Opinie o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Netbox sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Netbox sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

phb

na pewno należy popracować nad jakością produkcji ze sztanc to idą coraz większe (usunięte przez administratora) ,na klejarkach co 4 oper. nie nosi czepka lub maseczki na brodę bo twierdzi że ma krótkie włosy i nie musi ostatnio nawet młodszy bhp chodził bez czepka po klejarkach ,ludzie poobwieszani łańcuchami zwłaszcza ukraińcy no myślę że dla wszystkich powinny obowiązywać te same zasady co jest zrozumiałe .

@phb

Ludzie z Ukrainy mogą wszystko nawet kończyć prace i się przebierać 10 minut przed końcem.

Wiktoria

Dosłownie wszyscy czy po prostu jacyś wybrani? Ogólnie to chyba musiałabym zrozumieć z czego miałby tego typu przywilej niby wynikać. Kto na to zezwala i jaki jest argument?

Zdzisław
@Wiktoria

Kto pracuje w Netbox ten wszystko widzi. Obcy nie musza się do naszych spraw mieszać

Cringe
@Zdzisław

Zdziszek jesteś na stronie z opiniami o firmie na którą wchodzą potencjalni pracownicy, oczywiście że chcą wiedzieć trochę więcej zanim wejdą nieprzygotowani w ten szalejący czachorowski shitstorm.

@Cringe

dokładnie tak, więc czy jest jakaś szansa na większe rozwinięcie tego? chciałabym się dowiedzieć na co ludzie się tu piszą i z czym należy się liczyć

Pracownik Produkcji

W tych ciężkich czasach śmiało mogę powiedzieć ze te firma to solidny pracodawca. Mówi jak jest i nie opowiada bajek. Do tego stabilne miejsce pracy bez obaw o zwolnienia. Pieniądze mysle ze konkurencyjne w gostyńskiej strefie gospodarczej.

@Pracownik Produkcji

Po takich wpisach, nie dziwcie się w styczniu jak dostaniecie stówkę podwyżki przy inflacji 20%. Kolejna sprawa jest taka, że oni sami nie wiedzą jak zachowa się rynek, a zwolnienie wykwalifikowanych pracowników to raczej byłby strzał w kolano. Zresztą jakie obawy o zwolnienie, gdy pojawiają się nowe twarze. Najlepiej róbcie za najniższa, zgadzajcie się na ciągłe podnoszenie norm(szkoda, ze z normami wysokosc premi nie idzie w górę) No ale tylko firma płaci więcej za prąd. My mamy w domu świeczki a do pracy wiezie nas magiczny dywan..

Xyz
@6568

Lepiej tego się ująć nie da, firma ma źle bo płaci więcej, ale my przecież w domach nie i jeszcze im dziękujmy, że nas nie zwolnili ;)

Oper

Byłem w 4 zakładach produkcyjnych, zawsze obiecano mi więcej i trafiłem na tą firmę. To była moja wtopa życiową. Ta firma się nie rozwija tylko cofa. Pracuje się w tej firmie przy maszynach gierkowskich przy oświetleniu przypominających świetlówki przy sorowcu przypominającego odpad po produkcyjny. Decyzję managerów to już calkiem porażka , idziesz na rano i zaraz na nocke, i nie ma się ani płacone że przejście i na dodatek nie zgodne z kodeksem pracy. Atmosfera (usunięte przez administratora). Kazdy se musi sam radzić. Obiecano mi dobre zarobki a tu pierwsza wypłata i rozczarowanie. (usunięte przez administratora)nie firma.

