Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Tytus

Pracowałem tam przez kilka lat. Codzienna inwigilacja, ukryte gps w autach, ludzie w biurze i w magazynie rozliczani programem co do sekundy pracy, skanowanie telefonów i kompów, inwigilacja korespondencji mailowej, kontrola kierownika, wyskakującego zza słupa o 8 rano, tłumaczenie się z każdego kilometra przejechanego trasą inną niż wyznaczoną przez program szpiegowski, cofanie wcześniej przyznanych urlopów, telefony po godzinach pracy. O reszcie nawet nie chce mi się pisać. To tyle dla tych nowych, skuszonych kasą, której nikt, nigdy nie zobaczy. Dobranoc.

Licek

Jako PH można się bardzo dużo nauczyć. Dobre warunki jeśli chodzi o $$$, dobre miejsce i na start i dla bardziej doświadczonych. Sporo osób pracuje w firmie parę ładnych lat.

Widze ze tu wielcy frustraci się trafili, szkoda że tak dziarsko jak piszecie na forum nie pracowaliście tylko wieczne wakacje i bumelowanie sie marzyly i inni musieli za Was robić... Ciekawi mnie gdzie teraz pracujecie i czy aż tak Wam dobrze, bo domyślam się że kolorowo to wcale nie jest.

Tomi
@pracownik

Jacku, masz rację.

Phil

Pracowałem przed wyjazdem do Stanów i mogę polecić. Warunki bardzo dobre, wszystko zgadza się z tym na co się umawia człowiek przy podpisaniu umowy, mozna się naprawdę dużo nauczyć.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Dzunior

Targety wcale nie były jakieś bardzo wygórowane, wystarczy robić swoje i jest dobrze.

łuk

Cześć, może na przeczyszczenie atmosfery pozwolę sobie zadać pytanie, czy wiadomo kiedy mają zostać faktycznie zatrudnione nowe osoby z rekrutacji która zakończyła się 2 tydz temu? Nie ma totalnie żadnej informacji co jest niepokojące, a też i trzeba się przygotować do wyjazdu, no i pytanie kolejne jak długiego wyjazdu.. no i kiedy? Może ktoś coś wie?:)

Fil
@łuk

No właśnie tez czekam i nic. Umowy jeszcze nie dali Obiecali te(usunięte przez administratora) ale teraz nie wiem co

łuk
@Fil

możemy się jakoś skontaktować na priv? może jakoś maila zakoduj to się odezwę, zamiast znaczka małpy napisać małpa i zamiast kropki kropka

Maciek

@fil aż tyle obiecywali na start?

An

Pracuję w tej firmie już długo. Nigdzie nie było lepszej atmosfery niż tutaj. Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się czy aplikować odpowiadam koniecznie. Wszystko perfekt, biuro najwyższa klasa, auta lepsze niż w innych firmach, nigdzie nie znajdziecie takiej atmosfery jak tutaj. Firma wygrywała kilka razy plebiscyt TOP Employer w Polsce. Wszystkich was zapraszamy, nie pożałujecie.

Net
@An

Top Employers? Wygrywała? Kilka razy? Śledzę te rankingi od 10 lat conajmniej i firmy RADA nigdy tam nie było. Ja nie wiem kto takie brednie wypisuje

Kazik

To chyba jedna firma, która w trakcie trwania pandemii nie zwalnia, a rekrutuje nowych ludzi. Znalazłem ofertę- jasne warunki pracy, kasa na ławę, żadnych sztuczek. Wszystko jak być powinno. Takich firm jest stanowczo za mało w Polsce. Wszędzie wszyscy kombinują, a tutaj mam normalne warunki zatrudnienia.

kto te bujdy pisze to ja nie wiem. Pracuje tutaj o 3 lat. Zawsze pieniądze na koncie na czas. faktycznie Przedstawiciel ma zmienne wynagrodzenia: podstawa + porizja. Ale to chyba standard wszędzie.

Ciekawy
@Andrzej

I dostajesz 7 tysięcy brutto samej podstawy na stanowisku PH?

Jarek
@Andrzej

Andrzej ja tam samo. Praca na targetach może nie jest super, ale za to kasa mega. Wszędzie są cele i trzeba z tym żyć. Pieniądze zawsze na czas, a stała umowa o pracę to wielki plus w tych niepewnych czasach.

Tikitaki
@Andrzej

To mówisz że i prowizję wypłacają , ciekawe ciekawe, a jaki procent ?

Mam pytanie do Dyrekcji: Czy z tych obowiązkowych 15 wizyt dziennie przejdziemy na chociaż 5 a konkretnych? W aptekach przychodzi wielu chorych i stać w kolejce gdzie kierownicy aptek niechętnie umawiają się... Bądź ile będziemy mieć dni zdalnych w ciągu tygodnia? Jest wysyp Covid czy Ci przy biurku biorą to pod uwagę grzecznie pytam???

