Opinie o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Belma Accesoriess Systems. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma Accesoriess Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

montazzz

w tym zakładzie to coraz gorzej się dzieje zero szacunków do pracowników którzy pracują tam kilka lat i co z tego mają tyle brutto co swiężaki przyjęte którzy niewiedzą co gdzie jest ,wezscie cos zrubcie,jak pracowniki beda lepiej mieli płacone to bedą lepiej pracowac a tak miec wyjb...

jaka jest struktura spawalni ? kto podlega pod kogo ?

@Gość

Prościej będzie się umówić na rozmowę z kadrowa a nie jakieś plotki na necie czytać jedne są prawdziwe a jedne to kupa bredni

siemens murzynek

nie ma co ublizac bo kierownikowi z 586 bo to na nim nic nie robi ,kierownik nie rozumie ze nie którzy mają swoje życie ,dzieci obowiązki itd nie samą pracą człowiek żyje ... tyle ludzie i dobrych pracownków pouciekało wyłącznie z winy Z.S ale to i tak nie dotrze do tego pANA!!! chcemy innego kierownika , nasz po prostu stosuje mobbing niech ktos w koncu ktos zajrzy na 586 i zapyta sie opinii pracowników jak u nas jest , niech ktos nas wysłucha przecież my tez mamy prawo miec swoje zdanie!!! w innym porządnym zakladzie bez układów juz dawno nie mógłby kierować ludzmi !!! pozdrawiam i życze wytrwałości bo jak si enie pdooba to najlepiej powiedziec że moze odejsc ale z dnai na dzien nie da sie rzucić pracy jak sie ma rodzine ale jak ktos mieszka sam bez nikogo to pewnych spraw nie zrozumie

gosc
@siemens murzynek

dla mnie

xxxx

z rekrutacji wewnetrznej,bo jakby dyrektor smial dopuscic kogos zewnatrz.trzeba miec wszystko pod kontrola.zreszta dwaj poprzedni to jego ludzie byli.

Spawacz

wiadomo pierwsze co to dane osobowe później pytania na temat co oczekuję od zakładu ile bym chciał zarabiać itd obietnice obietnice obietnice a w praktyce zupełnie co innego.......

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Handlowiec (usługi telekomunikacyjne)
MRS Telecom Sp. z o.o.
GOŚĆ

Mogę prosić o jakieś info w sprawie spawalni? szukają kierownika. każda informacja cenna

@GOŚĆ

dla ciebie czy dla kogoś z firmy bas

Basta

Ponoć ma być ktoś z rekrutacji wewnetrznej bo dyro z kimś ma rozmowy

as

Kilka lat temu pracowalem na montazu i kierownikiem byl taki koles, ktory dawal rade. Slyszalem, ze jak odszedl to potem byla juz tylko nedza. Moze teraz bedzie lepiej. Trzymam kciuki za montaz.

pracownik 1

pamiętajcie,w tej firmie nie znacie dnia ani godziny nie ważne ile pracujesz i ile wiesz

inox

no chyba on nie będzie kierownikiem na wszystkich sie tak patrzy dziwnie,nie waidomo o co kaman

herkules

z tego co mi wiadomo to niema jeszcze kierowniczka tylko jest zastępca dziwny jakis chodzi cały czas jakiś nie zadowolony

basta

Macie już nowego kierownika montażu ?

cnc

hehe no zgadzam się mało powiedziane że nie doceniają poprostu mają wyjeb... na pracowników trzeba wchodzic nie którym dobrze w (usunięte przez administratora) eby byc troche docenionym pracownikiem a juz nie powiem każdy jak sobie (usunięte przez administratora) obrabia a za chwile jakby niby nic w (usunięte przez administratora) sobie nawzajem wchodzą tylko wspułczóc niektórym

stonoga

to jakaś maskara się dzieje!!!nowym pracownikom dają tyle samo pensji co tym co pracują tyle lat ,czy to normalne?kompletnie nie doceniają pracowników dają marne grosze a premie gdzie nie gdzie to wstyt

no i po podwyżkach.czy ktos zrobi porzadek na tym mpku?czy to jest prywatny folwark jednej osoby i jego druzyny spod jednego nazwiska?nie polecam firmy,tylko uklady.jak nie potrafia poradzic sobie wewnatz firmy to czas isc dalej.

Wojtek

Miałem okazję pracować w tej firmie ... Gorszych dwulicowych ludzi i fałszywych do szpiku kości nie miałem okazji poznać ... Generalnie praca jest okey na montazu Firma Belma nie jest zła nie powiem na tą firmę złego w sumie słowa ,kasa na czas z nadgodzinami ledwo 1400 ,ludzie ?Noo wlasnie tutaj juz kolorowo nie jest ,Pan Paweł Bączkowski nie rób wytatuowany któremu się niechce robic lata z telef wymaga od pracowników że będą robić też za niego i pani Justyna Krauze wredddneee grube babsko ,udają cwaniaków a tak naprawdę jego norma i jakość jest najgorsza na całym oddziele ledwo 12 % noo to już samo w sobie świadczy że trzeba mieć farta by dobrze trafić .Uważajcie na ten MPK ,jedyne na co ich stać to latanie do biura na skargi ;) .Praca w Belmie nie jest zła ale pracują tam dwulicowi ,fałszywi ludzie i zakłamani do szpiku kości .FIRMA NA PLUS ,Pozdro dla ludzi z Malarni jedyni normalni tam ludzie którzy są wporządku ,LUDZIE Tragedia .Powodzonka

do anonim

W sprzedaży to co ktoś nowy przychodzi, to dosć szybko odchodzi

Gabi

Jestem ciekawą kto zostanie kierownikiem i czy wkoncu to będzie ktoś normalny,czy też będzie uzależniony od czegos

tajemniczy gulczas

popracujesz to sie dowiesz jezeli jestes luzakiem to sie dogadasz

Widziałem ofertę dla Menedżera sprzedaży. Czy ktoś wie jakie są warunki i atmosfera?

esterix

srednio na jeża w belmie,potrzebują do trasportu spawacza,motera

Zostaw merytoryczną opinię o Belma Accesoriess Systems - Białe Błota

• Jak się pracuje w Belma Accesoriess Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Belma Accesoriess Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma Accesoriess Systems?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma Accesoriess Systems?

Kandydaci do pracy w Belma Accesoriess Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma Accesoriess Systems