Opinie o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Belma Accesoriess Systems. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma Accesoriess Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

nie ma co tam pracowac na montazu zeby zarobic ponad 2 tys musisz robic kazda sobote zarobki to jakeis nie porozumienie najnizsza krajowa w Pl jedynie sobotami nadrobisz ale wtedy juz premii nie dostaniesz takie realia

Botor
@pracownik

No byłem dziś na rozmowie z chęcią pracy na magazynie ale że nie ma żadnych uprawnień to zgodziłem się przejść na montaż, operator maszyn bezpiecznych. Oprowadził mnie Mariusz po hali, jak na pierwszy rzut oka każdy robi nikt się do nikogo nie spinał, każdy robi swoje. A mam pytanie do Ciebie jak tam praca z nadgodzinami? długo się siedzi ?

Botor

Jacy są ludzie i atmosfera na magazynie ? jakie zarobki dla nowego pracownika ? po ile godzin praca ? ile zmian ?

Lidia

@nowy pracownik, pamiętaj, że zawsze możesz wejść na stronę internetową Belma Accesoriess Systems , wyszukać maila lub nr telefonu i zadać pytanie dotyczące tej kwestii. Prośba do reszty uczestników, informujcie pozostałych o tak ważnych sprawach jak wynagrodzenie ponieważ to najczęsciej zadawane pytanie na forum.

nowy pracownik

Witam Mam pytanie co do pracy na magazynie jaka pensja jaki system pracy ? pozdrawiam

Spawacz

wiadomo pierwsze co to dane osobowe później pytania na temat co oczekuję od zakładu ile bym chciał zarabiać itd obietnice obietnice obietnice a w praktyce zupełnie co innego.......

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Handlowiec (usługi telekomunikacyjne)
MRS Telecom Sp. z o.o.
tata

a może ktoś przyjrzy sie w koncu jak jest w serwisie ? jak tak zwany pan zbyszek traktuje ludzi ? zero poszanowania do pracowników przyjdzie ktos z innego działu to nie ma szacunku chamski , wulgary i bezczelny jak ma cos wypożyczyc z serwisu to z wielką łaską i do tego podchodzi jak by miał łaske !!!! jesli to sie nie zmieni wszystko pójdzie do góry i mam nadzieje że oni sie tym zajmą bo tai prostak ssie nie nadaje żeby kierować i usługiwać tyle ludzi w zakładzie z takim podejsciem bez szacunku

Inzynier

Witam, napiszcie prosze na ile moze liczyc inzynier mechanik z 3 letnim doswiadczeniem (VW Poznan). Pozdrawiam Inzynier

pracujacy
@Inzynier

2500 netto max

ma

no właśnie, a jakie są konkretnie wymagania na to stanowisko mechanika?

były
@ma

zdolnosci manualne , podstawowa wiedza i wykonywanie pracy za 1700 netto.

nowy
@były

teraz daja na poczatek 1360 netto i masz byc im wdzieczny ze oferuja Ci takie kokosy.

Idź i zapytaj na Siemensie.Tam lubią kobiety.

Slawek

Dla kazdego kto mysli nad zlozeniem papierow do firmy BAS - zastanowcie sie dwa razy. To najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowalem. Dzien w ktorym sie stamtad zwolnilem traktuje jak swieto narodowe. Nic tam nie jest ludzkie ani oplacalne. Jaka ma byc atmosfera w pracy gdzie zarabia sie niewiele ponad minimalna krajowa, z kierownictwem ktore jest TOTALNYM buractwem oraz z ludzmi ktorzy jedyne co chca to miec lepiej niz "kolega" obok. Ludzie na siebie donosza, nie szanuja sie, wyzywaja.. Jak jest cisnienie i sa nadgodziny to nie ma ze boli. Nie idziesz = nie masz premi(kilkaset zl w zaleznosci od dzialu). Liderzy zmian .. hehe dobre stanowisko jak na czlowieka bez jakiejkolwiek szkoly i doswiadczenia w zarzadzaniu innymi ludzmi, potrafili przychodzic do pracy "wstawieni" lub potrafili nawet i teraz uwaga ! UKRASC DRZWI z pracy i wstawic wlasne z domu. Uwierzycie ? Pani R. od BHP potrafi zaproponowac lewe pieniadze pod stolem byle nie zglaszac wypadku w pracy. Najczesciej te pieniadze i tak nie sa wyplacane. Przyklady mozna by mnozyc i dzielic, ciekawe kiedy ktos z dzialu HR usunie ten post. Ludzie naprawde nie warto, lepiej byc juz nawet kanarem .. PS : ludzie potrafili krasc mydlo i wode z pracy(butelki gazowanej wody z kibla, ktora byla dawana jak na hali bylo 30stopni)

4 tysie tak ale brutto i po 10 latach pracy

Praca to dla nich wszystko w dodatku lizodupstwo... to naprawdę jest czym się szczycić i chwalić ... gratuluje :)

ta opinia i tak nic nie zmieni, praca praca, życie prywatne prywatnym, nie wykorzystujcie dobrej woli kierownika ... żyjcie swoim życiem a nie wchodzeniem w.... do tego atmosfera i zamieszanie i nie do się spokojnie pracować ..

napracowany

w tej firmie juz lepiej nie bedzie. finansowo kiepsko, wszyscy przesladowani przez kierownikow i dyrektorów. wymagania olbrzymie a sami w zamian nic nie daja. na przetrwanie ta firma moze byc ale przy pierwszej lepszej okazji uciekajcie do innej firmy. wielu tak robi

Firma wypłacalna, wszystko na czas, ma jakieś socjale... ok można przeżyć...jeżeli chodzi o premie to samowolka, idziesz na chorobowe bo nie jesteś wstanie iść do pracy premii nie masz i obraza majestatu czemu nie jesteś w pracy.. oraz brak planowania pracy, wszystko na teraz już a można to rozłożyć .. ale po co ..

pracujacy

W biurach płacą bardzo słabo. jak przychodzisz do biura i dostaniesz 2200 netto to mozesz sie cieszyć. a pozniej podwyzka 200 brutto i nastepne 5 lat nie ma co sie pytac o wyzsze wynagrodzenie. lepiej robic na produkcji, tam z nadgodzinami mozna lepiej zarobic.

Miki
@pracujacy

Na stanowislu krawędziarek jakie zarobki? ??

Belma ogólnie nie jest zła.... idzie zarobić jak się nadgodziny zrobi ale tak jest w wielu firmach nie znam takiej gdzie w 8 godzinach człowiek byłby zadowolony z pensji lub wystarczyłoby mu na życie ....przemiał ludzi jest duży to jest fakt a to tylko dlatego że są tam mafie hehehe ludzie trzymają między soba sztamę i jak idzie zarobić to nie dopuszczą młodego tylko sami dziobią :P co do góry to przesadzaja z kontrolą pracowników nawet chwilę nie można postać odetchnąć bo już jesteś spisany i mają na ciebie oko.... są złe i dobre strony jak w każdej firmie ......zatrudnijcie się a sami sie przekonacie ....

Basowiec

Czy chodzi o Zbyszka . O ?

Do zbycha

U Pana Zbyszka kobiety mile widziane. Jeszcze najlepiej żeby z jednej rodziny były...

ciekawa

mam pytanie. czy w Belmie sa jakies stanowiska dla kobiet? jesli ktos sie orientuje to niech napisze jakie to.

adafaf
@ciekawa

zależy na jaki stołek

nic sie nie polepszyło tylko jest taki zapieprz ze nie ma kiedy pisać opini o firmie. fajni ludzie z produkcji i montazu odchodza ( wielu do SPX ). w Belmie lepiej to juz nie bedzie , platnik pewny ale kasa słaba i wielkie wymagania. wykresy i tabelki musza sie zgadzac a jak nie to zaczynaja szukac wimmego.

Zostaw merytoryczną opinię o Belma Accesoriess Systems - Białe Błota

• Jak się pracuje w Belma Accesoriess Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Belma Accesoriess Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma Accesoriess Systems?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma Accesoriess Systems?

Kandydaci do pracy w Belma Accesoriess Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma Accesoriess Systems