logo Netbox sp.z o.o.

Netbox sp.z o.o.

Gostyń

Opinie o Netbox sp.z o.o.

fwe 2016-05-22 16:43:32
czyli jakby tą pracę wykonywał facet to zrobiłby trzy razy więcej?!.
sorki ale pakowaczki nic nie robią jak operator przezbraja maszynę.
młodszy pompomocnik młodego pomocnika 2016-05-22 21:42:27
Jak nad stawem na rybach na głos pochwaliłem się szwagrowi ile zarabiam w Netboxie to mi dzikie kaczki suchy chleb rzucały pod nogi, qr** co ja tam robie??
rybka 2016-05-23 14:33:15
To po co się chwalisz ?
kobieta 2016-05-23 22:46:07
Ty chyba masz coś ze wzrokiem jeśli uważasz , że pakowaczki podczas przezbrajania nic nie robią. Zapraszamy na klejarki zobaczymy jak Twój kręgosłup długo da radę :)
nicko 2016-05-24 00:48:09
Uwaga do piszacych. Jeśli widzicie co robią lub nie robia inni , to macie źle zorganizowana prace. Za duzo wolnego w pracy. Niestety jest to coś czego nie dostrzegają władze firmy, czyli brak organizacji. Nie chodzi o to by biegać dookoła stanowiska, ale zeby było lepiej zorganizowane. Niby kiedyś była chęć wprowadzenia 5S ale jest coraz wiekszy bałagan, i tylko MY pracownicy , przy skromnym udziale menagerów jakoś nad tym panujemy. Nie mam chęci robić osobistych wycieczek pomiedzy działami. Kazdy przychodzi do pracy robić swoje.
Ale bałagan jest coraz wiekszy. Ponownie zatrudniony w firmie 'dyrektor produkcji' MG, to chyba zatrzymał sie w PGR-rze. Nie inaczej jego kolega dyrektor od niczego .
Panowie.
Jeśli myślicie ze produkcja kuleje tylko na przerwach i na przekazaniu zmian, to miejcie honor i powiedzcie, ze nie wiecie o co chodzi.
Pracownicy zgłaszają problemy, MOŻEMY powiedzieć i MÓWIMY gdzie są blokady i kliny a i tak uwazacie ze wiecie lepiej.
I na dodatek macie czelność podnosić glowy.
U was, zarządzających rotacja jest duża. Czy to prezesi, dyrektorzy czy inni fachowcy.
Dlaczego nas nie rotujecie?
Moze na Ukrainie są fachowcy? Moze dajmy im wiecej aut i mieszkań a nas szykanujmy.

Nie wyobrazam sobie zeby jadąc do pracy na zachód, pracodawca dał mi przywileje wieksze od miejscowych.
Jest źle. A zbliza sie sezon wakacyjny.

Powodzenia w planowaniu dla zarządu NETBOX.

mvpokl 2016-05-24 20:51:39
Panie Mariuszu. Pomijając już ten cały cyrk z tymi maszynami w ruchu itd... Uprzejmie informuje Pana że osoba na stanowisku dyrektorskim powinna wyróżniać się wysoką kulturą osobistą. Rada dla Pana nr.1 ( Przywitać się z pracownikami)
Następna rada za tydzień.
pablo 2016-05-25 11:23:39
To fakt, przechodzi koło ludzi jak święta krowa. " Dzień dobry " nie umie powiedzieć. To już po tym względem Piotr i Kuba wychodzą dużo lepiej. p. Mariusz ludzi nie widzi. Nawet jak mu człowiek pierwszy powie to potrafi przejść i nie odpowiedzieć.W tym przypadku nie można używać absolutnie słowa KULTURA.
54321 2016-06-02 21:28:48
Chciałbym napisać coś dla tych, którzy jako zaletę netboxu podają wypłaty przelewane na ich konta w terminie. Dla mnie ten argument jest śmieszny. Nie dość że musimy być dyspozycyjni, latem występują problemy z urlopami (mogą nam je przecież w każdej chwili przesunąć lub odwołać), w poprzednie wakacje zmuszali nas do pracy 7 dni w tygodniu, lista chętnych do sprzątania firmy przed audytem (ponoć nie było to obowiązkowe, ale jak ktoś by się nie wpisał to mógł zostać wytknięty palcami). Znam ponadto kilku bądź kilkunastu pracowników, którzy przychodząc do pracy nie wiedzą na jakiej maszynie przyjdzie im pracować, a niektórzy z nich to nawet nie wiedzieli na jaką zmianę mają przyjść do pracy na następny dzień. Przerabialiśmy także w ubiegłym roku próby zmuszenia części pracowników do pracy w weekendy za darmo. Część pracowników czuje się mobbingowana przez swoich przełożonych, a nawet przez samego prezesa. Co do kultury nowego/starego dyrektora produkcji to niektórzy pracownicy biurowi witając się z produkcyjnymi mają miny jakby rozmawiali z chorymi umysłowo dziećmi. Gdyby po tym wszystkim jeszcze nie chcieli nam zapłacić wynagrodzeń w terminie to byłby to skandal w biały dzień.
6574 2016-06-10 15:16:48
Dzwoneczki dzwonią na przerwe czas. Super jak w szkole :-)
2341167 2016-06-14 16:10:55
Niech sie wezma na niektorych biurowych na 8 przyjezdzaja o 8.30! A my musimy wstac i dojechac na 6!
Oooooooo 2016-06-16 10:04:27
Tylko ze ten biurowy musi zrobic swoja robote i nie raz siedzi po godzinach lub pracuje w domu laczac sie do firmy a nie tak jak ty wychodzi o 14 i zapomina co to Netbox bo prace przejmuje osoba z kolejnej zmiany.
hihi 2016-06-16 13:30:01
cóż za awanse z produkcji do biura, no brawo koleżanki. jedna będzie połykać, a druga płakać co drugi dzień :)
Zeta 2016-06-16 14:05:19
A kto awansował.czy ma wykształcenie.?
pracownik 2016-06-16 21:24:12
wkurza mnie fakt gdy zamierzając pod firme nie ma miejsca do zaparkowania, naustawiaja sie tirami i spia lub czekaja. drodzy panowie gdzie mamy parkowac? moze staniecie tak zeby nie blokowac.
Mial 2016-06-16 23:53:08
To Ty swoim wypierdkiem stawaj tak żeby inni mogli normalnie zaparkować. A nie stajesz komuś w bramie.
Rowerzysta 2016-07-03 22:59:23
To jedz rowerem ,zaparkujesz i się nie będziesz czepiał
Rowerzysta 2016-07-04 19:19:10
Co ma parking wspólnego z socjalem.Najlepiej jest klepać głupoty i być anonimowym.A tak na marginesie to szef mógłby dowiedzieć się kto tu wypisuje te wszystkie komentarze i wyrzucić na zbity pysk.Bo widzę,ze się w głowach poprzewracało,Mało źe pensja godziwa to jeszcze oszczerstwa.
pracownik 2016-07-04 22:43:36
pakiet socjalny ? gdzie on jest niby ? nawet na wakacje pieniądze dostaną tylko ci z najwyższym stażem. 3,9 roku ? śmiech ludzie śmiech ! ludzie od paru lat zapieprzają z wypłaty sie im bierze a pieniędzy na wakacje nie będzie ! kompletne bezprawie w tej firmie nic więcej ! wypłata w przyszłym roku !? a kto może zagwarantować , że w przyszłym roku jeszcze będę pracować ? BEZPRAWIE ! Tutaj żadne zasady i kodeksy nie obowiązują !
neutralny.pl 2016-07-06 22:05:50
jak się coś nazywa bezprawiem to najpierw powinno się znać choć trochę na prawie... co jest bezprawiem??? że firma dopłaca do wakacji? idź do innej, zobaczymy czy coś dostaniesz... nikt tu nikogo na siłę nie trzyma... a jak jest na produkcji i w biurze to niech się wypowiedzą te osoby co przeszły z produkcji do biura, czy faktycznie w biurze jest tak wesoło jak się wszystkim na hali wydaje...
zenek 2016-07-06 22:39:33
@pracownik dobrze mówi. Pakiet socjalny ? Co z niego mamy ? Z tego co wiem socjalne jest przeznaczone głównei dla tych , którzy zarabiają najmniej . A kryterium stażu ? Czyli ktoś kto zarabia 4 tys i pracuje 4 lata dostanie wakacyjne ale ktoś kto 1400 zł i 3,8 lat nie dostanie nic. Żałosne posunięcie. Wypłaty w roku następnym ? Chyba pracownicy się powinni najpierw na takie coś zgodzić.
Rowerzysta 2016-07-13 20:28:42
Ja widzę ,źe po wypłacie aktywność co niektórych spadła do zera.Czyżby to jest taka taktyka ?Z wypłat jesteście zadowoleni i cicho ,a przed znowu będą wielkie lamenty
2341167 2016-07-13 21:29:29
Cicho jest bo Kierowcy wyscigowego nie ma i nikt nie dymi...:-)
obserwator 2016-07-20 20:41:15
Klejenie cały czas kuleje a kolega M.S cały czas się chwali co to on zrobił śmiech.Panie Mariuszu proszę się bardziej zainteresowa
olo 2016-07-26 13:04:58
i znowu wydajności w górę ,nie lepiej od razu nam zabrać premię i spokój,jeżeli teraz wyrabialiśmy premię to dlaczego tak nie zostało? bo w tej firmie chodzi tylko o to żeby zabrać.
ja 2016-07-27 00:43:20
jak wam wszystko nie pasuje to do konkurencji idźcie
xyz 2016-07-29 12:27:29
Bardzo dobrze ze podniesli Bo klejarki mialy smieszne wydajnosci wciaz 25% premii a inne dzialy nie mogly zrobic nawet 5%.
Ja 2016-07-30 16:09:29
AZ najlepsza kierowniczka
kiedyś tam robiłem 2016-08-03 22:16:44
kiedyś tam robiłem 2016-08-03 22:19:27
roman to jedyna osoba z którą załatwisz praktycznie wszystko. Reszta kierowników? Chodzi i gada sobie z każdym po kolei, czepia sie o pierdoły i nie potrafi zorganizować pracy. Atmosfera w firmie? W miarę ok, choć są wyjątki, jak wszędzie, a kasa żałosna - poważnie, filtron płaci lepiej, o wiele lepiej, nawet na sam początek jest to o wiele wiecej, a później jest tylko lepiej :) żonaci pomocnicy z dziećmi na karku je*ią za 1800 zł, pozostaje tylko wziąć kredyt i zmienić pracę. Uciekajcie z tamtąd póki możecie, a jeśli się chcecie zatrudnić, zrezygnujcie. Convert Filtron Huta cokolwiek tylko nie netbox. Pozdro
997 2016-08-04 13:37:20
jak to przecież netbox jest najlepszą firmą w regionie, tak przynajmniej twierdzi prezes :P
ju 2016-08-04 16:12:43
Roman to osoba ktora tylko stwarza takie dobre wrazenie,w rzeczywistosci ma dobra gadke zeby tylko problemu nie bylo.wcale nie jest tak dobry a napisze ze przecietniak.
weźwyjdź 2016-08-06 00:37:10
A co ma stwierdzić prezes? Statysta kolejny na tym stanowisku.
Juz lepsze były czasy kiedy SZEF wpadł i robił prządek niż jest teraz,
Rozpierdziucha totalna.
Brak organizacji poraża.
Zero standardów.

