Opinie o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Belma Accesoriess Systems. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma Accesoriess Systems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma Accesoriess Systems w Białe Błota

Czy w firmie Belma Accesoriess Systems są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownica

Szkoleń brak

Radek...

dlaczego nadal pracuje Mistrz Michal (usunięte przez administratora)?? on nie ma szacunku dla ludzi nie powinien wgl tu pracowac .msci sie na kazdym pracowniku.chodzi nie zadowolony i na dodatek ma duzy Leb. podwyzek w tej firmie nie bedzie max 50gr brutto smiech na sali.(usunięte przez administratora)

@Radek...

Chyba ktoś był ostatni dzień w pracy tak jak ja, albo nie ma odwagi podpisać się własnym Imieniem. Żal mi takich ludzi. Pozdrowienia dla was Radek.

Franciszek

Sądzę, że masz negatywne wspomnienia związane z tym miejscem pracy. Mimo wszystko chciałbym poprosić Cię, abyś napisał coś o tym pracodawcy. Jak widzisz w tym roku, nikt w tej sprawie się nie wypowiedział, a przyznam szczerze, że interesuje mnie ta firma, ponieważ rozważam tam aplikowanie. Myślisz, że warto?

Jack

Mam pytanko. Czy kierownik moze zabrac premie za to ze ktos skorzystal z urlopu na zadanie? Nawet kiedy poinformowal w odpowiedni sposob pracodawce? Przeciez prawnie nalezy sie kazdemu 4 dni w ciagu roku. Kazdemu zdarzy sie wyjatkowa sytuacja.

@Jack

To niewątpliwie bardzo trafne pytanie i na pewno wiele osób ciekawi ta kwestia. Ale chyba jednak warto byłoby zadać to pytanie bezpośrednio Dyrektorowi Belma Accesoriess Systems. Co o tym sądzisz?

@Karolina

Hm...To moze pójdź i zapytaj..Jak sie dowiesz to mi odpisz. Co Ty o tym sadzisz?

Spawacz

wiadomo pierwsze co to dane osobowe później pytania na temat co oczekuję od zakładu ile bym chciał zarabiać itd obietnice obietnice obietnice a w praktyce zupełnie co innego.......

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Handlowiec (usługi telekomunikacyjne)
MRS Telecom Sp. z o.o.
kamil

Witam na jakie pieniądze może liczyć nowo zatrudniony pracownik na stanowisko MONTERA?

Ble ble ble
@kamil

Lepiej nie licz na wiele. Poza tym w tej firmie nie pracuje się dla pieniadzy. (usunięte przez administratora)

co co jeba....
@kamil

najlepiej jakbyś zapytał się kierownika(usunięte przez administratora)

mały

2000 brutto z premią

@kamil

Dzień dobry, Każdy pracownik może liczyć na stałą, wypłacaną terminowo pensję :) Stawka podstawowa na stanowisku montera uzależniona jest od posiadanego doświadczenia i umiejętności, oprócz tego, przyznawane są nagrody za zaangażowanie w okresie wdrożenia. Późniejsze dodatki do pensji uzależnione są od efektów pracy. Zapraszamy do wysyłania CV na adres praca@bas.pol.pl pozdrawiamy, Zespół BAS

PiotR

małe

xxx

16-17 brutto

Bianko
@kamil

Zarobki nie są duże 15 -16 /h . Co wychodzi około 1700 na mc. Z premią która nie zawsze jest. Po trzech latach 18 /h . Można robić nadgodziny i soboty jeśli pozwolą. Ostatnio był zakaz teraz się proszą aby robić bo nie mieli w planach nawału pracy. Zresztą z dnia na dzień plany są zmieniane i nie wiadomo czy będzie praca czy nie. Ogólny chaos teraz w firmie panuje. Więc może warto poczekać z przyjmowaniem się teraz do pracy póki się nie uspokoi jeśli w ogóle się poprawi. ... jeśli nie ja również odejdę bo nikt nie lubi kiedy się robi z niego głupka.

hihihihi
@Belma Accesoriess Systems

humor to wy macie :)

Za te pieniądze w tej atmosferze to w głowę można dostać. Ludzie tylko się ładnie uśmiechają a tak naprawdę trzeba uważać co mówisz bo firma jedna wielka koligacja ☺️ Pozdrowienia dla Pana Zbyszka

Jack

Koligacja to malo powiedziane...Kierownicy maja swoich ulubiencow a reszty sie czepiaja o wszystko...Na takich stanowiskach jak KIEROWNIK powinni pracowac ludzie bezstronni ...albo wymagaja od wszystkich rowno albo wcale.Niestety tak nie jest.

Witold
@Jack

Mam przez to rozumieć, że relacje na linii pracownik-kierownik nie są najlepsze? Ogólnie wymaga się od kierownika równego traktowania wszystkich pracowników. Ciekawi mnie, dlaczego jest problem z tą kwestią w firmie Belma Accesoriess Systems. Czyżby osoby te podpadły czymś kierownictwu?

@Witold

Powiem wprost...To jest zwykle kolesiarstwo ze strony Kierownika...Tego lubi to premie da a jak kogos nie lubi to nawet jak zasluzy to premie zabierze bo np.ktos smial sie powiedziec swoje zdanie. Ogolnie nie zalezy Kierownikowi na dobrych pracownikach.Naobiecuje..nagada a potem Cie unika i zwala wszystko na Zarzad. Mam nadzieje ze Zarzad wkoncu sie zainteresuje tym co Kierownik wyprawia.Potem Zarzad i Kadry sie dziwia ze dobrzy pracownicy rezygnuja.To tylko zasluga Kierownika i tego co wyprawia.On juz mysli ze jest Bogiem i moze pomiatac wszystkimi. Teksty"..albo zostajecie albo was pozwalniam.." a wystarczy przyjsc i poprosic.

