Opinie o Jack Cleaners w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jack Cleaners. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jack Cleaners o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jack Cleaners w Bydgoszcz

Dyng Nowy wpis

Wiesz, no tak powinno być, że pracować mają ludzie, którzy się na tym znają, ale wiadomo też, że czasami bywa po prostu różnie, a pracy szukają wszyscy i potem nie ogarniesz co i kto i dlaczego, ale na szczęście zawsze można takiego pracownika zwolnić

Tajemniczy klient Nowy wpis

Myjnia bardzo dobra, młodzi, uprzejmi ludzie a nie pierwsi lepsi z łapanki. Porozmawiają, doradzą i wykonają usługę tak jak należy. POLECAM wszystkim

Niezadowolony Nowy wpis

Pranie tapicerki 2-. Na drugi dzien wycieralem fotele, jakby ktos buciorami pobrudzil, a oparcia zapomnieli wyprac, jak bylo brudne tak jest nadal. Dzieki Pierwszy i ostatni raz.

gosc Nowy wpis

najgorsza myjnia w bydgoszczy usluga wykonana niechlujnie auto przetarte po łebkach nie odkurzone lipa straszna po zgloszeniu reklamacji na usluge auto z grubsza umyte i sprzatniete za to paliwo ze zbiornika wyparowalo chyba maja tam bardzo wysoka temperature w srodku ze tak sie stalo nie polecam nikomu partacze i zlodzieje

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jack Cleaners? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
tomek

Nie polecam,samochód po trzech godzinach brudny,szyby mię umyte,juz nigdy więcej nie skorzystam z tej myjni.czytajct4l5ie komentarze!!!

michasia

Potwierdzam, ta myjnia to żart z klienta. Dziwi mnie, że mają jeszcze klientów. Byłam tam raz i nie wrócę. Zostawiasz auto na godzinę (w tym czasie kręcisz się po "centrum handlowym" z pięcioma sklepikami na krzyż), wracasz i dno. Samochód wprowadzają i wyprowadzają pracownicy w tych samych brudnych ubraniach w których je myją - SZOK.

Robi

grupon? to teraz juz chyba moda na to minela i w ogole wszytkei te strony z tymi kuponami to poupadaly. tak sie mi kojazy. ale wracajac do sedna - moze wlasnie ktos pracowal w jack cleaners i jest w stanie napisac co takiego tam sie teraz dzieje - bo szukam pracy w tej branży i chcialbym uzyskac jakies bierzace informacje .

Ola

Wykupiłam opcje odkurzania wnętrza i prania tapicerki przez Groupon i jestem bardzo zadowolona. Usługa zostala wykonana starannie i dokladnie. Mialam bardzo mocne zabrudzenie na tapicerce, po ktorych teraz nie ma sladu. Polecam.

kaczordonald

Bardzo zle. Skorzystalem z kuponu grouponu i okazalo sie ze to wielka pomylka. NIE POLECAM !!! Bardzo niedokladne, zostaly plamy, zabite owady na zderzakach. Nawet jak dalem auta do mycia rano a wieczorem pojechalem po samochod i zobaczylem brudnego samochodu. Mimo kupilem za pakiet z praniem tapicerki. I co? NIE POLECAM / NIE WARTO !!!

OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM! Kupiłem pakiet z praniem tapicerki i myciem podwozie, które okazało się jedynie myciem nadkoli. Później jednak obejrzałem sobie z ciekawości filmik z monitoringu galerii (mój znajomy jest koordynatorem ochrony)Myjkowy urządził sobie moim samochodem pokaz driftu, który o mało co nie skończył się na słupie!!!

Dawid
@Marcin

Witam, Prowadzę tę myjnię od jakiegoś czasu. Proszę powiedzieć jakim samochodem Pan był - zweyfikuję te informacje. Pozdrawiam

irmam

Skorzystałam z usługi kupując pakiet w Grouponie. Wykonano pranie tapicerki, odkurzanie wnętrza samochodu. Mycie podwozia pominięto. Jakość usługi pod psem. O umówionej godzinie na odbiór, do samochodu nie sposób było wsiąść. Oszuszano tapicerkę przez 2 godziny, ale niewiele to pomogło, a zbliżała się noc. Zmęczona wsiadłam i odjechałam. W domu zauważyłam brak dywaników. Pojechałam po nie następnego dnia, ale szef osobiście oznajmił, że takie dywaniki mogę sobie kupić na hali za 10,- zł. Gratuluję takiego traktowania klienta. Omijać to miejsce z daleka. Nigdy więcej ....

meg

Omijajcie tą myjnię z daleka. Dwa razy pokusiło mnie ,żeby tam oddać auto do mycia i czyszczenia w środku. Za pierwszym razem bagażnik nie został wyczyszczony , a mycie zewnętrzne też pozostawiało wiele do życzenia. Wczoraj oddałam ponownie auto. W środku - owszem , nawet czyste, za to na zewnątrz porażka. Do tego uszkodzili mi zderzak jakimś świństwem- na długości około 30cm zmatowili lakier. Nie wiem czego oni tam używają , ale jak chcecie odebrać samochód w stanie nie naruszonym , to do tej myjni nie jedźcie. Tam chyba specjalnie jest tak ciemno ,żeby nie można było obejrzeć dokładnie samochodu po myciu.

Leszek

Jedna wielka tragedia. Omijać z daleka ! Fotele niedoprane. Nawet nie wszędzie doszli. Pozostały miejsca nawet nie ruszone. Reszta samochodu wraz z szybami upaćkana środkiem do mycia. tragedia. Nigdy więcej.

Prawda boli

Masakra jakaś wielka pomyłka! Co panowie tam wyprawiają to sie w glowie nie miesci miałem kupon na mycie kompleksowe z myciem podwozia i ozonowaniem a odebrałem samochód zgnojony w środku śmierdzący pomyjami bez detergentu oraz wielkimi plamami ,,niby,, po praniu tapicerki....? Na mój koszt został suszony czyli silnik pracował lekko 4 godziny z włączonym gorącym nawiewem! Podwozie nie zostało w żaden sposób myte bo niby jak jak tam sprzętu nie mają!Pojechalem na poprawke prania zaraz na nastepny dzień!Już nie zostawiałem samochodu tylko stałem nad kolesiem co mi go prał i uwierzcie nie były prane moje fotele za pierwszym podejściem!!!Osobiście byłem świadkiem jak wyjeżdżając z myjki jeden z pracowników przytarł bok pewnwej pani,chlopaki mieli taki ubaw że szkoda gadać.NIE POLECAM POD ŻADNYM WZGLĘDEM TEJ MYJNI

soso

samochód oddałem na pranie tapicerki i odkurzanie. generalnie jak mógł bym cofnąć czas to zrezygnował bym z tej usługi dlatego ,że owszem,fotele wyprane ( chociaż dwie największe plamy i tak zostały) ale mam zarysowane drzwi. jestem pewien ,że tego nie było jak zdawałem samochód, w końcu jeżdżę nim co dziennie i znam wszystkie drobne skazy na lakierze a to od razu rzuca się w oczy przy wsiadaniu. oczywiście na moje uwagi że tego nie było przed wizytą na myjni obsługa stwierdziła że nic mi w tej sprawie nie pomogą. dla mnie to zwykłe chamstwo i brak szacunku dla klijenta

Zostaw merytoryczną opinię o Jack Cleaners - Bydgoszcz

Jack Cleaners