Opinie o PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz w Białe Błota

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz w Białe Błota

Obca Nowy wpis

Brak szacunku!!! Najniższa krajowa ale jaki (usunięte przez administratora). Wysmiewanie z nowych pracownikow. Porażka fałszywe twarze razem z kierowniczka !!

jarkoz60@wp.pl Nowy wpis

Zamówiłem tort na Dzień Babci. Zamiast dekoracji takiej jak na ekspozycji internetowej,położone na torcie kawałek cukrowej tabliczki z małym napisem Dzień Babci.Wszyscy byliśmy bardzo zasmuceni reakcją Babci.Na skargę,którą złożyłem pocztą elektroniczną i telefonicznie żadnej reakcji.Nigdy więcej.{tort cytrynowy)

Była pracownica!

Dramat! Brak szacunku do drugiego człowieka i ta najniższa krajowa. Ciasta i pieczywo (zwroty) wyrzucane do kontenera!!!!!

Ananimowy
@Była pracownica!

Szczerze byłam pracownikiem tam się liczy tylko Pani Sylwia oraz jej kierownikl oraz Pani brygadzistą Kasia. No cóż szef oprócz nich jako właściciel nie ma swojego zdania. Potrafią ludzi dobierać nie po ich pracy tylko kto im przypadnie do gustu. Jako była pracownica proszę jeśli zależy wam na pracy trzy kiery miejcie po swojej stronie. Szef i tak nie wie co robią na zapleczu. Szkoda że szef nie docenia pracy uczciwych pracowników.

@Była pracownica!

Tak zgadza sie są wyrzycane całe ciasta chleby bułki itp jakby niemozna było.sac jadłodajnia przed świętami

Lidia

A to nie jest kwestia związana z sanepidem czy coś? To jedzenie w jakikolwiek sposób zostało naruszone? w sumie to byl temat tego z nimi jakkolwiek podejmowany?

Ktosiek Nowy wpis
@Ananimowy

Z tego co wiem to Pani Sylwia jest jedynąkierowniczką zakladu.A sa tam jeszcze "kierownikl"?A pani brygadzistka Kasia z jakiego działu?

Karolina Nowy wpis
@Ktosiek

Nie ma co chyba wnikać w takie zależności... Ja mam pytanie dotyczące samych warunków - pisali dwa lata temu, że oferowana jest najniższa. Czy coś się w tej sprawie zmieniło? Ile teraz można dostać na umowie?

Iza

Widze że ktoś pisał kiedyś, że zarobki to najniższa krajowa. Nadal tak jest czy coś się zmieniło? Ile godzin miesięcznie tak w ogóle się pracuje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Zatrudnimy sprzedawcę do cukierni? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Handlowiec (usługi telekomunikacyjne)
MRS Telecom Sp. z o.o.
Haaa

Powiem tak : ciasto jest robione długo przed świętami bo z doświadczenia mniej więcej wiadomo czego ile zejdzie i później lezakuje na chlodniach w sklepach i firmie :) niestety ale tak jest ! Co do pani Agnieszki zgadzam się w 100% z tymi negatywnymi opiniami !!!! Sra pod siebie ze strachu przed szefem !!!! I ludzie sie sami zwalniają bo inne zakłady ich też potrzebują i byc może docenia!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz - Białe Błota

• Jak się pracuje w PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PPHU Rem Marco Leszek Cieślewicz
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Przemysłowa 6
    86-005 Białe Błota