Opinie o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Netbox sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Netbox sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

Lkj

czy wszyscy odrabiają poniedziałek? czy kolejna kompletna kompromitacja ,jedni idą drudzy nie

Ochrona
@Lkj

Brak roboty to nie idą. jakby było full roboty to by szli. Proste.

Joanna
@Ochrona

było to wpisane jako dzien wolny (urlop) czy zaplata za ten dzien była skoro nie kazali isc do firmy?

Trzeci syn drugiego syna

Nie wiem, kto prowadzi profil na fb, no ale faktycznie strasznie dbacie o nasze bezpieczeństwo hahahha. Wszystkie drzwi mamy pozamykane, w przypadku jakby coś się stało jesteśmy w czarnej ##### to jest fabryka czy więzienie? Kolejna sprawa jest taka, że Leper przekwalifikował Bhpowca na fotografa. Zastanówcie się co robicie, tutaj już wcześniej był spory rygor.. No ale najwidoczniej Pan Leper chce, gdy robota ruszy dawać za polecenie nowego z 10kola. Naprawdę w ostatnim czasie, w tej firmie złośliwości nie mają końca. Szkoda, że jak się wejdzie do niektórych biur, to nikt nie robi zdjęć sałatek na biurku ;) No ale wiadomo, najlepiej zawsze dowalić tym, którzy już mają najgorzej.

Dolar

Czy wiadomo kiedy podwyżki w naszej firmie? Na Gostyn24 piszą że w Polsce jest wzrost w tym temacie: „Wzrost wynagrodzeń przyśpieszył w marcu. W kolejnych miesiącach płace będą rosnąć w dwucyfrowym tempie" - napisali analitycy w komentarzu do danych GUS.

@Dolar

Jak wyglądają realnie zarobki na produkcji, oglądałem ogłoszenie i piszą o 5000 zł brutto bez nadgodzin czyli ok. 3500 zł na rękę. Jest to prawdą? Nie bójcie się napisać.

Kit
@Rzeźnik

Bez doświadczenia i na dzień dobry nie masz co liczyć na 5000 zł brutto… może po 8 latach takie coś ale nie na dzień dobry

@Kit

Czyli kłamią w ogłoszeniu pisząc: "wynagrodzenie na start do 5 000 zł brutto bez nadgodzin wraz z systemem motywacyjnym" ?

Bobst
@Rzeźnik

Bo to prawda. Jak byk jest napisane DO 5000 brutto czyli równie dobrze może to być 3000 albo 4000 bo jest napisane DO. Czytanie ze zrozumieniem się kłania

@Bobst

Widzę co jest napisane, pytam na ile to realne ale skoro pracownik napisał, że może po 8 latach pracy to równie dobrze można napisać "zarobki na start DO 100 000 zł". Na szczęście UE może w końcu ureguluje to i w ogłoszeniach będą podawane zarobki realne.

nnn
@Rzeźnik

Ale nasza firma poszła po bandzie . 5000 tys brutto to może na stanowisku kierowniczym , bo na produkcji na starcie to chyba nie ma szans,

Miłek

Cześć, czy ktoś może określić jak wygląda praca na narzędziowni?

Mlotek
@Miłek

Przychodzisz do pracy a po drodze mijasz bramę, kołowrotek, idziesz wzdłuż wyznaczonej ścieżki, musis odbić się karta i przechodzisz pod 20 kamerami. Idziesz na narzędziownie, coś tam się pokręcisz po pomieszczeniu i tak mija 8h. Kropla potu ci po czole nie zleci. Generalnie lepsze to niż produkcja. Polecam

Rozmowa rekrutacyjna z Menedżerem HR i Członkiem Zarządu. Pytania odnośnie co miałbym robić i czego się spodziewać na tym stanowisku. W trakcie rozmowy zainteresowanie wykazywał tylko członek natomiast Hr-owiec wyszła w czasie spotkania - pełna profesjonalność (byłem na wielu spotkaniach ale to mi się zdarzyło 1 raz w moim długim życiu :) ). W związku z tym, że byłem w trakcie rozmów z innymi firmami poprosiłem aby poinformowano mnie o przebiegu rekrutacji w Netboxie. Hr potwierdziła, że na pewno otrzymam informację do piątku. Tutaj również wykazała się pełnym profesjonalizmem ponieważ takiej informacji nie otrzymałem nawet na maila czy sms. (szanujmy się nawzajem) Odradzano mi pracę w tej firmie i jak widać były to trafne podpowiedzi. Znalazłem już o wiele ciekawszą i dobrze płatną pracę niestety (stety) w netboxie zaproponowałem niższą i adekwatną do rynku gostyńskiego.

Jakie odniósł Pan sukcesy, jakie porażki. Pytania jakie zadałby Pan firmie outsourcingowej w celu zapoznania się z ich usługami. Jak wdrożyłbym się do nowych wyzwań.

KOKOS

Była pandemia, jest wojna na wschodzie, a mimo to porzucę z dnia na dzień pracę w tym CYRKU. Do najmłodszych nie należę , ale mam wykształcenie, wiedzę, doświadczenie zawodowe, chęci i nie wygórowane ambicje, więc sobie poradzę. Struktura tej firmy (w skrócie) wygląda jak PGR za (usunięte przez administratora) czyli; - rodzina (protegowani) awansuje szybciej bez względów na wyniki pracy - im więcej potrafisz zrobić (bo się starasz), to dołożą ci obowiązków, a stawka ta sama - KRADNĄ WSZYSTCY NA POTĘGE ! Od brygadzisty w górę, np. zlecają prace(zaprzyjaźnionym) firmom zewnętrznym wykonanie zlecenia po zawyżonych cenach i jakościowo wadliwych (była budowa w trakcie księgowa się pogubi) Ręka rękę myje, nic nie wypłynie, taka mini (usunięte przez administratora) Jesteś bystry/a pracowity/a podpisz umowe, ale nie traktuj tej firmy jako docelowe lecz jako etap w twoim życiu. Powodzenia

@KOKOS

nie jestem w stanie odnieść się do wszystkiego ale faktycznie nie dostaje się tutaj awansów a nietraktowanie tej ""firmy"" jako docelowe miejsce to najlepsza rzecz która można zrobić

@Marek

Bo tak to tutaj wyglada. Jesteś robotnikiem na produkcji to do samego końca żywota nim będziesz. Brak jakichkolwiek perspektyw na dalszy rozwój. A o awansach to zapomnij bo i tak wezmą kogoś po znajomosci bez ogłaszania rekrutacji. Do tego dostajesz 1,5zl podwyżki na rok i masz za to rodzine wykarmic przy takich cenach. No i jeszcze całuj za to po rękach bo przecież dostałeś „podwyżkę”.

@KOKOS

nasz wspaniały kolega dał przykład jaki jest nadzór nad pracą w tej firmie, ,niestety wstydzić się może nie tylko on ,to przykre dla osób które przychodzą i na prawdę uczciwie pracują,są osoby które nie myślą o pracy od rana tylko jak zarobić dodatkowo na firmie[np. na sztancach 4 brygadzistów i menager na 1 zmianie] to się w głowie nie mieści .myślę że należy popracować nad premią bo niestety w zakładzie jest coraz więcej osób co praktycznie nie chodzi do pracy, non stop L4,a wypłaty i podwyżki dostawają zapewne regularnie i dlatego są takie sytuacje...

Ciekawa

Pytanie do zarządu, kiedy we firmie jakieś dodatkowe benefity dla pracowników ? LuxMed by się przydał a wszędzie dookoła firmy posiadają ten pakiet. Co z podwyżkami? Wszędzie podwyżki i dodatkowe premie a u nas cisza. Może jak ludzie odejdą to wtedy coś zrozumiecie

@Ciekawa

Odejście to jedna z lepszych opcji. Nie żałowałem ani sekundy a łzy szczęścia spływały po policzkach podczas ostatniego wyjazdu z czachorowa

Deejw

Dlaczego firma sobie szasta urlopami pracowników? Nie ma roboty to dawać postojowe...

@Deejw

Dokładnie. Co to ma być, zart jakis? Postojowe zapłacić a nie nasze urlopy wykorzystywać

Xxx
@Deejw

To samo jeat w filtronoe

markidżio

dla wszystkich zainteresowanych - pasowanie już nie tańczy

KOKOS

Ach zapomniałem - oszczędzanie na złotówkach (dla pracowników), a nie na milionach , miliony to tam poszły w rów. Czyli zakupione maszyny w cenie domu z ogródkiem lub mieszkania kupione przez specjalistów tej (usunięte przez administratora) , by usprawnić i podnieść wydajność przykryte czarną plandeką by Kuba ich nie widział (Handypack i rozdrabniacz odpadów) bo to zwykła wtopa. - EKOLOGIA !! wydawanie nie tylko pracownikom, niewygodnych odpadów, by nie płacić za utylizacje. Mam na myśli sekcję i wykrojniki ze sztańć (taka sklejka lakierowana z elementami plastiku, gumy i metalu...... tym ludzie palą w piecach) Wylewanie do katalizy miejskiej środków chemicznych ( farb, klejów, rozpuszczalników) Może 20 % trafia do utylizacji i recyklingu ( no ale papier mają? mają!)

wujek łuki
@KOKOS

te środki chemiczne też są nam wydawane do domu, kąpiemy się w tym

Firma piorąca odzież roboczą- żenada. Oddajesz do wymiany- wraca ta sama. Skąd firma znalazła ją? A co do podwyżek 0,50 gr to kpina

.żenada

zgadzam się z tobą a jeszcze ten namiot na polu parkingowym jaja sobie z ludzi robią żebra się po pracownikach aby własne rodziny do pracy zaciągali a jak przyjedziesz do pracy to nie ma gdzie samochodu zaparkować nie wiem czy w tej firmie jeszcze KTOS myśli ,nawet z convertu parkują na naszych parkingach ...szkoda słów nie idziemy w dobrym kierunku,a szkoda

Conv Ert

My dalismy wszystkim po 3 zeta :)

...

Powiadasz że dostałeś/50gr podwyżki... W tej firmie trzeba się delikatnie mówiąc przypodobać brygadziscie / menadżerowi w innym przypadku zapomnij o większych podwyżkach. Co z tego że będziesz się starał a znaczące podwyżki dostaną Ci którzy najwięcej przesiadują w kancapach i ci co wiecznie przesiadują na palarni

yolo
@...

Widać, że te opinie piszą ludzie nie pracujący w firmie albo będący z konkurencji. Pracuje od WIELU LAT i nie slyszalem o zadnej osobie która w ciagu ostatniego czasu dostalaby podwyzke 50gr. W tym roku podwyżki były super i co najważniejsze SĄ CO ROKU. jak sie nie leniłeś to dostałeś dobrą kase. Niestety czarny PR ciagnie sie za Netboksem od lat a w firmie jest duzo zmian pozytywnych i wszyscy pracujacy tu dluzej niz tydzien to potwierdzą !!!!

...
@yolo

A właśnie koleżko że pracowałem w netboxie i to długo ale na szczęście się opamiętałem i zmieniłem na dużo lepszą pracę. Najwidoczniej jesteś jednym z tych którzy (usunięte przez administratora)

Blabla
@yolo

Koleś przestań (usunięte przez administratora). Pracowalem w tej firmie i wykonywałem swoją robotę jak najlepiej jak potrafiłem to przy podwyżce przelozony powiedział mi że nie ma mnie na liście (przeszedłem z innego działu) jak przyniosłem wypowiedzenie to nagle już byłem na liście i podwyżka nagle się dla mnie znalazła ale wtedy było już za późno

MA RACJE

Jaki jest okres rozliczeniowy w Netbox sp.z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zxc

Wypłata do 10 każdego miesiąca. Premia pod koniec miesiąca.

He

A co cię to? Tak jak wszędzie.

Terenowy

Czy szefostwo zwróci za myjkę po parkowaniu na parkingu za kamieniami lub dofinansuje zakup auta terenowego ? ;)

@Terenowy

Zawsze możesz zaparkować na parkingu koło Converu i się przejść kawałek :)

Z
@pracownik

Nawet tam nie ma miejsca. No chyba ze na popołudnie przyjeżdżasz dl pracy już o 13 byle tylko miejsce znaleźć. Gratulacje dla ciebie. Proponuje wykupić kawałek łąki za rowem i zrobić tam parking. Problem będzie rozwiązany.

gość1

ogólnie atmosfera na tym dziale nieciekawa rzeczywiście niektóre panie bardzo nieprzyjemne nie patrzą na siebie tylko wszystkich obgadują ale cóż każdy ma swój charakter ,choć są tam osoby też bardzo życzliwe jak się idzie coś pożyczyć i słyszy /a swojego nie masz ,idż niech ci kupi/ to naprawdę następnym razem już nie ma się ochoty do takiej osoby podchodzić ,nowymi osobami nikt się nie interesuje , nie ma nawet czym zmierzyć i przeciąć ,co chwilę robi się co inne ,nie skończysz jednej pracy a już przerywasz i zaczynasz inną ,wszędzie ciasno ,wszystkiego się szuka ,praca na pakowaniu fizycznie ciężka ogólnie nie polecam tej firmy,

Fionka
@gość1

Idz do filtronu to zobaczysz co to ciężka robota

KGB
@gość1

Ja tam uwielbiam chodzić a szczególnie kiedy jest tam ta młoda, niska blondyneczka w okularach. Nie znam jej imienia ale jestem w skowronkach kiedy jest tam

Lkj

Czy wszyscy dostali premie ?

@Lkj

Kto zasłużył to dostał

Tomasz

A ile dostawaliście i od czego te premie były zależne? Często wpadają takie dodatki?

@Tomasz

To zależy od stażu pracy wydziału i stanowiska.

Heh

Nie interesuj sie

Sitripio

Fajnie by było gdybyśmy, dostawali "kartki od wypłaty" na maila, bo chodzić za każdym razem się prosić jak się coś nie zgadza to przesada, a niezgodności są częste, szczególnie gdy ktoś ma nadgodziny. Oczywiście nikogo nie obwiniam, bo każdy się może pomylić. Takie udogodnienie by każdemu pracownikowi wyszło na plus i dało by więcej niż czytanie (usunięte przez administratora) bajek o magencie..

Czy ktoś to dokładnie wie o interpretacji odnośnie pieniążków na święta? Co z osobami które pracują od września? Lapia się na tą mniejsza czy większą pulę?

Tomasz

I na czym stanęło? Były już wypłaty? Jak z tymi premiami to wyglądało?

Jurgen
@Tomasz

Pracownicy firmy Netbox wiedzą a „obcych” bardzo to interesuje?

@Jurgen

Tak, "obcych" interesuje, bo ludzie wchodzą tu poczytać co się dzieje w firmie. Informacja o tym, czy firma wypłaca premie jest ważna dla potencjalnych kandydatów. To chyba logiczne? Przynajmniej mam taką nadzieję. :) Jeśli nie, postaram się wytłumaczyć jakoś prościej. :)

@Tomasz

Wszystko wypłacane tak jak trzeba i na czas. Nigdy w tym temacie nie było problemu.

marek albo przemek

może czas zająć się jakością fali bo coraz gorsza jest, niektóre osoby chyba już przymarzły do foteli zamiast zajmować się tym tematem...

SurSur
@marek albo przemek

Ogólnie jakość czy fali czy litej jest coraz gorszą, jak wymagają od nas to niech najpierw zagwarantują porządny towar.

AB
@marek albo przemek

Nic nie poradzisz, wina logistyki - nie chce sie im przekładać to macie piękne łódki, a potem pasowanie tańczy na młodego szreka sztancy, niczym nasz bocian na rowerze po Ukrainie. Tylko krobianin DK was uratuje, od nieuchronnej zguby. Pozdro

Dlaczego wszystkie działy nie zostały poinformowane o możliwości zrobienia indywidualnej wigilii działowej z dofinansowaniem?

Pomocnik

Nikt nikomu nie bronił organizować wigilii. A co do dofinansowania to również trzeba było zapytać. W biurowcu ludzie nie gryzą wiec nie ma co się bać tam iść. Wszyscy by chcieli przyjść na gotowe ale oczywiście nikomu nie chce się samemu organizować a później brakuje takim odwagi i anonimowo cisną na innych i firmę na go worku. Nie pozdrawiam, a organizatorowi gratuluję kreatywności.

@Pomocnik

Nie chodzi o przyjście na gotowe. Tylko o fakt, że większość nie wiedziała o takich możliwościach. Widzisz rożnice?

Pomocnik

Trzeba było się samemu wcześniej zainteresować i dopytać w odpowiednim dziale czy jest taka możliwość a nie płakać na forum.

fell

z tą kasą to dobry pomysł zasili budżet na święta ,lepiej nie kuśic losu i z tą firmową wigilią zaczekać do czasu aż (usunięte przez administratora) zniknie,zdrowie najważniejsze

Zadowolona
@fell

Jak dla mnie to wigilii firmowej nie musi być wcale, dzięki temu miałam pieniążki na organizacje domowej wigilii i na prezenty dla dzieciaczków.

opma

logistyka (usunięte przez administratora).ile razy idę po towar na wyrywanie to albo siedzą na palecie albo nikogo tam nie ma ...

ogór

Pewnie zrobili sobie mała przerwę - 40 minut na papieroska

Logistyk
@opma

Ta za to na dziale klejenia wszyscy solidnie pracują

Wychodzą na papierosy.

Czy pracownicy w Netbox sp.z o.o. dogadują się między sobą?

Różnie to bywa z niektórymi można się dogadać z innymi nie

Zostaw merytoryczną opinię o Netbox sp.z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Netbox sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netbox sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netbox sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 7 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netbox sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netbox sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netbox sp.z o.o.
2.3/5 Na podstawie 687 ocen.

Netbox sp.z o.o.