Jack

Mam pytanko. Czy jakies podwyżki w tej firmie jeszcze beda?

Grzesiek

Dobry pracodawca dla dobrego pracownika. Nagradza za pracę i to jest super!!

On90

Nie jest źle, boli mnie tylko jedno. Firma premią podobno nagradza. Od 3,5r wczoraj się dowiedziałem że za opieką premi nie dostanę. Fajnie, widać że wszystko idzie w dobrym kierunku. Może za 10 lat zacznę się dowiadywać o swoich autach które zacznę szkolić mając 60 lat. Jestem gliną którą można formować ale jak formować ją bez formy...? Skąd mam wiedzieć czy coś dobrze zrobobilem czy źle?...

Łukasz

Witam. Ile na godzinę zarobiłby operator lasera z 5-letnim doświadczeniem? Pozdrawiam

Aktualność
Były basior

Heh widzę że już większość ludzi wie czego się spodziewać można po basie ale czego sie dziwić gdyby ta firma (usunięte przez administratora)wiec wszystkiego najgorszego od (usunięte przez administratora) reszty śmieszniej ekipy (usunięte przez administratora)można usłyszeć na święta...

@Były basior

Dosyć niezrozumiały jest Twój wpis. Myślę, że szczególnie nowi użytkownicy forum raczej nie będę wiedzieli, co właściwie chciałeś poprzez niego przekazać. Dlatego proponuję, żebyś zaczął od kwestii, które zainteresują osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy w firmie Belma Accesoriess Systems. Jak duże trzeba mieć doświadczenie, żeby z powodzeniem przejść proces rekrutacyjny?

Agata

Belma Accesoriess Systems to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Na jej oficjalnej witrynie internetowej, w zakładce "kariera", znajdziecie aktualne oferty pracy w tym miejscu: http://www.bas.pol.pl/kariera.html Potrzebują między innymi operatora maszyn CNC, Szlifierza, Malarza proszkowego oraz Tokarza. Kogoś z Was interesuje praca w takiej branży? Czekam na Wasze opinie.

Kkkarola

Powiedzcie na ile może liczyć pracownik na stanowisku monter i jaki jedt system pracy?

adam

Firma bardzo często zamieszcza ogłoszenia w sprawie pracy. Czy zarobki są tego przyczyną czy atmosera w pracy.,????

@adam

Powodów tego stanu rzeczy może być naprawdę wiele. Chociażby to, że firma Belma Accesoriess Systems prężnie się rozwija i w związku z tym często poszukuje nowych pracowników. A Ty jesteś zainteresowany aplikowaniem tam, czy Twoja ciekawość wynika z czegoś innego?

Jebac bas

I tak co napiszę to usuwają ale firma (usunięte przez administratora)

Adrian
@Jebac bas

Skoro Twoje posty są sukcesywnie usuwane, to muszą w jakimś stopniu naruszać regulamin serwisu Gowork. Możesz zapoznać się z nim pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin Zapewne jesteś zatrudniony w firmie Belma Accesoriess Systems. Powiesz nam, jakie stanowisko tam obejmujesz?

Nomen omen

29 na godzinę, tragedi nie ma.Tak czytam i nie wierzę, to kamery przeszkadzają to siku nie można to to i tamto, robisz swoje i tyle. Teraz do brzegu, na pół etatu w spawalni zatrudniają bo w tych niby kadrach to człowiek niczego się nie dowie, tylko cv i cv Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: 29 na godzinę, tragedi nie ma.Tak czytam i nie wierzę, to kamery przeszkadzają to siku nie można to to i tamto, robisz swoje i tyle. Teraz do brzegu, na pół etatu w spawalni zatrudniają bo w tych niby kadrach to człowiek niczego się nie dowie, tylko cv i cv

sir_ryszard

Witam serdecznie Mam konkretne pytanie odnośnie zarobków na stanowisku pracownika magazynowego lub montażysty zaraz po zatrudnieniu na start. W ogłoszeniu jest napisane, że wysokie wynagrodzenie podstawowe. Pytam się co to oznacza, dla studenta mieszkającego z rodzicami wysokie wynagrodzenie podstawowe może być 2000 zł netto, ale nie dla osoby, która generalnie chce sobie poprawić warunku finansowe w życiu. Czy ok. przeciętnego wynagrodzenia brutto w gospodarce krajowej, czyli ok. 3000 zł netto można się spodziewać czy nie ma takich szans? Z góry dziękuje za konkretne, rzeczowe odpowiedzi.

Wacław

Pytaj konkretnie o jaki wydział tobie chodzi , na jakie stanowisko aplikujesz ?

thomas

Witam spawacz tig mag mma ile netto zarobi prosze o rzetelną opinie thomas

hgyttyyitgfig
@thomas

tig mag od 20 do 21 brutto na wejście a potem tyle samo przez następne 2, 3 lata mma to na ringu

Mirek
@hgyttyyitgfig

Nie cwaniaku bo cię dojadę i będziesz robił za kondona,tyfusie...

Zostaw merytoryczną opinię o Belma Accesoriess Systems - Białe Błota

• Jak się pracuje w Belma Accesoriess Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Belma Accesoriess Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma Accesoriess Systems?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma Accesoriess Systems?

Kandydaci do pracy w Belma Accesoriess Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma Accesoriess Systems