Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Czy pracodawca ma możliwość sprawdzenia kto napisał komentarze

Balu

W tej firmie opieka psychologa powinna być zapewniona

@Balu

A nie jest? Bo skoro tak twierdzisz może warto zgłosić to do szefostwa?

@Alicja

Szefowi też by się przydała

@Balu

A w to to już nie wnikam, ale ogólnie na jakie wsparcie można tu liczyć?

@Alicja

Na żadne nie licz nawet na to że ktokolwiek cię pochwali albo podziękuję że np zastaniesz dłużej w pracy

@Balu

Aha... A często trzeba? Czy to raczej sporadycznie jak już?

Jak szefostwo w Nik-Pol traktuje ludzi?

Baca

Psy są lepiej traktowane. Omijać tą firmę chyba że masz w domu króliki a nie rodzinę.

Janusz
@Baca

Aż taka masakra jest? Co takiego się dzieje w tej firmie że tak makabrycznie to opisałeś?

Balu

Jak (usunięte przez administratora) albo gorzej przeterminowane produkty ze sklepu trafiają na stołówkę bo szkoda wyrzucić a ludzie zjedzą.Poza tym każdy pracownik to potencjalny (usunięte przez administratora)

Balu

Wystarczy ukończone 18 lat i zaświadczenie o niekaralności bo szef nie lubi konkurencji

take off

Nastał czas 50 urodzin szefa dyktatora Firmy nik pol (nawiasem mówiąc nikt kto dostał dodację z uni a w szczwgólności taką jak on nie powinien się nazywać właścicielem firmy bo każdy obywatel dołożył do tego darmozjada swoją złotówkę !!! nie liczącz dotacji od i umarzania od urzędu ruda śł ale to każdy rozgarnięty może sobie sprawdzić) a tak apropo jak wam się żyję obok tego smroda mieszkańcy nowego bytomia ? Także wszystkiego najlepszego Panie prezesie tylko nie licz Pan na łagodzniejsze traktowanie podczas zmian w naszej rzeczywistości :) my zapamiętamy Pana jako tego który wolał płacić Polakom godziwą stawkę płącił Pan UKKRĄ psie pieniądze. TO JEST ZDRADA A ZDEATA NARODU POLSKIEGO MOŻE BYĆ TYLKO W JEDEN SPOSÓB WYNAGRZODZONA :) JUŻ NIE DŁUGO :)

take off
@take off

Miało być na odwrót pałci ukrą adaje groszę Polakom !!! wykopiemy cię zdrajco z Polski !!! Nie przejmuj się i tak wszyscy wiedzą kim twoje córki są. A zapewniam cię zdrajco że taka wiedza przyda się w nadchodzącej przyszłoci :)

Janek
@take off

urodziny szefa ?(usunięte przez administratora)? pamiętjcie tylko o jednym jak tam się pojawicie jest lista współpracowników zdrajcy !!! NARODU POKIEGO !!! Za to najsurowsza kara czeka każdego !!!

Gosia
@take off

To są groźby podszyte nacjonalizmem

@Gosia

No i co z nimi tak w sumie? Temat to raczej ucichł z tego co widzę?

Kiedyspracowalem

Widzę że dużo żalów wylali ludzie na tą firmę i nie dziwię się wkoncu powinien tam wpaść pip razem z sanepidem i odrazu bez zapowiedzi uderzyć do prezesa wtedy zobaczą co to znaczy na lewo wypłaty dostawać na paskach. Pracowałem tam lata temu i nadal nic widzę się nie zmieniło (usunięte przez administratora) i wyzysk ludzi. A klan Dudów to już wg muszą szefowi ciągnąć gale ???????????????? jeden był trochę mądrzejszy i poszedł gdzie indziej robić bo nawet z własnymi braćmi nie mógł wytrzymać

pr

Chcialbym przypomniec ze szatnia męska jest dla facetow a nie dla kobiet,laski z ekipy sprzatającej jak Wam brak sexu.i przychodzicie podgladac jak sie przebieramy.to zapraszam do mnie.chętnie Was przelece,tylko bądzcie w masce...szalu niema,

@pr

Sam będziesz sprzatać za sobą? nie zapomni o maseczke. Hd:)

@123

Dla mnie jestes zboczona,to trzeba leczyc,co na to twoj mąz?

Co wchodzi w socjal Nik-Pol?

Lala

Odpad że stołu Pana

Jan45

Takie coś jak socjal tam nie istnieje. Socjal w tej firmie to pojęcie abstrakcyjne. Także lepiej weźcie się za czytanie negatywnych opinii na temat tej firmy i sami wyciągnijcie wnioski, dodam że przeszło 90% tego co tu się w negatywnych komentarzach opisuje to prawda.

Semir

Moja rada jeżeli ktoś ma szacunek dla samego siebie to trzymać się od tej firmy z daleka

Paulina
@Semir

Dlaczego masz takie zdanie o firmie? Niestety nie podałeś żadnych argumentów i nie uzasadniłeś w żaden sposób swojego wpisu. Nic więc on nie wnosi tak naprawdę do wątku. Forumowicze chcieliby wiedzieć z jakiego powodu ktoś radzi im by trzymać się z daleka od danej firmy. Wyjaśnisz co wpłynęło na to, że masz taką opinię?

zdi

Wszedzie trzeba pracowac....problem tkwi w ludziach.Mieszanina przedziwnych ludzi,ludzi ktorzy za wieksza stawke sprzedali by swoja matke.Jesli Wam za malo wyplaty ,to nie chodzcie zeby robic wiecej godzin,tylko idzcie sobie dorobic gdzie indziej.Nie pod latarnie,bo jestescie rzadne i byscie z glodu padly.

rozbieracz

jak wyglada praca na rozbiorze ?? rozbior elementow czy cale połtusze ?? wolowina i drob tez ?? jak z wynagrodzeniem ??

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Nik-Pol? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

genowefa

przeważnie kobiety mają wolne a faceci przychodzą na kilka godzin coś dokończyć

Jan45

W nik-polu się pracuje jak wódz wyda rozkaz dlatego pytanie który dzień jest wolny od pracy a który nie mija się z celem. Tym bardziej że wódz jest typowym furiatem z problemami psychicznymi. Tym bardziej że wódz ma nawet problem z zatrudnianiem ludzi bo nikt normalny tam pracować nie chce. Takie mamy warunki pracy że normalnie weekendy są tak samo płatne jak inne dni tygodnia a z socjalu możecie tylko liczyć na marnej jakości paczki na święta w postaci mięsa i wędlin (tak poza paczkami nic), mięso jest jeszcze spoko ale te gówniane wędliny co święta przynajmniej w moim wypadku od roku w koszu wędrują bo już żaden znajomy tego gówna w prezencie nie chce z roku na rok gorsze przetwory robią.

Genowefa

NIK-POL Ruda Śląska Ja pracowałam tam 4 lata i nie polecam tej pracy osobą mającą rodzinę..Na początku praca po 9h (bo trzeba przerwę odrobić) po 3 miesiącach pracuje się już jak reszta pracowników a jak jest okres przedświąteczny to praca po 12h tzw ciągłość od poniedziałku do niedzieli i tak wkółko. Jak potrzeba dnia wolnego bądź urlop to nie chca dawać bo wielce ludzi nie ma a majstrzy się mszczą na pracownikach (przynajmniej jest tak na paczkowalnia)a szef zabiera część pieniędzy..totalna beznadzieja ;/

Moze nowy

Witam mam pare pytan czy sa wolne miejsca pracy na magazynie? Praca od pn do soboty? Jak z zarobkami? Aktualnie pracuje w firmie indyk slask na magazynie i mam zamiar zmienic prace, pozdrawiam

Myślę że też nowy
@Moze nowy

Praca od 5-14 pracujące 2 soboty.

Oki
@Myślę że też nowy

A jak jest z wynagrodzeniem?, czy jezdzi sie u was widlakami?

Na jakie benefity można liczyć w Nik-Pol?

Dzien wolnego w tygodniu , od niedzieli rano do poniedzialku rano

Roman

Myślę, że bardziej chodziło o fundusz socjalny i to co zawiera. Także premie lub szkolenia są istotnym dodatkiem, więc napisz, czy pracodawca je oferuje.

Jeżeli komuś nie odpowiada nasz zakład zawsze może zmienić nikt nikogo nie trzyma. Droga wolna. Pozatem potrzebujemy ludzi na poziomie. Wypłaty są adekwatne do wykonywanej pracy. Jeżeli ktoś ma jakieś skargi i żale to chętnie wysłuchamy.

Arek
@6547806

Oczywiście że lubią się gapić na por.nosy. nosy .to nie twoja sprawa. Oni robią też gorsze rzeczy z tzw .Dziewczynami. jak byś chciała wiedzieć.

kierownik obrzygołek
@6547806

"Wypłaty są adekwatne do wykonywanej pracy" hahah zarabiaja tylko ci co długo robia... (usunięte przez administratora) ze nic nie potrafia, a gość co robi np. 5 lat i na danym dziale ogarnia wszystko ma mniejsza od tego co nie potrafi nic,ale pracuje 15 lat. ludzie na poziomie...?? gdzie.

Jan
@6547806

"Wypłaty są adekwatne do wykonywanej pracy" Niestety nie są adekwatne stąd też brak ludzi i zatrudniacie masę Ukrainców, Mołdawian i innych bliżej nieokreślonych śniadych narodowości którzy godzą się pracować za jedną czwartą wypłatę Polaka bo u nich w kraju to jest majątek !!!

@6547806

Szukacie Ludzi na poziomie dobry żart prezes tak zniżył poziom ze w Polsce juz niema chetnych do pracy w tej wspanialej firmie a skargi pewnie wyslucha wspanialy Pan prezes(usunięte przez administratora) powinien tam nakrecic reportaż

@kierownik obrzygołek

Wynagrodzenie o którym mówisz wiąże się z wyższym stanowiskiem czy jedynie stażem pracy? W tych czasach każdy pracownik musi sam zapracować na swoją wypłatę ciężką pracą. Czy pracodawca oferuje swoim pracownikom premie pozapłacowe?

@6547806

Nowy dostaje te same pieniadze co pracownik z 10 , 12 letnim starzem , ... tyle jezeli chodzi o adekwatnosc zarobkow. Druga sprawa , premie sie przyznaje jak sie prezesowi zachce , generalnie nikt nie jest w stanie policzyc ile zarobi " Po to Pani zarobila wiecej w tamtym miesiacu , zeby mogla pani w tym zarobic mniej " Slowa prezesa po potraconej pensji. Tyle w temacie .

Darek

Hej, potrzebuje pare informacji dotyczących tej firmy. Jaka umowa na start? Czy jest jakiś system premiowania? Co sądzicie o atmosferze w pracy?

Damian

A jak wygląda praca kierowcy na kat.C ...

Piekna

Który majster to Banderas?

Szczur
@Piekna

Pewnie szcerbaty Adam Duda największe pento na zakładzie

Roman
@Szczur

Forum nie służy do obrażania ludzi a tym bardziej do podawania ich danych personalnych. Jeśli jesteś pracownikiem Nik-Pol to może napiszesz coś więcej na temat panującej tam atmosfery? Dzięki.

Zuzanna

Zastanawia mnie to, dlaczego niemal przestaliście dyskutować o pracodawcy, jakim jest Nik-Pol. Z tego co wiem, to firma działa w sposób całkowicie normalny i dlatego chętnie poznam Wasze opinie na jej temat. A może wiecie coś o planowanej tam rekrutacji? Bardzo serdecznie zachęcam Was do przekazania tu wszystkich istotnych (i aktualnych) informacji o wspomnianym pracodawcy.

Pracownica
@Zuzanna

Nie polecam tej firmy pracuje tu już 4 rok i mam zamiar zmienić prace. Może na niektórych działach jest lepiej ale np. na paczkowalni nie doceniają tych którzy się starają tylko bardziej tych co się obijaja. Albo nowego pracownika teraz bardziej doceniają od tego starego. Na dodatek premii nie ma płaconej za godzinę tylko za normę i zamiast pracy po 8h to pracujemy po 9h

@Pracownica

Dzięki za opinię. Wiadomo - każdy pracownik chce być doceniany za swoją pracę, a więc szkoda, iż w Nik-Pol jest zgoła inaczej. Ale chciałabym poznać i inne warunki pracy w tej firmie. Powiedz, czy macie tam zapewnione pełne ubezpieczenie?

artur
@Zuzanna

a jak wyglada praca na magazynie ? pn-pt ? jakie godziny ? wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol