EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

FORUM GDANSK

Nie polecam tej firmy pracuja tam kordynatorki same ukrainki.Obywatelom Polskim zabiera sie godziny ,nam dawano po 130,150 godzin a ukraincom po 170.Polakow dyskryminuja ukraince nic nie robia a Polacy musza to wtedy nadrabiac.Nie polecam.

nik1974

To dlaczego nikt tego nie zgłasza do Biura na Arkuszowej w Warszawie.Jest taki adres email gdzie się takie rzeczy zgłasza anonimowo tylko trzeba podać obiekt. alert@grupaever.com.pl

@nik1974

Dokładnie, dopóki sie tego gdzies nie zgłosi to nic się nie zadzieje

Never Ever!!!!

Wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie odradzam. Każda praca będzie lepsza niż w ever catering. Przyjmując do pracy obiecują wypłacać nadgodziny, potem te nadgodziny każą odbierać wychodząc wcześniej z pracy (przy okazji nie dając takiej możliwości, bo podobno nie ma ludzi do pracy), a na koniec twierdzą, że człowiek robił te nadgodziny bez ich zgody i że możesz zapomnieć o pieniądzach za swoją pracę, a nawet o tym, że Ci te godziny oddadzą w postaci dnia wolnego. Płacą najniższą krajową , a od jednej osoby wymagają pracy za trzech... wykorzystują ludzi jak tylko się da

@Never Ever!!!!

Dziękuję za szczerą odpowiedź

Shreku

Firma do (usunięte przez administratora) ludzi nie mają zawsze Tychach N nexterze kierowniczki sobie rady nie ddawaja każą robić po 16 12 10 godzin nikt tam nie chce przyjsc do pracy maszyny są popsute części cza czekać firma jest do (usunięte przez administratora)

Cadillac Cleaning
@Shreku

Co do sprzętu, brygadzistki potwierdziły same, że tak że sprzętem jest. Aż dziw że firma Nexteer nie weźmie w leasing nowych maszyn zatrudni ludzi na umowę o pracę i problem z jedną firmą zewnętrzna i porządkiem rozwiązania.

Luminati
@Shreku

Jako, że u w tej pożal się firmie pracowałem mogę podtrzymać wszystko co zostało napisane. Aż dziw że te sieroty z arkuszowej jeszcze brylują na pokładzie tego brandu automotive. O ludziach nie wspominając. Zapewne to ten sam poziom intelektualny brandu automotive jak i cleaning powoduje, że jeszcze rozwodu biznesowego nie wzięli.

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

@były pracownik

Żałosna firma. Od lat tam się nic nie zmienia. Wykorzystywanie ludzi na lewo i prawo... (usunięte przez administratora)

@były pracownik

Kierowniczka p Ela z ever która zarządza na Leroy Merlin w Żorach ma gdzieś ludzi nie szanuje wogole pracowników kto to widział żeby pracownik sam musiał kabinowac środki czystości itd bo kierowniczka p Ela nie ma czasu zamówić i przywieźć olewa swoich pracowników nie interesuje się wogole co tam się dzieje może by mieli tam lepiej gdyby dostali innego kierownika ale najlepiej jak by sobie sami pracę zmienili szkoda tych pracowników że tak są traktowani przez p Ele swoją kierownik szanowna ja się cieszę że zwolnilem się z tamtego (usunięte przez administratora) już dawno

Pracuje na magazynie biedronki w koszalinie juz od dluzszego czasu . Ciekawi mine tylko jedno za kazdym razem kto przyjdzie nowy to mowi take:o Jak fajnie za miesiac bedzie umowa o prace inni ze Po trzech miesiacach Dostana umowe o prace . Juz troche tam pracuje a umowy o prace jeszcze nie mam I podejrzewam ze nie bedzie. Tylko dlaczego na innych obiektach Maja umowy o prace ja nie mowie ze wszyscy Po rozmowach z osobami z innych obiektow Wiem ze tak jest. To prosze mi powiedziec czy te osoby ktore pracuje na biedronce koszalin sa gorsze od innych Bo ja czegos TU nie rozumiem!!!!!!!!!!!!

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w EVER GRUPA na stanowisko pracownik serwisu sprzątającego?

Helena

Heh no ok, ale czy są pytania typu np. dlaczego odeszło się z ostatniej pracy, jakie są oczekiwania od pracodawcy albo cos w stylu czy ma się za cel rozwój i awans w firmie. Takie pytania czy kwestie są poruszane podczas rekrutacji?

Elaaa

Mnie tylko powiedzieli zebym zaczynala od poniedzialku bo ludzi brak i tyle, kazde ręce do pracy potrzebne bo mało komu się chce sprzątać i jeszcze za ninimalną więc się cieszą jak ktoś sie zgłosi jakich procesow rekrutacji wielkich niema

Helena
@Elaaa

Tak szybko? A co z przeszkoleniem albo z wizytą u lekarza medycyny pracy? To się załatwia jak już pracownik ma podpisaną umowę, czy wcale tego nie ma?

Hans
@Helena

Nie ma żadnych badań ani szkoleń dzisiaj przychodzisz dadzą ci jakieś ciuchy i do roboty

Robert

Super obsługa floty oraz panów wydających auto dlamnie wszystko jasne i przejrzyste pomocni byłem zaskoczony polecam fajna firma pracuje i będę pracował jeśli tylko zdrowie pozwoli pozdrawiam

Jeżeli dana osoba jest rekrutowana to chyba informacja o niepełnosprawności i uwarunkowaniu możliwości pracy na konkretnym stanowisku jest niezbędna do właściwej propozycji pracy, tak samo jak lokalizacja. Jeżeli masz z tym problem to nie podawaj żadnych danych. Nikt Cię na pewno do tego nie zmusza. Jak zwykle problematyczni ludzie szukają problemów tam gdzie ich nie ma. Telefonistki...

Były pracownik.

Jestem byłym pracownikiem Ever ,w Azotach (Kędzierzyn - Koźle). Pracowałam na umowę zlecenie,ponad półtora roku.Nigdy nie było na mnie skarg, uwag,ani od kierowniczki p.Ilony,ani pracowników sprzątanych budynków. Dwa tygodnie temu pracowałam w zastępstwie na budynku p.Tamary,gdzie jak powszechnie wiadomo, jest wszechobecny brud i zaniedbanie,co było wielokrotnie zgłaszane p.Ilonie (przez wielu pracowników).Śmiałam wyrazić głośno swoją opinię na temat sprzątania p.Tamary w obecności pań laborantek.Usłyszała to p.Ilona,otrzymałam za to burę,a za chwilę telefon.P.Ilona kazała zabrać mi swoje rzeczy i nie przychodzić do pracy.Zostałam zwolniona! P.Ilona jest osobą despotyczną, nie znosi sprzeciwów,wszyscy muszą się jej podporządkować, jest przekonana tylko o swojej racji,apodyktyczna. Nie polecam pracy pod kierunkiem tej pani.

nik1974

To najwyższy czas aby ją zepchnąc z tego stołka.Chceba tylko chciec.A składaliscie skargi do Biura.Tacy ludzie jak ta Pani absolutnie nie powinni byc na Kierowniczych Stanowiskach bo widać że się do tego absolutnie nie nadają i nie mają do tego powołania.A i jeszcze jej woda sodowa uderzyła widać.Trzeba się poprostu ale to Wszyscyskrzyknąc i złozyc oficjalną skarge do Biura na tą Panią i ewidentnie domagać się jej odwołania z tej funkcji i że jak nie to Cała Załoga nie przyjdzie do pracy.Różne są sposoby.Jak się chce to wszystko się da zrobić.Trzeba tylko Chciec.Samo się przecież to nie zrobi ,a nie narzekać.Trzeba działać po prostu i już.Życze powodzenia.Pozdrawiam Serdecznie.Szczęsliwego Nowego Roku.

Pracownica
@nik1974

To co opowiada ta pani to bujdy. Zawsze jak potrzebowałam coś załatwić czy dostać urlop na już to nigdy nie było problemu. Kierowniczka zawsze szła nam na rękę i nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek podniosła głos na mnie czy na współpracownicę. Niestety jeśli ktoś nie jest wychowany tak jak pani z opini to zawsze będzie źle takiej osobie, innymi pracownikami tez nie potrafiła się dogadać. Wszystko jej przeszkadzało. Niech najpierw zajmie się sobą a później ocenia innych. Nie przypominam sobie żeby rzekoma p.Tamara miała brudno a wiele razy byłam za nią na zastępstwo. Najpierw narzekała że nie daje rady i się zwolniła a potem wróciła jak pies z podkulonym ogonem i p.Ilona spowrotem ją przyjęła. Podburzała koleżanki z pracy i nie mozna było się nawet odezwać bo wszystko komentowała. P. Ilonka to naprawdę bardzo dobra kierowniczka.

Agnieszka
@Były pracownik.

Tak bez żadnego wypowiedzenia Cię zwolnili? Z dnia na dzień? Co takiego oficjalnie powiedzieli jako powód? Chodziło faktycznie o ten komentarz? Często tam zwalniają ludzi?

@Były pracownik.

Tak się zwalnia Tylko w Firmie Ewer. ..Ukrainki są Nietykalne a Polki z dnia na dzień zwalniane... Ale zapominają że Polki są u siebie w Polsce i tak się skluca ludzi..Czy takie zachowanie pracodawcy może być tolerowane. .....

Polka

To prawda Ukrainki traktowane są dużo lepiej od Polek.Czuję się jak bym pracowała w ukraińskiej firmie. Owszem pracują 12 godz ,a z tego pracy może 6 godzina pracy ,godzina przerwy.Wypłata łatwo policzyć 16.70 na godz.grubo ponad 4500tys co godzina przerwa

Aldona

Czy są opóźnienia w wypłacie dla pracowników zlecenia? 10.03 godzina 20 a przelewów dalej nie ma...

Aldona

Podobno przelewy były od rana wczoraj wysyłane. Tylko dziwe bo na koncie dalej nie ma. Pierwszy raz mam taką sytuację. Jestem z Krakowa. A na konto enova nie da się zalogować..ciągle błąd z hasłem.

Kołobrzeg Patryk
@Aldona

Nie wiem ja robię od 9 lutego i miałem 122 godziny na zlecenie a ani grosza nie dostałem na konto a 3 osoby z ukrainy dostaly i 1 polak a ja nie to ja już nie wiem co robić mam a leki i rachunki same się nie opłaca.

Nik1974
@Kołobrzeg Patryk

To trzeba zgłosic to do Biura.Gdzieś musi tkwić przyczyna.Albo Kierownik Obiektu za póżno dostarczył do Biura liste z godzinami albo mógł wogule nie dostarczyC bo poprostu zapomniała.

Hh
@Aldona

Pieniądze są zawsze na czas Umowa zlecenie do 10-tego Umowa o pracę do końca miesiąca Też miałem przypadek że nie miałem Ale to była wina banku A w zasadzie zamiast w necie firmę oskarżać weź się za pracę zegnam

Bajka

Ma ktoś adres e-mail do siedziby firmy? Ile jest na umowę zlecenie za godzinę pracy?

A
@Bajka

Zarobki w tej firmie to najniższa krajowa, zarówno na umowie o pracę jak i na zleceniu.

Agnieszka
@A

Co z premiami, są tutaj jakieś? Albo może jakieś benefity pozapłacowe firma oferuje żeby pracownik czuł się bardziej doceniony?

Biały
@Bajka

22.80 brutto

Artek
@Agnieszka

Premii brak. Możesz być najlepsza i chwalona przez wszystkich ale na koniec i tak weźmiesz marną najniższą krajową tak jak ten, co cały dzień nic nie robi siedzi na papierosie albo robi byle jak byle by było. Szara rzeczywistość

Hh
@A

Tutaj się mylisz zarobki. Na umowę zlecenie zawsze są wyższe Niż na umowę o pracę Tu najniższą krajowa A w przypadku zlecenia trochę wiecej

Pracownicy

Firma była przez miesiąc na Szpitalu w Tarnowskich Górach, pracownicy bardzo zadowoleni, Pani Kierownik z prawdziwego zdarzenia, wyrozumiała, ludzka. Środki czystosci na wysokim poziomie. Niestety z przyczyn niezależnych wrocila stara firma i stary system pracy nie do zaakceptowania przez pracowników.

Procownik

I tu się mylisz. Wszyscy byli zadowolenie. niestety poprzednia firma nie potrafiła odejść bez nieczystej gry.

Misiek
@Procownik

To prawda Szkoda tylko że niema w każdym szpitalu firmy every A o tej firmie poprzedniej wiem coś niestety miałem doczynienia z tą firmą (Impel) nie polecam

Waleria

mam pytanie dotyczące odzieży roboczej czy na start firma Ever daje pracownikom wyposażenie ? tz obuwie ,spodnie koszulki ? czy dla pań też są spodnie i przede wszystkim co ile miesięcy należy się podkoszulek bo w jednym przez rok chodzić to koszulka jak onuca wygląda..

Jola
@Waleria

Kochana dostajesz 1 maks 2 podkoszulki na obiekt i łazisz w nich aż firma lub ty nie odejdziecie z obiektu. Chciałaby dusza do raju po kilka ubrań zmieniac hhaha. Ja dostałam 1 podkoszulek i tyle do widzenia. W zimnych obiektach masz dodatkowo tzw polary i tyle. Buty spodnie sama ogarniaj

akamod

Przeglądam wasze opinie i nie rozumiem pewnej kwestii narzekacie że firma nie wypłaca w terminie wypłat a jednocześnie chwalicie i tęsknicie. O co tu chodzi ? Jeśli opisujecie państwo pod wpływam emocji to weżcie pod uwagę fakt że inna osoba opiera się na tych opiniach chcąc zacząć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Sabina

Najgorsza firma z jaką miałam styczność. (usunięte przez administratora). Ta pseudo kierowniczka Ilona to pożal się Boże. Przecież ona nie ma pojęcia do zarządzania ludźmi. TOKSYK

@Sabina

A zgłaszał to ktos do Biura.Takie rzeczy trzeba zgłaszać a nie siedziec cicho jak mysz pod miotłą.Czesto ludzie sami dają przyzwolenie na takie zachowanie ze strony pseudokierowników bo nie ma reakcji z ich Strony na takie zachowanie chociazby zgłoszenie do Biura.

Mala

Witam czy pracownicy pracujący w tej firmie powyżej 30rż mają drugie nieopodatkowane przelewy?pierw najniższą krajowa później reszta powyżej 140godzin

Gdzie ?

Doris

Nie polecam pracy w tej firmie. W ogłoszeniach o pracę zamiast "odporność na stres" powinna być informacja " odporność na głupotę przełożonych". Wtedy ludzie wiedzieliby na co się piszą.

@Doris

Czyli Doris nie wiedziałaś na co się piszesz ? Czego nie wiedziałaś?

Czytam ze zrozumieniem, a w zasadzie próbuję zrozumieć. Dajesz negatywną opinie ale nie argumentujesz tego w żaden sposób. Nie masz nic konkretnego?

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA