Jack Cleaners

Bydgoszcz

Opinie o Jack Cleaners

soso 2013-04-16 17:36:58
samochód oddałem na pranie tapicerki i odkurzanie. generalnie jak mógł bym cofnąć czas to zrezygnował bym z tej usługi dlatego ,że owszem,fotele wyprane ( chociaż dwie największe plamy i tak zostały) ale mam zarysowane drzwi. jestem pewien ,że tego nie było jak zdawałem samochód, w końcu jeżdżę nim co dziennie i znam wszystkie drobne skazy na lakierze a to od razu rzuca się w oczy przy wsiadaniu. oczywiście na moje uwagi że tego nie było przed wizytą na myjni obsługa stwierdziła że nic mi w tej sprawie nie pomogą. dla mnie to zwykłe chamstwo i brak szacunku dla klijenta
Prawda boli 2013-07-19 10:40:26
Masakra jakaś wielka pomyłka!
Co panowie tam wyprawiają to sie w glowie nie miesci miałem kupon na mycie kompleksowe z myciem podwozia i ozonowaniem a odebrałem samochód zgnojony w środku śmierdzący pomyjami bez detergentu oraz wielkimi plamami ,,niby,, po praniu tapicerki....?
Na mój koszt został suszony czyli silnik pracował lekko 4 godziny z włączonym gorącym nawiewem! Podwozie nie zostało w żaden sposób myte bo niby jak jak tam sprzętu nie mają!Pojechalem na poprawke prania zaraz na nastepny dzień!Już nie zostawiałem samochodu tylko stałem nad kolesiem co mi go prał i uwierzcie nie były prane moje fotele za pierwszym podejściem!!!Osobiście byłem świadkiem jak wyjeżdżając z myjki jeden z pracowników przytarł bok pewnwej pani,chlopaki mieli taki ubaw że szkoda gadać.NIE POLECAM POD ŻADNYM WZGLĘDEM TEJ MYJNI
Leszek 2013-10-04 09:39:48
Jedna wielka tragedia. Omijać z daleka ! Fotele niedoprane. Nawet nie wszędzie doszli. Pozostały miejsca nawet nie ruszone. Reszta samochodu wraz z szybami upaćkana środkiem do mycia. tragedia. Nigdy więcej.
meg 2013-12-19 08:22:03
Omijajcie tą myjnię z daleka. Dwa razy pokusiło mnie ,żeby tam oddać auto do mycia i czyszczenia w środku. Za pierwszym razem bagażnik nie został wyczyszczony , a mycie zewnętrzne też pozostawiało wiele do życzenia. Wczoraj oddałam ponownie auto. W środku - owszem , nawet czyste, za to na zewnątrz porażka. Do tego uszkodzili mi zderzak jakimś świństwem- na długości około 30cm zmatowili lakier. Nie wiem czego oni tam używają , ale jak chcecie odebrać samochód w stanie nie naruszonym , to do tej myjni nie jedźcie. Tam chyba specjalnie jest tak ciemno ,żeby nie można było obejrzeć dokładnie samochodu po myciu.
irmam 2014-01-23 20:04:51
Skorzystałam z usługi kupując pakiet w Grouponie. Wykonano pranie tapicerki, odkurzanie wnętrza samochodu. Mycie podwozia pominięto. Jakość usługi pod psem.
O umówionej godzinie na odbiór, do samochodu nie sposób było wsiąść. Oszuszano tapicerkę przez 2 godziny, ale niewiele to pomogło, a zbliżała się noc. Zmęczona wsiadłam i odjechałam. W domu zauważyłam brak dywaników. Pojechałam po nie następnego dnia, ale szef osobiście oznajmił, że takie dywaniki mogę sobie kupić na hali za 10,- zł. Gratuluję takiego traktowania klienta. Omijać to miejsce z daleka. Nigdy więcej ....
Marcin 2014-03-22 12:19:39
OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM! Kupiłem pakiet z praniem tapicerki i myciem podwozie, które okazało się jedynie myciem nadkoli. Później jednak obejrzałem sobie z ciekawości filmik z monitoringu galerii (mój znajomy jest koordynatorem ochrony)Myjkowy urządził sobie moim samochodem pokaz driftu, który o mało co nie skończył się na słupie!!!
Dawid 2014-03-23 10:10:28
Witam,
Prowadzę tę myjnię od jakiegoś czasu. Proszę powiedzieć jakim samochodem Pan był - zweyfikuję te informacje. Pozdrawiam
kaczordonald 2014-05-05 22:40:17
Bardzo zle. Skorzystalem z kuponu grouponu i okazalo sie ze to wielka pomylka. NIE POLECAM !!! Bardzo niedokladne, zostaly plamy, zabite owady na zderzakach. Nawet jak dalem auta do mycia rano a wieczorem pojechalem po samochod i zobaczylem brudnego samochodu. Mimo kupilem za pakiet z praniem tapicerki. I co?

NIE POLECAM / NIE WARTO !!!
Ola 2014-05-15 13:23:39
Wykupiłam opcje odkurzania wnętrza i prania tapicerki przez Groupon i jestem bardzo zadowolona. Usługa zostala wykonana starannie i dokladnie.
Mialam bardzo mocne zabrudzenie na tapicerce, po ktorych teraz nie ma sladu.
Polecam.
Robi 2015-01-31 06:20:47
grupon? to teraz juz chyba moda na to minela i w ogole wszytkei te strony z tymi kuponami to poupadaly. tak sie mi kojazy. ale wracajac do sedna - moze wlasnie ktos pracowal w jack cleaners i jest w stanie napisac co takiego tam sie teraz dzieje - bo szukam pracy w tej branży i chcialbym uzyskac jakies bierzace informacje .
michasia 2015-02-04 07:57:40
Potwierdzam, ta myjnia to żart z klienta. Dziwi mnie, że mają jeszcze klientów. Byłam tam raz i nie wrócę. Zostawiasz auto na godzinę (w tym czasie kręcisz się po "centrum handlowym" z pięcioma sklepikami na krzyż), wracasz i dno. Samochód wprowadzają i wyprowadzają pracownicy w tych samych brudnych ubraniach w których je myją - SZOK.
tomek 2015-02-06 20:48:37
Nie polecam,samochód po trzech godzinach brudny,szyby mię umyte,juz nigdy więcej nie skorzystam z tej myjni.czytajct4l5ie komentarze!!!
gosc 2015-10-06 10:45:12
najgorsza myjnia w bydgoszczy usluga wykonana niechlujnie auto przetarte po łebkach nie odkurzone lipa straszna po zgloszeniu reklamacji na usluge auto z grubsza umyte i sprzatniete za to paliwo ze zbiornika wyparowalo chyba maja tam bardzo wysoka temperature w srodku ze tak sie stalo nie polecam nikomu partacze i zlodzieje
Niezadowolony 2015-11-10 10:49:04
Pranie tapicerki 2-. Na drugi dzien wycieralem fotele, jakby ktos buciorami pobrudzil, a oparcia zapomnieli wyprac, jak bylo brudne tak jest nadal. Dzieki Pierwszy i ostatni raz.
Tajemniczy klient 2016-02-20 13:22:11
Myjnia bardzo dobra, młodzi, uprzejmi ludzie a nie pierwsi lepsi z łapanki. Porozmawiają, doradzą i wykonają usługę tak jak należy. POLECAM wszystkim
Dyng 2016-05-11 20:45:27
Wiesz, no tak powinno być, że pracować mają ludzie, którzy się na tym znają, ale wiadomo też, że czasami bywa po prostu różnie, a pracy szukają wszyscy i potem nie ogarniesz co i kto i dlaczego, ale na szczęście zawsze można takiego pracownika zwolnić
Zostaw swoją opinię o Jack Cleaners - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jack Cleaners