Jajo
@Oper

Dokładnie gdy człowiek chce przejść co 8h to nie wolno itd, gdy firma potrzebuje to problem nie istnieje. Wszystko bezzapachowe, a na dziale druku te ich rozpuszczalniki aż pala w oczy. Nie ma co się dziwić, że ludzie uciekają i chwytają się czego się da. Wszędzie pisanie jaka to atmosfera nie jest super, że traktujemy się tak dobrze, a to zwyczajne kłamstwa. Tutaj liczą się tylko słupki z wydajnościami. Dodatkowo robi się więcej osób od nadzoru niż od samej pracy, ale gdy trzeba podjąć decyzję nie ma nikogo i najlepiej żeby wszystko szło na tego najniżej. Jest masa stanowisk w tej firmie, które są zwyczajnie zbędne a obsadzają je osoby, ktore najwyzej do tarcia chrzanu by mogly isc. Trochę to człowieka boli bo bywało tutaj różnie, ale naprawdę z każdym kolejnym rokiem jest coraz trudniej, i nawet nie chodzi tutaj o wydajności bo skoro się rozwijamy to podnoszenie ich jest dość zrozumiałe, ale podejście do drugiego człowieka to tutaj tragedia. Sama praca jest dość ciekawa i nie jest jakoś specjalnie ciężka, ale sposób zarządzania to już inna sprawa.. No i warto dodać, że rowno traktowani przez przełożonych to nie jesteśmy..

Kura
@Jajo

Nie no, bezzapachowe to są jak klient sobie zażyczy i zapłaci, Twoje bezpieczeństwo nie jest brane pod uwage. Gdyby nie to że surowiec musi być w odpowiedniej temp i wilgotnosci to pewnie byś się topił latem i zamarzał zimą.

a ja a ja
@Oper

miejmy nadzieję że chociaż raz podwyżki będą dla sumiennych pracowników ,a nie dla tych co mają wujka lub ciocię na stanowisku w biurze ,i na dodatek jeszcze najwięcej L4,niech to będzie sygnał że pracownicy sumienni są traktowani uczciwie...

Aneta
@Jajo

"rowno traktowani przez przełożonych to nie jesteśmy.." Mówisz tu o pracownikach produkcji czy o wszystkich?

DJ.

Polecam !!!

Rozmowa rekrutacyjna z Menedżerem HR i Członkiem Zarządu. Pytania odnośnie co miałbym robić i czego się spodziewać na tym stanowisku. W trakcie rozmowy zainteresowanie wykazywał tylko członek natomiast Hr-owiec wyszła w czasie spotkania - pełna profesjonalność (byłem na wielu spotkaniach ale to mi się zdarzyło 1 raz w moim długim życiu :) ). W związku z tym, że byłem w trakcie rozmów z innymi firmami poprosiłem aby poinformowano mnie o przebiegu rekrutacji w Netboxie. Hr potwierdziła, że na pewno otrzymam informację do piątku. Tutaj również wykazała się pełnym profesjonalizmem ponieważ takiej informacji nie otrzymałem nawet na maila czy sms. (szanujmy się nawzajem) Odradzano mi pracę w tej firmie i jak widać były to trafne podpowiedzi. Znalazłem już o wiele ciekawszą i dobrze płatną pracę niestety (stety) w netboxie zaproponowałem niższą i adekwatną do rynku gostyńskiego.

Jakie odniósł Pan sukcesy, jakie porażki. Pytania jakie zadałby Pan firmie outsourcingowej w celu zapoznania się z ich usługami. Jak wdrożyłbym się do nowych wyzwań.

Ąri

Witam, pracuje w filtronie, czy warto brać uwagę karierę w netboxie? Jak się pracuje na produkcji i czy ktoś jest w stanie powiedzieć o sprzedaży bo widziałem ofertę pracy a komentarz niżej nie pomaga

belownica

ja przyjmuje wszystko czy więcej tym lepiej przynajmniej mam prace i się nie nudzę, bardzo lubię gdy są to już wyroby gotowe a tego wierzcie mi jest coraz więcej ,dziwię się bo osób do nadzoru nad pracą w tej firmie jest więcej niż do samej pracy...

