EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Rav

Mam pytanie jak jest z praca w zakładzie w Łodzi dokladnie w Teolinie ?

Anonimowy

Witaj czy ktoś ma opinie pracy w Agora na nockę ? Chętnie uslyszec Dziękuje

Robak

Ludzie uciekają z copernicusa nie dziwię się ze taka jest brak sprzętu wyśmiewanie się przez panią Sylwię kierowniczkę

@Robak

Panie Robak, dziękujemy za opinię. Sprawdzimy obiekt oraz kierownictwo.

Mała
@Robak

Robak pani Sylwia to brygadzista donoscielka pani kierownik ktora wierzy we wszystko co jej sie powie chociaz kierowniczki nigdy nie widać na copernicus bo siedzi u siebie po co ma się przemęczać jak ma panią Sylwię która nie raz przekracza swoje kompetencje bo nie chciała bym nazwać to (usunięte przez administratora)

@Mała
@Mała

I nic nie jest z tym robione. Kierownictwo na Copernicus pozwala na złe traktowanie osób z grupą przez brygadzistkę Sylwię. A praca tej pani pozostawia wiele do życzenia. Bardzo proszę żeby ktoś tam zrobił w końcu porządek

Nik1974
@@Mała

Trzeba to zgłosic do Biura Ever gdzie podlega ten obiekt.Pozdrawiam

Mik

Nie polecam pracy w tej firmie w Krakowie

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Mariola

Czy tylko ja z pracowników nie otrzymałam PIT 11? Może ktoś miał podobny problem z otrzymaniem Pit 11? Kadrowa nie wywiązuje się z obowiązków adres podany ,słyszy się o stałych pomyłkach w kadrach. Może trzeba zmienić kadrową skoro ma problem z czytaniem umów .

natalia

Czy aktualnie w biurze na Arkuszowe są dostępne prace pomocnicze administracyjne, biurowe? Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności i trudno mi znaleźć pracę.

D.M

Pracuje od niedawna jest super I nigdy nie brakowało mi pieniędzy z wyplaty

Andr6

Nie polecam tej firmy , kiedy przed podpisaniem umowy o pracę ( orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym) , obiecano złote góry, kiedy brakowało ludzi a było na zmianie 5 myjkowych to trzeba było zrobić za nich robotę niejednokrotnie było nas trzech. Żadnej motywacji, premii a nie wspomomnę o magicznym słowie dziękuję. Robota za nich zrobiona kasa za 2 do firmy.

Nie płacą za kwarantannę, czekam już 2 miesiąc, wysłałem pismo do Ever jeśli nie spotkamy się w sądzie .

@Andrzej

Okropnie zakłamana sprawa chętnie dołączę do sądu. Proszę o jakiś kontakt.

@Biedronkata

Żeby iść do sądu trzeba mieć twarde dowody.

Andr6
@Biedronkata

Wypłacili po 3 miesiącach jak postraszyłem sądem pracy, skandal.

frania 365

Co z pitem za 2021 kadry odsyłają do płac Płace nie odbierają tel.

Mariola
@frania 365

Do mnie nie dotarł PIT 11 czyli nie wysłali .Telefony milczą a na pocztę nie odpisują ponieważ pozmieniali adresy .Obowiązkiem pracodawcy jest dostarczyć pracownikowi PIT 11. Sprawę zgłosiłam tam gdzie trzeba .

Kochanie Opisywane historir są przebrzmiałe I odbiegające od aktualnego stanu. Musiały odleżeć w głowie 2 lata żeby teraz pisać?. Komu zależy?jaki ma cel? Zacznijmy od oceny samych siebie.czy my Podolalismy obowiązkom?czy nasze podejście do pracy było nienaganne.czy szukaliśmy awaryjnego wyjścia z sytuacji próbując omijajac standard Opracowany przez Lidera Pozdrawiam.rzetelnej analizy życzę

Biedronkata

Analiza jest dokładną. A ten kto nie dostrzega problemu to nie nie wiem jak już go nazwać. Żałosne.

Emotka

Bardzo polecam ta firmę. Atmosfera super. Z kierownictwem również można się dogadać jak się chce to można. W Toruniu na obiekcie neuca brak mobbingu. Przynajmniej ja nie odczuwam potrzeby żeby się kłócić. Bo nie ma o co tak naprawdę. Niektórzy nie wiedzą co znaczy słowo (usunięte przez administratora)

prawda
@Emotka

skoro jest brak mobbingu to po co oni wspominasz??

KP
@Emotka

W Toruniu a na jakim obiekcie ? Na Fortecznej ?

@prawda

Ta firma to porażka. (usunięte przez administratora) w sprawie wynagrodzeń. Ale każdy się boi dopóki pracuje.

Biedronka

Firma okropna. (usunięte przez administratora) Krzywdzenie innych ludzi. Poniżanie zakłamanie i układy.

natalia

Gdzie w Warszawie grupa Ever ma obiekty? Czy na Targówku ma swój obiekt? Jeśli tak to w którym dokładnie miejscu? Czy Ever ma tam prace biurowe? Mam orzeczenie o niepełnosprawności.

@natalia

Pani Natalio, jakie prace biurowe ma Pani na myśli?

@EVER GRUPA

Prace biurowe, takie jak prace z dokumentami ich porządkowanie, wprowadzanie danych do systemu i inne prace pomocnicze biurowe.

@natalia

Pani Natalio, czasami potrzebujemy pracowników do pomocy, ale wyłącznie w siedzibie (Arkuszowa, Bielany). Najlepiej gdyby skontaktowała się Pani z działem rekrutacji. +48 22 329 25 05 / +48 798 063 836 rekrutacja@grupaever.com.pl

@EVER GRUPA

Okropna praca . Warto się przyjrzeć biurowiec neuca Toruń. Ja idę z tą sprawą o (usunięte przez administratora) do inspekcji pracy

@EVER GRUPA

Proszę o rekopensatę od tej firmy za obelgi i wyzwiska. Jeśli nie sprawa zostanie zgłoszona do inspekcji pracy.

@EVER GRUPA

Czy w biurze na Arkuszowej, o którym Pani pisze, są obecnie takie prace?

@Biedronka

Nie wiesz co piszesz dziewczyno

@Emotka

Wiem co piszę. A może nie jestem dziewczyną tylko mężczyzną. Proszę mnie nie obrażać.

Szanowni Państwo z Ukrainy!!!! Bardzo mi przykro to co się stało dzisiaj w waszym kraju.Bandyta Putin zaatakował Wasz kraj.Starałem się rozmawiać,pocieszać dzisiaj z tymi osobami które pracują u mnie na obiektach..Są małżeństwa-zostawili dzieci,rodziców.Szczerze Wam współczuję.Sledzę na bieżaco co Rosjanie wyrabiają.Myśliwce strzelają do osiedli mieszkaniowych.Apel mój do Was wszystkich-jeżeli możecie ściągajcie do Polski swoje rodziny.Sam mam rodzinę w Tarnopolu i Czortkowie i wiem co tam się dzieje.Bądzmy dobrej myśli że ten (usunięte przez administratora) 21 wieku zostanie pokonany,a WY NATASZA,SIERGIEJ,OKSANA,ELENA i inni wrócicie do swojej Ojczyzny.

Пришлите пожалуйста мой пит11 за 2021 год Я вас работала мой песел 67051315303

Как мне забрать свой пит11

Пришлите пожалуйста мне на почту мой пит11 за прошлый год Я у вас работала

PETRUKOVICH VOLHA

Добрый день скажите где мне с кем связаться чтобы забрать свой Питт

Pracownik AWF-U

Drodzy współpracownicy! Podjęłam pracę na AWF-ie od pierwszego lutego nie mając grosza przy sobie. Pani Beata w tych trudnych dla mnie dniach bardzo mi pomógła w sposób taki, że pożyczyła z własnej kieszeni pieniądze na życie i przez kilka dni zabierała mnie na ciepły posiłek abym w pracy nie była głodna. Pierwszy raz zdażyło mi się coś takiego, aby w pierwszych dniach pracy koordynator w taki sposób się zachował. Pani Beata bez wahania pomogła mi za co bardzo jestem jej wdzięczna nie sądzę żeby taka osoba z wielkim sercem pełnym ciepła i miłości współczucia potrafiła skrzywdzić w jaki kolwiek sposób drugiego człowieka. Nadal pracuję na AWF-IE jestem bardzo zadowolona z Pani Beaty jak do tej pory nie zauważyłam aby Pani Beata źle odnosiła się do kogokolwiek za jej dobroć i szacunek dla drugiego człowieka bardzo dziękuję!

@Pracownik AWF-U

Jeżeli to Pani Beata Kisielińska potwierdzam Anioł i wymagający kierownik.

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA