Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Życzliwy

Hej Ludku ( bo nie znam płci) po co judzisz. Sam masz problem z sobą i nie wiesz gdzie się wylądować. Idź na spacer, zajmij się czym pożytecznym jakiś wolontariat, może popracuj nad udanym seksem i przestań pierdoły opowiadać. Masz kompleksy to nie przezucaj ich na ludzi którzy sami nie wiedzą co robić.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j.?

John

Czepiasz się. Nowe produkty już są, składy najlepsze na rynku, grafika wymiata, promocje z duchem czasu, system wynagrodzeń prosty i czytelny. Czego wam jeszcze trzeba byście nie narzekali?

Prawdziwy John

Ciebie narzekaczu to chyba już nic nie uratuje. Weź się ogarnij i nie marudź. Wreszcie ruszyło a Ty dalej płaczesz. Za rok wrócą kabriolety :)

Tester

Po co ten wpis, każdy jest kowalem własnego losu...

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Agrafka

czyli firma się rozwija , jakie to 15 nowych produktów wprowadzacie? Suplementy czy coś innego ? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Borówka Amerykańska

Nie wszyscy mamy równe warunki do nauki. Część ma opiekuńcze, część L4. Część ma dzieci i w obecnych czasach możliwości nauki bardzo ograniczone. Życzmy sobie zdania egzaminów w Wtorek. Ale apeluję do zarządu żeby w razie potknięcia nikogo nie skreślała. Pamiętajcie, my handlowi nie mamy wykształcenia medycznego. Obeznanie w produktach przyjdzie..... z czasem

Borówka Polska
@Borówka Amerykańska

Absolutnie się z Tobą zgadzam !

Pracujący

Ta firma to Kpina! Umawiają się z ludźmi na egzamin z 15 produktów, które przedstawili 2 dni wcześniej, po czym ludzie siedzą przed komputerami gotowi na wideokonferencje, a ona się nie odbywa... Ze strony firmy, żadnej informacji, odpowiedzi NIC! ZMARNOWALISMY DZISIAJ PRZED KOMPUTERAMI 2H W OCZEKIWANIU NA EGZAMIN, A FIRMA ANI MAILA, ANI SMS ANI NIC!!! Kpina! Żenada! Dramat! Robią z ludzi (usunięte przez administratora) Absolutny brak szacunku!

mały miki

Widzieliście w Tv videokonferencje? Jest ich teraz pełno na każdym kanale. 90% uczestniczących w nich nie spełnia naszych wytycznych. To tak do przemyślenia, czym się zajmujemy w tych trudnych czasach.

Młoda

Pytanie do tych pracowników, którzy pracują tu długo. Była już taka sytuacja z nie wysłaniem wynagrodzenia? Czy to pierwszy taki przypadek?

Paluch

Firma zwlekała z wynagrodzeniem tydzień, okazuje się, że nie wypłaciła ani grosza do tej pory. Kiedy trzeba było zrobić TESTY wideokonferencji 2 dni pod rząd, to wszyscy stawili się wzorowo, nawet Ci, którzy byli na l4. (usunięte przez administratora). Do kontrolowania i sprawdzania połączeń tel, maili, km itd - są pierwsi, ale żeby coś zrobić dla pracownika, to zapomnijcie... Traktują ludzi jak maszynki do robienia kasy na zamówieniach wysyłając w teren mimo zakazów gisu. (usunięte przez administratora)

A resztę zespołu z Rada jak wspominasz? Jak Ci się pracowało ze współpracownikami? Też pozytywnie?

Anita

Jakie macie nastroje po spotkaniu? Wiecie czy firma będzie potrzebować nowych ludzi?

Pesymista

Jak tam wasze nastroje przed spotkaniem 12.12.2019 w biurze? Bierzecie na serio te plotki, że to już pożegnanie? Sam już nie wiem co o tym myśleć.

Buuu
@Pesymista

Pożegnanie?

Neo

Rynek aptek w Polsce jest na etapie "przebudowy" Duże sieci aptek "skupują" prywatne apteki oraz małe sieci. Za 5-6 lat w Polsce będzie około 10-ciu dużych sieci. Rynek aptek prywatnych będzie "marginesem" Piszę o tym dlatego, ponieważ jak wszyscy wiedzą takie sieci mają marki własne min. suplementy diety. Firma Rada wprowadzając na rynek 100 nowych Sku, jest skazana na porażkę. Żaden innowacyjny system nie pomoże. Wg . mnie lepiej postarać się o przejęcie znanej i wypromowanej marki lub zająć się importem.... To daje szansę przetrwania

Kamila

Jak wyglądają relacje pracodawca-pracownik w tej firmie?

Sovia

Skoro powiedziała to osoba numer jeden w firmie to musi coś być na rzeczy.

Waza

Jak nastroje?

Limon

Bardzo dobre

Stary wyjadacz
@Waza

Naprawdę dobre. Rada rules! Będzie się działo.

Toffik
@Waza

Powoli się kartofle gotują????

Toffik
@Waza

Powoli się kartofle gotują????

Były PH

Kalisz, Wrocław, Warszawa lawina wypowiedzeń ruszyła....

Orange
@Były PH

Fake news

Tomasz

Świetne opinie w internecie. Myślę aplikować do firmy, może ktoś podpowie jakieś informacje?

Ciekawy

Mam takie pytanie do koleżanek i kolegów - wytrwałych pracowników. Jak macie jechać frirmowo do Tajlandii skoro jeszcze z wycieczki firmowej z Dubaju nie wróciliście? ????

Miecia
@Ciekawy

A co to za bzdura?? Wyjazd do Dubaju odbył się w 2011 roku. Pojechaliśmy, wróciliśmy i od tamtej pory jeszcze wielokrotnie się razem bawiliśmy ;-) Czekamy teraz na Tajlandię :-D

Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rada Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rada Sp. z o.o. sp.j.