Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Jesteśmy firmą istniejącą ponad 25 lat na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu: Pracownika Gospodarczego Lokalizacja: ul. Arkuszowa- Warszawa-Bielany

Obowiązki

  • rozładunek i załadunek towarów
  • · prace porządkowe na terenie magazynu oraz terenie zewnętrznym i wewnętrznym biura
  • pomoc w pracach remontowych pracownikowi „złota rączka

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • · brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • · uczciwość, sumienność i zaangażowanie ,
  • · prawo jazdy kat. B,
  • · uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)
  • · wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • · dyspozycyjność
  • · motywacja do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • · Okres próbny 3 miesiące
  • · atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne – 5 000 zł brutto w okresie próbnym
  • · możliwe prace wyjazdowe jednodniowe
  • · szkolenie wstępne przygotowujące do objęcia stanowiska
  • możliwość stałej współpracy