Opinie o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Belma Accesoriess Systems. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma Accesoriess Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

prowadnica

Nie polepszyło się, ale nasi "koledzy" ze wschodu nie znają jeszcze tej strony, żeby się pożalić,że mają za mało godzin już i nie mogą zarobić tak jak na początku.Nas i tak nikt nie słucha, podziały jak były tak są, nawet jak są lekko zatarte to wiadomo,przynajmniej na naszym dziale, kto jest ze strony lewej,a kto prawej i od kogo.Dobrych pracowników już dawno nie ma.Zostali tacy, którym ciężko z dnia na dzień zrezygnować,bo mają jakieś zobowiązania albo rodziny na utrzymaniu.Trzyma się tylko przydupasów,bo uprzejmie doniosą kto jest zły i niedobry(nawet na psy,była taka historia z jednym chłopakiem).Cały czas trzeba robić poprawki,bo taka jest jakość,a w magazynie(pks) zimno i ciemno,zamiast innowacyjności i poprawy,cały czas to samo,góra swoje,a ludzie na dole swoje,u góry słupki i wykresy muszą się zgadzać,na dole ludzie zarządzający(m.in.na za drogą) zatrzymali się w zeszłej epoce i wykorzystują ludzi.Mobing,już od porannego zebrania,z dnia na dzień coraz większy i "ogry" muszą robić,a jak się nie podoba to do bruku.Zresztą widać co się dzieje po ogłoszeniach o prace jakie ciągle się powtarzają i po przemiale ludzi jaki jest od dłuższego czasu.Ci lepsi jak mogli to odeszli,a teraz trzeba się męczyć współpracując z tym co jest,a w zasadzie często poprawiać robotę za nich.

co tak ucichło aż tak się polepszyło że nikt nie narzeka

pracuś

powoli Ukraińcy nie chcą pracować bo jest za mało godzin brakuje pracy dla normalnie zatrudnionych, ważne że się zgadzają cyferki tabelki wykresy procenty na tym to się znają ale nad resztą można długo dyskutować bo papier wszystko przyjmie a zresztą jak ktoś zna 5S, Kaizen, Lean management no i Darek S. uzdrowiciel na każdym dziale we firmie.

olo

Powiem tak mobing mobing i jeszcze raz mobing pod podszewką usprawnienia produkcji i wiekszej wydajnosci stosuje sie mobing na ludziach "dlaczego tak malo prosze Pana 5 min i 33sek. to za duzo powinno byc 5 mial pan w tym momencie przerwe na wytarcie potu to niedopuszczalne firma generuje takie wielke zyski po co tak upodlac ludzi swietnych fachowcow nie pijakow spod budki z piwem zwolnienia nagany stoisz zonk ostrzezenie zlapia cie jeszcze raz nagana potem out brawo panie KLON na szczescie nie jestescie jedyna firma na rynku wiec bramy szeroko otwarte zreszta i tak niedlugo panie Klon trzeba bedzie liznac troche ukrainskiego bo tylko oni wam zostana ...ale coz to jest biznes lepiej sie ukrainskiego uczyc niz z polakiem sie porozumiec...Pozdrawiam...

Spawacz

wiadomo pierwsze co to dane osobowe później pytania na temat co oczekuję od zakładu ile bym chciał zarabiać itd obietnice obietnice obietnice a w praktyce zupełnie co innego.......

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Handlowiec (usługi telekomunikacyjne)
MRS Telecom Sp. z o.o.
geniu

powiem tylko tyle że pracuję tam kilka lat i wiem jedno ta firma stała się jednym wielkim syfem a to dzięki tym na wyższych stanowiskach ludziom bez mózgu którzy w ogóle nie pytają ludzi z produkcji o to co by tu zmienić i nie szanują ich zdania i pomysłu

nowy

Ha ha Meller dobrze wykonuje zadania Klona on powinien być tym dyrektorem ale prawda jest że dwulicowy z niego drań tak jak zresztą inni. Przydupas nowy kierownik ktury nie podejmuje sam decyzji bo nie umie tylko inni muszą to robić. Klon ponownie źle wybrał ten niech spada na malarnie tam może by sobie poradził. Bo tu mają przywileje taki Gaca ktury nic nie robi..... ten z tatuażami jeszcze gorszy. Jak nie potrafili wybrać osoby wewnątrz trzeba było dużej wybierać zewnątrz kogoś kto nie ma znajomości a nie jedna klika Meller, Należyty i Klon i nie wspomnę o pozostałych dwulicowych ludziach. Porażka

maks

Dział działowi nie równy ale prawdą jest zę jest kilka dwulicowych osób ktore niszcza atmosfere w firme ..... Arek M i jego przydupas nowy kierownik montażu Łukasz N, Zb S. Kasa przyzwoita jak zrobisz tonę nadgodzin ale ile można tych nadgodzin robić ???

geniu

kierownikiem montażu powinna być osoba z zewnątrz tak jak kiedyś był pewien kierownik ale sam uciekł był bardzo spoko nie czepiał się byle praca była wykonana na czas ale nie dogadywał sie z tymi nad nim bo miał własne zdanie a teraz wzieli sobie kolesia który moim zdanie to jak mu zagrają tak zatańczy. a tak pozatym jest tam jedna osoba która rządzi sią na każdym dziale a jest kierownikiem b.. narobił sobie przez to wrogów

pozytyw

o....dupska,kopanie dolków..,"życie" za ciebie itp.to codzienność w tym zakładzie i to zniechęca (co niektórzy nie zostają z tego powodu na dłużej)

Zależy na jaki dział idziesz. Ale zarobki około 2000 zł to nie problem tutaj z premią i nadgodzinami. W takim normalnym miesiącu bez nadgodzin +- 1800. Tylko naprawdę to co piszą ludzie to niestety prawda. Praca j=nie jest zła ale atmosfera tragiczna.

aplikacja

Napisze ktos szczerze jak to wyglada z zarobkami ? Ile daja najmniej nowym pracownikom ? Idzie 2000 zarobic z premia ikilkoma nadgodzinami ?

robol

otoz to..moze nic innego nie potrafia robic

robol

ha..ha..ha a to dobre"..wszystko czego..potrzeba"-chyba tylko wlazidupom itp. latwo-choc zalezy od kogo sie jest a kiepsko zarabiaja niektorzy,pracuje sie bo trzeba a robota obleci za to ludzie to porazka,czyli i tak dzien zjeb..wiekszosc to (usunięte przez administratora) chyba bez wlasnego zycia

R

Do majster Zamiast wylewać swoje żale na forum idź do biura i postaw sprawę jasno ale zapewne nie pójdziesz bo jesteś zesrany ze strachu więc siedz cicho i pracuj ;) Ja odszedlem i nie żałuje ,to co tam sie dzieje to cyrk .Ludzie tak fałszywi tak zakłamani że jak mysle o tej firmie to mi się chce ..... no własnie .

Golnaka

o jest nowy kierownik montażu ,widać że nim żądzą bo nie wie jak ma swoją prace wykonywać

majster

kilka miesięcy temu pracowałem w tej firmie i szczerze?bardzo sie ciesze że odeszłem bo teraz mam 10razy lepszo płatną prace a nie że zasówałem tam za 15ł godz przez tyle lat podwyszka 50gr wogule co jes grane w tej firmie jaja jakies są robione

@majster

15zł? szlak mnie trafia bo ja tez pracuje kilka ladnych lat i daleko mi do takiej stawki!wiem ze inni maja o wiele wyzsze,nawet nowi- wiec cos tu nie tak jest!!!DYREKCJO o co kaman,,,ludzi niedoceniacie!?

Puchatek

Oj nie ładnie miodzie

miodek

Puchatku w każdej chwili mogę na kopać ci do dupsk@ podaj tylko miejsce i godzinę

puchatek

ty miodek jaki to inteligenty jestes,pewnie w belmie jestes (usunięte przez administratora) włazik co

Miodek

Słownik ortograficzny oddam w ręce człowieka który używa Nick montazzz :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Belma Accesoriess Systems - Białe Błota

• Jak się pracuje w Belma Accesoriess Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Belma Accesoriess Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma Accesoriess Systems?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma Accesoriess Systems?

Kandydaci do pracy w Belma Accesoriess Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma Accesoriess Systems