Nova Mazur Design

Bartoszyce

Opinie o Nova Mazur Design

jjjjjj 2013-01-14 18:37
niezła tam klika się zebrała z mebelplastu
adam 2013-01-27 18:41
Tak Same Wyrzutki!!!
krystyna 2013-12-31 22:24
Niepolecam tej firmy ponieważ dużo wymagają a płace niezadawalają najniższa krajowa to norma o czym sama się przekonałam a traktują ludzi jak w jakimś (usunięte przez administratora).Najlepszy jest ten (usunięte przez administratora)udaje ważniaka a na niczym się nie zna i za wszelką cene chce udowodnić ludziom że coś potrafi ale mizernie mu to wychodzi.
Agustin Egurola 2016-10-06 21:02
Bronek szef hehe
Monter 2017-06-29 14:24
Najnizsza krajowa? Czasem o duzo mniej wychodzi za godzine niz z najnizszej krajowej...wymagane umiejetnosci nie adekwatne do zarobkow,bo chic bys wylewal z siebie siódme poty i tak nie zarobisz bo polityka jest tak skonstruowana zeby nie dalo sie za dobrze zarobic...wyzysk pelna geba i slowa prezesa na jednym z zebran " nie powinniście patrzeć ile zarabiacie tylko sie cieszyć że pracujemy... no super caly miesoac po 10h na dwie zmiany,plus soboty w tepie F1 2300....kurna no prosze co niektorzy maja lepiej ale to spooooradyczne
Zostaw swoją opinię o Nova Mazur Design - Bartoszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Mazur Design