EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Niunia malinka

Nawet w Bydgoszczy w fokusie tak jest ze obiecują że będą wypłacać z a nadgodziny

Widziałem ogłoszenia do pracy w Browarze w Białymstoku , chciałbym się dowiedzieć czy warto?

Joanna
@Kandydat

Nie polecam ale zrobisz jak uważasz. Pozdrawiam serdecznie

Obserwator

Chcę krótko napisać.Nikt mnie z tej pracy nie zwolnił wystarczył mi jeden dzień na Ministerstwie (usunięte przez administratora)Brygadzista bez szkolenia w komunikacji z ludźmi bez empatii awansowana z tytułu takiego że długo pracuje! To naprawdę koszmar nigdy w tej firmie nie pracowałam znałam z opowieści ale sprawdziłam na własnej osobie i przestrzegam .

Były praciwnik AWF Warszawa
@Obserwator

Taka sama sytuacja jest z brygadzistką bobulową na marymoncie. Gardzi ludźmi, kolesiostwo, odnosiła się do pracowników bardzo niestosownie, nie powinna sprawować tej funkcji. Nie polecam pracy na awfie z tą brygadziską, krzyczala na ludzi, arogancko się odnosila. Przydalby tam się audyt i kontrola pracy tej kobiety ale to już nie mój problem.

Maciej
@Obserwator

Przykład idzie z góry. Tam ręka rękę myje. Dziwię się, że firmy ich podnajmują. Firma TANDETA. Pracowałem niecałe dwa mce na obiekcie w Warszawie, żona miesiąc wytrzymała. I co mogę powiedzieć, to że zgarniają grubą kasę za wejście na obiekt a koszty tną aż do żywej rany. Brak sprzętów, jak już jest to stary, dysfukcyjny. Jak jest to wybiórczo, nie dla każdego pracownika co go potrzebuje. Materiały wszystko tandeta z dolnej półki. Gro ludzi z pracy mimo długiego stażu byli na zleceniach, choć chcieliby, jak człowiek, mieć umowę o pracę. To przecież wbrew prawu, gdy praca nosi znamiona pracy podlegającej pod kodeks pracy żeby trzymać ludzi na śmieciówkach. NIE POLECAM FIRMY EVER GRUPA. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ LANSOWANEMU PRZEZ FIRMĘ PRESTIŻOWEMU WIZERUNKOWI W INERNECIE!!! (usunięte przez administratora) Pensja min. krajowa, brygadziści nie przestrzegają podstawowych zasad kultury odnosząc się do podwładnych a menadżerowie temu przyklaskują.

@Maciej

Brawo nic dodać i nic ująć, długo to trwało, ale w końcu ludzie zaczynają kumać, że EVER GRUPA i wszystkie te spółki zatrudniające na umowę zlecenie są ze sobą powiązane i kierowane przez członków rodziny z pokolenia na pokolenie i nie ma opcji żeby ktoś z zewnątrz dołączył do elity. Tak jak robi to góra, tak samo zarządzają dyrektorzy regionalni i managerowie, kierownicy i liderzy, a zwykły pracownik nieludzko traktowany udaje, że pracuje i takie są skutki, że na obiektach jest brudno i bardzo duza rotacja pracowników, ale czego się spodziewać brak motywacji i szacunku do pracownika rodzi ciągłe poszukiwanie nowych pracowników przez HR PROGRES i wyprzedzę, że są to co chwile te same ogłoszenia na terenie całego kraju na tych samych obiektach, które co kilka dni się powtarzają. Reklama firmy EVER GRUPA w internecie jest imponująca i wielu pracowników wprowadza w błąd, wystarczy chwila zatrudnienia i wszystko jasne.

Szanowny Pracowniku, do naszej "elity" może dołączyć każdy! :-) Mamy grono wieloletnich pracowników(ze stażem po kilka, kilkanaście lat), którzy ze stanowisk szeregowych awansowali do ról kierowniczych. Cenimy doświadczenie i zaangażowanie = stawiamy na awanse wewnętrzne, nie blokujemy rozwoju. Ludzie, którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki zostają z nami na dłużej.

@Maciej

Panie Macieju, wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne środki chemiczne, a maszyny na bieżąco serwisujemy i wymieniamy. Park maszynowy jest zgodny z ustaleniami umownymi oraz kalkulacjami.

K
@EVER GRUPA

To jest prawda. Można awansować firma jest bardzo w porządku. Wypłaty umowy są zawsze na czas. Wystarczy być osobą dokładną sumienną. Polecam pracę w Everest.

Karola
@K

EVEREST ??? To strona dotycząca EVER GRUPA

K
@Karola

Autouzupełnianie miało być Ever grupa

Obiekt warszawski.
@EVER GRUPA

Co do profesjonalnych środków to szkoda, że papier toaletowy jest śmierdzący i się z niego pyli. Obrzydzenie bierze żeby się tym wytrzeć. Dodatkowo non stop okolica pojemnika na papier jest zapylona. Taki papier jest dla klientów obiektu. Dla dyrekcji i pracowników obiektu jest kupowany papier biały. Ot, taka mała segregacja ludzi... Co do maszyn, nie jest prawdą, że są przez Państwa na bieżąco serwisowane. Menadżer tłumacząc się olbrzymi kosztami na obiekcie, odpiera wszelkie próby kierownika, czy też brygadzisty, zgłoszenia sprzętu do naprawy. Duże maszyny sprzątające stoją bezużytecznie. Mniejsze sprzęty, typu odkurzacze, gdy się zepsują to albo stoją albo pracownicy naprawiają. Na tym wszystkim oczywiście cierpi i zwykły pracownik, bo nie ma sprzętu do pracy, i praca nie jest wykonana tak solidnie jak być powinna.

@Obiekt warszawski.

Środki higieniczne są wybierane oraz akceptowane przez Klienta (nie są narzucane przez nas). W sprawie sprzętu - warto przekazać nam dane obiektowe (w wiadomości prywatnej) abyśmy mogli zweryfikować faktyczny stan maszyn. Nie powinno być sytuacji, w której maszyny na obiekcie nie są używane. Proszę o kontakt na alert@grupaever.com.pl

Katarzyna
@EVER GRUPA

Niestety tak nie jest.Osiem lat pracy ,wykonywałam czynności brygadzistki , a niekiedy kierownika,lecz w umowie byłam tylko osobą sprzątającą.

@Katarzyna

Pani Katarzyno, w naszej firmie wiele osób ze stanowisk szeregowych awansuje na stanowiska kierownicze.

@EVER GRUPA

Pracodawco, śmieszne są te odpowiedzi, dziewczyna pisze, że wykonywała pracę brygadzisty, a bywało również, że wykonywała obowiązki kierownika, gdzie nigdy nikt nie docenił pracownika szeregowego i nawet nie pofatygował się żeby awansować, ale SZANOWNY PRACODAWCA zdawkowo odpisuje, że wiele osób własnie takie awanse dostaje. Czy pracownicy wyższego szczebla myślą, że osoby sprzątające to gorszy sort i wszystko można im sprzedać?

Katarzyna
@EVER GRUPA

Bzdura .Być może w Warszawie w biurach tak jest .

Medium
@Katarzyna

Szczerze mówiąc, nie dziwię się. Mamy czasy, gdy u władzy są (usunięte przez administratora) skłonni do wykorzystywania ludzi. Naprawdę nie warto biec przed lokomotywą. Jedyne, co warto, to znaleźć sobie dodatkową pracę, jeżeli zdrowie i energia na to pozwalają.

@Były praciwnik AWF Warszawa

Poniżanie przez tą Panią było codziennością ma swoich pupili którzy dzięki ich przekrętom zarabiają nie jedna pensje a inni muszą zasuwac a sama jechała na szmacie a na ludzuach się wyżywa

Seweryn
@EVER GRUPA

Do elity??? Drodzy Państwo możecie mi powiedzieć kto zwróci mi za leczenie kiedy byłem u państwa zatrudniony a okazało się że nie jestem ubezpieczony? Umowy też nie widziałem na oczy. To chyba po to abym nie dostał L4 za czas leczenia i pobytu w szpitalu. Prace miałem na Chałubińskiego w Warszawie. Całe szczęście mam zdjęcia z miejsca pracy. Sprawa jest zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy i do prokuratury. Więc powiedzcie o jakiej elicie wy mówicie? Wiem że ten komentarz zostanie usunięty ale jest coś takiego jak zrzut ekranu więc zostanie pamiątka. Mam nadzieję że poniesiecie koszty mojego leczenia i mojego pobytu w szpitalu. Skończy się wasze robienie ludzi z niepełnosprawnościa w kulki.

@Seweryn

Szanowny Panie Sewerynie, 'elita' odnosi się do komentarza użytkownika z nickiem 'Pracownik', który zarzuca nam brak awansów wewnętrznych. Każdy typ umowy pracownik musi podpisać osobiście (niemożliwe więc, aby nie otrzymał Pan dokumentów), aczkolwiek chętnie zajmiemy się Pana problemem. Zachęcam do kontaktu z działem kadr lub proszę szerzej opisać sytuację mailowo na adres alert@grupaever.com.pl, a postaramy się zweryfikować historię Pana zatrudnienia.

Jaca
@EVER GRUPA

To może sprawdzicie maszyny na obiekcie przy Chałubińskiego w Warszawie? Pomine fakt że brygadzistka i kierowniczka obiektu lecą w ,,,,uja jak się patrzy. A tak przy okazji... Ile czasu można u państwa pracować bez umowy i ubezpieczenia zdrowotnego? Pytam jako osoba niepełnosprawna czekająca na operację. Nie pozdrawiam

Nikt

W Poznaniu pracuje cala familia p. Dyrektor. Za calkiem nie zla kase?! P. Monika i jej maz z tego co wiem oraz manager p. Sylwia. Chca wszystkich wyrzucic z pracy nie dbaja o ludzi. Dlaczego nikt tym sie nie zainteresuje?!

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Obserwator

Dzisiaj rano był wpis z obiektu w Ostrołęce dotyczący pracy w szpitalu i nie wypłaconego dodatku covidowego, dlaczego został usunięty? Ever Grupa to nie pierwszy wpis, który usuwacie, czy jest cos nie tak w zapytaniu o nie wypłacone nadgodziny i dodatek covidowy, czy pracownicy maja pracować za przysłowiową miske ryżu? Profesjonalna firma z takim stażem na rynku pracy, a nie wie co odpowiedzieć pracownikowi.

@Obserwator

Szanowny Obserwatorze, wpisy niezgodne z prawdą oraz prawem zostają usunięte przez administratora. Poniżej wyjaśniamy procedurę wypłat dodatków covidowych, które realizowane są z budżetu NFZ. Pracodawca zgłasza swoich pracowników do dodatku covidowego i przekazuje dane (dokumenty) do jednostki szpitalnej - > szpital zgłasza swoich pracowników oraz przekazuje dane pracowników podwykonawcy do Ministerstwa -> NFZ rozpatruje poprawność wniosków oraz dokumentów -> jeżeli NFZ nie ma żadnych zastrzeżeń do wniosków, przekazuje środki pieniężne do jednostki szpitalnej (pula zawiera środki pieniężne dla wszystkich zgłoszonych pracowników) -> szpital przekazuje środki pieniężne do podwykonawcy -> na samym końcu podwykonawca (czyli my) może wypłacić dodatki SWOIM pracownikom.

@EVER GRUPA

Dziękuję za odpowiedź dotyczącą dodatku covidowego, ale nie rozumiem co ma wspólnego usuwanie wpisu przez administratora, gdzie nikt nikomu nie ubliża i nie operuje publicznie żadnym nazwiskiem do stwierdzenia, że był nie zgodny z prawdą. To właśnie Pracodawca powinien reagować na to co dzieje się z dala od centrali i konfrontować sytuacje, a nie ślepo wierzyć kierownikom obiektów. Dlaczego nigdy nikt nie przyjeżdża na obiekty i nie porozmawia ze zwykłym pracownikiem, nie wysłucha i nie sprawdzi warunków pracy, bo zwykły pracownik to co gorszy?

@Obserwator

Panie Obserwatorze, Panująca w Polsce sytuacja epidemiologiczna nie pozwalała nam na przeprowadzanie audytów z taką intensywnością, jak kiedyś. Dopiero teraz, gdy sytuacja troszkę się uspokoiła, mogliśmy wznowić wizyty obiektowe i zaczęliśmy rozwiązywać problemy pojawiające się na obiektach. Jeżeli ma Pan jakieś sugestie co do obiektu, który powinniśmy sprawdzić, proszę o informację.

@EVER GRUPA

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ale zanim zdecyduje podać obiekt, bardzo proszę o wyjaśnienie na jakiej podstawie zostaje naliczone wynagrodzenie zleceniobiorcy? Czy powinno sie codziennie podpisywać jakąś listę z ilością godzin, czy wystarcza tak jak u nas na obiekcie co kilka miesięcy wydrukowana kartka z jednym zdaniem, że zleceniobiorca świadczył na rzecz spólki zlecenie w wysokości np. 160 godzin i z tych kilku miesięcy składa się podpis i kartki zabierane są natychmiast do biura. Nasuwa się pytanie na jakiej podstawie Panie w Dziale Płac naliczają wynagrodzenie przez te kilka miesięcy kiedy nie mają przesłanych kart z podpisem zleceniodawcy i zleceniobiorcy?

@Obserwator

Na każdym obiekcie powinny funkcjonować miesięczne listy rozliczeniowe. Czy była to sytuacja jednorazowa?

@EVER GRUPA

Przykro mi to pisać, ale trwa to już od kilku lat.Obiekt należy do dużych i co zastanowiło nas ostatnio, że położono karty wspomniane wyżej i na jednej z nich pracownica, która przychodzi rano na 2 godziny zeby dezynfekować biura administracji i pracuje od poniedziałku do soboty za miesiąc kwiecień ma wpisane 158 godzin, następne miesiące około 140, 120, 70, a inna pracownica mająca umowe o pracę i umowe zlecenie 95 godzin za zlecenie to kiedy to jest wypracowane i dlaczego pidpisuje się te dziwne kartki z kilku miesięcy na raz? Pracownicy między sobą komentują, ale nikt nie ma odwagi spytać.

@Obserwator

Panie Obserwatorze, przenieśmy więc naszą rozmowę na maila (alert@grupaever.com.pl) , zachęcam do przesłania konkretów dot. obiektu - chcielibyśmy to sprawdzić.

@EVER GRUPA

Wystarczy sprawdzić w Dziale Płac, który obiekt/ obiekty rozlicza bez miesięcznej listy obecności, a kartką stwierdzającą ogólnie ilość wypracowanych godzin zlecenia na rzecz danej Spółki i spytać kto ostatnio przesyłał rozliczenie kwiecień- lipiec. W takiej karcie można sobie wpisywać godziny jak się komu podoba, jeden podpis i wszystko wiarygodne.

Nikt

Nie rozumiem dlaczego klniecie na tą firmę. Pracowałem pod kilkoma kierownikami, empatia, zrozumienie. Pełna kultura. Listy na czas, pieniądze na czas. Są wyrozumiali.

A mam do was pytanie czy na święta Bożego Narodzenia dostaliście kiedyś kolwiek jakiś talon albo coś bo u nas na obiekcie Faurecia Grójec nic nie było

Magda78

Kiedys dawali ale to było chyba z 10 lat temu,teraz to jest wyzysk i zero szacunku dla pracowników którzy już paręnaście lat pracują a co dopiero dla nowego pracownika . Wszystko jak najtańszym kosztem czyli wypłaty tak samo .

Szanowny Były Pracowniku, co roku organizujemy paczki dla dzieci naszych pracowników.

Sewer

Nie. Nic nie dostałem

Xd

Brak umów o pracę obiecanych na obiekcie w Tychach ????

@Xd

Szanowny XD, prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym lub działem kadr, celem weryfikacji umów. Ewentualnie prosimy o więcej konkretnych informacji na alert@grupaever.com.pl, abyśmy mogli zweryfikować problem.

LionHeart

Firma porażka. Kombinatorzy jakich mało. (usunięte przez administratora) i pogarda do człowieka jakiego mało. Bazują na ludziach mających problemy z logicznym myśleniem, problemami alkoholowymi, a także z poważnymi zaburzeniami na tle nerwowym z tendencją do autoagresji względem innych pracowników (segregacja odpadów). Przynajmniej tak było na obiekcie w Tychach. I było to tolerowane przez kierownictwo i dyrekcje, ponieważ priorytetem jest jak największy zysk jak najniższym kosztem. W swoich szeregach posiadają brygadziste z manią wyższości, który ma tendencje do sadyzmu. A poniżanie i gnębienie pracownika na oczach pracowników linii daje mu dużo satysfakcji. Sprzęt na którym się pracuje, najwyźszych lotów nie jest ale dawał rade. Reasumując praca na obiekcie przy Towarowej jest bardziej dla desperatów, a także tych którzy mają wyłączone myślenie i uwielbiają być gnojeni. Trzeźwi, logicznie myślący ludzie nie mają tam czego szukać. Konkludując nie warto tam aplikować. A jeśli jednak ktoś by się zdecydował to warto być po szkoleniu z samoobrony i generalnie umieć się bronić. Ps. Alkoholizm i agresja.

Pracownik ddd

Witam czemu wszytkie firmy dostają jakie kolwiek bony na święta a tutaj nic? Mowa o obiekcie Faurecia Grójec

Prawda

Napisze krótko ta firma to tragedia, a wprowadzająca w obowiązki w Gdańsku pani Kasia jeszcze większa. Jeżeli w taki sposób traktuje się osoby które maja pracować na stanowisku kierownika to strach pomyśleć jak traktują personel sprzątający. Brak szacunku o dotrzymywaniu umowy nie wspomnę. Całe szczęście że nie podjąłem pracy kierownika w Gdańsku -brak szacunku , brak profesjonalizmu, wykwalifikowanej kadry wprowadzającej - piszę tu o pani kierownik Kasi o odpowiedzialności nie wspomnę. Przyjrzałem się tej firmie jako osoba z zewnątrz i nie polecam a nawet odradzam tam podjęcie pracy. Pozdrawiam szeregowych pracowników tej firmy w Gdańsku i współczuje bo nie macie łatwo. Jeżeli tak traktuje się przyszłego kierownika to personel sprzątający chyba codziennie musi staczać niezła walkę z przełożonymi. Jeżeli kierownictwo firmy będzie zainteresowane mogę przedstawić szczegóły.

Kamil

Jako pracownik sprzątający pokoje hotelowe dostawałem 11.50zl za pokój, w 8h pracy ujdzie wyrobić się na 6 pokoi - max za dzień 69zl. Słabo

Bydgoszcz

Szanowny Pracodawco Proszę o wyjaśnienie, od kiedy EVER zatrudnia pracowników młodocianych tylko na stanowisko pracy z przywilejami tzn. pomoc przy obsłudze strefy restauracyjnej, ale bez pakietu sprzątania toalet i nie jest to również tajemnicą, że jest to bliska osoba managera. Rozumiem okres wakacyjny co roku jest ubogi w pozyskanie nowych pracowników, ale jakieś zasady powinny obowiązywać, jeżeli kadra zarządzająca chce takim sposobem zatrudniać swoje rodziny, to może lepiej nie dołować obecnych pracowników, tylko sami niech zakasają rękawy i z taką samą werwą jak wykonują dodatkowe zlecenia na innych obiektach popracują na swoim, przecież firma tak samo zapłaci jak pracownikowi młodocianemu. Żenująca sytuacja siostrzenica goni kuzyna, a kuzyn ciotke i tak za chwile wkroczymy w kumoterstwo.

Olka
@Bydgoszcz

To chyba jakiś żart, Ever bawi się w przedszkole?

Ktoś
@Olka

Ha ha dobrze ktoś sobie to wymyślił!!!

W-wa
@Bydgoszcz

Czego to nie wymyślą, bo mają władzę i wszystko mogą.

Jolka
@Bydgoszcz

Interesujący wpis, ciekawe czy pracodawca udzieli jakieś odpowiedzi, może na obiekcie gdzie ja pracuję też zatrudniona jest cała familia, tylko żeby zachować pozory robią to bardzo dyskretnie.

W-wa

Mają już swoich następców, sterują na odległość, w razie afery inni poniosą konsekwencje.

@Bydgoszcz

Szanowna/ Szanowny Pani/Panie, okres wakacyjny cechuje się zwiększoną podażą młodych ludzi, którzy chcą w tym czasie pracować oraz sobie dorobić. Jeżeli chce Pani/Pan zgłosić jakiekolwiek nieprawidłowości związane z wykonywaniem pracy przez te osoby, zachęcam do kontaktu z działem kadr lub mailowo na alert@grupaever.com.pl

Bydgoszcz
@EVER GRUPA

Super, niech sobie młodociani pracują, ale odpowiedź nie do końca na całe zapytanie. Rozumiem, że może wykonywać lekkie prace wskazane w umowie i posiadać zaświadczenie lekarskie potwierdzające zdolność wykonywania określonych obowiązków, ale dlaczego na jednym obiekcie kadra kierownicza zatrudnia swoją rodzinę i z automatu zabiera godziny innym pracownikom i zleceniobiorcom i nie mogą nic dodatkowo zarobić? Właśnie w tym zapytaniu zabrakło tak ważnej odpowiedzi.

Ala

Dlaczego firma nie wynagradza swoich pracowników dodatkowymi bonusami? Np. premia frekwencyjna?

Miceil

Jeśli chodzi o firmę ever to totalnie się nie nadaje do sprzątania jeśli chodzi o firmę ever firmie oi przy ul swiatopełka w Poznaniu między innymi pracownicy tej firmy podczas pracy śpią i zamiast pracować to opierdzielaja się 2 albo 3 godz lub pracownicy wiecznie się spuzniaja na drugą zmianę

Obi
@Miceil

Niby śmieszne, a gdzie kadra zarządzająca, razem śpią i się spóźniają, czy są tak zapracowani, że nic nie widzą, zresztą tak jak na wielu innych obiektach. Tylko gratulować zaangażowania i życzyć samych nowych awansów

Roman
@Obi

Hej, pracujesz w Ever? Przyjmują obecnie pracowników bez doświadczenia, czy jednak szukają kogoś kto przepracował już trochę lat? I jak to z zarobkami tam wygląda?

Arch
@Roman

Nawet nieletnich zatrudniają

Ruda

Dzień dobry. U nas na obiekcie w Brzegu Dolnym nie możemy narzekać na kierownictwo. Rękawiczki dostajemy. Pani kierownik pomocna, zawsze pomoże dowiezie towar . Jak trzeba pójdzie posprzątać czy weźmie maszynę i do czyszcza. Gorzej z gora zmieniają wszystko i nie patrzą na pracowników pani kierownik walczy o nas ale nie wygra że swoim szefostwem.

Pracownica
@Ruda

Nie za bardzo rozumiem stwierdzenia, że rękawice dostajemy, przepraszam czy to jakaś łaska jak sprząta się pomieszczenia ogólnodostępne, albo publiczne toalety? Kierownik sprzątający, skoro nie zatrudnia tylu pracowników ile potrzebuje, albo nikt nie chce tam przyjść pracować to rzeczywiscie wygląda to tak, że jest bardzo pomocny. Wydaje mi się, że pracujesz z firmą nie za długo i po jakimś czasie sama dojdziesz do tego dlaczego kierownik jest taki pomocny. Życzę powodzenia i wytrwałości.

Ruda
@Pracownica

Widzę , że ci się nie napisze to i tak jest atak. A może taki jest kontrakt i nie można więcej zatrudnić? A o rękawiczkach napisałam po wpisać że na niektórych obiektach nie ma. Więc się wypowiedziałam że u nas są... a nie został to jakaś laska. ????a co to kwestii ile pracuje na obiekcie to wcale nie tak krótko. I tyle w tym temacie.

Pracownica
@Ruda

Długo myślałaś co odpisać, ale dziękuję za zaintetesowanie problemami na innych obiektach. Dzisiaj bez ataku :)

UczulonynaPracę
@Pracownica

Nie wiem co to zachwalać czego oczekiwać jest to praca za najniższą stawkę na rynku Nawet mogę powiedzieć że ujmuje godności bo za 3000 można wykładać towar w firmie dorywczo na przykład Makro czy innym markecie żadna to łaska z pracodawca jest dla ciebie miły jeśli wykonuje swoje obowiązki sumiennie środki czystości i ochrony osobistej to jest obowiązek a nie przywilej więc tutaj też nie dopatruje się cudownej metamorfozy na polskim rynku . Jak dla mnie płacę są bardzo niskie a wymagania są dosyć wysokie bo praca z tego to wiem jest nadal za najniższą krajową bardziej jako dodatek dla emeryta

Pracownikiui

Do dnia dzisiejszego nie mam umowy i nawet nie wiem czy dostanę wynagrodzenie za pracę. Jestem zatrudniony jako osoba z orzeczeniem natomiast pani brygadzistka dzwoni i chce abym został na 10-11 godzin w pracy. Oczywiście nie polecam tej firmy.

Maciej
@Pracownikiui

Również nie polecam pracy w tej firmie.

@Pracownikiui

Szanowny Pracownikiui, niemożliwe, aby wykonywał Pan pracę bez umowy. Z każdym pracownikiem podpisujemy umowę. Proszę zgłosić się do kadr celem wyjaśnienia.

Walentyna
@EVER GRUPA

Szanowne Kadry Ever Grupa, ja również pracowałam bez pisemnej umowy, ba, nawet bez osobistej rozmowy z miejscowym przedstawicielem. Umowa została podpisana później. W międzyczasie firma straciła umowę z dyrektorem obiektu, gdzie pracowałam i nie poinformowano mnie o tym. Nie wiem, w jakim stopniu ta sytuacja była zaskoczeniem dla Ever Grupa, dla mnie to osobista porażka (weszła inna firma ze swoimi pracownikami) i po rozmowie dyrektorem obiektu okazało się, że były zarzuty do firmy, a nie osobiście do mnie, pracownika. Wszystkie formalności były załatwiane po ustaniu obowiązków i nawet zdaje się umowa zlecenie trwa nadal...

@EVER GRUPA

No bardzo ciekawe że podpisujecie umowę ja już czekam na umowę 10 dni i jeszcze jej na oczy nie widziałam

Ewalubowska5@gmail.com

Ewer zatrudnia przed wszystkimi Ukrainki, mają więcej godz niż Polki, bo one muszą zarabiać, taką opinie uzyskałam od Kordynatora A my mamy inne zakładki.

Asia

Nie polecam pracy w firmie Ever, jedynym plusem są wypłaty na czas, ale jest to szczególnie pilnowane, żeby pracownik nie mógł zgłosić, a z resztą spraw dotyczących pracownika takich jak warunki pracy, poszanowania ze strony przełożonych oraz innych mających wpływ na jakość wykonywanej pracy to firma doskonale sobie radzi. Pracownicy, którzy doświadczyli tego na własnej skórze i szanujący siebie dawno zapomnieli, że taka firma istnieje i nikomu nie będą polecać, zeby tam się zatrudnić.

Elżbieta

Firma bardzo dobra brygadzistka bardzo uprzejma kierownik bardzo miły człowiek Wypłaty na czas a nawet przed Polecam Firmę Ever

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA