Opinie o PM Group LAAX w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PM Group LAAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PM Group LAAX o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PM Group LAAX w Białystok

Praca jak każda inna raz lepiej raz gorzej, ale generalnie w porządku.

minia
@Karolina

hahaahhah to firma już nie istnieje, zmiotło ich.

eb
@minia

nie rozumiem. Firma jak najbardziej istnieje i działa.

@minia

szefostwo skłócone

@idka

skłócone to prawda, a święci tacy byli...... Pinki i jego kumpel muskkkk

MZ
@Monika

Albo miejcie odwagę się podpisywać z imienia i nazwiska, albo zrozumiejcie, że to jest bardzo "niskie" co robicie w niektórych wpisach. Zarówno każdy/a z Was ma prawo do dobrego imienia, podobnie i ja. Natomiast niektórzy pozwalają sobie na przekraczanie granicy dobrego smaku, a nawet więcej. Rozumiem, że niektórzy byli/są niezadowoleni. Bywa. Ja uprzejmie dziękuję tym, którzy pracowali i życzę wszelkiego Dobra. Jeśli natomiast macie jakieś niewyjasnione sprawy to zapraszam do siebie do PM na kawę i skończcie z nieprawdziwymi plotkami o rzekomym skłóceniu między właścicielami - zarówno ta informacja jak i inne to są zwykłe kłamstwa. Pozdrawiam MZ

paulaaa
@MZ

A dlaczego ty się nie podpiszesz mądralo? To ile osób przez ciebie płakało to hańba dla ciebie powinna być, a teraz zapraszasz na kawę? Wypij sama i się zamknij na wieki.

MZ

W takim razie mail do mnie to mz@szkolenia-polska.pl, adres tradycyjny znany, zaproszenie aktualne. Proszę zatem o informację o rzekomej "nieuczciwości" . Z inicjałów wnioskuję, że to Pani Ewelina? Jeśli tak, to przeciez wysłała pani inspekcję pracy, była sprawdziła firmę - zapraszam do zapoznania się z raportem. O nieuczciwości można pisać jeśli ma się ku temu podstawy. Jest Pani w błędzie, że można takie rzeczy pisać nawet w internecie nie mając ku temu dowodów. Dlatego zwracam się o wykazanie w innym wypadku należy pamietać, że mam prawo do dobrego imienia i mogę tego dochodzić na drodze prawnej. Także bardzo serdecznie proszę o przesłanie informacji o rzekomej "nieuczciwości" . Adres Pani zna, podtrzymuję zaproszenie, natomiast jeśli to zbyt trudne prosze przesłac maila z czym firma wobec pani zalega, chętnie to wyjasnię.

gbe
@paulaaa

to chyba pomyłka w zakresie tego kto odpowiedział na komentarz.

edzia
@MZ

A gdzie obecnie znajduje się PM???? bo lokal podobno do sprzedaży.

a
@edzia

legionowa

edi
@a

Legionowa? czyli tam gdzie kiedys? a co z ich knajpą, słyszałam że sprzedana. Ciekawe czy to prawda. Jedzenie tam było straszne fuuuu

g Nowy wpis
@MZ

Panie Prezesie, swego czasu zatrudniał Pan też osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Może teraz na forum odpowie Pan na pytanie odnośnie czasu pracy tych osób? Czy to było ustawowe 7 godz? a jeśli nie, to jak Pan wraz ze wspólnikiem rozliczał się z tymi osobami? Bo jakoś ie przypominam sobie żebym choć raz dostała premie za moją pracę niejednokrotnie do godz 23. To może ze mną Pan się rozliczy jako z pierwszą, a obiecuję że opiszę to na tym forum.

Jacek Nowy wpis
@g

Piszesz, że firma zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Do stanowiska dla takich pracowników dopłaca PEFRON, więc to spore udogodnienie dla pracodawcy. Na jakiego rodzaju umowy o pracę mogli liczyć pracownicy? Czy firma oferowała długoterminowe kontrakty i stabilne zatrudnienie? PM Group LAAX prowadzi stronę na facebooku, gdzie są oferty szkoleń. Obecnie trwają zapisy na dowolnie wybrane szkolenia w osiemdziesięciu procentach finansowane przez Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, a także rekrutacje do projektu dla osób, które chcą się dostosować do obecnych potrzeb rynku pracy. Warto się z tym zapoznać.

tomek Nowy wpis
@Jacek

Ty chyba nie zrozumiałeś tego na co odpisałeś.

eb Nowy wpis
@Jacek

Ale tu ktoś chce się z PM rozliczyc? Czy prezes podejmie wyzwanie??

