Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Skończcie już wypisywać te durnoty bo to nie jest śmieszne. Do 2035 trzeba będzie się przebranżowić albo zwolnić bo nie będzie już samochodów spalinowych więc losy firmy są niepewne.

Waldek

Wtedy będą juz polskie samochody elektryczne, podobno spółka już dawno istnieje, je zarząd pobiera wynagrodzenie (całkiem spore) więc na pewno myśli i w razie czego zatrudni np doświadczonych pracowników. Więc nie ma powodu do niepokoju.

Rozsądny
@Waldek

Tak i dwa miliony mieszkań, promy kosmiczne iCPK itp. Ale racja zarządy już obsadziły pociotki na milonowych pensjach, ak działa Pycha i Szmal a dla zwykłych ludzi mich ryżu jak mówił pinokio.

Cześć.

Dokładnie pełno tu podszytów i troli.

monter były

Ja za to lubię wkładać nos do obsranej (usunięte przez administratora) i delektować się zapachem nedotartej dupci

Quba

Uwaga, dodatkowe sposoby na oszczędzanie, pensja macie wysokie ale nauczcie się oszczędzać np. kupujcie na promocjach z gazetek, nie kupujcie głupot, wybierajcie produkty marketowe tzn produkowane np dla Biedronki Lidla itd, sa dużo tańsze, jeżeli macie blisko do pracy można dojezdzac na rowerze, organizujcie się w grupy, nie wyrzucajcie butów jeżeli są jeszcze dobre, nie bierzcie niepotrzebnych kredytów na toster czy ekspres do kawy za 3000 PLN, odkładajcie pieniądze z pensji i zapewnicie sobie złota polska jesień

brat pracujący w vw

siemka dodam jeszcze że ten zakład włosi przejeli na wpół legalnie *{jest książka na ten temat} ludzie quwa popatrzcie jak to jest w czechach też mieli komunizm i co płace w skodzie są 3 razy wjększe a nie wspomne o związkach zawodowych QWA byłem aktywnym cząkiem solidarność 80 i dopiero na zachodzie zobaczyłem co to związki !!!!!moja cała rodzina pracowała na fiacie cieszę się że mogłem zabrać rodzinne z tego s y f u !!!!

monter
@brat pracujący w vw

Już teraz żaden Polak nie chce się tu zatrudnić,dlatego muszą werbować załogę na Ukrainie,która nie potrafi nawet pisać i czytać po Polsku.

Dora
@brat pracujący w vw

A ty myślisz że u prywaciarza polskiego jest dobrze? W FCA traktują mnie jak człowieka i nie wyzywaja od szmat i nie pluja w twarz, i dobrze płaci FCA. Ten montaż to wata cukrowa w przeciwieństwie do innych prac. Dziękujmy że mamy FCA. Kto nim gardzi to nigdy nie poznał smaku ciężkiej pracy.

@Dora

I WIESZ O TO CHODZI MASZ (usunięte przez administratora)ZA MISKĘ RYŻU ZWJĄZKI ZAWODOWE POŁOŻYŁY LACH NA WAS ROZBITE JEST 20 RUŻNYCH ZWJĄZKÓW ŻADEN NIE MA NIC DO POWIEDZENIA A TRAKTUJĄ WAS JAK ŚMIECI MORDA W KUBEŁ CIESZ SIĘ ŻE MASZ PRACĘ ZWYKŁY PRACOWNIK NIE MA NIC DO GADANIA MA PRACOWAĆ !!! JA SIĘ SPOTYKAM CO 3 M-C Z KIEROWNIKIEM ZAKŁADU !!! JESTEM ZWYKŁYM ROBOLEM NA LINI ZARABIAM 3.5 TYS EURONA RĘKE COŚ JESZCZE KOMUŚ DODAĆ ? A ILE ZARABIAJĄ WŁOSI ??? I NIE WSPOMNĘ VW JEST NAJWĘKSZYM NA ŚWIECIE KONCERNEM SAMOCHODOWYM A JUŻ RAZ BYŁ NA SKRAJU BANKRUTEM L.UDZIE NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W MANDARYNKĘ ZA ZŁOTY PIDZIESIĄT !!!!!!

Dozorowiec
@brat pracujący w vw

I wtedy sie obudziłeś bo znów trzeba isc obornik wyrzucać ale napierw za stodołe.

@Dozorowiec

człowieku jak bym ci napisał gdzie pracuję i ile wszystkiego zarabiam i tak byś nie uwierzył hehehehe napiszę tak szkołę robiłem na ziemowicie w lędzinach tam byłem od 15 roku w solidarności muj tata dostał odznakę wzorowego pracownika za (usunięte przez administratora) na fiacie mama robiła też mieszkałem na homera teraz wiesz że ten zakład znam jak własną kieszeń za dzieciaka na torze prób jezdziłem na sankach nie piszę za dużo o sobie bo jeszczę mam 1 osobę do wyprowadzenia z tamtąd i nie chcę żeby miała problemy jak się to załatwi obiecuję że napiszę tu moję imię i nazwisko będziesz mógł sprawdzić na facebook

brat pracujący w vw

powiem tak wjęcej z premiami 35 tydz pracy zastanawiam się żeby wyskoczyć na szkolenie w elektryki do chin ps. jestem na produkcji nic szczególnego ale ludzie chodze w prywatnych ciuchach czysto jak w laboratorium nic mnie nie boli po pracy żyć się chce

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Miś

Poznałem świetną ekipę tyłeczkową. W weekendy wyjeżdżamy do barów tyłeczkowych na rozkosze dupciowe. Masa miłości w lateksie i perwersji odbytniczej. To jest prawdziwa miłość.

Cześć.

Jestem szczęśliwy że kierownik pozwala mi wychodzić do toalety (usunięte przez administratora)

@Cześć.

Ja czasami robię z gołym tyłeczkiem kaizena na lince i od razu podczas procesu defekacji dostaję perwersyjne baty i klapsy oraz kopy na swój wygolony i obsrany przez fekalia tyłeczek.

Karol

Mam pytanie, ile jesteście w stanie odkładać miesiecznie? Wystarcza na jakies fajne zagraniczne wakacje ? Kupno mieszkania czy jest raczej ciężko ? Pewnie dużo zależy od stylu życia. Inaczej pisząc czy zarobili pozwalają na odkładanie np 1000 zł miesięcznie ?

@Karol

Myślę że idzie odłożyć więcej, zależy ile ktoś wydaje na jedzenie, nie raz widać jak ludzie kupuje w Biedronce czy Lidlu po kilkaset złotych żeby naklejkę dostać, to są dopiero jaja, to jak taki ktoś odłożył grosz

Mistrzu
@Waldek

Ja kiedyś byłem świadkiem jak ktoś dobierał sporo z gum do żucia żeby dostać kolejną naklejkę

dejavu

Teraz po połączeniu fiata i psa powstała nowa firma stellantis.próbują nam na sile wprowadzić scchemat od francuskich fabryk aut. jestem za tylko najpierw wyrównajmy poziom placowy a potem możemy sobie wprowadzać wszelkiie zmiany w zakładach w unii europejskiej. poczekajcie Francuzi jeszcze 30 lat to was dogonimy gospodarczo. na ten czas obowiązują nasze normy ,wynagrodzenia itp...słowacka fabryka aut to nic innego jak kolonia złożona z pracowników z Europy wschodniej byłego ZSRR.I oni ze Słowacji przyjeżdżają nas pouczać jakie wprowadzić zmiany na zakładzie!!!!to tak jak zamknąć elektrownię w Turowie na wniosek Czech pracownicy oddelegowani do fabryki we francji aut stanowczo twierdzą ze jest tam lepiej ,chociaż o porządek nie dbają w tamtej fabryce tamci pracownicy jak w naszej fabryce.u nas to oaza porządku.. w naszej fabryce jest sporo przywilejów pracowniczych w układzie zbiorowym pracy a to dlatego bo zarabiamy mniej. teraz trwa ogólna -zakładowe pospolite ruszenie podwyżek indywidulanych dla pracownikow całego zakladu dostarczanym REPO.. to nie jest akcja związkowa tylko niezadowolenie całej załogi począwszy od robotnika lidera kierownictwa, pracowników umysłowych wzwyż wszyscy dostaliście wnioski o podwyżkę i większość to wypełniła.czekamy na ruch dyrekcji. .z braku półprzewodników wytwarzany mniej aut ale za to teraz nie klient wybiera sobie tanie i dobre auto tylko fabryka narzuca max.. cenę bo i tak trudno cos taniego kupić a jak nie to inny to kupi.klient nasz pan przestał te hasło obowiązywać za jakis czas będą przedpłaty na auta jak 25 lat temu u nas.system argentyński. stwierdzono aut jest za dużo na świecie tych spalinowych.pozatym ogromne korki i zatory w większych miastach.jedyne rozwiązanie mniejsza produkcja aut o 30% [elektryki full wyposazone]oraz formy zakazów i nakazów dla aut diesel[do miasta nie wjedzie auto na rope prywatne] wszystko ma zniechęcić ludzi do poruszania się własnym autem.. za pare minut po moim wpisie uaktywni się trolling i beda podszywać pod moim nick.nawet tego nie skomentuje a jeszcze dopiszę że ten 27 i 28 grudnia są dniami do odróbki a kto będzie chciał urlop to go dostanie[w tym czasie najprawdopodobniej inwentura] sami decydujcie!.

dejavu

Branża motoryzacyjna przeżywa kryzys narzucony i w pełni kontrolowany przez niewiadomo jaką instytucję to dramat dla fabryk oraz załogi ogólnie fabryki aut szukają sporych oszczędności na ten czas to w pełni zrozumiałejezeli zabiorą nam mydło i pastę bhp to trudno i tak jest mydło i papier w ubikacjach.zabiorą nam herbatę na stołówce -trudno..zabiorą nam syropy do wody-trudno. ja osobiście swoim i calej załogi zasugeruję aby całkowicie zlikwidować pyszne obiadki za 1 zeta to powinno przynieść firmie duże oszczędności .mozna tez jeszcze nie wypłacać ekwiwalent za pranie kwartalnego-niech firma sama nam pierze ubrania robocze. doplaty do biletów autobusowych niezagrożone bo spora część pracowników umysłowych nimi dojeżdża . zlikwidują zakładowa służbę zdrowia trudno -i tak malo kto korzysta a firma zaoszczędzi i niech jeszcze zaoszczędzą na tych pseudo zw. zawodowych co jest ich nadmiar utrzymujac ich biura pensje auta sluzbowe itp.

Pytacz
@dejavu

Najlepiej jak każdy pracownik przyniósłby jakoś obiad, np w poniedziałek przynosi Janek cały gar zupy, we wtorek Dawid schabowe a w środę Janina pizze, każdy by się najadł, nie ma potrzeby dotowania obiadów, co do prania ubrania można.przeciez w domu prac, to prawie żadne koszty, a duża oszczędność, co do dojazdów to pracownicy którzy mieszkają bliżej korzystnie ekologicznie wykorzystać rowery, może deskorolki, to takie luźne pomysły

Cześć.

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Pracuję już 4 lata i praca jest dla inteligentnych na montarzu. Dużo możliwości rozwoju i ogromne wsparcie dla pracowników od firmy. W imieniu swoim pracowników i klientów dziękujemy że jesteś w Polsce FCA . Oby jak najwięcej waszych fabryk w Polsce.

@Cześć.

Mnie przyciągnęło tu dużo pieniędzy jestem wdzięczny tej firmie.

monter były

Zazdroszczę ludziom którzy pracują w FCA . Mógłbym robić za najniższą i dać się poniżać.

Dozur

Część ludzi źle postrzega dozur, jednak pojęcia nie ma jaka to jest ciężka praca i ile człowieka kosztuje dopilnowanie wszystkiego. Pieniadze przy tym niskie, ludzie patrzą spode łba, pracy dużo.

Lider
@Dozur

Niestety ale to nie jest łatwy chleb kiedy trzeba pilnować roboli żeby wykonywali swoje

nick

mam dwie wiadomości dobra i zła zacznę od dobrej. możemy spodziewać sie dużych podwyżek grupowych w następnym roku ale trzeba będzie coś innego zabrać aby na to dać. druga wiadomość jest taka ze globalna inflacja zeżre wszystkie podwyżki bo media podstawowe idą od nowego roku ostro w górę mydlo i pasta bhp mają być już niewydawane.ale zwiazki walczą o ten przywilej do ostatniej kropli mydła.nikt niewyyyyyyyyyyyyjebiiiieee nas bez mydła..

Pracownica
@nick

Pracuję już w firmie 10 lat i takich głupot dawno nie czytałam. Płacą zawsze na czas. Minimalna pensja starcza żeby jeszcze odłożyć.

Dyrektor

Ma pan rację. Jest pan zerem

Pytanie do zainteresowanych? Co jest lepsze, dużo pracy i orka, dobre pieniądze czy wolicie nic nie robić i narzekać?

Wanda

Lubię do buzi i w dwie dziurki naraz solidarnie

Rozsądny

Demontaż państwa pod rosyjskie dyktando ruszył w 2015 roku. Zniszczenie dyplomacji, służby cywilnej, służb - w tym wywiadu i kontrwywiadu, demontaż armii, przerzucenie jedynych sprawnych sił pancernych w bezpośredni zasięg rosyjskiego uderzenia rakietowego czy lotniczego, zastopowanie modernizacji armii, w tym doprowadzenie do utraty ostatniego okrętu podwodnego przez Polskę - to są dokonania picowskich zdrajców, wspierane przez sprzedawczyków medialnych w rodzaju do Rzeszy Karnowskiego.

ups
@Rozsądny

Kmiotku na " W polityce" tez operujesz szujo za 60 gr za wpis? Demontaz to był do 2015 przez twoich mocodawców targowickich zdrajców Polski a przybijane zółwiki chyzego ruja z putlerem były tego najlepszym dowodem. Polactwo chciało by cały potencjał zbrojny PL zmiescił się na stadionie i działali w tym kierunku do 2015 a po zmianie władzy się to odwórociło. Gardze takim ścierwem jakim jesteś i tobie podobni szujo. Murem za mundurem .Boże chroń Polske przed zdradziecką V kolumną i opozycja targowcką.

były 01.09.2018 16:47

Wiecie czemu nigdy nie będzie dobrze na fiacie? Łykacie jak pelikany bez zastanowienia wpisy jakiegoś anonimowego gościa w internecie. Tak samo wierzycie we wszystko co wam powiedzą Włosi, przełożeni albo związki. Tylko tyle i aż tyle. Miał być nowy model, teraz niby elektryczne samochody, ciekawe w co jeszcze uwierzycie i będzie czekać nie wiadomo na co, a śruba będzie przykręcana jeszcze bardziej.

@były 01.09.2018 16:47

Hej. Czy ktoś z pracowników FCA wie, czy grudniowy przedświąteczny postój w firmie jest w tym roku planowany? Jestem gościem z zewnątrz , a praca mojej firmy jest uzależniona od decyzji FCA

nick
@2828

wszystko jest pod znakiem zapytania.nic nie planować bo jak bedzie zapotrzebowanie to oramy w tym czasie. 24 grudnia napewno wolne oraz 25-26 bo święta.ale może trzeba będzie po świętach przyjść do pracy jako odróbka. jak narazie dyrekcja też nic nie wie. .

Quba

Skończcie narzekać i pisać bzdury, z opinii wiem że to dobra praca, zalet to np regularna płacą i to wysoka, bardzo wysoka jak na wymagane umiejętności, toalety, jest ich tak dużo że nie ma kolejek, osobne dla kobiet i mężczyzn, środki czystości, obiady do wykupienia za śmieszne pieniądze, nawet podjazdu do pracy, bajka jak na 21 wiek, zobaczylisbyscoe jak się robi w Bangladeszu, albo pomieszkalibyscoe w obozowisku na granicy, Ci biedni ludzie marza o lepszym życiu i pracy jaką macie

@Quba

A jak wygląda kwestia chodzenia do toalety, czy należy takowy fakt uzgadniać na początku zmiany np. czy jest wolna amerykanka i każdy może iść kiedy poczuje potrzebę ?

Byly pracownik FCA 31.08.2016

"Nie polecam"..to jest malo powiedziane...he,he..tam trzeba biegac na linii non-stop jak potluczony,do szatni wracasz caly zmachany..w dodatku jak nie robisz sobot,to zarobisz faktycznie grosze....jedynie stary pracownik ma troche lepiej...ma dodatek,chyba teraz cos z 500 zeta,za staz pracy....,w dodatku jest tam mobbing,zastraszanie,zmuszanie do brania urlopow[w sytuacji gdy zaklad ma nieplanowany postoj] i ogolnie atmosfera jest tam nie za ciekawa....

Bolo
@Byly pracownik FCA 31.08.2016

Święte słowa brachu , widze ze przynajmniej jeden wie jak jest w tym zakładzie i bo cała reszta to więkscości trole bez pojęcia wypisujący bzdury i chwalący firme dla kasy. Pytanie tylko kto płaci czy GoWork czy FCA. Smiechu warte żeby w koncernie światowym były takie warunki pracy i taki wyzysk. Śmiechu warte zeby w poszczególnych zakładach grupy były takie róznice wynagrodzen. Na tym koniu jadą, wyzysk póki się da do oporu. Masz(usunięte przez administratora)do oporu za grosze i nie dyskutować a kase biorą akcjonarjusze. Najwiekszemu wrogowi nie poleciłbym tej pracy , radze omijac szerokim łukiem!

Miś

Monter były szaleje na forum. Ten głupek szkaluje firmę brakuje mu pieszczot odbytniczych i pragnie knagi i męskich dotykowy.

Byly Fiatowiec 19.06.2018 13:3

NIKOMU NIE polecam,a wrecz odradzam podjecie tam pracy.20-30 lat temu to byla zupelnie inna[normalna] fabryka,teraz dzieja sie tam nieciekawe rzeczy.Maksymalny wyzysk pracownika:znaczne podniesienie norm pracy,przy jednoczesnym braku podwyzek plac[konkretnych podwyzek,od co najmniej 10 lat.]Do tego dochodzi mobbing,zastraszanie i utrudnianie zycia pracujacym tam osobom:wprowadzenie 10-godzinnych dniowek.

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 939, z czego 314 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.