Opinie o Voxcommerce Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Voxcommerce Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voxcommerce Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voxcommerce Group Sp. z o.o. w Warszawa

Adam Nowy wpis

Pracowałem w Voxie jako junior programista przez prawie dwa lata. Moja opinia jest dobra. Praca tam umożliwia zdobycie doświadczenia poprzez rozwój zarówno starszego głównego projektu jak i pracę nad nowszymi komponentami napisanymi w nowszych technologiach. Bardzo na plus jest przyjacielska atmosfera i ludzie na pomoc których można zawsze liczyć. Jeśli chodzi o prezesa, też jest OK, pieniądze zawsze były na czas, osobiście nigdy nie miałem szczególnie przykrych doświadczeń, można też normalnie porozmawiać. Trzeba oczywiście zaakceptować jego zasady, np. nie spóźniać się. Podsumowując firma godna polecenia i jeśli szukasz pracy to warto zapoznać się z jej ofertą.

Angelika Nowy wpis

Bardzo pozytywnie oceniam okres swojej współpracy z Voxcommerce. Jest to środowisko, które pozwala na rozwój i nabycie nowych umiejętności. W biurze panuje luźna atmosfera, zespół jest bardzo zgrany, mimo że zatrudnione osoby są odpowiedzialne za konkretne zadania to zawsze można liczyć na wsparcie ze strony innych członków zespołu.

Jolanta Nowy wpis

Czy żeby dostać się tutaj jako programista PHP trzeba mieć koniecznie ten 1 rok doświadczenia? Komuś udało się załapać z mniejszym stażem? Bo w ogłoszeniach Voxcommerce piszą o minimum roku.

Junior Nowy wpis
@Jolanta

Tak, można się zgłosić bez doświadczenia zawodowego, ale warto mieć podstawy merytoryczne, łatwe do zdobycia na różnych kursach online. Na pewno potrzeba podstaw mysql, html + CSS, JS. Polecam, można dużo się nauczyć i zdobyć realne doświadczenie.

Lena

Voxcommerce Group to bardzo dobry pracodawca. Wcale nie dziwią mnie pozytywne wpisy!!!

Firma Voxcommerce Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds wsparcia użytkownika. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Damian

Jestem w firmie dość długo i szczerzę mogę powiedzieć że praca tutaj to jedne z najlepszych lat w mojej karierze. Zacząłem pracować świeżo po studiach z zerowom doświadczeniem, ale dzięki dobrej atmosferze i stworzonym warunkom np. szkolenia, mogłem zdobywać niezbędną wiedzę oraz doświadczenie. Na plus: 1. Darmowe zajęcia z native speaker-em w języku angielskim 2. Wyjazdy/wyjścia integracyjne 3. Możliwość zakupu książki/audiobooka/szkolenia które pomogą w rozwoju na koszt firmy 4. Elastyczny czas pracy a także nikt nie robi problemów gdy trzeba zostać w domu i popracować zdalnie 5. Wypłata jest na czas 6. Wraz z doświadczeniem rośnie także wynagrodzenie

EsAmo

Na podstawie pół roku pracy: + Zdrowe podejście do pracownika. + Wypracowany system działania. + Poszerza specjalizację. + Wypłata na czas. + Atmosfera. --- PS: Jak można opiniować pracodawcę na podstawie oferty o pracę? O.o

Prezes

Jak to jest, że 10 minut po otrzymaniu tej opinii od P. Adama otrzymaliśmy ofertę współpracy: "Nawiązując do wiadomości dotyczącej czyszczenia negatywnych opinii na temat Państwa firmy przesyłam wycenę. Na naszej stronie www.warsawmediahouse.pl znajdą Państwo referencje od podmiotów, jakim świadczyliśmy tego typu usługę. Obecnie monitorujemy w sieci ponad 295 stron należących do 87 firm. Śledzimy dodawane opinie 24 h / 7 dni poprzez system automatycznych alertów PR. Jeżeli na temat danej firmy pojawi się negatywna lub pozytywna informacja – dowiemy się o tym w ciągu kilku minut. To pozwana na szybką reakcję i neutralizację zagrożeń wynikających ze złej reputacji. 1. Sposób realizacji usługi. Usługa usuwania negatywnych opinii polega na wyszukaniu, skasowaniu i monitoringu opinii na temat Państwa firmy. W pierwszej kolejności potrzebuję link do Państwa strony internetowej; dokładną nazwę firmy pojawiającą się w negatywnych opiniach; link do strony, na której zostały zamieszczone negatywne komentarze. 2. Realizacja zlecenia. Po wyszukaniu wszystkich negatywnych opinii przygotuje Państwu screeny ze stanu faktycznego – czyli zrzut wszystkich opinii na temat firmy zamieszczone pod danymi stronami, forami. Nasz Radca Prawny weryfikuje zamieszczone komentarze pod kątem zniesławienia oraz naruszeń art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego. Następnie przychodzimy do realizacji usługi. Czas realizacji zlecenia to od 7 do 10 dni roboczych. Następnie po wykonaniu usługi przesyłamy Państwu screen potwierdzający usunięcie opinii. Dodatkowo w ramach usługi, przez 3 miesiące bezpłatnie monitorujemy Państwa firmę w Internecie pod kątem kolejnych negatywnych opinii. Moja propozycja to cena w wysokości 600 zł netto za jednorazowe skasowanie do 100 sztuk opinii. Oczywiście wskazana stawka jest ceną do negocjacji. 3. Złożenie zamówienia. W celu zlecenia usługi potrzebuje: -danych do umowy i faktury proformy, -pełną nazwę firmy, której komentarze publikowane są w internecie, -link do strony, na której negatywne komentarze zostały zamieszczone." Wnioski niech każdy wyciągnie sam.

adam

Nie polecam. W firmie na sile probowano stworzyc luzna, kumpelska atmosfere, jednoczesnie dymajac na umowach przedluzajac okresy tymczasowe "bo tak". Projekty glownie dla firm z branzy mieszkaniowej, ktore z jakiegos niezrozumialego powodu kilkanascie lat temu wladowaly sie w to (usunięte przez administratora) i teraz chyba nie oplaca im sie wyjsc (zwlaszcza, ze maja w spolce udzialy). Tak samo te `osoby pracujace 8-9lat` to w wiekszosci znajomi kroliczka z dawnych lat. No ale mozecie z prezesem pobiec w przebraniu Spartanina ! Nie wiem jak teraz wyglada kod, ale kilka lat temu to byl glownie monkeypatching duzych frameworkow, wiec przy kazdej probie update'u slina i tasma sie rozklejaly i trzeba bylo wszystko klecic od nowa.

;)

Mimo krótkiego okresu przepracowanego w tej firmie wyniosłem z niej spory bagaż doświadczenia i przyswoiłem wiele nowych informacji. W firmie panuje przyjazna i luźna atmosfera, świetnie zorganizowany zespół dzięki zadaniom sprecyzowanym w Redmine. Solidna firma z elastycznym grafikiem i wypłatami na czas. Polecam :)

Wiem co piszę

Te osoby "bez ambicji" zaczynały praktycznie od zera (praktyki podczas studiów) a teraz zarządzają projektami dla dużych klientów.

tomek

Jak wygląda praca w tej firmie? Podobno jest bardzo duże ciśnienie na wydajność - czyli "szybciej szybciej szybciej". Z resztą widziałem ich ogłoszenie o pracę na programistę php i zaznaczyli, że "łatwo nie będzie".

@tomek

Praca uporządkowana, każdy ma listę zadań w Redmine i wiadomo co jest do zrobienia. Dzięki temu czas mija szybko a efekty realizacji są szybko widoczne. Nikt nikogo nie pogania, tu liczy się skuteczność i praca zespołowa a nie szybkość. Są osoby pracujące w Voxcommerce po 8-9 lat, to o czymś świadczy. To dobre miejsce dla osób które chcą się rozwijać, a nie tylko przetrwać w kącie od pierwszego do pierwszego ;) Fajna atmosfera.

@Programista

"Są osoby pracujące w Voxcommerce po 8-9 lat" - o tym, że mają kredyty i brak ambicji ;)

om

Nie duża firma, o dużym potencjale rozwojowym. Zgrany zespół, fajnych ludzi, którzy tworzą przyjazną pracy, atmosferę. Na brak pracy/zadań, nie można narzekać :) Wynagrodzenie terminowo. Firma wspiera pracowników w zdobywaniu nowych umiejętności, opartych o branżę, jak również wspiera w nauce języków.

#

Praca ciekawa, można się też trochę przy okazji nauczyć. Atmosfera w biurze dobra, zespół jest zgrany i dobrze ze sobą współpracuje. Firma ma sporo klientów, więc i pracy jest sporo. Zarobki w porządku, pieniądze są na czas. Ogólnie polecam:)

:))

Jakość realizacji lepiej niż przyzwoita. Projekty sprawnie i skutecznie realizowane, działają, klienci zadowoleni. Tempo pracy spore, czas leci szybko i jest okej :) A projekty bardzo ciekawe dla największych firm.

Projekty mało ciekawe, jakość kodu bardzo słaba (również design), ciągłe ciśnienie: "rób, rób". masakra - nie polecam!

Programista

Fajni ludzie, dobra atmosfera, ciekawe projekty. Zarobki mogłyby być trochę wyższe, ale nie jest źle. Można się sporo nauczyć, jest parcie na zdowywanie wiedzy i nowoczesne narzędzia.

Zostaw merytoryczną opinię o Voxcommerce Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Voxcommerce Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voxcommerce Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Voxcommerce Group Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • świętokrzyska 18
    00-052 Warszawa

Voxcommerce Group Sp. z o.o.