Jerzy

Ja jestem bardzo zadowolony powiem szczerze to moj pierwszy pracodawca który mnie tak dobrze traktuje. Stabilna umowa mozliwosc dogadania się w każdej kwestii i wiele benefitów miejsce pracy sterylne i przyjemne myśle ze kazdemu by się tu spodobało.

Józef

Cześć, czy ktoś z was obecnych w firmie orientuje się o obecnych wakatach? Szukam akurat pracy i myślę, że mój profil zawodowy jest zbieżny z tym co czytam :)

Wiesław

Moje odczucia są bardzo pozytywne, pracodawca zachowuje się póki co wzorowo- miejmy nadzieję że tak pozostanie. Praca jak praca- trzeba pracować by zarobić. Jestem zdania, ze warto i poleciłbym pracę tu każdemu!

Bardzo dobry wpis. Ja bym się wkurzył jakby po całym procesie rekrutacji pracodawca powiedział, że nie dostanę obiecanej kwoty. Na ogłoszeniu jest wyraźnie - Zarobki od (usunięte przez administratora) zł. Jak tyle nie dadzą to nie szanują czasu ciężko pracujących ludzi, którzy do nich aplikują

Co ty mówisz. Mi zaproponowali 7 tys brutto i to mam na umowie. Pierwszy raz słyszę o tym co piszesz, a ze mną do firmy dołączyły dwie osoby.

240sx

Jak się zasuwa i ma głowę na karku, to można zarobić na spokojnie 10k zł

Izo

Mi praca odpowiada i wg mnie zdalna kontrola pracy, np. GPS, jest niedogodnością jedynie dla tych, którzy coś kręcą

Też pracownik
@Izo

Zgadzam się z Izo. Od razu przypomniało mi się powiedzenie o czapce, która gore,..

Witcher
@Izo

Wg mnie to akurat nic strasznego.

Maciek

Planuję startować. Może ktoś powiedzieć coś o nich? Warto iść? Czy robota dobra na start? Czy raczej dla doświadczonych? Jak z kasą?

Młody
@Maciek

Ja tam startowałem i nawet ok było. Wiadomo, różne są opinie, ale mi praca odpowiadała i nie narzekałem.

Heat
@Maciek

Pracowałem kawał czasu i warunki były bardzo dobre. Można się bardzo dużo nauczyć. Pytasz czy warto - jak najbardziej. Na start - hmmm, nie wiem, ja już doświadczenie pewne miałem. Kasa dobra, spokojnie 7-10k można zarobić.

Shadok
@Maciek

jak masz mozliwosc to probuj i sie nie zastanawiaj, ciezkie czasy wiec dobrze pracowac w porzadnej firmie i to tutaj znajdziesz na pewno

@Maciek

można się rozwijać, warto startować, dużo się można nauczyć, co do doświadczenia to tak jaak tu pisza juz i są doswiadczeni i mlodzi co zdobywaja tutaj doswiadczcenie

@Maciek

Aaa co do samej kasy to zależy czy biuro, czy magazyn czy przedstawiciel medczyny czy handlowy, stawki są różne wiadomo, ale raczej nikt nie narzeka

Czarny
@Maciek

co do umów jest podstawa plus premia, ale co do szczegółów to zależy gdzie masz zamiar pracować

@Shadok

No właśnie wiem że trudny czas, dlatego myślę że to będzie dobry ruch

@Heat

A podstawa jaka jest?

@steko

no raczej na PH bym startował

Też pracownik

Żadna akcja, żadnego biura. Kiedy wreszcie zrozumiesz, że mamy takich narzekaczy jak ty dość? My inni, normalni, uczciwy pracownicy. No kiedy? Nikt nie nie zmusza i nie prosi mnie o pisanie komentarzy. Zrozum to wreszcie! Dlaczego sobie nie znajdziesz innej pracy? Bo nigdzie cię nie chcą???? Bo nigdzie nie płacą za 50-60% zrobionego planu? Otwórz sobie firmę, zatrudnij ludzi i płac im po 10 tys. za siedzenie w domu. Jedyne o co można mieś pretensje do firmy to jest to, że tak długo trzymają takich jak ty. Teraz jak się pojawiły ogłoszenia, żeby was wymienić to wielki hejt jaka ta firma jest zła. Jak jest zła, to idź sobie wreszcie gdzieś indziej.

steko

Ogólnie jest do czego dążyć bo trzech najlepszych PH ma samochody służbowe Opel Insignia Elit w automacie ze wszystkimi możliwymi bajerami. Nie ma wielu firm oferujących takie warunki

Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rada Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rada Sp. z o.o. sp.j.