Teraz w Wawie

A ja się przeprowadziłam do Warszawy i dzięki doświadczeniu mogłam przebierać w ofertach pracy :) :)

Oga
@Teraz w Wawie

ja tez ;)

eb

NIe wiem jak było kiedyś, ale obecnie jest jak najbardziej w porządku i z atmosferą i warunkami pracy. Lubię atmosferę w PM Group LAAX za: wszystko ok

nowa
@eb

ja tez potwierdzam że jest obecnie ok

kandydatka

Tu jakies forum nie na temat się zrobiło. Warto pisać na temat firmy obecnie, czyli osoby, które pracują lub ostatnio pracowały, aby się wypowiedzieć. Obecnie tam aplikuję i będę wdzięczna za informacje o obecnej sytuacji i warunkach pracy.

edzia
@kandydatka

Najlepiej przekonac się na własnej skórze. Idz, zobacz i ciesz się z pracy.

JP

i ok ;)

@kandydatka

zanim tam pójdziesz do pracy, zastanów się kilka razy, totalna beznadzieja.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PM Group LAAX? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Zgadzam się z każdą negatywna opinią. Często dogadują się z pracownikami ustnie co do wynagrodzenia za no pracę w domu na zwolnieniu. Mimo ze jest się chorym to i tak trzeba pracować w domu ponieważ nikt za nas tego nie zrobił. Gdy przychodził czas wypłaty szefowie zawsze mówili ze takiej rozmowy nie było. I oni nazywają siebie katolikami!!!!

idka

zgadzam sie tak było ze mna

była pacownica

Ale tam tej biednej Moniki przecież dawno nie ma. To szefostwo rządziło a nie zwykły pracownik taki jak Monika.

@była pacownica

Nie ma Moniki???

gbe

A ja pracuję i jest w porządku . NIe wiem jak było wczesniej teraz ok

@gbe

no i ok

el

Obecnie jest niewielu pracowników, ale wszystko jest ok.

eleo

o ile wiem teraz jest juz dużo lepiej w tej firmie, ale to zasłyszana opinia od koleżanki, która tam teraz pracuje ... myślę, że najlepiej samodzielnie sprawdzić i sie spróbować przekonać ... jak pracowałam było dużo pracy, ale było ok

była pracownica

Do niedawna tam pracowałam, faktycznie z atmosferą było dziwnie, ale wydaje mi się, że było generalnie w porządku, chociaż faktycznie wiadomo, że wolałoby się lepiej zarabiać. Ale moja opinia jest raczej pozytywna niż negatywna

Julita

@pracownica, czy PM Group LAAX zapewnia swoim pracownikom rozwój kompetencji? Czy organizowane są szkolenia lub udziały w kursach podnoszących kwalifikacje? Jeśli tak, to z jakiego zakresu są prowadzone? Myślę, że odpowiedzi na te pytania pomogą osobom poszukującym rozwojowej pracy.

@Julita

nie organizują dla pracowników żadnych szkoleń, nie zapewniają rozwoju kompetencji, nie ma żadnych dodatków typu katy multisport czy dodatkowe ubezp. na życie, nic z tych rzeczy nie ma... ba! nie ma nawet dystrybutora na wodę... :)

pracownica

I chcę jeszcze dodać, że w razie urlopu, nieobecności, twoja praca nie będzie wykonywana przez kogoś innego. Także kolejny minus. Wszystko czeka aż wrócisz i nadrobisz zaległości. To chyba wszystko :)

pracownica

Mam podobną opinię jak poprzednicy. Niestety kariery w tej firmie zrobić się nia da... Sama praca owszemjest ciekawa, rozwijająca itp. Właściciel jako człowiek jest sympatyczny. Wcale aż tak dużo nie wymaga, nie wnika, nie stoi nad głową. Ale... wynagrodzenie w stosunku do wykonywanych zadań jest conajmniej nieadekwatne. Totalny brak organizacji w biurze. Sprawy poboczne typu zamawianie art. biurowych, art. czystości itp. - nie są powierzone nikomu. Więc skończy się papier toaletowy i nie ma go komu kupić... Atmosfera jest nieprzyjemna. Cisza jak w grobowcu. Jedna z pracownic funduje tą atmosferę - ale w zasadzie w każdej firmie znajdzie się taka zoł.. :) Brak jakiegokolwiek wsparcia w razie napotkanych trudności, problemów. Brak możliwości podwyżki - mimo wcześniejszych obietnic. Praca dobra dla świeżaka - zdobyć staż, doświadczenie i uciekać do innej firmy, zarobić godne pieniądze.

Julita

@LILI, Twój wpis jasno daje do zrozumienia, że nie masz pochlebnego zdania o PM Group LAAX. Czy mogłabyś opisać swoje wszystkie doświadczenia związane ze współpracą z tą firmą? Twój komentarz będzie doceniony przez osoby zastanawiające się nad podjęciem współpracy z tym pracodawcą.

