Opinie o Nova Mazur Design Sp. z o.o. w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nova Mazur Design Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nova Mazur Design Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nova Mazur Design Sp. z o.o. w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Wczasowicz Nowy wpis

A ja tam powiem wam, że polecam. Praca lekka na godzinkę. Prawie nic nie trzeba robić, bo czy mam słabszy dzień, czy sobie wolniej robię (bo praca w końcu jest na godzinę, nie akord) to wszystko zrobią za Ciebie koleżanki ze zmiany. Na minus atmosfera, bo przez racjonalne podejście do pracy moje jak i znajomego często Panie ze zmiany nas (usunięte przez administratora).

Zuzanna

ktoś pisał, ż w tamtym roku w grudniu można było tu wyciągnąć spokojnie 5,5 tys na rękę. wiadomo na co można nastawiać się teraz? o ile zarobki podskoczyły, były podwyżki inflacyjne już?

@Zuzanna

Byly obniżki i (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora) za 2000

Izabela Nowy wpis
@Hubert

2000 zl jest to stawka ponizej minimalnej, jak to mozliwe ze na taka kwote wg ciebie obnizyli ? I na jakiej podstawie te obniżki?

Zuzanna Nowy wpis
@Hubert

Nie zrozumiałam kontekstu tych obniżek, bo połowę wycięło. Chodzi o pracę na pół etatu z tymi 2 tys? to netto?

DAMIAN Nowy wpis

Witam, przychodzę z pytaniem jak wygląda kwestia zarobkowa w firmie? Ile można wyciągnąć na rękę?

Zuch

Co tam, jak z tymi zwolnieniami na zakładzie?

Zuzanna
@Zuch

A skąd wiesz, że aktualnie są?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nova Mazur Design Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Hubert

Jeden z najlepszych pracodawców. Rano przychodzimy na 6 do pracy, tam czeka na nas słodki poczęstunek i kawa na dobry start. Do godziny 7 prowadzimy rozmowy na temat dzisiejszych zadań. O 10 pół godziny przerwy na śniadanie, serwowane za darmo w pracowniczej stołówce. A potem byle do 14. Zarobki najlepsze w Bartoszycach, myślę, że poniżej 4000 netto bez nadgodzin nikt nie schodzi. Nie ma co, polecam. Wczasy pod gruszą 1000 zł na każdego członka rodziny.

Wacław

Tak właśnie jest ja w grudniu 160 godzin i 5500 netto tak to mozna zarabiac

Jaki jest okres rozliczeniowy w Nova Mazur Design Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Przelew wynagrodzenia zawsze jest realizowany do 10. dnia każdego miesiąca. Oraz jeżeli np. 10. wypadnie w sobotę, bądź niedzielę to wynagrodzenie jest przelewane w piątek... Pozdrawiam

Jak wygląda sprawa grafiku w Nova Mazur Design Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Hubert

Oczywiście, ze wszystkim można się dogadać.

Wacław

Napiszcie więcej informacji o pracy. Jaka atmosfera i jakie zarobki, czy jakieś dodatki socjalne macie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Umowa na czas próbny (3 miesiące )

Kola

W internecie na różnych forach firma ma bardzo dobre opinie więc dziwny jest ten wpis!

?

Żal pisać i wypowiadać się .Osoby lekcewazace ludzi w szczególności od strony kierowniczej jak i od strony tzw.Pana Prezesa ehhhh Moje sugestie dla Nova Mazur Design Sp. z o.o.: Nie traktować innych swoją miarą. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie zrobi bo ręką rękę myje,albo wszystko jest zamiecione pod dywan i już.

Rambo :D
@?

Eeee to macie lipe :D. U nas przynajmniej ludzi szanują , a i kasa też sie zgadza :D ( firma po sąsiedzku zza płota :D). Pozdrawiam :-)

Nowy 2019

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić wykwalifikowanych ludzi na stanowiskach kierowniczych po stosownym przeszkoleniu!!!

Aaa

Wiecie kiedy zaczynaja urlopy w nova mazur bartoszyce

Agustin Egurola

Bronek szef hehe

krystyna

Niepolecam tej firmy ponieważ dużo wymagają a płace niezadawalają najniższa krajowa to norma o czym sama się przekonałam a traktują ludzi jak w jakimś (usunięte przez administratora).Najlepszy jest ten (usunięte przez administratora)udaje ważniaka a na niczym się nie zna i za wszelką cene chce udowodnić ludziom że coś potrafi ale mizernie mu to wychodzi.

Monter
@krystyna

Najnizsza krajowa? Czasem o duzo mniej wychodzi za godzine niz z najnizszej krajowej...wymagane umiejetnosci nie adekwatne do zarobkow,bo chic bys wylewal z siebie siódme poty i tak nie zarobisz bo polityka jest tak skonstruowana zeby nie dalo sie za dobrze zarobic...wyzysk pelna geba i slowa prezesa na jednym z zebran " nie powinniście patrzeć ile zarabiacie tylko sie cieszyć że pracujemy... no super caly miesoac po 10h na dwie zmiany,plus soboty w tepie F1 2300....kurna no prosze co niektorzy maja lepiej ale to spooooradyczne

adam

Tak Same Wyrzutki!!!

jjjjjj

niezła tam klika się zebrała z mebelplastu

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Mazur Design Sp. z o.o. - Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

• Jak się pracuje w Nova Mazur Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Mazur Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Mazur Design Sp. z o.o.?

Nova Mazur Design Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Inwestycyjna 3
    11-200 Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Nova Mazur Design Sp. z o.o.