Ever Grupa sp zoo

Opinie o Ever Grupa sp zoo

anonim 2011-11-01 16:12:54
eh to zaczynam bardzo cwana firma zatrudnia na bardzo nie jasnych zasadach typu odprowadzanie składek wielkości 50 zl czyli tzw byle można było pójść do lekarza pracownicy doświadczeni długo pracujący dostają propozycje by przejść na umowę zlecenie z odprowadzeniem 50 zl składek rentownych itp a jak się nie godzą to firma im dziękuje właśnie w ten sposób odeszła cześć bardzo dobrej doświadczonej załogi z jednego z ich obiektu a na ich miejsce przyszły Rosjanki czy Ukrainki. Trzymanie ludzi w niepewności co co będzie z nimi po skończonej umowie i zapraszanie ich w ostatniej w ostatnich dniach pracy kolejno do deklarowania się szybko i na paskudnych warunkach SZOK jak za nazistów
Lepsze intrygujące kłamstwo niżnudna prawda. Puszk 2012-06-07 05:13:38
Rozumiem tych co narzekają ale pojąć nie mogę:} jestem osobą bezstronną ponieważ nie pracuje w tej firmie choć miałem z nią styczność. Ogólne wrażenie ? Hmmm... napewno śmiechowe :] duża firma z tradycjami, dbająca o kadre zarządzającą,pracownicy przeszkoleni, wymagane prace nie adekwatne do wynagrodzenia [to pojęcie względne :} ponieważ im więcej masz tym więcej chcesz-nie tyczy się najniższej krajowej],atmosfera w pracy- taka jaką stworzymy, sprzęt- używany [ale to zrozumiałe dla nowego pracownika], wymiana sprzętu-adekwatna względem zużywalności [choć nie zawsze jest to jednak dopatrzone], współpracownicy-jeśli nie ma zderzenia kultur-silnych zatwardziałych osobowości i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwa to jest OK ponieważ nie ważne gdzie i za ile a ważne z kim [z dobrą ekipą można zdobywać szczyty :}], umowy -nie mam bladego pojęcia jak wygląda kwestja umów, terminowość wypłat-brak wiedzy co do tego ważnego aspektu naszej egzystencji. Muszę jednak przyznać że byłem jednak w lekkim szoku gdy odkryłem że kierownik [usunięte przez moderatora] z Pomorza [nazwiska niestety nie znam] wisi 30 metrów nad ziemią i myje silosy [to też o czymś świadczy] hahaha... kolesia to do końca życia nie zapomne :} wyobraźcie sobie szczupłgo , wysokiego, ciut zwariowanego typa który ma uosobienie potulnego drapieżnika sprawiał dziwne wrażenie ale gdy zagadałem okazało się że jest spoko gościem ciągle rozmawiał przez telefon a w między czasie odpowiadał na pytania i pracował. Było nas pięciu [usunięte przez moderatora] pięciu ludzi naprzeciw ośmiu silosom do wyczyszczenia :} niby sprawa prosta ekipa OK ale tylko niecały tydzień czasu na takie wyzwanie :{ dzień się skączył a dyrektor podrzucił mnie zpowrotem do Wa-wy . Moje wrażenia jak i wiedza na temat firmy jest mało rzetelna ponieważ pochodzi z jednego dnia ogólnikowych spostrzeżeń. Zaznaczam też że zrezygnowałem z przyszłej współpracy z tą firmą ale nie miało to związku z dziką przygodą u złego pracodawcy. Pozdrawiam Wszystkich ;-p
kwili' 2016-04-22 20:30:59
dziwne że nie ma tutaj komentarzy, przecież według krs ta firma istnieje ndal i nawet mają swoją stronkę
Zostaw swoją opinię o Ever Grupa sp zoo - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ever Grupa sp zoo