ISO sriso.
BRC ? Gdzie?

Chodzą jakieś damulki i robią zdjęcia i sprawdzają tasiemki kolorowe na narzędziach.

Co to jest?
To jest firma z 21 wieku?

Chyba w kalendarzu muzułmańskim. 600 lat do tyłu.

jakos sie to toczy.
Za naciskiem na jakoś.....
weźwyjdź 2016-08-06 00:46:27
A co ma stwierdzić prezes? Statysta kolejny na tym stanowisku.
Juz lepsze były czasy kiedy SZEF wpadł i robił prządek niż jest teraz,
Rozpierdziucha totalna.
Brak organizacji poraża.
Zero standardów.

ISO sriso.
BRC ? Gdzie?

Co to jest?
To jest firma z 21 wieku?

Chyba w kalendarzu muzułmańskim. 600 lat do tyłu.

jakos sie to toczy.
Za naciskiem na jakoś.....
kkkk 2016-08-09 14:59:50
a jak jest na stanowisko zaopatrzeniowca ?
weźwyjdź 2016-08-12 19:15:38
Zaskocze Cię bo nadal tam pracuje, i znam od środka tę firme.

Zadasz pytanie dlaczego tam pracuje?

Już niedługo.
kasia 2016-08-20 15:15:06
solidna firma regularne pensje ,co jakiś czas podwyżki ,możliwosc podnoszenia kwalifiikacji zawodowych ,no i możliwosć awansu zawodowego z produkcji do biur.polecam
jus 2016-09-21 16:29:44
Pragnę poinformować ze czas zmienić menagera utrzymania ruchu pana M.Wojciechowskiego, który mija się z powołaniem, niby się zna na swojej robocie a tak naprawde zero pojecia,wymądrza się jakby co najmniej tytuł profesora miał.olewanie zgłoszeń o awariach na pozadku dziennym,zreszta kilku machanikow jak G.Mucha są tam zupełnie nie potrzebni,dziadki na emeryturę.
krzys 2016-09-22 21:40:22
pan menagera utrzymania ruchu, ogólnie jest jakimś nieporozumieniem! jak jest coś do zrobienia to zawsze tylko widzi problemy. na co w firmie taka osoba?
olo 2016-09-26 14:36:20
Masz rację on tylko potrafi narzekac,i nie potrafi rozwiązywac problemów
Mmmm 2016-09-29 17:05:46
Na duze zarobki nie licz, pracuje w biurze i mam okolo 2000zl do tego jak sie uda to co drugi miesiac nedzna premia 5% od wynagrodzenia w innych firmach premia jest znacznie wieksza bo nawet po 20, 30%
Mmmm 2016-09-29 22:55:13
Tego jak zarabiaja inni to nie wiem pisze o sobie. Jedynie co to premia jesli juz jest to przyznawana jest wszystkim rowno, no ale to tylko 5% nie tak jak w sasiednich firmach znacznie wiecej.
bob 2016-10-17 15:47:21
Witam,kilka słów od siebie.
Panom mechanikom to bym powymieniał zwoje muzgowe,bo wymagają tego a nie pseudo naprawa maszyn a powiedziałbym jeszcze większe ich uszkadzanie.
Kolejną sprawą jest Pan Andrzej.Gibon K,człowiek po którym jak mam jechać na bobscie jego kaszerke to mam rozwonienie,ten gość ma zero pojęcia o tym co robi a panoszy się po firmie jakby co najmniej dyrektorem był i studia wyższe skończył.
Porsche 2016-10-18 13:31:49
Od jutra zatrudniają gimnazjalistów
trans 2016-10-20 12:27:29
Gosia nie wiedzialem ze jestes facetem
NickO 2016-10-20 13:16:28
zdecydowanie nie polecam pracy tam
Drukarz 2016-10-22 10:09:52
Apropo pana Muchy - tacy jestescie madrzy a nie jednego z was by obskoczyl. Dzial utrzymania ruchu chyba najlepiej funkcjonuje z calej firmy, ktora sie ciagle rozwija - kupuja nowe maszyny a liczby mechanikow nie powieksza. Prosze mi wskazac inna poligrafie wielkosci netboxu z tak mala liczba mechanikow-kpina. Wszyscy serwisaci sie smieja z dyrekcji ktora zaluje pieniedzy by zatrudnic nowych pracownikow. Pan Marek jest chyba najnormalniejsza osoba w tej firmie. Majac tyle maszyn na glowie wszystko sprawnie funkcjonuje. Jak ktos potrafi wypisywa takoe glupoty niech na jeden dzien sie z nim zamieni. Pewnie byscie sie posrali w portki. Nie bez powodu szef go tak szanuje i ma racje bo pracownik z takim stazem i wiedza powinien byc szanowany.
roz 2016-10-22 17:07:28
Witamy Panie Marku :)
Pan Mucha jak jedną rzecz naprawia to dziesięć kolejnych psuje,rzuca wszystkim co ma pod ręką jak mu nie pasuje-brak słów.
Po co więcej mechaników jak na nockach śpią w swojej kanciapce,a jak zgłaszasz coś to ,,na rano,, więc po co kolejnych zatrudniać,
A posrywają w portki co sztance jak jadą Gibcia kaszerkę.
123 2016-10-23 19:16:37
Maja.. niejedna firma prowadzi rekrutację, lecz nie zamieszcza nigdzie ogłoszeń ;) Złóż papiery i pozostaje czekać.. a jak będą potrzebować ludzi to odezwą się ;)
dddx 2016-11-08 16:01:17
super by było jak pieniążki na święta byśmy dostali w listopadzie ale cieszyła bym się, w grudniu to za późno mam męża dzieci zbyt dużo czasu nie ma już w grudniu aby porobić zakupy. Co do pracy jestem zadowolona chociaż jeśli chodzi o klimat hmmm wygasa nie jest taki rozpalony jak kiedyś. Miłego . Praca jak praca ale boli to że wymogi coraz większe , coraz więcej pracy coraz więcej latania a pensja jak stoi w miejscu tak stoi :( przykre to.
ojoj 2016-11-22 14:54:57
witam,to jest najbezpieczniejsza firma w regionie ,mamy kamery które pilnują naszego bezpieczeństwa sam przyszły właściciel przegląda czy jesteśmy bezpieczni w pracy ,mamy dzwoneczek na przerwę żebyśmy o niej nie zapomnieli :) polecam tą firmę,w domu nie jestem tak bezpieczny jak w firmie netbox.
Zostaw swoją opinię o Netbox sp.z o.o. - Gostyń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netbox sp.z o.o.