznych a wręcz rozwija się dalej i podbija rynek aptekarski .

Ciekawa

Kiedyś pracowałam tam, miło nie wspominam. Ponad 300 osób firma liczyła. Ciekawe ile teraz? Medyczni jeszcze są?

Power

Moim zdaniem jeżeli ktoś przez kilkanaście lat nie wyrobił sobie dobrych kontaktów w aptekach, to może mieć pretensje sam do siebie.

Majonez Kaliski
@Power

Taaaa wszyscy co od początku roku z doświadczeniem przewyższającym od 5 do 20 lat pracy w terenie budując relacje w aptekach są winni samym sobie, że nie dali się nabrać na kolejne bajki obietnice i odeszli? Piszesz brednie niestety ... Jedno co można powiedzieć to zabrali swoje relacje ze Sobą i teraz wykorzystują z powodzeniem gdzie indziej :)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Podpisując umowę czytasz warunki w niej zawarte i nie ma prawnie takiej możliwości żeby od podstawy która jest stała odejmować cokolwiek według wewnętrznego regulaminu. Wylewacie tutaj sporo brudów które jak widać maja się nijak do warunków oferowanych przez pracodawcę. (usunięte przez administratora) Czas dojazdu do klienta również jest regulowany prawnie i żaden regulamin pracowniczy nie jest wstanie podważyć prawa. Jest takie przysłowie jak sobie pościelisz tak się wyśpisz i jeszcze drugie małe pieski głośno szczekają !

@Piotr

Zejdź na ziemię... @Pomocny opisał perfekcyjnie rzeczywistość firmy. Mało tego pracodawca nie oferuje na umowie (usunięte przez administratora) brutto, bo ta kwota wynika z zupełnie innych czynników, które są nieosiągalne przynajmniej nie dla pracowników, którzy pracują krócej niż 15lat.

Aktualny Pracownik

To jakiś absurd i archiwalne czasy o tym co piszesz

Mateusz

RADA znowu ma duży portfel znakomitych produktów.

Deno
@Mateusz

Tu się zgodzę, ale też myślę, że u nich wysoki poziom zawsze.

Star

Warunki muszą być jednak dobre, skoro wielu PH pracuje ponad 20 lat w tej samej firmie

Iko

Jak się robi swoje to nie jest się stratnym. Tam zaczynałem jako PH i sporo się nauczyłem.

Biały

RADA jest dobrze zorganizowaną firmą

Omena

Masz doświadczenie w farmacji, masz wrażenie, że Farmaceuci Cię lubią ? Myślisz o przejściu do Rady? Porozmawiaj z Farmaceutami co myślą o firmie Rada i jej produktach - to Ci przejdzie.

Zibi
@Omena

Moi farmaceuci z którymi pracuję od wielu lat myślą bardzo dobrze. Nie mam takich problemów. Opinia o firmie to w praktyce opinia o przedstawicielu, który ją reprezentuje. Na każdym szkoleniu w każdej firmie o tym mówią.

@Zibi

Szkolenia są bardzo ważne, bez nich ciężko sprzedawać. Więc jak ktoś chce pracować i zarabiać to musi podnosić swoje kwalifikacje. to nie PRL, że wystarczyło raz nauczyć się coś robić i jakoś szło. Tutaj trzeba podnosić kwalifikacje. Jako PH zarabiam 7 tys brutto i uważam, że kasa jest adekwatna do pracy.

Piotrek

Cześć, wpadłem tutaj zobaczyć co się dzieje. Pracowałem jak PH przez 2 lata. Wiadomo, praca na celach nie jest łatwa. Ale szło zarobić, jak człowiek się nie opierdzielał. Nie mówię o ciężkiej pracy, ale o wykonywaniu założonych czynności.

Belmondo

P. S. Nie wydaje się Wam, że kogoś poniosło z opisem?

Ino

Praca jako PH jest ok, mego duże doświadczenie i sporo nauki która obecnie procentuje.

Miko

Robota naprawdę dobra, dobre pieniądze. PH tutaj zarabiają średnio nawet i 10 tys. zł brutto jak dobrze im idzie sprzedaż.

NiestetyMyślę
@Miko

Oooo, widzę, że jesteś poinformowany. Napisz coś więcej

PH
@Miko

Potwierdzam co napisał Miko. Na stanowisku przedstawiciela w RADA pracuję prawie 13 lat. Ogólnie jestem zadowolony. W 2019 r. średnio na miesiąc zarobiłem ponad 11 tys. brutto. Moje zarobki po lock - down’ie wracają do tego poziomu. Obecnie moja średnia na miesiąc to ponad 10 tys. Oczywiście każdy chciałby zarabiać większą kasę. Według mnie przy nowym systemie wynagrodzeń 7 tys. podstawy i do 7 tys. premii będzie to możliwe.

prego
@Miko

Zgadzam się, jak się zasuwa i ma głowę na karku, to na spokojnie można zarobić ponad 10.000 zl brutto.

Samsi

Dla mnie było ok. Dobre warunki współpracy, dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie

Też były
@Samsi

To dlaczego 'było ok' a.nie- jest ok skoro było tak dobrze?

Chuck Norris

Jak pojawiło się wczoraj ogłoszenie w 10 miastach to strach obleciał... Będą teraz zniechęcać nowych, żeby dalej mieć ciepłą posadkę i nic nie robić. Oprócz narzekania nic nie robić.

Czy ktoś może wyjaśnić jak się mają wasze opinie o firmę mało korzystne do ogłoszenia o prace w którym pracodawca proponuje 7000 brutto podstawy oraz 7000 brutto premii co miesiąc wraz z autem Opel Astra 5 lub Insignia? Ogłoszenia dostępne na pracuj.pl

Panna Zuzanna
@Piotr

(usunięte przez administratora)podstawy, ale jak się spełni warunki. Żaden z obecnych ph nie spełnia tego.(usunięte przez administratora) Przekonasz się na rozmowie.

Ja już jestem kilka lat poza strukturami tej firmy. Pierwsze kilka lat wspominam miło, później było tylko gorzej. Na pewno będę wspominał miło jedną osobę -(usunięte przez administratora) No ale jak tacy managerowie odchodzą/ lub się ich pozbywa to trudno wróżyć większe sukcesy - zwłaszcza jeśli chodzi o relacje i klimat w zespole. Jedna z niewielu osób to której zawsze można było się zwrócić z każdym problemem i człowiek nie był "spuszczony" z lini. A jak u Was koledzy i koleżanki, działacze poodbniez nowymi produktami więc chyba nie ma dramatu? Pozdro

Alefajnie

Zaglądam czasem z ciekawości tu obaczyć jak tam handel w rada hula , ciekawi mnie czy jak opinie spadną do 1 albo 0,5 to komentowanie zostanie zawieszone , bo np na giełdzie jest tak ze jak kurs akcji szoruje po dnie to notowania często są zawieszane ,

Obserwator

Teraz to dopiero zaczyna się rozkręcać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rada Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rada Sp. z o.o. sp.j.