Opinie o PM Group LAAX w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PM Group LAAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PM Group LAAX o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PM Group LAAX w Białystok

Alam

Wiesz co, no każdy szuka pracy jakiej szuka, co robić

u

Ja wcale nie twierdzę że korona by mi z głowy spadła jakbym pracowała w Call Center, jednak szukałam pracy typowo biurowej, dlatego wysłałam swoje CV na ogłoszenie o pracowniku biurowym. Potrafię odróżnić te dwie profesje !! Chodzę na wiele rozmów kwalifikacyjnych, i nie pierwszy raz spotkałam się z tym że ogłosznie nie odpowiada faktycznie proponowanej pracy. To jest strata naszego czasu ! Powinnam chyba jednak bardziej wierzyć opiniom o firmach zamieszczanych w internecie...

u

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko "Pracownik działu obsługi klienta - praca biurowa", na miejscu Pani poinformowała mnie że obecnie poszukują ludzi do Call Center... Wg mnie to jest oszukiwanie ludzi... Podziękowałam i wyszłam po minucie

Ada

Ogromne doświadczenie, jak dla mnie profesjonalizm . Ciekawe szkolenia wiele się można nauczyć. Zdecydowanie lepsze wrażenie niż korporacje. Wiadomo Białystok to nie Warszawa czy Kraków w kontekście zarobków ale może być

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PM Group LAAX? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
wars sawa

wszystko ok , polecam jak najbardziej do współpracy

11-13

jednym słowem wyzyskują wszystkich, od pracowników poprzez kontrahentów po firmy uczestniczące.. Ale nie można odmówić jednego - doświadczenia jakiego nabyłam w PMie. Rzucają na tak głęboką wodę, że albo popłyniesz albo sie utopisz. I niestety wiele osób poważnie odchorowało pracę w tej firmie..

byłam

Firma w porządku , polecam jak najbardziej. Przepracowałam blisko dwa lata i wszystko ok. Fajni ludzie , a część wyżej komentarzy to studenci z telemarketingu więc wiadomo ...

bit

Szczegolnie dla tej firmy...

m

Praca niewątpliwie stresująca poprzez swoją specyfikę, szkolenia = stres, szybkie tempo pracy, częste audyty dlatego niestety nie każdy da tu radę ale za to każdy złapie tu doświadczenie. Zatrudnienie jest często na czas trwania projektu a to chyba logiczne patrząc z perspektywy pracodawcy. Płacić mogliby lepiej i rozliczać jakoś nadgodziny, brak pomieszczenia socjalnego.

sz.

Jeżeli chodzi o zarobki to minimalna, najchętniej studenci i umowa zlecenie, kończy się projekt- najczęściej kończy się również praca. Pracownika nie szanują, zgrana ekipa jeżeli chodzi o ludzi - to chyba jedyny plus.

kiki

ohoho opinie nie są zbyt optymistyczne ;-( a ja tam planuje wyslac dokumenty aplikacyjne, dobrze ze mnie cos tknęło aby zajrzec na to forum.... W takim razie napiszcie jeszcze cos o tych zarobkach, jakie sa to miesieczne kwoty i czy jest chociaz szansa na awans na lepsze stanowisko po jakims czasie

Smerfetka

no tak... anonimowo każdy może wszystko napisać.. śmieszne to dla mnie, firma jak firma, praca jak praca.. płacą terminowo, atmosfera dobra, choć praca stresująca... pozdrawiam wszystkich serdecznie

katia

Firma nieprofesjonalna... ma poważne kłopoty z terminowymi płatnościami. Bałagan i braki w przepływie informacji. Nikt nic nie wie, pracownicy zmieniają sie jak w kalejdoskopie. Gubią dokumenty. Słaba płacą. Odradzam

kuba

szmaciarze i tyle niesolidni nieodpowiedzialni niewypłacalni(usunięte przez administratora) tak żeby wszyscy mieli świadomość o kogo chodzi Podwykonawcy dajcie sobie spokój jeśli chcecie zachować cokolwiek co wam zostało POZDRAWIAM K

zadowolona

Dostałam propozycję pracy i jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Bardzo dużo pracy! Polecam .

Karol

Czy w PM Group Sp. j. nadal szukają specjalisty ds. przetargów i konsultanta ds.rekrutacji?? ktoś wie jakie warunki pracy oferują na tych stanowiskach??

asha

Dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz... nie sugeruj się opiniami powyżej, spróbuj, a sama zobaczysz czy Ci to odpowiada... ja osobiście bardzo sobie chwalę doświadczenie, które zdobyłam w tej firmie...

szkoleniowiec

Jedna z gorszych firm z jakimi współpracowałem, jak w czeskim filmie nikt nic nie wie, totalny bark profesjonalizmu(usunięte przez administratora)

były współpracownik

zdecydowanie odradzam współpracę, firma niesolidna, nie dotrzymuje warunków umowy

trener

Zgadzam się w 100%, (usunięte przez administratora) Po zrealizowaniu szkolenia kontakt znacznie utrudniony.

Zostaw merytoryczną opinię o PM Group LAAX - Białystok

PM Group LAAX