logo Netbox sp.z o.o.

Netbox sp.z o.o.

Gostyń

Opinie o Netbox sp.z o.o.

Kamera Hala 3 2016-12-13 18:06
Jak magazyn od wydawania kartonów siedzi na "persilu" (po pierwsze przetrzyj te swoje małe niedouczone oczy i zobacz jak to się pisze i już wiesz dlaczego jesteś na konfekcji i jesteś kopana) to przyjdź na pershiel to ci udowodnie że nie siedzą . Weź się za robote.
klejenie 2016-12-13 19:42
Masz racje to jest prawda.
konf 2016-12-14 16:45
Proponowałbym na Pershilu zamontowac kilka kamer to szefostwo zobaczy jak się tam pracuje-kawki schadzki drukarzy itd a na zebraniu z Kubą ściemniają i manipulują jak to źle mają.Dział druku do roboty a nie tylko pieniądze brać i narzekać.
Paweł 2016-12-14 16:51
Pracowałem tam nie polecam obóz pracy ciagle przenoszenie z kata w kat starzy pracownicy brak kultury (nie wszyscy) ale atmosfera w pracy tragedia dziś rano jutro popołudniu nigdy nie wiedziałem jąk pójdę do pracy nie polecam!!!
druk 2016-12-14 21:33
Parodia ty jestes normalny ?
konf 2016-12-15 15:50
Ty szanowny panie drukarzu,boisz się że kawki nie wypijesz?Na fajeczkę już nie pójdziesz.?Za łażenie Ci nie płacą.Przypilnuj swoje wypociny a będziemy wszyscy zadowoleni.
Druk 2016-12-15 20:14
Moze w koncu ktos zobaczy jak biuro przychodzi do pracy? A dokladnie pani grafik i menadzerowie.
A nie do drukarzy waty
ola 2016-12-15 22:10
konfekcja- najbardziej nieprzyjemny dział.. w netboxie... dziewczyny z umowy o pracę gwiazdorzą i traktują pozostałych ( zlecenie ) bardzo źle...jeśli dalej tak będzie, a atmosfera się nie zmieni... może być różnie ;)
jesli wejdzie jakiś mężczyzna na ten dział to każda się na niego łasi.... haha . panuje wielki rozgardiasz ! nikt nic nie wie.... organizacja pracy marna. !
Pan drukarz 2016-12-16 10:26
Jak jestes taka madra to tu przyjdz anonimku to przedstawie ci szybko sytuacje kim jestem i jak bardzo mam e [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] twoje zdanie. Jak jestes tak zazdrosna o warunki pracy to zmien firme czy ktos cie tu trzyma. Pakuj sie i sio. Gowniane anonimki z konfekcji
Pablo 2016-12-16 15:11
Pani grafik A. O. przychodzi jak wstanie wiec sie nie czepiajcie
Obserwowalem :/ 2016-12-16 15:58
Wedlug mnie dziewczyny z konfekcji a raczej potwory ;) bo tyle ich tam jest same zasluguja na los jaki maja. Dziewczyny do pracy Idziemy i myslimy!!! A nie polowa z nie mysli i robi z siebie blondynka :p
Pewnie z tego Mały je zlewa i idzie na Pershil :D....
haha 2016-12-17 14:22
konfekcja do roboty a nie rozdziwiacie sie dookola co sie dzieje zobaczcie lepiej jak wy nieudolnie pra cujecie
umowa zlecenie 2016-12-18 17:47
w każdym zakładzie gdzie pracowałam magazynier dostarcza towar i ustawia w odpowiedni wyznaczone miejsca i z tym nikt nie dyskutuje , a tu ciagle problemy bo nie ma przejazdu,bo nie mam czasu ,ja nic nie wiem na ten temat idz sie zapytaj tego,tamtego.itd.co sie wejdzie na magazyn obojetnie który to magazynierzy pochowani między regałami tam gdzie kamer nie ma i dyskusje prowadzą telefonami sie bawią,albo kawke piją,niektorym sie w główce pokręciło od nygóstwa,żle sobie poprostu prace organizujecie że nie możecie z niczym wyrobic do uczciwej pracy sie trzeba wziąsc pomyśleć troszke
Obserwowalem :/ 2016-12-18 22:12
Hmm no to widocznie jestes slabym pracownikiem skoro piszesz ze "w kazdym zakładzie...." ciekawe ile ich bylo?? A Twoje cv zapewne tak dlugie jak papier toaletowy...
Pracownica 2016-12-22 21:13
Dziś na Wigilii firmowej było bardzo miło, sporo nagród, dobra atmosfera. Fajnie, ze zostały docenione osoby faktycznie dobrze pracujące, z rekordową wydajnością, a nie pupilki menedżerów. Naprawdę to jest spora motywacja do pracy-nikt mi nie powie, ze jak człowiek dobrze i uczciwie pracuje, to ma w netboxie źle. Narzekają pewnie głownie ściemniacze albo niezadowoleni z życia zazdrośnicy-a to nowy samochód Kuby, a to zła organizacja pracy, bałagan, wyższe zarobki innych itp. Zawsze źle...Pozdrawiam i życzę wiecej pokory dla innych którzy obrazają tu z imienia i nazwiska innych.-zacznijcie od siebie.
Pracownik 2016-12-22 22:13
Popieram w 100%
Zenek 2016-12-23 16:25
szkoda , że nagrody dostali Ci , którzy mają to szczęście pracować na maszynach , które jadą głównie duże i przyjemne pozycje. Nie jeden "pracownik roku " 2016 to największy obibok w firmie. A gdzie pozostałe działy ? Dlaczego my z innych działów ciężko pracując dla firmy, niejednokrotnie po godzinach nie mamy żadnej szansy na nagrody?
pr 2016-12-24 22:30
Zenek na mieszalni też możesz się wykazać.
Ja 2016-12-27 21:18
A kto podpierdala wiecie?
Pracownica 2016-12-29 21:39
Ludzie, naprawde mi Was żal. Proponuje skończyć z tym laniem kwasów, kolego Zenek(nie sądzę żeby pisał to nasz Zenek z mieszalni)-proszę bardzo zgłos się na drukarza, najlepiej na XL-bedziesz miał i premie i wydajnosc i zostaniesz sławnym obibokiem. Nie będę się tu wiecej udzielac, bo tak dyskusja jest naprawdę żenująca-to jest prywatna firma, czy to się komus podoba czy nie, rządzi szef z rodziną i tymi, których do tego wyznaczy. Albo to zaakceptujecie, albo do widzenia- inne firmy przyjmą Was z wielką chęcią. Ja pracuję w biurze i zajmuję się swoja pracą-nie wiem czy inni ściemniają czy nie, czy dobrze pracują, bo po pierwsze nie mam czasu na pierdoły-robie co do mnie należy i nie oglądam się na innych, a po drugie co mnie to obchodzi-od oceniania pracowników mamy przełożonych. Pozdrawiam
twr 2017-01-18 16:38
firma dno, zarobki nieadekwatne do wykonywanych obowiązków, śmiesznie niska premia, brak jakichkolwiek perspektyw awansu na inne stanowisko pomimo kilkuletniego stażu pracy, wszędzie nieład i dezorientacja, uciekać póki możecie do konkurencji która nie traktuje szarego pracownika jak tanią siłę roboczą by zapewnić wynagrodzenie osobom nie mającym pojęcia o swojej funkcji w firmie (czyt. ściemniaczom)
obibok 2017-01-18 16:45
Jaką masz na myśli konkurencje?
Przecież tu nic nie ma w okolicy.
123 2017-01-18 18:25
Netbox ? Uciekać jak najszybciej i jak najdalej ;)
intel 2017-01-20 11:53
Odp. obibok:
Choćby MONDI-Simet, ale tam ciężko się dostać bez znajomości. Wszędzie słychać wśród znajomych że ktoś się zwalnia z Netboxu albo zamierza to zrobić, ale jakoś nie słychać tego o MONDI. Ciekawe?????
Czosnek 2017-01-25 02:05
Nie znają znaczenia słowa menadżer !!!! Strasznie dużo ich,Panie Piotrze menadżer jeden na całą produkcję reszta to zwykli brygadzisci,poprostu szkoda kasy na bezsensowne funkcje dla ludzi bez odpowiednich kompetencji.Za dużo ludzi pseudo menadżerów przez co duży haos organizacyjny i myślenie oczu szefostwo. Mechanicy mają ciężki żywot na tyle maszyn i tak dużą produkcję ich zaledwie kilku.
obserwator 2017-01-25 19:15
Prawda najwekszy niewypal D.J
gracz 2017-01-27 10:13
Mechanicy jakby się solidnie do pracy brali to było by dobrze,jeden patrzy a drugi robi jak za komuny.
Co do menadżerów to napisze tak:Dział druku 3 osoby zarządzające w tym dwie które już mają dość duże doświadczenie w zarządzaniu R.Ś i M.S.a tam wciąż problemy jak za P.W.
Dział sztanc dwie osoby zarządzające nie trzy jak klejarki czy druk,pan i pani dają sobie całkiem dobrze rade a nawet napisze że o wiele lepiej jak pozostałe działy i to są fakty a nie pojedyncze plotki.
Klos 2017-01-27 17:25
Człowieku ty równiez nie rozumiesz znaczenia słowa menager haha , zresztą o jakim doświadczeniu mówisz jak na tak dużą drukarnie zaledwie kilka osób w porywach ma wykształcenie poligrafczne. To są zwykli pracownicy brygadzisci zgadzam się z Czosnkiem!!!!
Klos 2017-01-27 17:25
klejarka 2017-01-27 18:30
najgorszy zakład w jakim pracowałam pracownik przychodzi do pracy i maszyna stoi nie ma co kleić dezorganizacjapracy ,brak kartonów ,palet zaczynasz kleic non stop coś zjebane ,co chwila przebieranie ,niewiem po co jest w tej firmie dział technologów i ekspertów,popo i w nocy to nie ma nawet kto decyzji podjąc z biura wyjdą dopiero jak szef jest a tak to nikogo nie ma poblokowane drogi nawet nie ma dróg ewakuacyjnych,bezmyślnosc kompletna,a ten regulamin ze zakład moze kazac przyjśc w niedziele i świeta do pracy ,lepiej spróbowac zorganizować prace od pon do piatku na wysokim poziomie....
obserwator 2017-01-28 08:30
Na kłopoty tylko Konrad G Ha Ha
dobry zły i brzydki 2017-01-28 18:38
Zakład może kazać przyjść ci do pracy w niedzielę i święta ale zgodnie z kodeksem pracy art. 151 paragraf 1 pracownik może opuścić zakład pracy już po 1 godzinie a firma MUSI mu uznać przepracowane 8 godzin. Tak więc radzę serdecznie Mariuszowi i Kubie dobrze się zastanowić i zorganizować pracę od pon do pt, bo nie wiem jak pozostali pracownicy, ale ja na pewno wykorzystam ten zapis w kodeksie i po godzince pójdę do domu :)
321 2017-01-28 23:29
tak przy okazji drogi mariuszu i kubo kiedy macie zamiar zezwolić niepełnosprawnym pracownikom na korzystanie z dodatkowej 15 minutowej przerwy im przysługującej? w końcu te edmundy i inne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do czegoś was przecież zobowiązują
321 2017-01-29 16:06
jesli chodzi o osoby niepełnosprawne to jest kilka przepisów które są obowiązkowe do przestrzegania ,nie tylko dodatkowa przerwa ale też 40godzinny tydzień pracy bez jakichkolwiek nadgodzin a u nas każą chodzidz nawet po12 godzin i w wolne soboty a to juz nie są wykroczenia.....
волколак 2017-01-29 21:43
Dodatkowo pracownicy niepełnosprawni mogą pracować w porze nocnej tylko po uzyskaniu zgody od lekarza medycyny pracy, który tę zgodę na ich wniosek wydaje, a z tego co mi wiadomo w netboxie nikt takiej zgody nie wymagał, Co na to góra? Nadal twierdzicie że wszystko jest cacy i super? Bo chyba jednak nie?
rtr 2017-01-30 16:47
Zgoda lekarza tak ale nie z grupą lekką.
Umiarkowany st.to dodatkowy urlop zakaz nocek chyba że za zgodą lekarza ale to tylko praca z opiekunem.
Ludzie na lekki st.nic nie ma żadnych ulg,przerw itd..
dddd 2017-01-30 19:51
Jak masz takie wątpliwości to może tylko byś byl a nie na kogoś piszesz obgaduj siebie i swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
dr kilder 2017-01-30 22:48
Jesteś w błędzie kolego lub koleżanko. Pracownicy ze st. znacznym lub umiarkowanym nie mogą pracować dłużej niż 7h dziennie i 35h tygodniowo. Wynagrodzenie otrzymują jednak takie, jakby pracowali 8h dziennie i 40h tygodniowo. Natomiast zgoda na pracę w godzinach nadliczbowych oraz w porze nocnej pracowników niepełnosprawnych (dotyczy wszystkich 3 stopni) wydawana jest przez lekarza medycyny pracy na wniosek samego zainteresowanego tj. pracownika niepełnosprawnego. Nic mi nie wiadomo aby w netboxie coś takiego miało miejsce. Art. 15 ustawy o rehabilitacji, dział - czas pracy osoby niepełnosprawnej.
henryk 2017-02-01 19:27
Witam wszystkim, tak czytam wasze wypowiedzi i twierdze ze dosc negatywne spostrzezenia, jest kolejne ogloszenie do pracy na magazyn z naciskiem na prawo jazdy T? Co tam robią na T? Warto?
Mma 2017-02-03 21:54
Henryku. NIE WARTO!!! Na magazynie zmieniają sie pracownicy non-stop. Co tydz. nowe twarze. Wymagania bardzo wygórowane w stosunku do proponowanej stawki za godz.
on 2017-02-04 11:37
Henryku ,Twoje pytanie cytuję " Co tam robią na T? " odpowiedź -Tyrają
iti 2017-02-04 12:45
Tyrają i nie mogą się wyrobić,wieczny bajzel przez duże B olewanie produkcji,nikt nigdy nie ma czasu,gadanie że ,,ja nie jestem od tego idz do tamtego,,i tak się kółeczko zamyka,maszyny stoją bo nie ma komu dostarczyć papier.Proponuje panu M.Pietraszewskiemu coś z tym zrobić bo jak będzie następny magazyn to chyba się pożegna z menadzerką.iti
Janusz Biznesu 2017-02-09 02:37
Damulki chodzą i sprawdzają czy palety są ostreczowane zajmując się pierdołami zamiast robić cokolwiek produktywnego, a na ich wypłatę zarabia konfekcja (: żeby było jeszcze milej Pan "ochroniarz" śpi w kanciapie na nockach i nie jest łaskaw otworzyć bramy
Trelele 2017-02-09 21:59
Wiecie co - żal mi Was wszystkich
kto pyta nie błądzi 2017-02-10 22:38
A kim ty jesteś? Kuba, Mariusz czy może Roman?
... 2017-02-11 20:01
Góvno Cię to obchodzi. Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz.
Rafi 2017-02-12 20:41
Witam Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Panem (usunięte przez administratora), slyszalem że go zwolnili jakiś czas temu
Rafi 2017-02-14 10:25
Witam Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Panem Tomkiem P, slyszalem że go zwolnili jakiś czas temu.
Człowiek skurwiel 2017-02-15 02:12
Skoro wszyscy maja taki ból [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to dlaczego nie pójdziecie tego wszystkiego przekazac z imienia i nazwiska do np. dyrektora. Może premia wpadnie za Wasze zasługi hehe
ByŁy JuŻ PrAcOwNiK 2017-02-15 20:36
Netbox podobny jest do rządu z ta różnicą, że tam zarządza mały i stary karzełek - wszyscy pozostali szczekają jak im każe, a w Netboxie jest mały karzełek (...) oraz drugi stary (...) - wszyscy wiedzą o kim mowa jak tam pracują, że jak nie szczekasz jak oni chcą to jesteś zwolniony (brak słów), a wszyscy menagerowie (w środku zimy) są od stóp do głów brązowi (nie jest to solarium). Pozdrawiam pozostałych pracowników co tam są.
Zostaw swoją opinię o Netbox sp.z o.o. - Gostyń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netbox sp.z o.o.