EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Żaba 20

Dzień dobry nie polecam firmy ever (usunięte przez administratora) finansowe źle traktują pracowników tej firmy a z osób niepełnosprawnych się wyśmiewają i nie traktują ich poważnie i myślą że takie osoby z grupami nie potrafią sprzątać ciężko się dogadać z nie którymi pracownikami jest rywalizacja który jest lepszy

Jacek
@Żaba 20

To prawda. Tez tak mialem.

@Jacek

W naszej firmie nie ma miejsca na złe traktowanie pracowników, nie tylko niepełnosprawnych - wszyscy są równi. Jeśli dzieje się coś niepokojącego, prosimy o kontakt z centralą.

Mada faka

Księgowym z firmy ever chyba zasłoniło słońce monitory. Od początku roku nie radzą sobie z poprawnym wyliczeniem wyplat i zdaje się nadszedł czas na PIP

Karina
@Mada faka

Aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę też to, że niby pensja brutto wzrosła o 210 zł brutto, czyli z 2.800 na 3.010, to w większości przypadków pensja netto, czyli ta która wpływa na konto, zmniejszyła się o ponad 100 zł. Z około 2.073 zł w zeszłym roku na około 1.964 zł w tym roku bo takie są wyliczenia zgodnie z NOWYM ŁADEM.

@Mada faka

Ponieważ panie w kadrach stale popełniają pomyłki podstawowych dokumentów.

Jacek
@Mada faka

One chyba nie mają programów kadrowo płacowych, tylko kalkulatory, liczydła albo kartkę i ołówek. Pewnie z oszczędności. Stąd te pomyłki non stop.

Hubert

Ktoś coś na pisze na temat Rzeszów bo chce się u nich przyjąć do pracy.Jak się tam pracuje, też masakra?

Urząd Statystyczny 1 Sierpnia

Ekipa sprzątająca w urzędzie statystycznym przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie to kpina. Serwis dzienny prowadzony niechlujnie, wieczorem ukrainki też się nie wysilają i dziwne bo ochroniarz mówi że popołudniu często jest tak, że przychodzą na godzinę, dwie to co można przez ten czas ogarnąć a okłamują chyba waszą firmę ever na kasę bo ponoć mają być więcej godzin i pracować a są krótko a pieniądze od was biorą za więcej godzin bo pracują w kilku miejscach aby się nahapać pieniędzy. Ogólnie jest brudno, na klatkach schodowych brud, kurz, toalety niedomyte, żaluzje nie są przecierane i są aż czarne. W lodówce jak się coś komuś wylało to tak było wiele dni. Nie polecam tej firmy innym firmom.

@Urząd Statystyczny 1 Sierpnia

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Oczywiście sprawdzimy czy na terenie obiektu występują nieprawidłowości.

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Chciałabym uzyskać informację czy firma Ever ma obiekty szpitalne w Warszawie jeżeli tak,to w jakich dzielnicach . Może ktoś pracowała w szpitalu????, Proszę o informacje

@Ania

Pani Anno, obsługujemy placówki medyczne. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.

lokiec

firma nie potrafi wyslac zaswiadczenia osobie niepelnosprawnej miesiac czasu ogolnie praca dobra tylko tam w biurze w warszawie siedza panie ktore chyba nie wiedza co to praca w kadrach bardzo trudno zalatwic glupi papier 2 minuty czasu nie polecam

Kredka
@lokiec

Zgadzam się niestety. Panie z plac porażka .Niesympatyczne ,.opryskliwe ani dzień dobry ani pocałuj mnie ...zachowują się jakby pracowały za kare. Zaświadczenia faktycznie średnio miesiąc po ponaglenie dodam . Nikt tego nie widzi w centrali ?

@Kredka

Dzwoniłam do płac w sprawie swojego zeznania podatkowego w odpowiedzi z płac usłyszałam proszę dzwonić do kadr. Cztery razy pani z centrali łączyła mnie nadal z płacami porażka w końcu odebrała pani z płac . Zapytałam gdzie podział się mój pit 11 którego do połowy Marca br.nie otrzymałam usłyszałam że został wysłany na błędny adres. Pomimo iż podałam w umowie poprawny pani strasznie opryskliwa kazała mi pisać do nich pismo z prośbą o zmianie adresu . Przecież to obowiązek pracodawcy wysłać pit pod wskazany adres mają problem z czytaniem w płacach i kadrach brak jakiejkolwiek organizacji .Tej firmy nie polecam albo proponuję zmianę w kadrach i płacach na osoby miłe i znające się na swojej współpracy z pracownikami .

@Kredka

Kadry i Centrala mogą podać sobie ręce. Odsyłają ludzi pod inne numery telefonów .

Żaneta
@Mariola

Justynka zapewne .nie wiem czyje plecy ma za sobą ale nie ruszysz ...

Rico

Osoby pokrzywdzone przez Ever Group Proszone są o Zgloszenie się. Do Najbliższej jednostki policji na terenie swoich miast w celu złozenia zeznań.. W razie pytań proszę o kontakt kris8556@wp.pl

Mysza

Jeśli czujesz się (usunięte przez administratora)przez firmę Ever lub podpisales/as umowe ktora nigdy nie dotarla do centrali w Warszawie zgłoś się do swojej jednostki policji z tego co wiem toczy się postępowanie w sprawie tej firmy lub napisz do mnie na maila krauze56@wp.pl

Były pracownik .

Tak Zwolniła Mnie jak tą Panią Naczelnik z miejscowości Pacanowa.tylko to Nie Minister tylko sprzątaczki zrobiła się kierowniczka..ciekawe czy Jeszcze pracuję..Renoma Wrocław..firma EVER ..... Warszawa..

Witam.Nigdy więcej tej firmy, nigdy więcej pracy z panią liderka z Warszawy konkretnie z instytutu lotnictwa. Ta kobieta nie ma wyobraźni o pracy . Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) mówiąc np że w takim tempie to Ty na bochenek chleba nie zarobisz. Jedni mogą nic nie robić tylko chodzić i zbierać złom a drugich przegania z jednego końca obiektu w drugi bo koordynatorka obiektu właśnie przechodziła i znalazła papierek na trawniku. Szanuję tylko jedną osobą na tym obiekcie. To jak się okazuje jej dużo młodszy kochaś . Jednym słowem firma i kierownictwo do bani.

Opisać swoje wrażenia na temat pracy jak najbardziej Pani może bo od tego jest ten portal, natomiast pisanie tu, kto jest czyim kochasiem, i to dużo młodszym (zazdrości pani?) jest nie na miejscu.

@Warszawa

Nie zadzroszcze bo szczerze powiedziawszy to jakbym coś takiego bez mózgu i wyobraźni miał w łóżku to bym uciekał gdzie (usunięte przez administratora) rośnie ????.

Mariusz

Praca oki natomiast co się tyczy środków padów do maszyn tragedia już czekam trzeci tydzień na pady wcześniej czekałem na płyn do maszyn w maszynie jest miarka ile należy wlewać mam wlewać połowę stężenie 2.5procenta czy to wymyje parking powie że nie. Na razie nikt się nie czepia ale plam z oleju coraz więcej ???? może firma płaci za oszczędności???

@Mariusz

Prawda. Czeka się na wszystko. Na chemię, na odzież, na higienę. Nawet na umowy i wyrównanie pensji. Najlepiej jak kupisz samemu, na własny koszt, wtedy masz wszystko od razu. Ale kogo na to stać? Poza tym, dlaczego mamy dorabiać ze swoich groszowyxh wynagrodzeń, Firmę która obraca milionami?

Praca kadr i płac pełna błędów, przeoczeń, parokrotnie przelana na konto za niska pensja, wyrównywana po moich interwencjach. Swoje błędy wyjaśniają opieszale. W trakcie wyjaśniania mojej sprawy która została nieprawidłowo załatwiona przez kadry otrzymałam sprzeczne, wzajemnie wykluczające się informacje. Na każdym kroku wyczuwa się niechęć, robienie łaski, na zasadzie odczep się i nie zawracaj głowy. Także bardzo źle oceniam współpracę z biurem przy Arkuszowej.

annax

Jest prawdą.

@Warszawa

To jest prawda! Niestety za darmoszkę mają kobiety pensję.

@Warszawa

Prawda. Kadry i płace to porażka.

kierownik

Ta firma to tragedia, pisze o Gdańsku, widząc że znowu szukają kierownika. Nie polecam - brak merytoryki, komunikacji i szacunku do drugiej osoby. Zresztą widać to po portalach z pracą -, cały czas rotacja i kiepskie pieniądze. Na szczęście tłuste lata się dla was kończą i ludzie nie będą dla was pracować, o kulturze pracy nie wspomnę. Jeżeli tak traktują kadrę kierownicza to co mówić o zwykłych szeregowych pracownikach, naprawdę współczuje wam że tak musicie się użerać z pewna panią zwaną nie wiadomo z jakich przyczyn kierownikiem, która przyjmuje do pracy w biurowców Gdańsk Wrzeszcz. Odradzam tą prace w skali od 0 do 10 daje wam -1, (oddział Gdańsk - Wrzeszcz).

zainteresowany
@kierownik

A możesz coś więcej napisać. Jestem zainteresowany pracą. Jakie konkretnie biurowce? I kto tam szefuje?

@zainteresowany

podaj namiary to skontaktuję się z tobą osobiście - (zainteresowany)

zainteresowany
@kierownik

Dziękuje. Dowiedziałem się kto tam rządzi i jakie są tam niezdrowe układy. Sorry wole spokój.

@zainteresowany

Zatem rozumiesz? ja też nie lubię braku szacunku i profesjonalizmu. I dlatego tam nie pracuje.

@kierownik

@kierownik jak można się skontaktować z Tobą w celu info o oddziale Gda?

Mimi
@kierownik

Bo to. Prawda że tak jest

@Mimi

A czy tym kierownikiem nie jest p. Marta B.? Jeśli tak to wyrazy współczucia

@Kasia

Firma ma być sprzedana impelowi więc oszczędza na wszystkim. Uważać na tą firmę bo nie szanują nikogo i tylko minimalna dają.

zorientowany
@Niezadowolony

nie sadzę według mojej wiedzy firma impel nie jest zainteresowana współpraca

@zorientowany

To ciekawe skąd ta sracz.ka i oszczędności. Robią zysk by jak najdrożej sprzedać firme. Wtedy kadra zarządzająca się znajdzie ja bruku bo po co dublować menadżerów.

@Niezadowolony

Szanowny @Niezadowolony, prosimy nie rozsiewać nieprawdziwych informacji. EVER ma się bardzo dobrze i na pewno nie zostanie sprzedana konkurencji :)

@zorientowany

@ZORIENTOWANY, prosimy nie rozsiewać niezweryfikowanych informacji. To EVER nie jest zainteresowana jakąkolwiek sprzedażą.

@EVER GRUPA

To skąd te oszczędności na wszystkim? Tak się robi gdy chce się sprzedać firmę z dużym zyskiem jak najdrożej. A co do Gdańska to zwolniliście kierownika od zatrudniania z którym jako jedyną osoba w Gdańsku dało się pogadać i coś załatwić. Jedyny szanował pracowników. Ja uciekłem z forum bo zero logiki i chaos wieczny a na nockach brygadzistą jakiegoś młokosa zrobiliście haha.No i wszędzie faworyzujecie Ukraińców. Polacy się dla was nie liczą.

Mimi
@Kasia

Tak Kasiu dokładnie

@Mimi

OMG wyrazy współczucia ta pani to porażka

Racja,jestem pracownikiem od 13lat,jest coraz gorzej

@Niezadowolony

Hahahah akurat :D Impel tonie w długach, więc na Ever go nie stać.

Kandydatka

Natychmiast trzeba to zgłość do inspekcji pracy.

Kandydatka

Uwaga na ta firme .Nie polecam nikomu (usunięte przez administratora) jeszcze nie zatrunionych osób.Co innego naspotkaniu o prace jest przedstawiane.Następnie podstępem zleca się bez podpisanej umowy prace zagrażające zdrowiu oraz życiu.Porażka.

Pacjentka

Niestety miałam okazję obserwować pracę Pani sprzątającej w Medicover Atrium w stomatologii. Z tego co usłyszałam Pani Natalia ma imię . Bardzo nie miła do pacjentów,uważa się za ważniejsza od lekarza i plotkuje o pacjentach w sposób bardzo nie miły. Nie życzyłaby komuś oczekiwać na wizytę w towarzystwie tej Pani . Mam nadzieję ,że kierownictwo wyciągnie wnioski .

Były Pracownik

Pracowałam w tej firmie kilka lat ale po zmianie Kierownika obiektu która w bezczelny sposób zwolniła Mnie i moje Koleżanki przyjmując pracownice z Ukrainy.!! Kierownik bez żadnych kompetencji..nie wiem czy jeszcze pracuje..firma w porządku.ale źle dobiera ludzi na kierownicze Stanowiska jedynie Pani Aleksandra która jeszcze trzyma to wszystko..we Wrocławiu.. w Renomie ....

Wala

Czy to prawda ze maja zwolnić kierownika w Gdańsku na OBC panią Martę B.

Jarek

Dostaje wypłatę na czas. Jest miła atmosfera i dobrzy ludzie. Jest miła szefowa. Mam prawo nadgodzin oraz sobót. Jestem uważany przez koleżanki i kolegów za najlepszego pracownika który ma bardzo dobre zalety

Nik1974
@Jarek

Bo to prawda.

Jarek

Bardzo dobry pracodawca i bardzo dobrze mi się współpracuje

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA