EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Kołobrzeg Patryk

Ja też nie mam a cała resztą ekipy dostała na konto i też nie wiem co robić.

nik1974

Na zleceniówce są wypłaty zawsze10 dnia miesiąca.

Zorro

Rekrutacja dwuetapowa.Najpierw przesłuchanie z udziałem jakiejś Ukrainki oraz kobiety z HR.Pytań rekrutacyjnych cała masa.Jedna zadaje pytania i notuje odpowiedzi a druga w tym samym czasie robi swoje notatki.Spotkanie miałem na 13 ale musiałem czekać dodatkowe 37 minut aż skończą z kandydatem przede mną.Wynagrodzenie tajne,praca w zupełnie innym miejscu niż rozmowa,na początku śmieciówka.Na odpowiedź czekać trzeba dwa tygodnie .W przypadku pozytywnego rozpatrzenia czeka Cię rozmowa ze starą którą jest Pani Prezes i tutaj dalsza seria pytań .Według mnie firma nie warta uwagi

Pytam

Wszyscy za wami tęsknimy chcemy byście wrócili do nas bo wiemy że będziecie się odwoływać najlepiej jakbyście zrobili to do miesiąca czasu niechcemy u siebie tamtej firmy która teraz jest wy macie wszystko lepsze mopy środki czystości wózki kierownictwo dyrektorke super mam nadzieję że wrócicie wszyscy czekamy bo teraz jest chaos zamęt nikt ich niechce nawet oddziałowe mówią że wasza firma.lepsza !!!

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Pytam

Nie wiecie czy firma kochana Ever wróci na szpital 3 Tarnowskie Góry chcemy ją spowrotem ❤️❤️❤️❤️❤️

Patryk30

Czy jest możliwość dostania wypłaty szybciej na umowe zlecenie z góry dziękuję.

Patryka30
@Patryk30

Aha i brak podpowiedzi z góry dziękuję a chciałem się zapytać o umowę bo pracuję miesiąc 2 teraz i nic nie wiadomo a w czwartek jest inspekcji z sanepidu i to samo cała reszta pracowników z góry dziękuję.

XDXD

(usunięte przez administratora)nie pracuję już w tej firmie od ponad miesiąca a ta durna kierowniczka wraz z pseudo pośrednictwem nie zamknęli zlecenia po mimo że grubo nie pracuje ponad miesiąc czacie bazę dramat dramat dramat i jeszcze raz dramat wręcz porażka ever jak i sama pani kierownik Ilona tragedia jeszcze łaskę robią że zamkną zlecenie to jest ich psim obowiązkiem Dobrze że z tej pracy na Franowo galeria zrezygnowałam bo nie wytrzymała bym z tą jedzą kierowniczką Ilona i jej obstawą xD nic tylko powstaje się śmiać macie szczęście że nie musiałam się fatygować na Franowo i zlecenie jakimś cudem w końcu zamknięte sama pani kierownik powinna się brać do pracy pani Ilona bo do pracy to ma dwie lewe tylko rozkazywać umie żmija podła ludzie nie zatrudniające się na Franowo galeria Poznań nie polecam

Edi
@XDXD

pracujesz ponad miesiąc a grubo ponad miesiąc nie pracujesz ..czaisz bazę o co co chodzi bo ja nie czaje zastanów się o co Ci chodzi ..

Dorota

PRACOWNIK PRALNI, obsługa stołu prasowalniczego, niedawno trwała rekrutacja na to stanowisko. Może ktoś był na rozmowie i jest w stanie przedstawić warunki jakie oferują? Jakie wynagrodzenie na tym stanowisku? Rodzaj umowy? Jest jakiś okres próbny? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Arczik

Lecą hejty po Everze A ja powiem Wam tu szczerze Mam opinie całkiem inną Nie tak jak Wy chłodną zimną. Ever to jest super miejsce Dla tej pracy moje serce. Wszystkie panie kierowniczki Ja pozdrawiam i sie kłaniam Brygadzistkom zaś dziękuję Bo zarządzają z rozumem. Gdy popsuła się maszyna To mail poszedł, to nie kpina Za dwa dni Warszawa Nową przysyła. Gdy brakuje mydła i ręczników Albo worków do śmietników Brygadzista raz w trymiga To załatwia. Wszystko śmiga. Płace może niskie mamy Ale nie narzekamy. 2700zł mam na rękę Piszę wierszyk ten w podziękę. Kasa na czas wypłacona. Zadowolona córka, żona. My się biedy nie boimy Bo w Everze robimy Gdy ktoś spyta co ja robię Powiem Ever chwalę sobie. Z pozdrowieniami i podziękowaniami dla całej Ekipy Ever Grupa od wiernego pracownika.

CamoClining

Ściema na obiekcie Nexteer Tychy. Brygadzistki, młode siksy w kwestii prowadzenia biznesu, nie mające wogóle pojęcia o ekonomii i generowaniu zysku, mamią przez tel oferta pracy na warunkach nazwijmy nienajgorszych, (umowa o pracę itp.) po czym na miejscu zmieniają zdanie 360 stopni i mówią że tak naprawdę nie ma żadnej oferty, śmiejąc się głupkowato i szyderczo przy tym.. Jedyne co są w stanie zapewnić że, "spytają" kierowniczki regionu p.Jowit czy coś jest. Przy czym sama owa kierowniczka kierowała Mnie do tych niby brygadzistki twierdząc że praca jest. Także ta firma to jeden wielki cyrk cleaning na wariackich papierach co potrzebują pracownika co jest nieświadomy, że partycypuje przy kosztach zatrudnienia odpowiednio 2100 i 3100pln. Reasumując, firma która miejscami zarządzana jest przez jednostki z iloczynem inteligencji.

Biki285

Umowa zlecenie kiedy można spodziewać się wynagrodzenia ?

xxx

10 kazdego miesiąca

xxx

dziś

@Biki285

Ci co są zatrudnieni na umowe zlecenie to wypłate mają zawsze 10 go dnia miesiąca tak jak i dodatkowe nadgodziny są tez tego dnia wypłacane.

@xxx

Tak

@xxx

Tak

ewentualny pracownik

O a ja czytałem inne opinie na temat tej Pani. Możesz coś więcej napisać?

Daria

Co wy piszecie ta firma jest najlepsza bardzo polecam ja Pracuję prawie 4 lata i nie narzekam i umowa tez jest ok .

@Daria

Bo jest najlepsza firma polecam

Daria

Słuchaj ja nie jestem sprzedawczykiem i przestań człowieku wypisywać na ta firmę bo i tak nic nie zdziałasz pewnie nie możesz przeżyć ze cie zwolnili a teraz się mścisz !!!!!

@Daria

Mnie nie zwolnili tylko sie sam zwolniłem z tej pato firmy hahaha a druga kwestia jest taka ze wszedłem ci na ambicje ? No zapomnialem ze ty nie masz ambicji bo tak naprawde nadajesz sie do sprzątania tylko i pewnie włażenia w (usunięte przez administratora) kierownictwu a oni takich jak ty i tak mają za nic, bo tam liczy sie tylko jak kogos wykorzystac za najniższą krajową lecz tobie to odpowiada pzdr.

@Daria

A druga kwestia to ty pewnie jestes jedną z tych które mają przywileje u kierownictwa a i tak ludzie sami niezle opisali tą firme wiec opinie mówia same za siebie idz tam liż tylek kierownictwu bo na tyle cie tylko stac i nie masz tam zadnego zdania.

@Daria

Weź tej firmy nie oceniaj ze polecasz bo to klamstwo a sprzedawczykiem jestes bo komentujesz ze polecasz to ciekawe skoro wiekszosc ludzi tutaj ma negatywyną opinie na temat tej firmy a ty wprost klamiesz ? A ty kim jestes ? Bo ja mam ambicje a ty ich nie posiadasz skoro polecasz pewnie duzo sie tam nie napracujesz i w dodatku wchodzisz kierownictwu w tylek, ludzie musza ciezko pracowac w odróżnieniu od ciebie tylko sie nie poplacz ze ktos nazwal cie sprzedawczykiem.

@PL

To już są pomówienia z Twojej Strony.Nie możesz tak nazywać osoby sprzedawczykiem której nawet nie znasz.Po prostu ta osoba tylko wyraża Swoje opinie.Ty możesz mieć akurat złe wspomnienia z tej firmy i masz prawo miec jeżeli naprawde Ciebie cos niemiłego i przykrego doświadczyłes w tej firmie i masz prawo wyrażać negatywne opinie ale nie obrażaj innych osób bo to nie na tym polega.Każdy ma prawo do wyrażania Swoich Opini i trzeba to uszanować.Pozdrawiam.

Enei

Żale o zamiatanie bez dmuchawy składaj do Warszawskiego ratusza ekologia zakaz używania spalinowych

nik1974

Witam Serdecznie Po Świętach.Ja w Ever Grupa pracuje już ponad trzy lata od 18 czerwca 2019 roku i jestem z pracy bardzo zadowolony.Pensja zawsze na czas są dodatki za nadgodziny i weekendy jesli się trafią.Zwracają zawsze za leki wizyty lekarskie.A że zarobki nie są rewelacyjne to wiadomo zależy od stanowiska jakie się zajmuje.Trudno by Personel Sewrwisu Sprzątającego zarabiał takie pieniądze jak np dyrektor czy Menadzer .Każda wysokość zarobków jest adwekandna do zajmowanego stanowiska i wykonywanych powierzonych obowiązków.Wiadomo że jak ktos jest sumienny Bardzo dobrze się stara nie spóznia się notorycznie nie chodzi na zwolnienia czy nie ma nawałek to potrafią docenić .Jak to się mówi trzeba się cieszyć tym co się ma bo są tacy co nawet i tego nie mają.Takie jest Moje zdanie na ten temat.Życze Wszystkim Szczęsliwego Nowego Roku.Pozdrawiam Serdecznie i przedewszystkim dużo zdrowia w Nowym Roku.

@nik1974

Bardzo cieszymy się, że dobrze się Panu u nas pracuje. Szczęśliwego Nowego Roku!

@nik1974

Zwracają za leki i wizyty lekarskie?? Na jakich zasadach można wiedzieć

Nik1974
@6767

Tak zwracają jak najbardziej.Jak masz wizyte musisz poprostu poprosic lekarza o wystawienie faktury a odnosnie leków to tez fakture i skan recepty a następnie musisz się zgłosic do kierownika by Ci dał wniosek do wypełnienia o zwrot .Do tego wniosku załączasz fakture i następnie dajesz kierownikowi by to zawiózł do Biura albo możesz wysłać pocztą.Pamiętaj by zawsze dostarczyc wniosek najlepiej do 10 dnia miesiąca to wtedy pod koniec miesiąca dostaniesz zwrot za leczenie.Ja zawsze z tego korzystam.Zwracali mi za wizyty lekarskie za leki za wizyty u dentysty.Pozdrawiam Serdecznie.

Sprawa istotnej wagi. W chwilach emocji piszemy różne teksty o innych i na temat innych. Szanując siebie nie traćmy szacunku do innych W obliczu krzywdzących opini i hejtu na LIDERA KOORDYNATORA NA AWF -WARSZAWA ZGLASZAM PROFESJONALIZM.STYL.KLASA KULTURA OSOBISTA EMPATIA.WRAZLIWOSC NA LOSY POODPIECZNEGO TRUDY DUZEGO KALIBRU UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z LUDŹMI NIEPELNOSPRAWNYMI P.BEATO SZACUN.TAK TRZYMAC

Pracowniku, dziękujemy za tę opinię. Również dostrzegamy ten hejt i cieszymy się na pozytywne słowa. Właśnie między innymi dlatego staramy się każdą skargę weryfikować, aby nie stawiać pracownikom zarzutów bez pokrycia.

@EVER GRUPA

Hejt a negatywne opinie, to 2 różne pojęcia. Ja również pracowałam na AWF i czułam się niekomfortowo w relacji pracownik zwierzchnik z tą konkretną panią. Moja ocena w skali od 0 do 5 wynosi 1. Czy to hejt? No nie. W zasadzie jedyne co mnie tam trzymało po pierszych przykrych doświadczeniach to osoba pana Roberta, kierownika obiektu, którego pracę w skali od 0 do 5 oceniam na 10, a także moi najbliżsi współpracownicy Konrad, Asia, Ania, Dorota... Również sama uczelnia i piękny, zielony teren, na którym się znajduje, dodawały mi energii do pracy tam. Nie będę tu pisać szczegółowo o relacji służbowej z tą panią. Było, minęło. Ale byłam świadkiem, jak niestosownie, bezczelnie odnosiła się do dwojga pracowników z Ukrainy (A i D), A przez nią kilka razy płakała, D - jak to facet, miał bardziej stalowe nerwy. Obydwoje stamtąd odeszli zanim ja przeszłam służbowo na inny obiekt. I czy mój wpis o moich odczuciach, szanowna osobo z biura, jeste hejtem? Nie jest. Dodam na koniec, że mimo wszystko chciałam ostatnio wrócić na AWF po przeczytaniu ogłoszenia na olx o wolnych stanowiskach, ze względu właśnie na moich najbliższych współpracowników, na Asię, osobę niepełnosprawną, która codziennie się do mnie przytulała, kochaną, wrażliwą osobę, do Konrada, z którym przez cały mój okres pracy na AWFie stanowiliśmy 2-osobowy zespół, do Ani P... Do atmosfery uczelni i pięknego terenu przy lesie bielańskim. Niestety, nie wyszło.

@Karina

Pani Karino, nie traktujemy wszystkich opinii jako hejt, ale po rozmowach z pracownikami oraz anonimowych ankietach na obiekcie, nie stwierdziliśmy żadnych uchybień w nadzorze. Zapewne stąd odzew pracowników w obronie Pani koordynator oraz nasze stanowisko w tej sprawie. Przykro nam, że nie udało się Pani wrócić,

@EVER GRUPA

A mogę się dowiedzieć czemu moja opinia znikła? Nie naruszała ona standardów portalu, nie było przekleństw, nazwisk...?

@EVER GRUPA

Czy skarga pisemna kierowana bezpośrednio do Prezesa danej Spółki również jest tak wnikliwie weryfikowana i kontrolowana audytem zewnętrznym i anonimowymi ankietami?

@Karina

Pytanie nieaktualne. Mój wpis pojawił się ponownie.

@EVER GRUPA

Jeżeli jesteście tacy uczciwi to może zainteresujecie się moją sprawą. Obiekt Toruń neuca. Okropnie (usunięte przez administratora) zastraszanie nieuczciwość. Rządam rekopensaty szefowej Karoliny za takie potraktowanie jeśli nie spotkamy się w sądzie. Mam dowody nagrania.

@Karina

Praca w tej firmie to porażka. Wyzwiska poniżanie (usunięte przez administratora) Atmosfera okropna.

@Karina

Oni tak robią. Usuwają jak im nie wygodne wypowiedzi. Pozamiatane i nie ma problemu. Można znów (usunięte przez administratora) ludzi i się na nich dorabiać. (usunięte przez administratora) poniżanie dyskryminacja.

Wezyr

Tak jak piszesz zgadzam się w pełni. Mam tylko 1 problem, ktoś użyl mojego telefonu i użył w sposób nie autoryzowany , pościągał numery telefonu. I nie mogę wrócic po sporym okresie choroby. Szkoda pod kierownictwem Pani Beaty dobrze mi się pracowało. Rekrutacja nie odpisuje . Po proste smutne.

Ela
@Wezyr

Pracownik nic ich nie obchodzi.Jak sobie znajdzie obiekt to dobrze jak nie to trudno .

@Ela

Większość widzę że są z innej epoki gdzie czy się pracuje czy się leży 2000 się należy. Lenie i obiboki, łatwo krutykować Ever ale jak pracowałem u nich było bardzo dobrze i nie narzekam. Wystarczy sumiennie dokładnie sprzątać a nie siedzieć 4 godziny i iść do domu, albo worki 120 wkładać w kosz 60 litrowy albo inne ekscesy.

Iwona
@Wezyr

w tym momencie sugerujesz brak narzędzi do pracy w kontekście tych worków? I chyba gdyby ktoś przez 4 h nic nie robił to raczej od razu by do zwolnienia doszło, więc chyba aż tak skrajnie to ludzie tu nie robili?

@Iwona

Nie. Ktoś wykonywał na odwal się. I ta osoba robiła tylko nadgodziny. Później i tak wyleciała.

@Iwona

Tak robiły dwie Ukrainki na jednym z obiektów medycznych od razu wyleciały.

Ela
@Karina

Zgadzam się z panią to nie jest hej to jest najprawdziwsza prawda o tej firmie.

@Biedronka

Święta prawda o firmie pani karino pracowałam na obiekcie galerii Franowo Poznań tragedia

Izabela
@EVER GRUPA

Dokładnie tak kiedyś to dbali o pracowników i były pieniądze na święta ,a teraz udają biedna firmę ,zresztą o czym mówić jak brakuje środków czystości a maszyny są w opłakanym stanie bo na wszystkim oszczędzają.Zero docenienia długoletnich pracowników i jakiejś motywacji.Naprawde firma 10 lat temu a teraz to niebo a ziemia.

HB
@Biedronka

Ta psedokierowniczka Karolina juz straciła dwa obiekty w Toruniu, ale przecież nie ma ludzi niezastąpionych. Karma wraca, tylu dobrych ludzi pracowało, oby góra wkońcu sie tym zajęła i zobaczyła jak ona ludzi traktuje, Nie polecam pracy w Ever!

Pracuję w firmie Ever i mam złe zdanie o naszej kierownice Ilonie z azot traktuje ludzi bardzo źle. Są skargi na P. Tamare z saleczaku bo nie sprzata gdy zwróciłam uwagę zostałam zwolniona za prawde p. Ilona nic z tym nie robi. Kto tam idzie na zastepstwo musi szorowac łaźnie bo P. Tamar zamiast sprzatac czyta ksiażki a na budynku jest (usunięte przez administratora) wszedzie

@Kasia

Zgadzam się z tą opinią,bo sama tego doświadczyłam.

@Kasia

Dzień dobry, Pani Kasiu, nasz dział audytu otrzymał informację. Pozdrawiamy.

Mariusz

Jeżeli ktokolwiek chciałby się dowiedzieć się na temat negatywnych aspektów pracy w tej firmie chętnie udzielę wszelkich informacji 31.12.22 zakończyłem tam pracę i się głęboko zastanawiam nad poinformowaniem pip o nieprawidłościach w tej firmie i nad wystąpieniem na drogę prawną z powództwa cywilnego. Kontakt mariusz2012@poczta.onet.pl

Dorota

Trochę ogólnie piszecie w wątku o tym wynagrodzeniu. Jest mi w stanie ktoś konkretnie powiedzieć ile jestem w stanie zarobić jako osoba sprzątająca? Rejestrują na umowę o pracę?

Bozena
@Dorota

Masz umowe o prace jak masz grupe, chyba ze sie dogadasz jakos z kierownictwem i bez grupy będziesz mieć uop. Tak to zleceniówka najczęściej. Zarobki najniższe w kraju. Od stycznia podwyżka najniższej krajowej ma być. Wyplata ostatniego dnia miesiąca, zleceniowka 10. Dnia. Podobno w innych firmach mają inne stawki ale nie wiem. No kokosow nie zarobisz

Tola
@Bozena

firmy sprzątające mają najniższą krajową ,,

kicia

NAJNIŻSZA KRAJOWA ,przy umowie o prace przy zleceniu ok 14 zł na godz

Iwona
@Bozena

Cześć, piszesz że da się dogadać, bez grupy na uop? a jest jakaś porada w razie czego jak? jakiś konkrety staż pracy trzeba odbyć?

Mariusz

Najniższa krajowa

Beata

Czy we Wrocławiu i nadał pracuje taka niekompetentna i kłamliwa menedżerka Beata? i czy nadal ploty są najcenniejsze dla taki firmy? najważniejsze żeby oszukać pracownika. Musicie zmienić podejście do zwykłych pracowników i bardziej przeszkolić kierownictwo!!!!!!

Pracownica

Chciałabym podziekowac Pani kierownik Marcie B. z Gdańska za zaangozowanie i wyrozumiałosc dla pracowników oraz zyczyc jej Wesołych Świat

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA