EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Matylda

Swięta ida a firma nie daje "karpiowego" z paczkami dla dzieci nic nie słychac, a nasz brygadzista na Hucie w Poznaniu na Mikołaja wszystkim nam dał duzą Milke- czekolade. Zaskoczył nas wszystkich , prawdziwe Minołaj

Katarzyna

Powiedzcie mi ile firma ma czasu na rozwiązanie umowy z pracownikiem ??

@Katarzyna

Okresy te regulowane są przez kodeks pracy. Czas wypowiedzenia umowy zależy od czasu trwania umowy o pracę i jej rodzaju. W praktyce jeśli firma zatrudniająca pracowników działa na bazie rocznych kontraktów, to umowa zazwyczaj jest corocznie wznawiana i zdaje się czas wypowiedzenia rocznej umowy z dwóch stron (pracownika czy pracodawcy) to 2 tygodnie. W takim systemie nawet nie da się wykorzystać dodatkowego urlopu 10 dni przysługującego osobom niepełnosprawnym z umiarkowaną niepełnosprawnością :(

Fisia

Ja chciałam zapytać co spółka Ever robi w czasach pandemii dla swoich pracowników ?tych najniższego szczebla bez którzy swoją pracą w oddziałach przynoszą firmie zyski a bez których tych zysków by nie było . Podwyżki ?premie za frekwencję ?

Leon23
@Fisia

Nic nie robi etaty poucinali i teraz trzeba robić za 3 osoby za jedną pensje,żadnej premi czy czegokolwiek.

@Leon23

Z tym ucinaniem etatów to nie tylko w EVER. Koleżanka sądziła się i wygrała z Kmorder.

Czy paczki swiateczne są dla pracownikow czy tylko dla dzieci pracowników?

Tylko dla dzieci do lat 14. Termin składania wniosków o paczkę dla dziecka już minął.

Dla dzieci

nik1974

Zrego co wiem to dla dzieci pracowników.

Czy są dodatki świąteczne dla pracowników

Kaska

Paczki phi... Tu to mogą co najwyżej pomóc mandżur zapakować jak twoja rola w firmie przestaje im się opłacać

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Pracownica gdansk forum

Właśnie zaraz odejdzie ostatnia kordymatorka Monika od przyjścia pseudo koordynatorki Karoliny odeszli wszyscy koordynatozy porządni pracownicy i dobra opinia o everze ja zaraz się z tą damdąt zwalniam szkoda czasu na taką firmę nie wspólne nawet że sprzęt to ruina długiej kariery everowi nie wróżę na forum gdansk

Młoda

Witam To co się teraz dzieje na forum Gdańsk to jakaś porażka obecna koordynatorka pseudo kierowniczka Karolina to jedna wielka porażka pozbyli się koordynatorów kturzy coś sobą reprezentowali Zwlaszcza pani Marioli i pana Jacka choć wymagającego i wstawili niekompetentna Karolina masa ludzi się zwolniła nie polecam tam pracy nigdy więcej

Pracownik Forum
@Młoda

Do dziś się nic nie zmieniło. Niby były audyty, niby przyjeżdżała kontrola z Warszawy, a problemy jak na chwilę ucichły tak teraz są coraz większe. Pani Karolina ma dwie odpowiedzi na wszystkie zgłaszane jej sprawy: "To nie mój problem", lub "Ja się tym nie zajmuję". Są to odpowiedzi zarazem na awarie sprzętu, jak i kwestie personalne. Mnóstwo pracowników z długim stażem, właśnie przez nią odeszło. Niedawno była sytuacja, że nie było przez tydzień żadnej sprawnej maszyny czyszczącej, samojezdnej gdyż ignorowane były nasze zawiadomienia od kilku miesięcy o złym stanie technicznym maszyn. W dniu kiedy naraz padły ostatnie trzy maszyny to nie dość, że do pracy się spóźniła godzinę to zamiast ogarnąć cokolwiek na obiekcie spędzała czas na ploteczkach z pracownikami obsługi technicznej i ochrony. Od ponad dwóch tygodni parkingi nie są sprzątane, gdyż maszyny parkingowe nadal nie są naprawione. Szatnie to jakaś porażka. Nie dość, że same w sobie nie są zamykane (poza tymi dla pań w biurze), to szafki są bez zamków o ile pracownik nie zakupi ich sobie na własny koszt, a ich budowa jest taka, że nawet po zmontowaniu zamka wystarczy łyżeczką od herbaty podważyć drzwiczki i szafki są otwarte. Jeden z pracowników odkrył po powrocie z dłuższego L4 jeszcze na początku jej urzędowania, że jego szafka została okradziona, a P. Karolina do dziś odmawia wykreślenia skradzionej odzieży roboczej z ewidencji. Zgodnie z prawem szatnie nie są prawidłowo zabezpieczone więc cała odpowiedzialność za pozostawione w szatni rzeczy spada na pracodawcę. Inną kwestią jest P. Marina - koordynatorka dzienna pochodząca zza naszej wschodniej granicy. Nieraz wychwalała "pracę" pań z Ukrainy polegająca głównie na piciu kawki (na szczęście nie wszystkie to takie nieroby), a komentuje, że Polacy nic nie robią.

Katarzyna

Cześć czy u Was są teraz cięcia godzinowa

Jola
@Katarzyna

Tak godzin tak tylko obowiązków nie.

S

Jeśli chcesz pracować za darmo to polecam, tyle w temacie

Robert

Ja pracowałem na promenadzie w Warszawie kazali mi myć fontanny nie ruszyłem nawet palcem na maszynie jeździłem sobie po dwóch browarach łaskę wykładałem na ich polecenia a te przygłupy płacili mi kasę w czasie pracy woziłem sobie makulaturę i złom na skup i miałem na fajki a jak trzeba było odśnieżać to leżałem sobie na kanapie w cinema ciity wychodzi na to im bardziej walisz w (usunięte przez administratora) tym bardziej cię szanuja

@Robert

I jak długo trwała opisana sytuacja?

@Robert

Piszesz jak dla mnie jakieś bzdury. Sam początek wpisu odzwierciedla fakt, że nie pracujesz już na tym obiekcie i jeżeli tak robiłeś, a na pewno nie trwało to zbyt długo, to albo zareagował kierownik obietu, albo zarządca obiektu. Podsumowałeś to dajac tzw. ,,dobrą radę" inny pracownikom, ale nie wszyscy z takiej rady skorzystają i nie wszyscy tak robią. Jeżeli zakończyłeś pracę to powinieneś zostawić te wspomnienia dla siebie, bo nie ma się czym chwalić, a tym bardziej porównywać lenistwo z szacunkiem.

K

Bardzo dobrze, że się Pan zwolnił. Śmieci się same wyniosły. W pracy potrzebni są ludzie sumienni, dokładni, odpowiedzialni. A co do tego co Pan napisał, że brał pensję od firmy a celowo nie wywiązywał się z powierzonych obowiązków, to przydałoby się obciążyć Pana finansowo na rzecz firmy. Oby jak najmniej takich osób jak Pan. Jeszcze miał Pan tupet się do tego publicznie przyznać. Nie jest problemem sprawdzenie Pana danych. W firmie wiadomo, o kogo chodzi.

K

Art 286 par 1KK jesteś zwykłym oszustem wyłudzaczem firma powinna złożyć doniesienie do prokuratury. Jest to ścigane z urzędu znajdą Ciebie po IP i innych śladach. Powinno się takich jak ty utylizować. Ever grupa to porządna firma. Wymagają to się wykonuje za to masz płacone. Jesteś typowym Polaczkiem z grupy jak się nie narobić a zarobić. Nigdy nie powiem złego słowa o Everze. Powinni naprawdę Ciebie podać do prokuratury.

Przedawnienie art 286 par 1 kk jest po 15 latach Roberciku

Isa
@K

Porządna ???Jak jedna osoba robi za 3 i jeszcze ma płacona jedną pensję ,to gratuluje twojej opinii,za wszystkie dodatkowe rzeczy kiedyś były płacone nadgodziny ,a teraz wszystko w godzinach pracy .A najbardziej wykorzystuje się osoby które długo i dobrze pracują .

Bob budowniczy
@K

Akurat prokuratura powinna już dawno zająć się nimi i tobą też że straszysz poważnego biznesmena

@Isa

Robiłem tylko swój etat. I nie było problemów nigdy nie miałem problemów z pieniędzmi odprowadzanymi składkami.

Joanna
@Obserwator

Idź tam do pracy. Zobaczymy jak będzie wyglądał twój dzień pracy Oni tam mają na wszystkich i wszystko wywalone a najbardziej na pracownika

Tak, pracuję w Ever.
@Robert

Nie ma się czym chwalić.

Benedykt
@Robert

Masz się czym chwalić obiboku

Jojo

Pracując w grupie ever musisz się zaprzyjaźnić z takimi firmami jak Provident i Bocian

Iwona
@Jojo

Bo jak idziesz do normalnego banku po pożyczkę to jak widzą zaświadczenie o zarobkach to się smieja

Dorota z Częstochowy

Pracowałam w firmie ever w Częstochowie to nie dość że dawały mi koleżanki więcej roboty to Jeszcze mam orzeczenie o niepełnosprawności same miały miej a ja miałam więcej za nich robić one kawkę piły za bardzo wykorzystywały mnie i moją niepełnosprawność to wmawiały mi że robota nie była wykonywana gdzie ja z bólem nóg i kręgosłupa zwijałam się z bólu a i tak miałam więcej roboty niż one ale kogo to obchodziło najlepiej jest wykorzystać ludzi z grupą o niepełnosprawności

Magda77
@Dorota z Częstochowy

No patrz a Umnie jest zupełnie inaczej ,ludzi z grupą (głusi)traktuje się jak święte krowy,a ludzie bez grupy jak woły robocze .O to przykład człowiek bez grupy ma trzy razy więcej pracy,bo człowieka z grupą nie można przemęczać bo jeszcze odejdzie a wiadomo że firma z takiego człowieka ma kasę.I człowiek bez grupy również zwija się z bólu bo kręgosłup go boli itd i nikogo to nie obchodzi ,grunt że ten z grupą się nie przemęcza .

@Magda77

Jak sama nazwa wskazuje, to jest zakład pracy chronionej. Jeżeli tak Pani przeszkadza, że pracownik z orzeczeniem o niepełnosprawności ma węższy zakres obowiązków, nie ma przymusu aby zatrudniała się Pani do pracy pośród ludzi chorych.

@Warszawa

Przymus jest, ponieważ to Ever jest ZPCH i zatrudnia pracowników na obiekcie, a Spółki na tym samym obiekcie swoich zleceniobiorców, a w sumie wykonują ,, zlecenie" dla firmy Ever i w ten oto sposób muszą wykonywać więcej pracy. Wiadomo, że z pracownika, z którego ma się zyski ciężko zrezygnować.

@Magda77

Kiedy pracowałam w biurze razem z niepełnosprawną koleżanką, która miała skrócony czas pracy, nie kłuło mnie to w oczy. Sama efektywność w pracy była oceniana przez osoby poboczne, bo właśnie o efektywność chodzi. Ciekawe, że dopóki byłam sprawna, nie pracowałam fizycznie, dopiero teraz zakłady pracy chronionej wiążą się z pracą fizyczną, przynajmniej ich większość. Osobom sprawnym w takiej sytuacji polecam zamianę na cały los, a nie na stanowisko pracy i zakres obowiązków.

Dorota

Pracowałam na stanowisku sprzątaczki w firmie ever w Częstochowie siedziba brembo powiem tak na początku podobała mi się ta praca ale później koleżanki z którymi pracowałam za bardzo dawały mi więcej do roboty niż one miały ja mam grupę o niepełnosprawności one myślały że jak mam grupę to muszę robić wszystko więcej i jeszcze za nich bo one siedziały sobie przy kawie a ja musiałam (usunięte przez administratora) za dwóch a kierownik ciekawe czy o tym wiedział jak one sobie kawkowały

Joanna

Do wszystkich pracujących i chcących pracować w everze.obsewujcie sytuację na swoich obiektach czy nie kończą się kontrakty.ja że swojego obiektu zostałam bezczelnie przeniesiona przez panią manager na obiekt przez nią narzucony.druga sprawa jezeli zapisujecie się na jakieś wycieczki nie idźcie czasem na zwolnienie lekarskie bo jak przyjdzie rminu wyjazdu to nie będzie wolno wam jechać.wlasnie e sobotę tj dzisiaj jest wycieczka do Kazimierza i ponieważ jestem na zwolnieniu lekarskim nie wolno mi na nią jechać. ..

@Joanna

Proste, jeżeli jesteś na zwolnieniu lekarskim to masz przebywać w domu i się kurować, nawet jak jest zaznaczone, że możesz chodzić to wycieczka nie jest czynnością pierwszej potrzeby tak jak wyjście do sklepu po artykuły niezbędne do przeżycia, czy kupno leków w aptece. Jeżeli chodzi o długość kontraktów to normalne jeden się kończy, drugi zaczyna, nic nie trwa wiecznie.

@Joanna

To chyba logiczne, że jak jest Pani na zwolnieniu to nie może jechać na wycieczkę. Co do tego, że menadżer przeniosła Panią na inny obiekt bo kończył czy skończył się kontrakt. No w sumie nie musiała. Mogła Pani zostać bez pracy. Ręce opadają.

@Warszawa

No dokładnie.Pani powinna się cieszyc ze Panią przeniosła na inny obiekt a nie zwolniła a mogłaby to zrobic.

Oddział w Olsztynie

Aroganckie podejście do kandydata, rekruterka opryskliwa, poraża arogancją. Strach pomyśleć w jaki sposób traktują pracowników.

@Oddział w Olsztynie

W podobny.

@Oddział w Olsztynie

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się pracy naszej rekruterki. Przykro nam, że został Pan tak potraktowany.

Katarzyna

Ja mam jedno głupie zasadnicze pytanie pracuje u was w firmie już miesiąc nie otrzymałam umowy jeszcze przez ten okres gdy dzwonię do Warszawy to wymówka jest taka że mam czekac bo ludzie są na urlopie czy ten rzekomy urlop będzie trwał 2 miesiące czy może pół roku?? A drugie co do kiedy macie czas zapłacić składki do ZUS bo minol już chyba wasz termin????

@Katarzyna

Pani Katarzyno, na wszystkie nurtujące pytania odpowie Pani dział kadr, zachęcam do kontaktu.

@Katarzyna

Witam Katarzyno. Widzę że masz ten sam problem co ja. Również praca bez umowy i bez składek ZUS. Czy masz może ochotę na wymianę złych doświadczeń o (usunięte przez administratora)firmie ewer? Dodam tylko że ja moja sprawę zgłosiłem do prokuratury i do Państwowej Inspekcji Pracy. Jeśli chcesz podaj swojego e-mail napewno się z tobą skontaktuję Pozdrawiam serdecznie Seweryn ????

@Katarzyna

Witam Ja pracowałem w Ewerze bez umowy i jak się okazało bez ubezpieczenia. Dopiero jak sprawa trafiła do prokuratury to firma zainteresowala się sprawą. Ja ci radzę jak najszybciej z tamtad uciekać. Pozdrawiam serdecznie ????

@Katarzyna

Katarzyna Mode prosić o kontakt na priv? Mam ten sam problem. U mnie sprawa jest w prokuraturze. Mój e-mail seweryncherek93@gmail.com Będę wdzięczny. To mi pomoże Oczywiście ja pomogę tobie jak trzeba będzie

Niktos

Nie polecam tej firmy, byle jak wprowadzanie pracownika w zakres jego obowiązków, a potem pretensję! Do tego brygadzistka każe, aby z nią dobrze żyć inaczej zwolni, a ona sama wszystkim w (usunięte przez administratora) włazi i są tego efekty. Zatrudnianie niektórych osób z grupą, gdzie się kompletnie do tego nie nadają itp. a szefowa rejonu ma to gdzieś.

@Niktos

Brygadzista nie może zwolnić bo nie ma do tego uprawnień.Może to dopiero kierownik wzwyż.U mnie na obiekcie w Warszawie kierownik obiektu też nie może zwolnić ponieważ może to zrobić dopiero menadzer rejonu a kierowniczka może tylko sugerować by zwolnić daną osobe ale to menadzer rejonu decyduje a brygadzista to juz wogule A pozatym typowy mianowany brygadzista z prawdziwego zdarzenia ma papiery brygadzistowskie.A ztego co widać ponad połowa nie ma tych papierów i widać ze niemają absolutnie pojęcia o brygadzistostwie są tylko słownie brygadzistami a większosc absolutnie się do tego nie nadaje a pózniej są skutki.Pozdrawiam.

@nik1974

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie w tej firmie jest kolesiostwo. Oni tam mogą wszystko. Ja prawie miesiąc pracowałem bez umowy a kiedy trafiłem do szpitala po Zatrzymaniu krążenia i upomniałem się o umowę i ubezpieczenie zostałem zwolniony. Dr facto sprawa jest w prokuraturze

@Seweryn

Ja z kolei zaczęłam pracę w przychodni, wg ustaleń telefonicznych. Dla mnie to był wymarzony pełny etat, bo pracowałam na połówkę w innej firmie. Lada dzień miał się zjawić menedżer, by spisać umowę. Tak i nie przyszedł, a ja się przeziębiłam ostro, co w przychodni nie przystoi i musiałam iść na zwolnienie. Zwolnienie poszło na poprzednią firmę, bo oficjalnie byłam jeszcze na urlopie, który rozliczono po moim odejściu. W takiej sytuacji doszła jeszcze rezygnacja szefowej przychodni z usług Ever Grupy (rozmawiałam, podobno nie byli zadowoleni z firmy, a nie z mojej pracy), o czym dowiedziałam się wróciwszy ze zwolnienia, bo przecież nie od menedżera. Chyba po dwóch tygodniach została spisana umowa zlecenie, na podstawie której otrzymałam wynagrodzenie za krótki czas pracy. Zaproponowano mi pracę na innym obiekcie, ale wolałam wrócić do poprzedniej pracy, ale już na nieco większe obowiązki 3/4 etatu.

Takiego braku szacunku do pracownika to nie widziałem jak żyje przebieralnia damsko-męska, stołówka i magazynek chemiczny w jednym i bez okna,woda dla pracownika który pracuje w 30 stopniach zapomnij rękawiczki do pracy zapomnij albo sobie kup sam w końcu ja z 2 grupą inwalidzką zarabiałem 1900zł żadnych opiek medycznych paczek czy innych benefitow . Ta firma to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mają prowadzone postępowanie. Przestrzegam obchodzić szerokim łukiem.

K

Dzień dobry. Jaka musi być minimalna ilość pracowników na obiekcie aby zespół miał brygadzistę a nie tylko kierownika obiektu?

mati

Pracowałem kiedyś dla tej firmy na obiekcie onninen teolin jako kierowca wózka widłowego w ekipie sprzątającej nie polecam tam roboty najniższa stawka brak dodatków nocnych kierownikiem był niejaki Jacek kawał prostaka zwolnił mnie po 4 mies pracy bez podania powodu kazał brygadziście mnie zwolnić

Robert

Nie pracujcie u tych wyzyskiwaczy otwórzcie sobie sami działalnośc jest teraz tyle dotacji w Warszawie jest pełno biurowców które za pół ceny wezmą taką firmę a na czysto zarobicie około 10 tys ja poszłemz tego (usunięte przez administratora) i założyłem sobie budowlankę nie mogę się opędzić od zleceń mam nowy samochód i dwa razy do roku leżę sobie nad Bałtykiem do góry jajami

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA