Voxcommerce Group Sp. z o.o.

Opinie o Voxcommerce Group Sp. z o.o.

Programista 2014-10-23 10:35
Fajni ludzie, dobra atmosfera, ciekawe projekty. Zarobki mogłyby być trochę wyższe, ale nie jest źle. Można się sporo nauczyć, jest parcie na zdowywanie wiedzy i nowoczesne narzędzia.
:) 2014-12-02 12:02
Projekty mało ciekawe, jakość kodu bardzo słaba (również design), ciągłe ciśnienie: "rób, rób". masakra - nie polecam!
:)) 2015-06-25 09:41
Jakość realizacji lepiej niż przyzwoita. Projekty sprawnie i skutecznie realizowane, działają, klienci zadowoleni. Tempo pracy spore, czas leci szybko i jest okej :) A projekty bardzo ciekawe dla największych firm.
# 2016-01-03 19:25
Praca ciekawa, można się też trochę przy okazji nauczyć. Atmosfera w biurze dobra, zespół jest zgrany i dobrze ze sobą współpracuje. Firma ma sporo klientów, więc i pracy jest sporo.
Zarobki w porządku, pieniądze są na czas.
Ogólnie polecam:)
om 2016-01-15 17:28
Nie duża firma, o dużym potencjale rozwojowym. Zgrany zespół, fajnych ludzi, którzy tworzą przyjazną pracy, atmosferę. Na brak pracy/zadań, nie można narzekać :) Wynagrodzenie terminowo. Firma wspiera pracowników w zdobywaniu nowych umiejętności, opartych o branżę, jak również wspiera w nauce języków.
tomek 2016-05-24 12:19
Jak wygląda praca w tej firmie? Podobno jest bardzo duże ciśnienie na wydajność - czyli "szybciej szybciej szybciej". Z resztą widziałem ich ogłoszenie o pracę na programistę php i zaznaczyli, że "łatwo nie będzie".
Programista 2016-06-30 16:29
Praca uporządkowana, każdy ma listę zadań w Redmine i wiadomo co jest do zrobienia. Dzięki temu czas mija szybko a efekty realizacji są szybko widoczne. Nikt nikogo nie pogania, tu liczy się skuteczność i praca zespołowa a nie szybkość. Są osoby pracujące w Voxcommerce po 8-9 lat, to o czymś świadczy. To dobre miejsce dla osób które chcą się rozwijać, a nie tylko przetrwać w kącie od pierwszego do pierwszego ;) Fajna atmosfera.
Programista 2016-08-11 13:58
"Są osoby pracujące w Voxcommerce po 8-9 lat" - o tym, że mają kredyty i brak ambicji ;)
Wiem co piszę 2016-09-21 12:47
Te osoby "bez ambicji" zaczynały praktycznie od zera (praktyki podczas studiów) a teraz zarządzają projektami dla dużych klientów.
;) 2017-02-07 23:16
Mimo krótkiego okresu przepracowanego w tej firmie wyniosłem z niej spory bagaż doświadczenia i przyswoiłem wiele nowych informacji. W firmie panuje przyjazna i luźna atmosfera, świetnie zorganizowany zespół dzięki zadaniom sprecyzowanym w Redmine. Solidna firma z elastycznym grafikiem i wypłatami na czas. Polecam :)
Zostaw swoją opinię o Voxcommerce Group Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voxcommerce Group Sp. z o.o.