W wielu firmach pracowałam i wiele widziałam ale dopiero w PM Group poczułam się jak w domu. Ludzie są sympatyczni, każdy się wspiera. Jest dużo pracy, to prawda, ale jak ktoś lubi pracować to nie jest problem. Szefowie są w porządku tylko trzeba na nich patrzeć jak na przedsiębiorców, a nie jak na instytucję charytatywną. Po to otworzyli firmę żeby zarabiać.

nabuchodonozor

kto to napisał? PP?

LILI

ha ha ha jak w domu .....chyba wariatów. Gratuluje pomysłu pani kierownik M.....

elizabeth

minimalna, umowa zlecenie i zatrudnienie na czas projektu , plusem jest to ze mozesz sobie wpisac ciekawe doswiadczenie do Cv Na jeden z rozmow rekrutacyjnych Panie pytaly mnie co dzieje sie z ta firma pm, bo widzialy wiele osob z doswoadczeniem w pm ...

ha

A Pani kierownik M ....... to ostatnia .......

mk
@ha

Można prosić o więcej informacji odnośnie pracy na stanowisku Pracownik działu obsługi klienta

hieronim martynowski

wszelkie swoje żale i zastrzeżenia należy zgłaszać na bieżąco, wylewanie ich potem na forum psu na budę, może czegoś się w końcu przedsiębiorcy nauczą, wyciągną jakieś pozytywne wnioski, a jak nie to się przynajmniej urzędnik z PIP przed przełożonymi wykaże.

Odradzam

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Gosc

Brak szacunku do pracownika rowniez ze strony kierownictwa Wynagrodzenie za projekt dla pracownika minimalne aby koszta za tenze byly jak najmniejsze na umowie zleceniu najlepiej studenci. Bo oszczednosci zaczynaja sie od pracownika. Brak podwyzek i awansow, poniewaz praca jest na czas projektu. Firma oferuje prace np ankietera. Platnosc 3 zl od zrobionej ankiety wyplacane pod stolem. Wnioski nasuwaja sie same. Spore opoznienia w platnosciach dla firm za materialy. Wyciskanie pracownika do ostatniej kropli jak z cytryny za minimalna wykonuje sie praktycznie wszystko, robi sie 10 rzeczy naraz, codziennie dochodza nowe obowiazki, bo szefostwo nie chce zatrudniac wiecej ludzi do danego projektu. Ogromna rotacja w firmie. Ludzi przewija sie multum. Non stop ktos odchodzi z firmy. Duzy stres, ktos popelni blad i odpowiada caly zespol. Nerwowa atmosfera, ktora tworzy jeden dosc nieprzyjaznie nastawiony do wszystkich pracownik. Zazwyczaj rozwscieczeni i niezadwoloeni uczestnicy projektow, a dostaje sie temu kto odbiera od nich telefon. Jedyne co jest fajne to mozliwosc wpisania doswiadczenia w cv dosc rozleglego tak jak opisane wyzej z powodu sporej ilosci wykonywanych zadan. Balagan w dokumentach , balagan panuje w calej firmie. 0/10

----------------
@Gosc

Szanowna Pani Justyno, zacznijmy od tego, że świadomie podpisywała Pani tę że umowę zlecenie i była Pani świadoma warunków, które oferuje zleceniodawca oraz stawki za jaką będzie Pani pracować. Z tego tytułu nie rozumiem wypowiedzi akurat w tym temacie. Jasna sprawa, że szef zatrudniający pracownika wymaga od niego, aby dał z siebie 200%, bo w końcu za to mu płaci. Oczywiście nie każdy daje radę, praca owszem, jest stresująca, ale nie wyolbrzymiajmy. Jeżeli ktoś oczekuje szacunku od drugiego człowieka, to musi również sam okazywać ten szacunek wobec innych. Jeżeli chodzi o relacje ze współpracownikami - nie każdy musi być lubiany. Pozdrawiam

falenta
@----------------

200% to może oczekiwać pracodawca od siebie, jeżeli zaś oczekuje tego od pracownika to rozumiem, że wynagrodzenie również będzie w tej sytuacji adekwatne tj. 200%? nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w tym konkretnym przypadku pracodawca uważa możliwość pracy dla niego za dostąpienie swego rodzaju zaszczytu, za który to pracownik powinien być mu wdzięczny i jakiekolwiek wybrzydzanie post factum jest tu co najmniej nie na miejscu, ponieważ przecież "świadomie podpisywała Pani tę że umowę zlecenie i była Pani świadoma warunków, które oferuje zleceniodawca oraz stawki za jaką będzie Pani pracować", tak więc skoro już mamy tą umowę to huzia - 200%, a może i 234% jak nas najdzie ochota i potrzeba... z doświadczenia wiem, że wersja demo przed podpisaniem umowy może rozmijać się z rzeczywistością, z obu stron

Zostaw merytoryczną opinię o PM Group LAAX - Białystok

PM Group LAAX