Monitoring
@belownica

Jakby szef widział ile tak naprawdę dobrych opakowań wyrzuca wódz jakości to by się za głowę chwycił. Papier drogi jak byk, koszt produkcji opakowania tak samo a ci wyrzucają takie pudełka które spokojnie mogłyby iść dalej. Jak długo takie coś będzie tolerowane? To są przecież kosmiczne kwoty w ciągu roku. No chyba, że chodzi pewnym osobom aby pracownicy dostawali co raz to więcej reklamacji za byle co. No i żeby w związku z tym dostawali co raz to mniej premii. ;) Za tą kasę wyrzuconych opakowań każdy pracownik z firmy miałby niezłą podwyżkę ale jak widać szary pracownik dla władzy nic nie znaczy. A szkoda bo to właśnie zwykli pracownicy ciągną tą firmę dalej a są najmniej doceniani. Na temat podwyzek nawet nie warto się wypowiadać bo jak nie było tak nie ma a życie daje nam ostro w kość.

Plebs
@Monitoring

Szanowny wódz jakości ma w głębokim poważaniu szeroko pojmowaną odpowiedzialność za to co robi on i jego podwładni, chociaż ciężko obwiniać podwładnych za to że mają nieudolnego przełożonego. Odpowiedzialność jest najlepsza, kiedy leży poza działem jakości, który, co może niektórych, szczególnie pracowników działu kontroli jakości zdziwić - odpowiada za jakość wyrobów. Niestety wielu pracowników ze względu na brak porównania nie wie że to co się dzieje to absolutne dno jeśli chodzi o traktowanie pracowników, ale to niestety Gostyń i mało konkurencji na rynku pracy.

Bar

Co się dzieje w tej firmie że sporo operatorów chce się zwolnić?

Rabarbar
@Bar

Odpowiedź jest prosta - kiepskie stawki i brak podwyżek mimo szalejącej inflacji. A później zdziwieni, że ludzie chcą odejść.

Dominika
@Rabarbar

A ktoś w ogóle pytał szefostwo o podwyzki?

hejo
@Rabarbar

5k na reke mozna dostac bez nadgodzin jako operator sztancy/sklejarek z doswiadczeniem?

Kadry
@hejo

Człowieku. Jak chcesz tyle to do poznania albo Wrocławia idz. Tutaj jak dostaniesz 3 tys to będzie dobrze. Brak podwyżek i kiepskie stawki, tak to tutaj wyglada. Najlepiej żebyś za darmo robił ponad 100% normy.

Joanna
@Kadry

3k netto czy 3k brutto ?

Pracownica

Tragedia. Nowi dołączając do naszego zespołu chcą być traktowani miło . A tu co spotkałam? Obgadywanie ,wyśmiewanie się z osoby która chce się czegoś nauczyć . A o wulgaryzmach to już nie wspomnę . A to wszystko dzieje się na dziale konfekcji. Nie polecam !!

belownica

no niestety niektóre osoby przykleiły się do foteli ,są osoby co przychodzą tylko przetrwać dzień ,panie z kontroli dzień zaczynają od kawki w swojej kanciapie na produkcje wychodzą po godzinie ,niektóre jak stoją przy klejarkach to albo ziewają albo bawią się telefonem ,jak ma potem byc coś dobrze sprawdzone ...po panią od kaszerki jak się dzwoni to przychodzi z łaską po godzinie z miną której sie nie da opisać i jeszcze z wielkimi pretensjami że my mamy sami sprawdzić czy są wadliwe arkusze i dać jej znać,no niestety trzeba zejśc po schodach a to już wielki wysiłek ,do pracy należy się przykładać na każdym stanowisku pracy a nie jak się dostanie wyżej to już laba .kilka zmian napewno jest w tej firmie potrzebnych by była lepsza jakosć produkcji...

Misklkorowy

Może na dziale sztancowania zrobimy tak, żeby każda maszyna miała swojego brygadzistę. Ale pierw będzie trzeba postawić nowy biurowiec, żeby całą ekipę pomieścić. Bo oczywiście wszyscy tylko od rana, bo po co komu osoba decyzyjna..

Pracownica

Czy zarząd dotrzyma słowa i da w czerwcu podwyżki pracownikom ze względu na inflacje? Zgodnie z tym co było mówione na świątecznym filmie?

Bsh
@Pracownica

Było mówione ze regulacja jest raz w roku, ale ze względu na inflacje jest przyspieszona na styczeń i od teraz będzie styczeń - styczeń, a nie jak wczesniej lipiec - lipiec. Co nie zmienia faktu ze ceny szaleją i każdy by chętnie coś przyjął ….

Fsssssefxhsb
@Bsh

Inflacja szaleje a pensje jak stały tak stoją. Może warto rozważyć aby wszystkim we firmie podnieść stawkę wg obecnej inflacji? Tak by było najbardziej sprawiedliwe a i ludzie tez by to docenili bo obecne morale załogi są kiepskie.

Prawdomównik
@Pracownica

O świątecznym filmie już nikt z zarządzających nie pamięta, sam autor chyba się lekko zapomniał, jak przemawiał co jakiś czas, tak obecnie nabrał wody w usta, a może utonął?! Sytuacja na rynku papierniczym jest ciężka, mimo to jednak z tego co mi wiadomo przychody są wyższe niż rok temu (wiadomo podwyżki cen), jednak ilość M2 też nie jest mniejsza, a jedynie nie spełnia oczekiwań Właścicieli. Także normy zostały założone zgodnie z oczekiwaniami Zarządzających jednak w moim odczuciu kompletnie nie zostały one dostosowane do obecnie panujących warunków rynkowych i sytuacji ekonomicznej zarówno związanej z podażą jak i popytem. Firma nie zakłada opcji jakiegokolwiek spadku czy to w metrach czy to w przychodach. Podwyżki w żaden sposób nie niwelują obecnych podwyżek kosztów życia. Coraz więcej specjalistów, w których firma zainwestowała, odchodzi. Nie ma co się dziwić. Wiadomo co nas trzyma w pracy. Jeśli jest godziwe wynagrodzenie i przyjazna atmosfera wtedy pracownicy są lojalni i zostają nawet w czasach kryzysu. W obecnej sytuacji nie ma co liczyć na lojalność, każdy musi dbać o siebie i rodzinę, jeśli Pracodawca stawia swoich pracowników na szarym końcu (gdzie stanowią oni podstawę jego działalności), gdy najważniejsze są cyferki, analizy, kontrole i excele, to nie ma co liczyć na poprawę sytuacji. W chwili obecnej szczerze życzę Właścicielom, aby pomyśleli o najwyższej wartości jaką maja w firmie, o Pracownikach. Oby nie obudzili się z ręką w nocniku szukając pracowników, na których nawiasem mówiąc wyszkolenie poświęcić trzeba w tej branży sporo czasu, a ich nie ma już tylu co kiedyś. A tak sobie popisałem... :) Z pozdroweniami

Papierowy
@Prawdomównik

Zgadzam się z przedmówca w 100%, oczekiwania nierealne do spełnienia, robią wszystko żeby nigdy nie wypłacić premii, mnóstwo założeń które są nie możliwe do zrealizowania, ponadto szlag mnie trafia od ilości pracy do wysokości wynagrodzenia, mnóstwo tabelek do uzupełnienia każdego dnia, tłumaczenia się ze wszystkiego, same zebrania a na prace nie ma czasu …

Gallo

Jakaś impreza firmowa będzie czy pracownicy nie mają na co liczyc ??

Gienek
@Gallo

Wierzysz w takie cuda? To jest tak samo nierealne jak podwyżki.

Bogdan
@Gienek

Szkoda. A w ogóle dają jakieś inne benefity z socjala jak nie ma imprezy? Czy tylko goła wypłata? Powiesz?

byly
@Bogdan

Nie słyszałem żeby dawali.

@Bogdan

Był płyn do dezynfekcji na jak się zaczął COVID w 2020, bez przesady :-)

@BENIO

"Był" to już chociaż jego nie mogli zostawić? ;p To oprócz podstawy co można tu jeszcze wyłapać?

Proszę super karp

Jak to jest, że jedni nie mogą "opuścić nielegalnie stanowiska" i iść np na kawę, a drudzy mogą sobie całą ekipą iść na "torcik".To jest szkola podstawowa? Też chciałbym wiedzieć, dlaczego nasz arcymistrz bhp, ma czas na kamery i donoszenie, a klamek w toaletach jak nie ma tak nie było. Jakby to ująć, jak mam się czuć w firmie bezpiecznie i komfortowo, jak (usunięte przez administratora) trzeba trzymać drzwi nogą. Dodam, że to nie jest kwestia kilku dni, tygodni czy miesiąca. Najlepiej trzeba było nakleić jeszcze na drzwi napis awaria i postawić wiadro na środku. Także nagrywanie filmików i dawanie nam wprost do zrozumienia, że mamy się cieszyć, że możemy przychodzić do pracy to jakiś żart.. Tak samo jak to, że teraz niedopuszczalne jest popełnianie błędów.. Jak mamy się nie mylić jak lecieć trzeba tak samo szybko, bo wydajności nikt nie obniży. Myślę, że dużo osób tak samo jak mnie ta sytuacja irytuje, więc jak już macie coś nagrywać, to chociaż coś mądrego, żebym nie musiał się WKU.... nawet jedząc śniadanie.

Zdzich
@Proszę super karp

Brawo. Nareszcie ktoś z jajami napisał jak jest.

BAKAPAKA
@Proszę super karp

Dokładnie jeszcze te śmieszne ankiety, które uwaga są w pełni anonimowe. Może faktycznie są anonimowe, bo nawet nikt tego nie sprawdza i jest robione tak by wszystko było pięknie. Tak samo gdy są robione pomiary na pyły itd. Jak to jest, że tak bezpieczna firma mająca kiedyś ponad 500 dni bez wypadku, nie może teraz zrobić nawet 100? Już nie ma sensu chodzić na układy panie P i oszukiwać wszystkich jak to jest kolorowo?

Xer
@Proszę super karp

A jak bys dał wypowiedzenie na stół to by jeszcze płakali że nie ma ludzi do roboty a bhpowiec widocznie nie ma co robić patrząc nonstop w kamery, niech se ten cympal jeszcze kupi drona

@BAKAPAKA

No ja nie wiem o co chodziło z tymi ankietami, jakoś jak pamiętam to przy ostatniej ludzie mieli jakiś kosmicznie wysoki poziom "zadowolenia" z pracy typu średnia 4 albo więcej

Rudy

Siema. Jak wygląda sprawa z karnetami na gostyński basen? Jak to wygląda i ile nam pan prezes zapłacił za taką wygodę ? Wolałbym swoją drogą Multisport by zima no skoczyć na łyżwy itp. bo na młyn mi się nie chce chodzić. Fajne ale Multi byłoby lepsze

Fitnessiara
@Rudy

Wnioskuje o wprowadzenie we firmie lepszych benefitów tzn. Karta Multisport, Opieka medyczna np. LuxMed, obiady dla pracowników. Filtron i Convert wiedzą jak zadbać o pracownika, czas teraz na Netbox. Nie zapominajmy tez o podwyżkach dla załogi.

Xer
@Fitnessiara

I jeszcze pieniądze za brak abstynencji, inne filmy to doceniły, a netbox jak się nie rozwija to się cofa, a potem mają problem ze brak załogi

Rudy
@Rudy

Dobrze jestem za LuxMedem i Multi a nie jakaś kawa z ZFŚS. Natomiast nadal nie wiem jak wygląda kwestia karnetu na basen. Ile nam przysługuje i jak to ogólnie wygląda

@Xer

Chyba ci chodziło o nagrody za brak ABSENCJI tak jak we filtronie a nie o Brak Abstynencji. Chociaż dla Abstynentów tez powinny być nagrody jak pokazują ostatnie wydarzenia. Co do nagród za brak chorobowego to firma powinna o tym pomyśleć bo niektórzy pracują bez żadnego chorobowego dobre kilka lat a niektórzy co kilka miesięcy lecą sobie na dłuższe chorobowe i walą ścieme. Koniec końców i tak jeden i drugi jest tak samo „wynagradzany” a chyba nie o to chodzi aby leserów i ściemniaczy traktować tak samo jak te osoby które sumiennie pracują. Niestety ale na obecna chwile sprawiedliwości w naszej firmie nie ma. Warto wiec pomyśleć o docenieniu osób bez chorobowego jak we firmie obok.

@Rudy

A idziecie w pierun z tym bonusem za brak L4, przez takie idiotyczne zagrywki jak brak premii podczas L4 czy jakieś dodatki jak za brak L4 to jakiś kosmos, a potem ludzie tyrają na śmierć w tych czachorowskich kołchozach i przychodzą chorzy do pracy, tak wyglądają wasze lata bez zwolnienia lekarskiego, przyłażenie do roboty chorym i walenie gripexa po przyjściu żeby pan od wyścigówek wam kasy nie zabrał. Dobrze że COVID niektórym oczy otworzył i już tak nagminnie ludzie nie przychodzą chorzy do pracy. Cyrk

Jak tam Cruella Demon postrach Netboxu?

A kto to niby jest?

Dominika

Na wszystkich wymyślacie takie ksywki? :D

Js

Jeśli to ta osoba o której myślę to jest w swoim żywiole

@Js

Dasz znać coś więcej? To wpływa na pracę innych czy to jakieś firmowe ploteczki tylko?

Fajnie

Dzięki Kuba za przekazanie ważnych informacji. Szkoda, że nie wspomniałeś nic o jakichkolwiek podwyżkach bo z obcenymi stawkami daleko nie zajdziemy :)

Super
@Fajnie

Łał nie będzie zwolnień. Super. A tak na poważnie to ofert pracy w okolicy jest pod dostatkiem także nic to w naszym życiu nie zmienia. A może szkoda ze nie ma zwolnień bo miałabym szanse zaleźć lepiej płatna prace. Na koniec dodam ze wszyscy jesteśmy rozczarowani, ze w tak ciężkich dla nas czasach i szalejących cenach szef nie rzucił choć kilku srebrników podwyżki. Szkoda bo Morale zespołu cały czas słabną.

Rozumiesz

Pozdrawiam Elke z konfekcjii. Nowe okulary nowy look. Najpiękniejsza

Jackes

Nie pozdrawiam kierowcy niebieskiego samochodu który dzisiaj po nocce cofal i przestawił słupek uszkadzając swój samochod i bezczelnie zwiał. Przesiądz sie na komarka lub rower zanim uszkodzisz przypadkowo inny samochod, a nagranie z dzisiejszej akcji nagrała moja kamerka samochodowa.

@Jackes

idź na policje kręcić 60 a nie bezsensowny komentarz piszesz na stronie z opiniami o firmie

Jas

Według prawa pracownik musi odbyć przerwę min 11 godzin od pracy , ale widać że w tej firmie się to łamie przychodząc co 8. Dawno tu inspekcja pracy nie zrobiła kontroli ale na następny raz tu zrobi!!!

Chętny

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia na okresie próbnym? Chodzi mi o osoby do 26 roku życia ile wychodzi na rękę?obiecują złote góry, czy tak faktycznie jest?

Ksiegowa
@Chętny

Nie

@Ksiegowa

Czyli to co zostanie powiedziane na rozmowie to jest przyklepane?

Zostaw merytoryczną opinię o Netbox sp.z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Netbox sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netbox sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netbox sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 7 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netbox sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netbox sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netbox sp.z o.o.
2.3/5 Na podstawie 687 ocen.

Netbox sp.z o.o.